Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
28. júl 2009

😉 😉

monikapd1
28. júl 2009

noo nic idem ja, treba este cosi porobit a poobede abo zajtra sa stavim 😉

tea333
28. júl 2009

monika urcite mamatest 😉
inak ja som si dnes objavila maly ekzemik, take suche miesto, mozno z mora ☹
sisa tak budeme skussaaat 😉

brisilda
28. júl 2009

cavte kocky rada by som sa spytala ci neviete niektora ako to byva v tehotenstve zo zenou ked ma nizko maternicu ??? moze mat pocas tehotenstva problemi???

sisa2
28. júl 2009

brisilda - pokial viem, je to indi-vindi. moze byt problem s naliehanim na krcok, vtedy sa robi cerklaz. celkovo je tusim taketo tehotenstvo povazovane za rizikove a tehulka je viac sledovana. ale nemyslim, ze by s tym mal byt problem.

spanihelka
28. júl 2009

kočky, chcem sa vás opýtať aj si niektorá platíte dobovolné nemocenské poistenie?
ja hej, už dva mesiace 😉

ellit
28. júl 2009

ahojte snazilky a buduce maminky, inak aj vy uz stracate prehlad kto vlastne je a kto nieje tehu? Mam v tom misung 🙂

Volala som dneska s mojim lekarom a on vravel, ze pokial nebudem krvacat, alebo mat ine problemy, mam prist az 17 augusta. Vtedy by uz malo byt vidno aj srdiecko ak by som bola teda naozaj tehu. Tak to si este pockam, kym vam napisem ako to vlastne somnou vyzera. 😉

brisilda
28. júl 2009

spanihelka ale ved to si platis len vtedy ak si dobrovolne nezamestnana inak to za teba plati stat nie?

lucialen
28. júl 2009

JA neviem, asi dostanem mrchu ☹ Tak ma boli bruch, este aj krize ☹ Uz len chodin na WC kontrolovat. Nemavam predmenstruacne priznaky, ked ma zacne boliet brucho tak uz ide aj krv, bez varovania. 😠

lucialen
28. júl 2009

Spanihelka, aj ja platim, uz 8mes 😉

malalady
28. júl 2009

ahojte baby tak mne druhý test vyšiel negatívny tak ja neviem a pritom sa mi prsia zvačšili a bolia tak ja už neviem počkám do menzesu a uvidím

lucialen
28. júl 2009

A kde ste vsetky? Pozerate TV ci co? A kde je nasa rychla tehulka Malalady? Odkedy nasla //, uz tu nebola.

malalady
28. júl 2009

lucialen tu som 😀

lucialen
28. júl 2009

Ahoj, malalady a robila si ten isty test? Niektore niesu az take citlive

malalady
28. júl 2009

ee druhý som si robila m,že by to bolo v tom??? ja už počkám radčej do ms

lucialen
28. júl 2009

Moze byt, prvy bol mozno citlivejsi. Ja som citala, ze ked je test negativny, tak to nieje 100% ale ak vyjde pozitivny, tak ten je viacmenej isty. Ved to funguje na zaklade Hcg hormonu a ked teda ho ten test tam zachytil 🙂 A robila si si oba rano, alebo poobede?

ellit
28. júl 2009

malalady ved ti jeden uz vysiel pozitivny nie? Kedy mas dostat MS

remeli
28. júl 2009

pekny vecer tak sa hlasim aj ja k vam, tiez sme sa zacali po dlhej pauze snazit znova uvidime ako to dopadne ale vela tomu nedavam, lebo mame obydvaja zle vysledky ale najskor to chceme skusit bez lekarov

malalady
28. júl 2009

2eho mám dostat to už nie daleko 😀 no vyšiel pozitívny ale ten druý ne

lucka však uvidím 😒 mrška bude čo chvíla a uvidím,či bude taká aká ma byt abo mi bude blbnút

lucialen
28. júl 2009

No jasne, ja mam dostat 1eho, uvidim aj ja

malalady
28. júl 2009

uvidíme 😉

cicimon
28. júl 2009

baby a nemate skusenosti s bolenim podbruska v 14-16 DC s tym ze snazenie bolo9,11,13 a 15DC a 15DC aj vytok? na mrchu je to este skoro a normalne take nemavam

andzi
28. júl 2009

brý večer snažilky

biancarv
28. júl 2009

cicimon to môže byť uhniezdovanie oplodneného vajíčka

biancarv
28. júl 2009

malalady a aký si si robila prvý a aký druhý test?

cicimon
28. júl 2009

bianca - to by bolo super 🙂 chce to aj nejaky kludnejsi rezim? a kedy skusit test? fakt az pri meskani? ked mna to brucho pobolieva uz 3ti den a som zvedava kolko vydrzim cakat 🙂)

minka21
28. júl 2009

mam 16 DC a uz ma bolia aj prsia🙂 a ten vytok to neviem,mozno z hormonalnych zmien🙂 som sa dozvedela,a vraj ich mam aj vacsie,skonstatoval odbornik,teda ten moj najdrahsi🙂 a na toaletaku som nasla hrudky vytoku,ja sa z toho tesim,ale este to neberiem vazne🙂 to az neskor🙂 tak ma tu nezdrbte 😀

cicimon testovat skoro,z toho budes len sklamana...cakat cakat cakaaaat

cicimon
28. júl 2009

ved to ze skoro....lebo ja okrem toho bolenia nemam ine priznaky....a prsia mam uz aj tak celkom velke tak uz vacsie nechcem 🙂)

minka21
28. júl 2009

ja mam tiez velke,ale vraj ich mam este vacsie🙂tak to uz musia byt riadne dela🙂 hovorte mi Pamela 😀 no a dost ich citim,tlaky a bolia,takze uvidime🙂

cicimon v knihach pisu ze hcg po 14 dnoch by sa malo testovat,ale u kazdeho je to ine,ale skor to fakt nema zmysel,to ide do penez... 😉 a mrchu mas mat kedy? najlepsie je vraj az ked nepride testovat,lenze chapem ta,komu sa chce tak dlho cakat🙂

a co som pisala o tom vytoku to bolo k tomu dnesnemu co mi slo z bradaviek,

cicimon
28. júl 2009

no s mojou mrchou je to tak, ze posledny cyklus som mala 22 dni, predtym 2x 27...tak neviem, ako to teraz pocitat.....ak na 27 tak potom 8.8. a aj na 22 tak 3.8....keby som vedela..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre