Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monikapd1
18. aug 2009

bris ja som s tym zmierena ale trosku to trapi ☹

brisilda
18. aug 2009

monika mna to trapi az ked pride mrcha clovek si nevie pomoct no poplacem si a prejde to hodim vinz na manzela a citim sa lepsie 😀 no ale moj mm si uz na to zvykol cize je to v pohode 😉 on vie, ze to co poviem nemyslim vazne 😉

monikapd1
18. aug 2009

😀 noo pekne tak to moze byt dobre 😉 noo poplacem si mozno aj ja, ale az ked pride alebo nepride, tak si poplacem tiez 🙂

petafr
18. aug 2009

jej dakujem, ako sa to rozbehlo, uz ste napapane? Akurat som sa docitala, ze ked ma zena orgazmus, pomaha to spermijkam rychlejsie dojst k vajicku... Nanestastie ja patrim medzi tie, co si musia dopomahat... Tak ako aj pri milovani, niekto ma na to chut stale a niekto nikdy. Ja som skor z tych, co maju mensi apetit, ale odkedy sa snazime o male, tak sa mi ten apetit celkom dobre rozrastol, tak dufam, ze to tak vydrzi aj potom, ked sa dozviem, ze som tehotna, moj drahy uz teraz stresuje, lebo jemu sa chce skoro stale... Niekedy je priroda nespravodliva!!!

brisilda
18. aug 2009

no super tak bud sa place od stastia alebo od zufalstva 😒 ale verim, ze ty plakat budes jedine od stastia 😉
😉

monikapd1
18. aug 2009

noo tak uvidime

brisilda
18. aug 2009

petafr pocuj odkaz mu, ze tehotne zeny maju chut na sex castejsie ako zeny ktore tehotne nesu 😉

michelle
18. aug 2009

moni aj ja citim prichod 😖 ...ja plakat nebudem, zatial sa snazime len kratko (druhy mesiac), to je na paniku este skoro...
petka, nie len to, ale ked ma zena orgazmus, meni sa jej vnutorne prostredie z kysleho na zasadite a to vraj prospieva chlapcenskym spremiam (ktore v kyslom prostredi rychlo hynu).. takze mat orgazmus ako prva tiez moze ovplyvnit pohlavie dietatka... okrem inych veci 🙂

petafr
18. aug 2009

No fakt dufam, ze to tak bude, uz len kvoli mne, nech si to uzijem! 😀 Ideme na dovcu na tri tyzdne domov do Bretonska, moj drahy je totiz Francuz, tak sa tesim na kamaratov a na oddych bez stresu, na Slovensku som totiz len od septembra, predtym som tam byvala 8 rokov...
Uz zase citim take motyliky v podbrusku, nemali ste inac pocit nafuknutia? Mam take vypucene brucho, ako by som uz bola v piatom mesiaci 😖

lucialen
18. aug 2009

Uz som naspat, hlasim, strieska natreta, pri obede som docitala a mozme riesit problemy 🙂
Vitam nove snazilky 🙂

stanka1986ke
18. aug 2009

ahojte baby...skor som sa nemohla prihlasit...no dnes som 23DC a opat som robila test ale nie z ranneho mocu lebo v noci som bola tiez cikat,.. 😀
bola tu aj susedka..a aj ona tam videla druhu ciarku aj ked bola silnejsia ako vcera ale slabsia ako ta pod C...ale bola tam aj ked som test zdvihla...bol to test For you..co ukaze po 5 dni od oplodnenia...no takze stale ma boli brusko, byva mi zle tak uvidime....xixi...ze co z toho bude..nie

ked tam uz bude silna ciarka odfotijm a dam do albumu.oki?

lucialen
18. aug 2009

Podla mojim dedukcii by som uz mala byt v 4mesiaci 😀 Brucho uz na to mam 😀

lucialen
18. aug 2009

Bris a ty sa kde chystas v septembri?
Petka, tak uz skoro rok byvate na SR? Tvoj mily tu aj pracuje? My sme tiez prisli len pred rokom z Irska 🙂

petafr
18. aug 2009

Inac su tu medzi nami take baby, co radi tvoria? Ja totiz rada sijem a pletiem a uz som aj zacala nieco pripravovat, zatial to davam znamym ako darceky. Strasne by som bola rada, keby som uz mohla aj na svoje.
Vo Francuzsku je to strasne v mode, na internete je plno e-shopov, kde si mozete kupit originalne vecicky pre male a tiez doplnky (tasky, deky, hracky) od roznych navrhariek (takych ako vy a ja), co sa snazia prerazit, niektore uz dokonca predavaju aj v obchodoch male kolekcie. No a pozerala som tu, mam pocit, ze tu nie je velky vyber, alebo som nepozerala na tych spravnych miestach. No ak by ste chceli, ja vam rada nieco usijem, fakt...

catherine214
18. aug 2009

Tak aj ja som uz po obede, a brucho mam tiez jak v 5 mesiaci 😉

brisilda
18. aug 2009

luci aj ja som tehu uz od aprila 😀
stanka tak teda drzim palce az si tehu juuj normalne si ma potesila ze tu mame dalsiu tehulku aj ked zatial iba v rannom stadiu tehotenstva ale verim, ze to dotiahnes do 9 mesiaca 😉 😉 😉 a my ostatne ta budeme poctivo nasledovat 😀

stanka1986ke
18. aug 2009

dakujem bris no verim ze to tak bude... 😀
a vy ostatne hned sa ku mne potom pidajte....

brisilda
18. aug 2009

petafr tak ja viem sit ale len ak nieco velmi chcem inak nie radsej davam prednost obchodom 😎 po novom uz internetovm obchodom 😀 😔

brisilda
18. aug 2009

stanka aku mal citlivost tvoj test?

stanka1986ke
18. aug 2009

20miu ...ten rapi a tie co ukazuju od 10miu mi v lekarni povedala ta pani ze to su testy ked si uz dlhsie tehotna...pritom ja viem tak ze najciitlivejsie su tie 10miu...lenze dnes ked som si rapi robila tiez tak ten mi neukazal...a rapidu neverim lebo s viki ked som bola tehu som bola v 10tt a mi vysiel negativne

petafr
18. aug 2009

Stanka gratulujem!!! Ja som tiez 23 DPO a na teste dnes nic, skusim pockat par dni, aspon do soboty. Ak by mi to vyslo, mali by sme asi rovnaky termin...
Lucialen, ja som prisla od septembra, lebo tu robim pre jednu franc. firmu, a moj drahy prisiel za mnou az koncom aprila (to cakanie bolo hrozne), robotu stale nema, lebo je vedeny ako nezamestnany vo FR (co ti budem hovorit, zarobi dvakrat tolko, nez by robil tu). Ale teraz ked sa vratime z dovolenky, uz si zacne hladat seriozne, uz mu je dlho. V juli chodil na intenzivny kurz slovenciny ale velmi nenapreduje, lebo je lenivy... tak som zvedava, ci sa mu podari nieco si najst. Tvoj mily je asi Slovak, vsak?

stanka1986ke
18. aug 2009

a som uz pocula od viacerych ze rapidy sa pohorsili ze uz niesu take presne

stanka1986ke
18. aug 2009

petafr no ano mali by sme spolocny termin....to by bola svanda... 🙂 ale tak este to neviem na isto...to len test vies.... 😀 urobim este tak o dva dni a uvidim ci ciarka zosilnie...a zas kupim for you alebo pepino

brisilda
18. aug 2009

stanka ja neviem malalady mala rapid test a vysiel jej pozitivne potom neskor male negativne a nakoniec predsalen sa spametal a ukazal // 😉 takze najspolahlivejsia je asi mrcha 😉 cakam ci nepride a ako sme sa dohodli vsetke kocky testuju az po neprichadzajucej mr he 😉

petafr
18. aug 2009

Stanka, ja som dnes robila Rapi. To myslis vazne, ze ten co ma 20 moze byt spolahlivejsi ako ten co ma 10? To si ma navnadila, neviem, ci by som si nemala kupit nejaky iny, lebo dnes rano som kupila pre istotu 2, takze mi este jeden ostal.
Bris, ja tiez radsej kupujem, ale obcas na mna pride chut nieco vytvorit, a obcas sa to aj podari. Navyse na deti je to jednoduchsie, robim zo zbytkov co mi poostavali z ineho sitia.

brisilda
18. aug 2009

stanka pepino mam aj ja kupila som ho v DM.ku a ten for you kolko stoji a kde ho predavaju?

stanka1986ke
18. aug 2009

aha...teraz este docitavam.....no ale ked to cakanie je take hrozne...no skusim to aj ja...ale do nedele je to este styri dni...hjooojjjj...ty kedy cakas

groka
18. aug 2009

ahojte

stanka gratulujem ti

kto je este tehu?som precitala len poslednu stranu

ja dnes robim dobry obedik,mm sa potesi,co mate nove?vcera som tu uz nebola,mm kupil vcera dvd tak sme kukali trosku a od vcera sme zacali pracovat na bábe

groka
18. aug 2009

teda myslim v tomto mesiaci

brisilda
18. aug 2009

ja som malemu tiez sila ked bol maly mal zimny overalik biely s uskami na kapucni 🙂))) bol ako ladovy medvedik 😀 a kazdy mu ho chvalil ale pravdu povediac na tom som si vtedy dala zalezat 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre