Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
12. aug 2009

sisa a ten anovulacny cyklus je aky, ja tomu velmi nerozumiem

brisilda
12. aug 2009

fazulka anovulacny cyklus je taky pri ktorom sa sice vajicko uvolni ale folikul nepraskne cize nedojde k oplodneniu vajucka ☹
sisa tak teda drzim palce az mrcha nepride a ty si mozes dovolenku uzit v plnom prude 😉

brisilda
12. aug 2009

ne ne opravujem sa pri anovulacnom cykle nedojde ani k uvolneniu vajicka pretoze neni dozrete ☹

fazulka1512
12. aug 2009

a to anovulacny caklus nastava kedy, ked co

rhodosbb
12. aug 2009

baby, zrazu mám nejako veľa roboty, idem makať. pekny dnik vam este prajem 😉 pa 🙂

brisilda
12. aug 2009

fazulka po vatsine vtedy ak zena uzivala Hak ale to sa po mesiaci da do poriadku skus kuknut na nete ak si budes merat BT tak podla toho vies kedy je a kedy neni ovu a kedy je anovulacny cyklus cize ja s tym zacinam od septembra a budem merat v ustach aby na mna manzel nepokukoval, ze co stvaram 😀 😀 😀
http://lesk.cas.sk/clanok/5871/meranie-bazalnyc...

sisa2
12. aug 2009

fazulka - bris uz pisala. ja mam PCOS (polycystycke vajecniky), takze zrejme nedoslo k ovulacii 😒 teda aspon podla teploty nie. krcok som nesledovala, tak neviem.

brisilda
12. aug 2009

sisa hm..... ty si uz ako dlho meras teplotu?

brisilda
12. aug 2009

inak kto mi poradi kde by sa ten graf na BT dal vytlacit cisty???? potrebujem to vytlacit nechcem si to zapisovat na net kedze moja Anglitctina neni ktovie aka dobra 😖

sisa2
12. aug 2009

bris - zacala som merat, ked sme sa zacali snazit o danielka (2005), potom som nemerala a teraz od januara.
idem kuken kvoli tomu cistemu listu a dam link. nemcina u teba tiez nie?

brisilda
12. aug 2009

sisa ja som si to uz nasla na nete 😀 http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?t=89174 tam je to krasne podrobne popisane 😉 takze skusim su tam aj rady co a ako 😉

sisa2
12. aug 2009

bris - je to sice v AJ, ale na znacenie ti to je snad jedno - http://www.mymonthlycycles.com/pdf/bbt_c_long.pdf

sisa2
12. aug 2009

super, na tu stranku som uplne zabudla 🙂

brisilda
12. aug 2009

diiiik no ja si prestudujem to co som nasla je tam aj popisany krok po kroku co ako treba http://merenibt.xf.cz/index2.html a napr. to skusim tu http://merenibt.xf.cz/fertilityfriend.html 😀

brisilda
12. aug 2009

😀 a uz mi ani AJ netreba 🙂))))) 😀

sisa2
12. aug 2009

na fertilityfriend si aj ja robim. ked sa v tom trochu zorientujes zistis, ze to je v poho a netreba ti ani extra znalost angliny.

brisilda
12. aug 2009

tak to ano mas pravdu no ja som to potrebovala niekde najst ked je to tak pekne popisane ako som nasla na tychto strankach 😉 som antitalent ☹ ale kym pride mrcha tak si to prestudujem a zorientujem sa 😉 a od dalsieho cyklu si meram aj ja 😉

sisa2
12. aug 2009

no mrcha mozno nepride a nebudes ani musiet zacat s meranim 😉

sisa2
12. aug 2009

ja mam vdaka tejto stranke vsetky tehu priznaky ...... takze vidno, ze psychika pracuje 😀 neva, beriem aj majove / junove babatko 😵 v podstate mi to je jedno, kedy sa narodi.

monikapd1
12. aug 2009

tak ja som spat 🙂 dufam, ze ja nemam len vsugerovane priznaky ☹

minka21
12. aug 2009

awojky,nieco nove?moni mas nejake nove priznaky?

monikapd1
12. aug 2009

uz mi je aj spatne trosicku, najskor om myslela, ze je to preto, ze nepapam pravidlne, ale som najdena a je mi spatn, ale aj to mi obcas byvalo aj predtym ☹

malalady
12. aug 2009

Ahojte baby🙂 no ako sa mi tu mate? 😉

minka21
12. aug 2009

cawky malalady🙂 ty ako sa mas??? ja mam take navaly tepla,a krce som mala dnes uz tiez:( dufam ze to prejde,zasa ta fazulka nemoze byt taka velka aby ma to tak bolelo

minka21
12. aug 2009

moni jja som praveze mavala nechutenstvo,som zjedla za cely den len obed a vobec mi nic na chut neslo,ani som hlad necitila az vecer ked som lezala v posteli som si tak spomenula ze som za cely den moc toho nezjedla. kolko mas do mrchy??

stanka1986ke
12. aug 2009

ahojte...
minka tie krce to je v poho...to by si ich mala citit kazde rano a vecer niekedy aj cez den..to sa ti maternica roztahuje a pripravuje...ved tam rastie male mimco....kazdu minutu sa vyvija.. 🙂

no mna dnes tak bol podbrusko som dnes 16DC...a normalne mam problem sa aj posadit co ma zo spodu to tak zacne boliet...tak neviem ci tento mesiac mam dvakrat ovu alebo co...no urcite to vecer s muzikom vyuzijem 😀 😀 😎

stanka1986ke
12. aug 2009

a cinimom gratulujem.....k dvom ciarockam...nech len pekne rastie a vyvyja sa malinke 🙂

minka21
12. aug 2009

len sa mi zdaju moc silne,ani pochnut sa v tom momente nemozem pochnut,no co uz,uvidime🙂

a k dr pojdem asi az za take 3tyzdne.nech je tam uz aj co vidiet🙂

stanka1986ke
12. aug 2009

no ja by som isla skor...lebo to predsa bude ti robit odbery rozne...a nahodou aj ked nieco bude hrozit tak ti vie dat niejake lieky...alebo na tie krce vacsinou davaju duphaston...pre istotu...

minka21
12. aug 2009

este chvilku pockam,mozno ak to neprejde tak buduci tyzden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre