Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
8. aug 2009

nadenka to je mileee

brisilda
8. aug 2009

fiiiha nedenka to ano to je rozkosne 🙂) asi sa necham inspirovat 😀 samozrejme ak sa zadari a ovu bude naozaj ocu 😀 😔 boze prosim vyslis nas 😉

brisilda
8. aug 2009

BOZE som chcela dat

tea333
8. aug 2009

bris ja si pomozem sama ako neveriaca 🙂

brisilda
8. aug 2009

tak ja som veriaca ale nechodim do kostola ☹ naposledy som bola ked krstili maleho 😢 😖

tea333
8. aug 2009

ja som fatalista, verim v osud, ktory sa ale da ovplyvnit rozhodnutiami.. 😉

brisilda
8. aug 2009

tak v osud verim aj ja 😀 ale vies co? ja verim vsetkemu comu sa da aj vesticam 😀 😀 😀 jedna mi vyvestila dievcatko 😉 a ked som sa pytala kedy to bude cca tak mi odpovedala ked budem chciet no obavam sa, ze iba chcenie nestaci 😢

tea333
8. aug 2009

dobre ja chcem dvojicky dievcata.snad postaci 😉
idem s chlapom sa niekde poprechadzat lebo prisiel 😉
paaa zatial

nadenkaaa
8. aug 2009

baby mne tie capacky uz prijdu take otrepane skor som uvazovala dat mu na plochu laptopu tpozit. teh. test a k tomu text sa par mesiacov budes OCKO 😉

nadenkaaa
8. aug 2009

baby vcera sme v martine videli krasny kocik pre dvojicky bumble ride indie taky krasne cyklamenovy-ak by boli dve baby 😉 ,ak by bolo jedno babo tak uz mam vybraty STOKKE Xplory lebo moj nazel ma 2,2 metra a tento kocik je pre vysokych ludi ako stvoreny 😉

brisilda
8. aug 2009

kocky mne sa zase strasne paci ABC design 3tec v striebornej konstrukcii 😉

sisa2
8. aug 2009

my sme dnes boli u kamaratky, ma 4 mesacnu dcerku, take zlaticko 😵 jaj, snad sa aj na nas rychlo nalepi, popestovali sme si ju vsetci traja - aj danielko 😀
u mna sa asi rozbieha mrcha, rano som zacala spinit ☹ ale neva, aspon buduci tyzden uz budem mat po, ideme na tyzden na dovolenku.

sisa2
8. aug 2009

nadenka - super napad s tym "ahoj ocko" 😵
mne sa tiez velmi paci stokke xplory. mam 180 cm, takze pre mna ako stvoreny. no obavam sa, ako bude pochopeny u poloviciaka ... videla si ho aj nazivo?

lucialen
8. aug 2009

Nooooooo 🙂 😀 6 dni prec a o co som prisla? 🙂 😲 😀
Snazila som sa citat, ale radsej by sme si to mohli zopakovat 😀
Takze: Sisa - bez ovulky a zacina mrcha
Tea, Brisilda, Nadenka - aktive snazilky
Rhodo... - nadejna tehulka
Malalady - jasna tehulka
Cheerlady - nepotvrdena tehulka
Kkatkaa - snazilka? ci ako?
Cicimon - uz si testla?
Minka - pozitivne priznaky
MonikaPD - ty ako?
Fomarik - ako tie vajka? Uz sa tvoria?

sisa2
8. aug 2009

jej luci, dik za zhrnutie 😀 ty si na tom ako?

tea333
8. aug 2009

myslim ze minka uz mala pozit. testy, a cheer je potvrdena vela testami 🙂

tea333
8. aug 2009

kociky? spanielska dedina..mozte mi to niekto objasnit ked na to mate energiu..
velmi by som uvitala..aky kociarik sa kupuje uplne malemu babu? ono musi byt v takej tej vani velkej aby sa mu dobre hajalo,nie?
lebo ked su take tie vselijake kociariky kde je sedacka do auta a vselijake tie golface, tam uplne male mimi byt nemoze,nie?
takze sa kupuju 2 kociare?
ja som faaakt zmatena, kociar som videla tak zdialky ☹

tea333
8. aug 2009

idem spinkat 😉 tak zajtra

nadenkaaa
8. aug 2009

Ahojte ,sisa stokke som videla aj nazivo v kremovej farbe v parndorfe isla okolo jedna mamicka a ta ho tlacila 😉 takze niet o com rozmyslat a okrem toho u nas v ZA kde byvam hned pri lesoparku -co kamenom dohodis od nasho byvania je predajna Predeti a tam ho maju ale v cervenom,ja by som skor zeleny pacil sa mi aj ten kremovy aale je to hakliva farba podla mna 😉
Tea zvycvajne sa kupuje 3 v jednom co mas hlboku vanicku, autosedacku(vajicko) a sportovy kocik co sa pouziva asi od 6 mesiaca u dietata 🙂

nadenkaaa
8. aug 2009

prepacte dnes som rpisla neskoro ale s mm sme pozerali riadnu romantiku dnes vecer som plakala ako mala 😅 ten film v anglictine mal nazov the notebook-zapisnik u nas to bolo premietane ako pribeh nasej lasky a bolo to take dojimave 😢 😉

nadenkaaa
8. aug 2009

no vidim ze som prisla neskoro 😒 tak nic idem haji krasne sny papa 🙂

stanka1986ke
9. aug 2009

dobre ranko vsetkym snazilkam a tehulkam niektorym.....
no ja dufam ze som mala vcera ovu....takze o dva tyzdne mrcha nepride a budu // 🙂
tak uvidim...lenze tento mesiac ma akosi nebolelo velmi brusko ako minuly mesiac tak teraz neviem..uvidime

lucialen
9. aug 2009

Dobre ranko, tak ja dobre, mrcha skoncila a zase vsetko dokola. 🙂
Musim teda este precitat Minku, ako sa to tam vyklulo 🙂

brisilda
9. aug 2009

ahojte tak konecne mame nedelu 😉 kiez by bol uz koniec augusta.
tea TAK TERAZ SA KOCIARIKY KUPUJU KTORE SU PRAKTICKE CIZE JA TAKTIEZ BUDEM UPREDNOSTNOVAT 3 KOMB. NAJIDEALNEJSI JE BEBECONFORT JANE 😀 😀 😀 sice neni najmodernejsi no ma uzasnu konstrukciu ktora sa zmesti aj do amleho kufra v aute 😉
inak co mate dns v plane?

lucialen
9. aug 2009

Minka graulujeeeeeeem k // 🙂 😵

cicimon
9. aug 2009

tak baby ja som dnes 28DC, mrcha stale nikde ,aj ked brucho sa ozyva pravidelne s bolestami

dnes konecne cestujeme domov, tak snad do vecera ziadna zmena a testnem

brisilda
9. aug 2009

cicimon velmi ale velmi ti drzim palce aby si si nasla // 😉

brisilda
9. aug 2009

kocky a bianca sa nam kde stratila??? ☹

sisa2
9. aug 2009

nadenkaa - mne sa tiez paci ten zeleny 😵 uz len mat toho drobceka, nech je donho koho dat. nazivo som ho videla len u jednej maminy, este som ho dokladne neobzerala. snad k tomu raz bude prilezitost 😉
pri danielkovi sme mali peg perego atlantico, super kocik, velmi dobre sa s nim manipulovalo. teraz ho ma brat, neviem, ci by vydrzal este aj stvrte dieta.

sisa2
9. aug 2009

cicimon - drzim palceky!!!!! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre