Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
7. jan 2010

jej miska, ahoj, na teba som zabudla 😅 tak posli aj ty svoju mrchu 🙂

sisa2
7. jan 2010

dzou - drzim mm palce, nech mu to vyjde! ono to je niekedy lepsie nerobit takto s kamaratmi / znamymi / susedmi, lebo to nedopadne dobre. tak nech ho teda prijmu!!!!

dzou
7. jan 2010

sisa no turecko mam tiez niekedy v plane 😉 a za 1500 pre rodinu je super cena 😉
no sak ja som si to s tym susedom hned myslela ze to tak dopadne 😒 ale mm chcel skusit tak skusil a videl 😅 ze nic ....
dufam, no ze coskoro si nieco najde 😉

sharmana
7. jan 2010

dzou tak držím palčeky, aby mu to vyšlo...
no janulka sa tu dnes neozvala, tak dúfam že dá čoskoro vedieť, ako dopadal... idem už off, majte sa kočky a dobrúú nocku

sisa2
7. jan 2010

dzou - aj v UK je teraz problem najst si job? lebo tu je to dost problem. ja som chcela aby si mm tiez nieco ine nasiel, lebo teraz uz od leta maju o dost krateny plat a aj dostavaju o 2 mesiace neskor, ako by mali normalne ... ale najst si teraz nieco vobec nehrozi 😒

sisa2
7. jan 2010

sharmi - dobru nocku a krasne babatkovske snicky 😵

dzou
7. jan 2010

hej je to dost o drzku ale tak on zoberie hocico aj za minimalku lebo si privyrobit vie 😉 ... takze dufam, ze nieco bude 😉
no janulka tu uz nebola zase par dni 😕 dufam, ze je ok

sisa2
7. jan 2010

tak verim, ze sa mu nieco podari zohnat. vsak kazda libra k dobru je dobra 🙂

janka mala nejake problemy???????? 😕

lucialen
7. jan 2010

Sisa, ja som s tym mala tiez problem po psych, stranke, ale aj po fyz. mi to nebolo prijemne 😒 Ale asi po mesiaci sa to urovnalo a zacali sme snazit naostro 😉
No aj ja som myslela dnes na Janku, pri vareni, ze ani nedala vediet, ako prisli naspat a ani dnes po sone 😒 Janiiiiiiiiiiiiiiiiii ozviiiiiiiiiiiiiiiiiii sa nam 🙂

dzou
7. jan 2010

no len mala zlcnikovy zachvat na svk ked bola .... a dnes mala ist na sono a sa neozvala ☹

kkatkaa
7. jan 2010

ahojte je tu niekto? idem pozriet co ste popisali

sisa2
7. jan 2010

luci - tak to som na tom asi tak isto, ako si bola ty. uz len dospiet k tomu snazilkovaniu. zatial sa na to necitim 😔 ale hadam aj to raz pride.

kkatkaa
7. jan 2010

miska snazime sa 8 mesiacov!!! myslim si ze to je uz dost a uz ma to stve 😠

luci ten pokles ma mrzi ale este to nevzdavaj ved mas nadejny vytok budem ti moc drzat palce

sisi vitaj medzi nami

sisa2
7. jan 2010

ach, tak to dufam, ze je janka ok. a som zvedava, co jej povedali na sono 😵

dzou
7. jan 2010

no to sme asi vsetky zvedave a ona nikde 😠

xena1
7. jan 2010

sisa,dakujem....rada ti mrchu poslem...
luci aj ja idem v utorok do BA

kkatkaa
7. jan 2010

inak baby kazdy den v poslednej dobe mam problemy s konom aj teraz hrozne dlho mi nacitava strany, potom mi to cele vypadne a tak stale dokola - vy nie?

ahojky siska som rada ze si prisla kuk a ze uz si z najhorsieho vonku a neboj uvidis uz to bude len a len lepsie

sisa2
7. jan 2010

xeni, tak posli. ja sa uz tej mojej neviem dockat. i ked dnes som este len 24 den od kyretu, tak to este asi potrva 😖

sisa2
7. jan 2010

kati - ja som sem dlhsie nechodila, tak neviem posudit, ale dnes mi to dost dlho natahuje. ale zatial nepada.
a taktiez dakujem 🙂

dzou
7. jan 2010

aj mne dlhooooooooooooooooooo natahuje a pada 😠

brisilda
7. jan 2010

katka ahoooj na teba som akosi uz dlho nenatrafila 😀
inak to vazne mala janka zl. zachvat? ( ako sa to prejavuje? ) dufam, ze aj ona aj mimi su v poriadku a coskoro sa ozve 😉
co sa tyka kona tak vcera mi vypadaval casto dnes iba raz ale dlho nacitava uz mam aj narvy 😖 asi aj preto tak casto neodpisujem nerada sa znervoznujem ☹

sisi8881
7. jan 2010

Ahojte....dakujem vam vsetkym za mile privitanie 🙂

brisilda
7. jan 2010

sisi a ja si ta mylim s nasou siskou 😀 som hrozna ja viem tak prepac a vitak medzi nami 😉

sisi8881
7. jan 2010

brisilda...nic sa nestalo

lucialen
7. jan 2010

Aj mne to dnes riadne blbne, pada, nacitava to dlho 😠
Ahoj Katka 🙂

sisa2
7. jan 2010

tak som to tusim zakrikla s tym, ze mi to nepada 😠 😀

kkatkaa
7. jan 2010

sharmi gratulujem k dievcatku 🙂

ozaj baby mm ma tu otravuje tak sa vas uz musim konecne spytat ak niektora viete - ak by chcel ist mm na spermiogram, aky je postup? ku komu ma ist najskor a potom? diky moc za radu

dzou
7. jan 2010

jeeeeej a siska ma aj fotku 😉

xena1
7. jan 2010

kati mal by ti dat tvoj gyndos doporucenie a vacsinou ti povie on kam,ci iny gyndos alebo urolog

sisa2
7. jan 2010

dzou - no som si dala, nech sa vam tu so sisi nepletieme 😀

sharmi - bohuzial netusim. moj bol na spermio priamo v CAR, tak neviem, ako sa to inde vybavuje 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre