Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

malalady
10. aug 2009

minka heh 😀 😀 😀 😀 sa smejem ty čakaš mrchu??? a na čo ked tam máš // 😀 😀 😀 😀 😀 kedy ju máš akože dostat?? 😀 😀 😀 😀

rhodosbb
10. aug 2009

Lucialen - áno mala som // 😀 , ale zatiaľ len strašne slabučké a viete, čo sa mi stalo v nedeľu? Ráno som si robila test a nič! Žiadna čiarka, tak som ostala úplne zmätená, že čo to má znamenať...nedalo mi to a na obed som si urobila druhý test - úplne obyčajný a ukázala sa mi druhá čiarka, slabá, ale už silnejšia ako tie predtým, čo boli skoro neviditeľné 😀 Normálne si to neviem vysvetliť a pritom ten test bol zo všetkých najdrahší, tak som myslela, že bude aj najcitlivejší 😒 Vám sa to nikdy nestalo???

Pici, musím ten kočík trio for me preštudovať, osobne si ho pôjdem pozrieť, ale to má ešte čas 😉 Ja mám z tých trojkolesových kočíkov nedobrý pocit, už dvakrát som zažila jeho prekotenie na bok 😕 prídu mi také nestabilné...

Minka, neviem ani ja načo tam sú tie kolieska 😀

malalady
10. aug 2009

rhodosbb mne to robilo pri tom čo som bola na potrate.. že nič vobec nič.. raz sa mi objavila na najdrahšiom a potom za 30sek zmizla uplne ale bola uplne silná a potom zmizla a potom som si o 2dni robila další a palica jak hrom.. takže o tie testy sa nestrachuj.. daktoré blbnú ja viem,že ta to vystraší, ked pri tom vieš že si tehu 😀 😀 😀 máj v páčke hlavne že na ostatných ti to krásne ukazuje😉

malalady
10. aug 2009

aaaaaaaaaaaaaaale kolko nás už je tehuliek juj sa tešííííííííííííííííííííím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a za chvílu sa ostatné pridaju ajaaaaaaaaaaaj to bude parááááááááda 😀 😀 😀 😀

minka21
10. aug 2009

ja mam dost silne krce,aj nohy ma cele bolia,presne ako pred mrchou,a este viac,:(( tak sa len bojim ci nahodou sa co nepokasle,mam ju dostat zajtra,mavam 31dnovy cyklus,takze zajtra by tu mala byt,ale nebude!!!🙂 vcera bolo ciarka este silnejsia🙂

ja som si vybrala tiez akoze trojkolesovy ale v predu ma dve kolieska🙂 a vzadu tiez dve,takze vlastne 4🙂 a aj som ho uz skusala a je pevny,a uzasne sa s nim manipuluje,ta casualplayka S4🙂

mne sa tie moje ciarky ukazali na teste z tesca,tiez najlacnejsie co moze byt🙂

malalady
10. aug 2009

minka o 3dni si sprav test uvidíš už budeš mat krásne paličky ako ja 😀 😀 😀 😀 😀 krásne tmavé obydve 😉 😉 😉 ja som si v tedy robila v piatok a bola taká ako máš ty a potom som si robila v pondelok a šupom krásne //

pici
10. aug 2009

rhodi, ten co sa mne paci ten perrego trojkolesovy je otestovany kamoskami a velmi si pochvaluju. aj svagrina ho ma a velmi je spokojna... aj ked zatial este iba na pohlad lebo babo budu mat az tento tyzden...

malalady
10. aug 2009

minka je to predvest tehu 😉 a ak nejaké aj dostaneš tak to si píš,že to bude také že očista.. 😉 😉 😉 nic vic..

rhodosbb
10. aug 2009

Malalady, ty si bola na potrate? A čo sa stalo? Neviem, či si o tom už písala, ale ak o tom nechceš hovriť, tak chápem ☹ Mne sa tiež stalo, že čiarka sa ukázala a potom normálne zmizla z testu, nerozumiem tomu 😒

minka21
10. aug 2009

no ja som si robila vcera a bola ta druha uz pekne vidiet,🙂

malalady
10. aug 2009

rhodosbb no jo bola.. ☹ vtedy to bolo tažke.. takže tak.. ale nerada o tom už bavým.. čakám babo a basta nedám už ani čo by bolo! 😀

cheerlady
10. aug 2009

minka tyzdne sa pocitaju od poslednej mrchy - cize lekar sa ta opyta,kedy ti zacala posledna MS a od toho dna pocita v ktorom tyzdni si.aj ked to nie je presne,lebo napr.ja som otehotnela priblizne treti tyzden cyklu a lekar si myslel,ze to bude nejaky 6tt,ked som bola u neho,ale nakoniec to bol podla vysledkov krvi len nejaky 3tt.takze odporucam pockat este aspon 2tyzdne,aby potom na sone nieco videl 😉

cheerlady
10. aug 2009

dufam,ze som to napisala zrozumitelne 😅

rhodosbb
10. aug 2009

Malalady, tak to máš dobrý prístup, to sa mi páči 😉 🙂

Minka, tak kočík je akože trojkolieskový, ale má štyri kolesá 😀 , to je dobré 😀

Pici, idem kuknúť ten tvoj perego...

minka21
10. aug 2009

no rhodos myslela som ze konstrukcia 🙂)) hihi,myslela som ze je robeny ako trojkolesovy ale v predu ma o jedno viac🙂 no som sa do toho trosku zamotala🙂))

cheerlady pochopila som🙂))takze by som mala byt 3-4tt🙂

rhodosbb
10. aug 2009

Cheer, ty už máš aj dátum pôrodu? Trio for me - to bola u mňa láska na prvý pohľad, len ešte farbu vybrať 🙂

rhodosbb
10. aug 2009

Minka, aha, tak to už si viem aj predstaviť 😀

minka21
10. aug 2009

sak si to kukni na nete 😀 a uz tehulky zacinate s vybavickou?🙂))

pici
10. aug 2009

rhodi... no kukni ho.. nehovorim ze je najlepsi. ale zamilovala som si ho fakt.

minka21
10. aug 2009

pici ty ten peg perrego trojku hej?idem kuk,a viem ze bol peg aj limitovana edicia chlapec a dieca modry a ruzovy,to bolo tiez velmi pekne

monikapd1
10. aug 2009

cawte babule 🙂 noo dufam, ze tento mesiac sa pridam k vam aj ja, 22.8. by mala prist mrcha, ale dufam, ze nepride, mam nejake tusaciky, len dufam, ze su to neni nahovaracky, pruh alebo posramoteny cyklus. bolia ma prsia a aj podbrusko 🙂 noo ved uvidim, manzel mi uz vravi, ze som tehu, ze mi narastli prsia a ja mu tvrdim, ze nie som, nechcem si to priznat, ze by som mohla byt i ked v to dufam, noo ale ved uvidim 😉

minka21
10. aug 2009

ahoj moni tak tie prsia su dost dobre znamenie🙂) mna zacali ako prve strasne palit bradavky a aj som to tu pisala ze mi vysla taka biela tekutina,a niektore kocky to zhodnotili ze ked si niekto nahovara ze je tehu tak sa im tiez tvori mlieko🙂tak a potom ma zacali boliet cele prsniky,a bolia este aj teraz🙂 drzim palceky!!!

monikapd1
10. aug 2009

minka dakujem, noo ved uvidim ci mrcha dojde abo nie, ale nejak tazku hlavu si z toho nerobim, len to podbrusko ma uz vyse tyzdna trapi

minka21
10. aug 2009

mna tiez dlho bolelo v podbrusku aj som to tu pisala,a aj som bola u dr,a ten ze je vsetko v poriadku,a som mu hovorila ze sme sa snazilia ze este nic nezisti,az ked nepride mrcha,takze to podbrusko je tiez dobre znamenie🙂 ja som sa uz bala ze to moze byt nieco vaznejsie ale nie je 😵

brisilda
10. aug 2009

monika no ktoho vie skes sa tesne pred mrchou testnut a uvidis 😉 Ja som mala teraz hadam 2 dni krce v podbrusku ale neboli to vajecniky skor to bolelo ako maternica bolo to pesne take ako ked som cakala maleho tak hadam som mala ovu kedze som len tyzden po mrche 😒
No a vcera som mala hrozny sen bla som tehotna a sli sme na tu dovolenku ktoru mame v plane v sept. a zacala som tam krvacat a odtvtedy sa tak bijim, ze asi si v snazilkovani dame pauzu a budeme sa snazit az v sept. ☹

stanka1986ke
10. aug 2009

malalady no tak drzim palce na sono 🙂 😉 no mne este 13 dni...najhorsie je to cakanie..ci ani ci nie 😠

mne pohlavie malej povedali v stvrtom mesiaci ale bolo to na 50% lebo ze to sa do konca siesteho mesiace tie pohlavne organy vyvijaju..ale nakoniec to ostalo ze dievca nastastie....

monka21 a bola si uz u lekara na gyn...alebo nie?

pici
10. aug 2009

moni to by bolo super... dalsia tehulka, nebolo by na skodu.... potom sa vsetky s bruchami stretneme xixi a bude nas plna cukraren.. xixixsi

monikapd1
10. aug 2009

bris noo neviem uvidim ci testnem alebo pockam. a nembojkaj sa, nic zle sa nestane na tej dovolenke

brisilda
10. aug 2009

malalady potom nezabudni foto sona hodit aj do albumu 🙂))drzim palceky 🙂))

brisilda
10. aug 2009

kocky ale to by bolo uzasne kebyze sa s nas stanu vsetke tehule 😅 ja sa uz normalne neviem dockat 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre