Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

pettka44
26. júl 2009

Dobre ranko snazilky....my sa pokusame snazit hlavne mimo ovu, lebo chceme dievcatko a poculi sme, ze tak to to je najvatsia sanca, aj ked si myslim, ze je to vsetko osud....uvidime 😉 dzkam Vam vsetkym palce 😎

tea333
26. júl 2009

Dobre ranko vsetkym, ja som hodinu sedela v lobybare v hoteli na recepcii kym som vas precitala!!idem sa hodit na plaz,ms prave dorazila ako naschval..tak sa idem sustredit na ine veci..este vecer vas docitam..a vitam nove tvare;)

spanihelka
26. júl 2009

pekný deň želám všetkým

žabka1611 čo si si rátala na nete???
ja som si vždy rátala kedy by mali byť plodné dni 😀

zabka1611
26. júl 2009

to som si aj ja ratala, ale nasla som kalkulačku, kde zadaš prvý den poslednej menštruacie a tam ti vypočíta kedy bol najplodnejsi den, v ktorom si týždni a dokonca aj den pôrodu...no moc tomu neverim, ale tak MS ešte nedorazila tak neviem!!! 🙂 🙂

a kočky, aky je naspolahlivejší tehu test??

nadenkaaa
26. júl 2009

caute baby dobre ranko vsetkym 😉 zabka pisu tu na fore ze najlepsi je mamatest 😵

zabka1611
26. júl 2009

takže zajtra sa ide testovať....ďakujeeem a držte palčeky 🙂

nadenkaaa
26. júl 2009

drzim palce 😉

cicimon
26. júl 2009

zabka a kolko ti meska?

spanihelka
26. júl 2009

taktiež držím palce, potom nám daj vedieť 🙂

zabka1611
26. júl 2009

zatial len jeden den 😒 no šak uvidime

biancarv
26. júl 2009

ahojte baby, ako máte dnes dník? no ja som sa predsa rozhodla že to snažilkovanie nehodím za hlavu a budem v tom pokračovať, len ako napísala nadenka nebudem s tým môjho muža tak otravovať a prirovnávať to k robeniu detí, skôr sa skúsim do niečoho sexi nahodiť a vydráždiť ho iným spôsobom 😅

brisilda
26. júl 2009

bianca no ako vidim dnes mas dobru naladu tak teda az ti vydrzi cim dlhsie . 😉
a hor sa do snazilkovania aj ked v tvojom pripade to je uz jeno kedze si tehotna 😉

kiwinka
26. júl 2009

ahojte babulenky, tak pripajam sa do Vasej temy,,snazilka ktorej sa podarilo otehotniet po 5 mesiacoch 😀 velmi sa tesim a verim, ze babetko bude zdravucke a vsetko pojde tak ako ma 😉

spanihelka
26. júl 2009

kiwinka, to je super, gratlujem ti...máte už vybraté mená???

biancarv
26. júl 2009

brisilda dakujem za podporu 😀

kiwinka vitaj u nás a gratulujem ku tehu 😉

spanihelka
26. júl 2009

prosím vás o radu...menzes mám dostať až 1.8. ale od piatka mám neskutočné svrbenie, mám aj krém, aj tabletky na vkladanie...kúpila som si ich v lekárni...sú aj pre tehotné, ak by som náhodou bola 🙂 mám ísť zajtra k lekárovi??? kamoška ma postrašila, že keď tam pôjdem a ak náhodou som tehu, ľahko môžem o to prísť ☹ teraz som fakt už mimo 😢

cicimon
26. júl 2009

radsej chod,vzdy lepsie liecit na zaciatku ako v pokrocilom stadiu

brisilda
26. júl 2009

spanihelka pokial lekara upozornis na mozne tehotenstvo tak si myslim , ze sa nic zle nestane ved predsa lekar najlepsie vie co je pre pacianta najlepsie.Rozhodne tam chod ak mas nahodou zapal a si tehotna taktiez to nemusi dobre skoncit cize prvorada je liecba ktoru ti navrhne lekar a tak isto sa ho mozes opytat ci liecba moze ublizit dietatu.jedine on ti bude vediet najlepsie poradit cize neodkladaj navstevu u lekara a hned zajtra rano tam zavolaj a objednaj sa.Neboj vsetko dobre dopadne 😉

spanihelka
26. júl 2009

ďakujem vám, už mám aj hnačku.. ☹ stres robí svoje
ráno tam hneď utekám a potom vám dám vedieť

brisilda
26. júl 2009

tak teda drzim palce a nestresuj 😉 ved nemas co stratit iba ziskat a mozno budes prekvapena ak ti potvrdi tehotenstvo 🙂

biancarv
26. júl 2009

spanihelka aj ja si myslím že lepšie bude ísť ku lekarovi, veď ak ho informuješ o možnom tehotenstve určite bude vedieť čo má robiť a nič zlé sa nestane, veľa šťastia

spanihelka
26. júl 2009

ďakujem vám kočky, ste zlaté

ellit
26. júl 2009

biancarv a na co sa chces snazit ked uz si tehu? ci mi nieco uniklo?

rhodosbb
26. júl 2009

Ahojte snažilky 🙂

vitajte nové ženušky 😉

Pettka44, aj ja mám 5 ročnú slečnu doma 🙂 Nebojíš sa, že to bude už veľký vekový rozdiel medzi nimi? Predpokladám, že máš chlapca, keď si druhé želáš dievčatko 😀

My sme snažilkovali aj dnes poobede, keďže včera večer sme odpadli pri TV 😀 a tým sme porušili náš dvojdňový cyklus 😀 My sa vôbec nerozprávame s mužom, že poďme na vec, ideme robiť baby, to pre chlapov asi naozaj nie je príjemné...

brisilda
26. júl 2009

rhodosb podla mna to je dost velky rozdiel moj maly ma 6 cize kym by sa nam teoreticky v aprili narodilo druhe babo on bude mat 7 a kym to babo bude schopne sa ako tak hrat a chapat iste veci moj starsi syn uz bude zaujaty skolou cize issto sa nebude mat zaujem hrat s malym dietatom 😉 ale mne to neva vsetko ma svoje vyhody a nevyhody on je uz samostatny cize to budem mat lahsie ako keby mal 2 r. no zato si budem musiet zvykat na nocne vstavanie, krmenie, prebalovanie, kupanie atd...take prijemne radosti a starosti 😀

biancarv
27. júl 2009

ellit to len pre istotu, a robila si si ten druhý test?

michelle
27. júl 2009

ahojte dievcata, tak ako sa vam dari? 🙂

spanihelka
27. júl 2009

ahojte dievčatá, tak bola som dnes u doktora...mám mykózu ☹ predpísal mi Gynozal, poznáte to???

monikapd1
27. júl 2009

Ahojte, ako tak vidim o 106 sa tu snazilkuje, ja mam este mrchu, ale uz zajtra konci a v piatok ideme na to, ale nie za to, ze by sme chceli snazilkovat, ale za to, ze nam to veelmi chyba 😵. nikdy sme sa nemilovali za to, ze chceme dieta, vzdy v tom bola chut na milovanie, manzel ve, ze tuzim po babu, ale zas to velmi neprehaname s tym snazilkovanim, nemeriam BT a ani si nerobim ovu testy, urobila som si par tehu testov, ale boli mozno 7 dni po styku a jedna / mi neurobila dobre, takze ziadne testy nebudu az ked mi bude meskat mrcha a aj to si mam robit az ked mi bude meskat aspon 2 tyzdne, to mi povedala moja doktorka, ze predtym to zbytocne budem a ked nahodou urobim skor a nebudu tam // dve tak sa budem trapit a aj ked budem mozno tehu tak si to mozem psychikou nejak posramotit a ozaj potom mozem aj potratit, takze ja az ked mi bude dlhsie meskat MS

brisilda
27. júl 2009

Monika mas pravdu ja som nedockava a taktiez si robim test skor ako by som mala napriek tomu, ze viem , ze su to zbytocne vyhodene peniaze ale co uz 😉 ked ja chcem necakane prekvapit manzela 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre