Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
7. jan 2010

Lucii co tvoj graf? Kde si? Umrem od zvedavosti 🙂

miskahryzka tak hlavne na to do pondelka nemysli, lebo otehulis naozaj az ked to vzdas a nebudes to riesit 😉

shami to o talianoch, ja som si to nikdy nevsimla!!! Je to mozne? ved som chodila po celom Taliansku viac krat! 😨 😕

Anglani su retardovany, ale v Irsku je to este horsie..staci mi z pocutia 🙂

majka tak snazte sa ked ide ovu 😉

lucialen
7. jan 2010
tea333
7. jan 2010

Luci 😒 ☹ 🙄 😔 😖

groka
7. jan 2010

ahojte

este len rano sa da povedat,a uz mi je na 😝

fazulka1512
7. jan 2010

ahojte 😒
dnes som 3dc, mrcha pokracuje, citim sa hrozne, mam taky pocit ze sa mi nic nedari, ani najst si pracu, uz som viac ako rok doma na zadku, ani otehotniet, no proste nic, stastena ma opustila , taky zivot som nikdy nechela, ale co narobim, ked som sa nenarodila pod stastnou hviezdou... je to vsetko na figu, normalen mam z toho depky

miskahryzka8
7. jan 2010

ahojte 🙂 , tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, mam trojdnovu hadicku 🙂

tei to sa neda, este je skoro na zvladanie 😉 , vsak otehulili kocky aj co to nevzdali v mysli 🙂 a zase samozrejme, ze na to myslim, ale nie nervozne, alebo prilis, uzivam si aj ine veci a teraz som v psychickej pohode 🙂 , ulet som mala na ten druhy den po ovu, ze mi hned nevyletela teplotka do vysin 😅

tei das sem prosim ta tvoj vitazny grafik, kolko dnovu si mala hadicu 🙂 ?

luci, to este neva, ja ako som pozerala tie vitazne grafy, tak tam boli pred mrchou poklesy aj a az potom to islo hore a ked si vezmes, ze vcera si mala 37,1 kvoli ockovaniu - normalne si mohla mat 37 alebo 36,9, tak je to len malicky stupen 🙂

groka a negooglila si nejake recepty "starych materi" co by este mohlo pomoct na tie nevolnosti?

fazulka a nerozmyslala si nad MK, co som pisala v IP, co sa prace tyka?

brisilda
7. jan 2010

miska bude tam vstavany nabytok a komody co som mala 😉 +postielka , prebalovak ahojdacie kreslo na kojenie 😉
lucka ten pokles ma mrzi 😒
groka nebud smutna ja sa o polnoci napchavam pomarancom a rano grcam 😠 cize moje nevolnosti sa vracaju 🙄

tea333
7. jan 2010

fazulka bohuzial nie vzdy sa dari,ale sama musis uznat ze jenoducho su obdobia zle a dobre, to ze mas zle obdobie neznamena, ze nic dobre nepride..PRIDE!! Staci nedepkovat, vsetko je otazka casu, nebud smutna z hladania prace a otehotnenia, skus sa zamerat na nieco ine, aby si na to nemyslela..

sisi8881
7. jan 2010

Ahojte snazilky...mozem sa pridat?

groka
7. jan 2010

bris potesila si ma ze sa ti vraciaju nevolnosti 😀
doteraz som bola v posteli,maly si pri mne sklada pyramídy a ja len skrutena lezim,a pridruzila sa mi nadcha a sople,dnes som este nemala nic v ustach s tekutin,mozno tak deci mineralky
bris mna v noci ked som isla spat chytili take krce tak mi zacalo skrkat v ruchu,len som sa snazila zaspat,lebo jest som teda nechcela jest,mala som chut na tukovy chleba a s rajcinou a paprikou a cibulou,a kedze papriku a cibulu nemozem,tak nic,ale bolo tazke odolat,to tak zrazu som ostala hladna

groka
7. jan 2010

a stale ma prehana ☹

groka
7. jan 2010

sisi vitaj,napis nam nieco o sebe

malalady
7. jan 2010

ahojte.. 🙂

groka prečo nemožeš papriku a cibulu???

brisilda
7. jan 2010

groka tesi ma tvoja skodoradost 😀 ved ja som si uz svojich nevolnosti uzila az az 😖 takze mna to ranne grcanie netesi ale aspon ma neboli zaludok cele dni ako na zaciatku 😉 co sa tyka nocneho jedenia tak ja som vdaka nemu pribrala 10 kg ☹ a ponovom neviem odolat cokolade a ta by sa v tehu nemala 😒 tak hadam nebudem mat hypeaktivne dieta 🙂 inak groka preco nemozes papriku a cibulu???

groka
7. jan 2010

bris ja som to myslela v zatvpckach ale na mna,ze teda mne sa skoncia za par tyzdnov a potom mozno znova preto som napisala ze si ma potesila 😀

groka
7. jan 2010

lebo mam z nich kyselinu,aj z rajciny budem mat ale nevime kedy,mna to drazdi

malalady
7. jan 2010

groka aj teraz v tehu? 😒

lucialen
7. jan 2010

Fazulka chapem, ja sa citim podobne, ale urcite sa to zmeni, aj na teba pride rad aj na ostatne 😉
Sisi, kludne sa pridaj 🙂 A napis nejake info o sebe
Miska, ale ja tak vzdy klesam, zajtra padnem uplne, to je iste. No co uz, ale toto cakanie ma fakt nebavi 😠 Idem do kola cislo 10!!!

sisi8881
7. jan 2010

tak....mam 22 rokov a s priatelom s asnazime zatial vyse 4 mesiacov ☹

groka
7. jan 2010

malaldy hej,potraviny ktore razdia zlcnik ja nemozem,z mliecnych vyrobkov som zahlienena
ideme si dat polievocku aj ked ja uz nemam chut na nic dnes

malalady
7. jan 2010

groka tak to máš teda tažke juj ☹ 😔

groka
7. jan 2010

sisi vitaj v klube,boli sme tu viacere ktore sa snazili tolko a viac ovela ako ja rok a su tu este kocky ktore sa stale snazia ☹

brisilda
7. jan 2010

groka ja som zo zaciatku nemohla paradajku pre supku ktora mi lezala v zaludku taktiez ani hrozno 😠 a taku som nanho mala chut 😀

groka
7. jan 2010

malalady ale tesim sa ked maly pojde do skolky,bude to ine ked nebude on doma a nudi sa doma strasne,teraz cakam ,kym si uprace male hracky po sebe,bordelar

brisilda
7. jan 2010

malalady tak co uz viete co cakate??? myslim tym pohlavie dietata 😉

groka
7. jan 2010

ozik zajtra ideme genykologovi

brisilda
7. jan 2010

groka drzim palce aby bolo vsetko OK 😉 ja idem bud. tyzden v utorok na glukoza testy ☹ az mam s toho strach kedze som teraz pojedla sladkosti na kila 😠

lucialen
7. jan 2010

Sisi, ked ti napisem ze 4 mesiace je skoro nic, tak ta nepotesim, mne uz hrabalo po 4 mesiacoch 😀 No a po 9tich si to viete predstavit 😉

malalady
7. jan 2010

groka.. no to moj Tobík ten už dostal bo si s krabice vyhádzal a potom nie a nie upratovat.. tak som ho dala spat a radčej spí.. ale čaká ho to ked sa zobudí ja mu dám! 😝

bris.. no kokso to aj ja som šupky nemohla strašne mi bolo s toho zle mi to moc zatažilo žaludok a šla som šejháj na wc.. 🤐 🤐 no pohlavie babenka ešte nič.. 😠 12teho idem na 3D 🙂 tak som zvedava či sa ukaže.. 😅 😕 a ak nie.. tak potom ma čaká ešte sono na 30tt a hádam v tedy sa už umudry a ak nie tak sa nehám prekvapit už to nehám na nahodu.. len to meno ma hnevá.. bo mám vela pre babu,ale pre chalaniska neviem ☹

groka
7. jan 2010

tak babule volal mi tato nas,ze uz ide domov z prace a dnes mi doki rob pobede takze ak budeme stihat pojdeme uz dnes dokimu,tak mu volam ze ci nahodou nema dovolenku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre