Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
25. aug 2009

luci tak hadam sa to rozbehne cize zaciname tebou 😀 😀 😀 Inak ja neviem preco ale som tak sklamana s tych testou ze uz ma vobec nelaka testovat no je toto normalne uz teraz vidim ako tam svieti jedna / no tak naco ho zbytocne nicit 😀 nechavam do dalsieho kola 😀

brisilda
25. aug 2009

juuj boze moj testov

janulka04
25. aug 2009

bris: ja si tu citam, co si tu pisala a mam zachvaty smiechu 😀 😀 😀
luci: veru, uz by to chcelo aj nejake augustove maminy...

sharmana
25. aug 2009

no veru, testy, dnes som si prezerala asi 7 druhov.... ovulacny nemali, ze vraj im nedosli... zajtra skúsim v inej lekárni...
bris. kolkodnove mávas v priemere cykly? lebo si písala, že si mala 26 a dnes mas 26DC.... to vyzera nadejne 🙂

janulka04
25. aug 2009

sharmana...vsetky snazilkuju v lete? ked nemali ovu testiky? 😀 😀 😀

sharmana
25. aug 2009

no ved som sa aj smiala... normalne som videla z poza priehradky, ako otvorila "suflik" a v nom mala len nejakych 6 tehu testov a nic viac 🙂

lucialen
25. aug 2009

Idem sa snazit zaspat, este docitam zahradkara a snad o 24h sa mi to podari 🙂 Dobru noc dievcata 🙂
Zajtra sa ukazem len poobede, alebo vecer 😉
Bris vysoku teplotu a pozitivny test prajem 🙂

tea333
25. aug 2009

bris vidis a naschval to vyjde na tu dovolenku,ale co uz 😉 😀 😝

tea333
25. aug 2009

joj ked by vyslo tento mesiac tak by som davala darcek drahemu na narodky.. 😎 a na dovolenke by ma mrcha obisla 😨 😅

tea333
25. aug 2009

tak vidim ze dnes vecer nikto nikde ☹
tak zajtra teda dufam bude veselsie,hlavne bris sa dufam otestuje 🙂

brisilda
26. aug 2009

janulka nesi sama co sa smiala ja som si to kukla spatne a tiez som sa na tom pobavila 😀 😀 😀
sharmana no tak ja som min. mesiac mala 26 DC no tentokrat to zrejme bude 28 DC 😀 😀 😀
luci moja teplota rano bola 36,8 cize klesa ale je pravda ze uz pol hodinku pred meranim som sa len prevalovala a strasne mi trebalo na WC 😠 cize podla pravidiel merania BT teplota nemusi byt spravna 😉 takze si pockam do zajtra na mrsku moju zlatu 😎 cmuq 😀 ale ak pride na dovolenke tak to ma uz riadne naserie !!! 😠
tea sklamem ta ja sa netestujem akosi ma to nelaka ☹ ved naco? ked viem ze pride mrska 😀

stanka1986ke
26. aug 2009

no tak ahojte...vcera som bola u dokiho on tam nic nevidel..ze ma zapal....zobral mi krv dnes budu vysledky...no ale v robote uz prisla mrcha...a taka poriadna..aj bolesti..auuu...ani ibalgin som nemala pri sebe... 😢
no nevadi budem pokracovat s ostatnymi snazilkami.... 😀 a lekar vravel ze este najprv musime vyliecit ten zapal...pre istotu..no tak o 10 musim volat o vysledok aj ked uz viem ze bude negativny...,
ale nevadi...a v roobte dnes davam vypoved...lebo vcera bol pri viki strykoo a dopadlo to tak ze jej cely den nedal nic jest len sedel za pocitacom..tak idem na predlzenu matersku radcej ako si nechat znicit dieta kvoli praci blbej...
idem dat vypoved potom sa ozvem papik
tea aj ostatne snazilku tak verim ze nam to v septembri vyjde 😀

malalady
26. aug 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee prajem krásne ranko? ako sa mate? 😉

malalady
26. aug 2009

stanuška☹(((((((((

brisilda
26. aug 2009

stani to mi je luto ☹ co uz ideme dalej neboj aj mna zajtra pride navstivit mrska ona chodi stale potichucky 😀 no teplotu neokame 😀 😀 😀 to meranie je vazne super 😀 Stanka zacni aj ty s tym meranim 😀 vyhnes sa zbytocnemu sklamaniu 😢 a inak ako je mozne, ze jej stryko nedal nic papkat??? ja by som takeho stryka nakopala .............. radsej nenapisem 😒 no skoda, ze kol jeho nezodpovednosti a neochote musis prist o pracu 🙄 mohla si mu skusit este dohovorit mozno by sa spamatal 😉
malalada ahoj potrebujeme TTTTTTT 😉 uz nam ich dlho nik neposlal 😠

sisa2
26. aug 2009

stanka - to mi je moc luto ☹ mala nechodi do skolky? nezobrali ju, ci ste nechceli davat?
dufam, ze budes rychlo fit a budete moct zasa snazilkovat.

malalady
26. aug 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

nech sa páči babulky🙂)) a šup šup otehotniet 😉 😉 😉 😉 😉

nadenkaaa
26. aug 2009

ahojte babiky 😉 stanka to mi je luto ako to dopadlo 😔 ale ides s nami do dalsieho kola 😉 bris no vyzera to asi skor na mrchu aj ked este tu nie je takze nadej zomiera posledna 😅
baby dnes mam 11 dc a teplota bola 36,5 😕

malalady
26. aug 2009

nadenkaaa to je dobre a či zle?

petafr
26. aug 2009

caute, stanka, takze to vyzera na tretie kolo, dufam, ze ten zapal nebude vazny a ze sa z toho velmi rychlo vyliecis (a mozno je to predsa len potapac 😅 ). A tiez, to co je za stryka!!!!!!!! Nemas niekoho ineho, komu by si mohla malu zverit? Lebo to ak sa mas stresovat cely den, co sa deje doma, tak to sa ani neoplati ist do roboty... Neviem sice, co robis, ale korunky sa vzdy zidu..
Bris a tebe ako je? Uz lepsie? Nemas nejaky slepak aj nalavo? 😀 😀 😀
Ja dnes meriam prvy den, konecne si mozem zacat zapisovat, uz sa tesim na krivku 😅 Inac je to fakt dobre kvoli tomu, ze netreba kupovat testy, tiez sa mi uz nechce kupit ani jeden jediny...
BABY, DO TRETICE VSETKO DOBRE sa hovori, nie? TAk preco by to pre nas nefungovalo (okrem tych teda, co to este stihnu v druhom - drzim palce!!!)

brisilda
26. aug 2009

nadi tak to nelenze vyzera na mrchu ale ta mrcha isto pride 😀 😀 😀
Stanka veru daj malu do skolky ved moj tam uz chodi 😉
malalady jej teplota je dobra 😀 lebo jej hlasi, ze pride ovulka 😀 😀 😀 drzim palce 🙂

malalady
26. aug 2009

nadííííí tak supeeeeeeeeeeeerovo 🙂)) 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😀 😀 😀

nadenkaaa
26. aug 2009

bris no ja neviem podla coho vies ze mi pride ovu?ved z jednej teploty to este neviem 😲 😅
baby uz som si teplotu nahodila aj do toho ceskeho programu 😉 a normalne som z toho mala radost ked sa mi to tam zakreslilo 😎

brisilda
26. aug 2009

no veru malalady ale kiez by to uz nebola ovu ale ocu 😀
petaf no nemam slepak na druhej strane vcera sa mi ta bolest preniesla na bok a potom na krize 😀 😀 😀 dnes uz je super zatial nic neboli 😉 a s tou teplotou to je vazne dobre 😉 😉 aspon vieme na com sme hned skoro rano a nemusime kupovat testy 😀

brisilda
26. aug 2009

nadi pises, ze si 11 DC ovu chodi cca v polke cyklu teplotu mas dobru cize ak zajtra rano bude vyssia tak prichadza ocu ! 😉

nadenkaaa
26. aug 2009

bris mam ta uz v tabulke zmenit z ruzovej na fialovu? 😔

brisilda
26. aug 2009

nadenka no jasne do prcic to kedy si ma prefarbila??? 😀 mne sa fialova lubi tak sup s nou sem 😀 😀 😀

petafr
26. aug 2009

co ta teplota? Ja som dnes rano mala 36,7, a som 5DC, zeby som uz tiez mala zachvilu ovulku alebo som len tepla? 😀

brisilda
26. aug 2009

fiiiiiha to je teda teplota 😀 no ktoho vie mozno mas ovu hned po mrche 😀 😀 😀 uvidis co bude dalej 😅

nadenkaaa
26. aug 2009

aha takze ked sa zvysi tak prichadza ovu? takze by nemala klesnut?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre