Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
7. aug 2009

bris neboj urcite sa to pri tebe nezastavi nesmie my tu totiz budeme vsetky tehu neboj skor ci neskor ale budeme jasne? 😉

brisilda
7. aug 2009

spanihelka nevesaj hlavu tak treba sexovat aj pocas rchy ja som to teraz tak robila ale moja mrcha je slabulinka 😉 teraz mame pauzu 😉 a zaciname zase bud. tyzden pred ovu ak ovu pride a mozno aj skor ak pride chut 😀 😀 😀 😀 😀 a ked dostanem mrchu tak sa asi zblaznim ☹

brisilda
7. aug 2009

katka tak som zvedava ja uz teraz lutujem ze som hak uzivala ☹ asi som spravila chybu a to len preto som uzivala aby sa nam babo nezadarilo skor ako som mala v plane ☹

sisa2
7. aug 2009

rhodosbb + minka - GRATULUJEM!!!! to je super, ze vam to vyslo 😵 uzite si krasne tehulkovstvo.

ked to tu tak citam, tak ste o chvilu tusim vsetky tehulky. u mna nula bodov. tento mesiac som zrejme mala anovulacny 😢 😢 😢

brisilda
7. aug 2009

sisa a podla coho to vies????lebo ja mam tiez podozrenie, ze mam anovulacny ☹

sisa2
7. aug 2009

merala som si BT a podla grafu ovu nebola - http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

stanka1986ke
7. aug 2009

ahojte...
rhodosbb a minka velmi ale velmi vam gratulujem 🙂

bris nebojkaj este aj ja tu som co som zatial netehu...ale verim ze sa to raz podari 😉

vsetky budeme nakoniec tehu...uvidis

stanka1986ke
7. aug 2009

sisa2 ahojky...mi sa vobec tymto neriadime lebo jeden mesiac mam 26 dnovy cyklus a druhy 34-36.-kedy ako...takze mi sme si povedali /teraz od augusta skusame/ze torobime tak, hned ako mi uz koncila mrcha sme zacali kazdy druhy den sa snazilkovat... No niekedy aj castejsie vies ked mas chut tak.. 😎
Neviem, ja by som velmi tomu neverila...ci uz stym mas niejkae skusenosti?ze je to 100%

brisilda
7. aug 2009

sisa pocuj a ten graf sa neda robit aj na nejakej sk. stranke??,to vse je len v ang??

brisilda
7. aug 2009

stanka to meranie sa ani mne akosi nechce ale ak to toho mesiaca nevyjde tak sa na to dam nahovorit

stanka1986ke
7. aug 2009

mne lekar vravel ze to velmi nieje spoľahlive....este davnejsie ked sme vtedy sa tiez pokusali...vtedy sme robili to co teraz a vyslo to len ja som nechcela verit tomu ze som tehotna ze tak rychlo sa nam to podarilo,,,,a vtedy sme mali aj stresujuce obdobie stahovali sme sa do podnajmu....nervy...az nakoniec som dostala mrchu s 10 dnovym meskanim.bolo i hrozne zle a o tyzden som zasa krvacala... a to som bola tehotna a som potratila v 5 tt.cca. lekar vravel ze mozno bolo nieco vadne ze vtedy je spontalny potrat ale povedal aj to ze to mohko byt tim ze sme prenasali skrinel..tazke veci...

stanka1986ke
7. aug 2009

no niejako sa mi podarilo urobit cesto na buchty na pare takze teraz uz len dufat ze to cesto aj vykysne...mne totiz nikdy nechce vykysnut ☹ ...tak uvidim terza

sisa2
7. aug 2009

stanka - my sme mali aj pri danielkovi problemy, takze som si merala BT a ovu podla toho vychadzala. ja mam dlhe a nepravidelne cykly, ale vacsinou som mala max. 40 dni. tak teraz neviem, co bude, ci MS pride, alebo kde sa zabudla.

sisa2
7. aug 2009

brisilda - neviem, ci je aj nejaka SK stranka, ale dost o tom pochybujem. ja som uz za tie roky zvyknuta na fertilityfriend. je aj nemecka - wunschkinder.net .
pokial sa ti do merania nechce, tak to nerob. mne to vyhovuje, ze viem aspon ca. kde sa nachadzam. keby som mala pravidelne cykly, tak sa tym vobec netrapim.

stanka1986ke
7. aug 2009

aha....takze tak...no to je dost blbe potom to caknie vsak?no dufam ze uz ti to vyjde 🙂

brisilda
7. aug 2009

sisa tak ked nechodi tak ju nespominaj a ani nepride 😉 inak meranie je vraj spolahlive ale aj tak rano ked vam treba na WC a merate si BT neni to ovplivnene aj tym moc, mechurom??? ja viem hlupa otazka ale aj tak ......podla mna je rozdiel ked vam treba na WC v case merania alebo nie.akosi sa zacinam zaujimat uz aj o to meranie tak som zvedava doteraz som o tom ani len nepocula 😒

kkatkaa
7. aug 2009

bris ja tiez lutujem ze sme sa do toho nepustili skor brala som velmi dlho hak a po jej vysadeni sme este cakali a to sme asi nemuseli tak teraz neviem ci aj to bola chyba ale este sa nesnazime tak dlho tak uvidim
ale ziadne vesanie hlavy este stale sme na tom dobre a coskoro budeme tehu lebo sme na tej spravnej teme so spravnymi ludmi a lavina je uz spustenáááááááááááááááááááá 😉

rhodosbb
7. aug 2009

stanka, sisa, spanihelka ďakujem vám veľmi pekne 🙂 ste zlaté a nebojte, o chvíľu ste aj vy tehu 😀
je to super, že sa nám to tu takto pekne rozrastá...

ozvem sa budúci týždeň, po práci odchádzame na víkend smer Sereď...

Prajem vám krásny víkend a úspešné snažilkovanie dievčatá 😀

brisilda
7. aug 2009

katka tak len aby sa predomnou ta lavina nezastavila 😀 😀 😀 ja uz niekedy aj prestavam dufat 😔 ale ne inak som plna optimistickych myslienok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

stanka1986ke
7. aug 2009

brisilda len my musime optimisticky mysliet a ono to pride.. 🙂

kkatkaa
7. aug 2009

presne tak bris optimizmus a vela snazenia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brisilda
7. aug 2009

no tak obavam sa, ze toto neni v mojich silach telo si robi co chce 😉

kkatkaa
7. aug 2009

ved aj moje ale my ho musime premoct no nie? 😉

groka
7. aug 2009

🙂 tak baby o com je ''rec''?ja som dovarila teraz obedik,s malym sme sa precitali knizky popri vareni a pojdeme papat a maleho pojdem dat haji 😔

stanka1986ke
7. aug 2009

no jasne kkatkaa...vyhrame...potom budeme 9 mesiacikov sa tesit z toho ako pekne budeme priberat 😀
potom pekne tlacit 😅 a konecne sa dockame nasich krasnych buducich babatiek 😀

kkatkaa
7. aug 2009

o tom ze su tu krasne nove tehu a niektore su stale netehu ale dufaju ze to tak dlho nebude a budeme tu vsetky tehu 😉

sisa2
7. aug 2009

bris - tak to neviem posudit. v case merania mi zatial nebolo treba 😀 ja to uz mam tak automaticke, ze sa zobudim bez budika, odmeram teplotu, idem na wcko, zobudim danielka ... 😀

kkatkaa
7. aug 2009

jasne stanka len si musime velmi psychicky pomahat a podporovat sa ak to nahodou zasa nevyde ☹ aby to potom nabuduce uz vyslo 🙂

malalady
7. aug 2009

ahojte🙂

brisilda
7. aug 2009

sisa a preco budis Danielka???ja som rada ked maly estee rano spi ja si za ten cas aspon v klude vypijem kavu 😀 😀 😀
ahoj malalady co mame noveho?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre