Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena1
24. jan 2010

kati ani ja,ale ked som bola nutena radit kamoske,napadlo ma.... 🙂 ale to je asi to posledne nad cim budem premyslat....momentalne prehlad mam a potom to len doladime... 🙂
avoj dzou..... 🙂

dzou
24. jan 2010

ahoj xeni ... tak co ta caka zajtra?som neprecitala nejak...

stanka1986ke
24. jan 2010

ahoj mam sa fajn...nie my sa uz nesnazime... teraz chodim do prace viktorka do skolky, manzel do prace...
bezny pekny rodinnzivotik...chceme kupit si uz svoj vlastny bytik tak uvidime urcite do konca roka...
prace varim...zapekam kuracie nozky so zemiakmi v rure bez koze..tak budeme o chvilku papat..
a ty ako co noveho?

lucialen
24. jan 2010

Kati, ja nejem tie plesnove syry, klobasy, to nemam rada. Tiez si davam pozor na umyvanie zelenieny a ovocia a ked varim maso, tak ho skusam len ak je uz uvarene alebo upecene, alebo ho skusa mm, ci uz je 😉 Kavu pijem jednu normalnu a potom len kapucino, ale ostava mi z toho trochu tazko, takze asi coskoro vysadim. Inak sa neobmedzujem, jem vsetko co mi chuti 🙂
Ahoj Stanka 🙂 Ako sa dari?
Xeni a budes ma volno alebo ako? Lebo som citala ze po IUI treba vela oddychovat 🙂

tea333
24. jan 2010

ked uz niekto zacal o kocikoch, musim napisat:

definitivne som sa vzdala stokke xplory z dovodu ze babo bude mat malo miesta v zime, ked uz bude mat pol roka v tom kosi, a ze kolieska su do mesta, a proste ma zrazu napadlo ze stylovy kocik asi nie je to prave orechove, ze skor ocenim nieco do terenu..a mam male auticko, a musi to byt male a skladne a lahunke..a uz som definitivne rozhodnuta, dokonca je to omnoho lacnejsia alternativa...
vybrala som si bumbleride indie s moznostou od narodenia..je to sportiak 🙂

petafr
24. jan 2010

baby, co nove? Nestiham docitavat... ako sa mame tehulky? Ja som mala v piatok pohovor na to miesto tu v Blave, vyzera to fakt dobre, tak som zvedava, co mi povedia v mojej robote tento tyzden... vcera som sa dozvedela, ze nam fr vlada zase znizila plat o dalsich sto eur... takze ak sa nedohodnem s firmou na riadnej zmluve hned teraz vzala by som to nove miesto... no neviem... mm ma navyse pohovor vo FR, tak ak ho tiez vezmu, to bude dilema, kam pojdeme...najradsej by som otehu hned a nemusela by som sa rozhodovat...

stanka1986ke
24. jan 2010

lucialen dakujem dobre... aty?gratulujem....k tehu...nech vsetko dobre dopadne ale ved uvidis to rychlo zbehne a uz budes mat babatko pri sebe... 🙂

petafr
24. jan 2010

No ak vam to tak vyhovuje Stanka, tak sa tesim s tebou... planujete znovu zacat o nejaky ten cas asi, ze? Co sa mna tyka, tak som otehu v novembri, ale len nakratko, neudrzalo sa mi to, oficialne mikroabort, som rada, ze som aspon nemusela ist na kyret... teraz sa snazime uz nanovo, tak neviem, ale tiez je to tak, ze menime roboty, a uz budem rada, ked sa niekam natrvalo usadime...

tea333
24. jan 2010

petka drzim palce s pracou 😉 samozrejme aj s otehu 🙂

stanka ahoj, takze ste sa rozhodli pockat,alebo to vobec teraz neriesite?

petafr
24. jan 2010

diky tei, dufam, ze ako to byva, otehu a aj dostanem novu pracu, tak dufam, ze ju dostanem, aby som mohla otehu a vobec by mi to nebolo luto... no neviem, ci ma niekto pochopil... 😀 myslim, ako zakon schvalnosti...

xena1
24. jan 2010

dzou,som trocha nervozna na zajtra,esteze idem rano do prace...a dnes kolotoc s detmi....traja chalani daju zabrat... 🙂
a co ty?ako sa citis???

petafr
24. jan 2010

baby idem obedovat, tak zatial!!! ak stihnem, tak sa este ukazem, ale inac tu nebudem cely tyzden... tak sa zatial majte!

dzou
24. jan 2010

ahoj peti 😉 hej pochopili sme.... takti drzim palceky aj na jedno aj na druhe 😉

tea333
24. jan 2010

petka ja som pochopila, ale fazulka si vzdy vyberie divny cas 😀

kkatkaa
24. jan 2010

ahoj dzou ved prsia mozu bolet nie? aj mna boleli 😉 tak to som rada ze to tam nie je len take besne, aspon ze tak a ze sa o teba postaraju 😉

o janulke asi nikto nic nevie momentalne

ahoj stanka jasne ze si pamatame

miska to vazne 😲 😕 to ja som si dala asi 2 alebo 3krat herpesin dufam ze bude vsetko ok

kkatkaa
24. jan 2010

peti pochopili sme a drzim palce 🙂 k novej praci a hned k otehu 🙂

dzou
24. jan 2010

no hej mozu boliet ale mna vzdy takto bolia pred mrchou... takze je to jasne

kkatkaa
24. jan 2010

dzou mna tiez boleli klasika ako pred mrchou, ale potom mrcha nechodila a prsia boleli stale aj pri chodzi - tak uvidis drzim palce 😉

lucialen
24. jan 2010

Kati, ani kvapky do nosa sa nesmu 😒 Zda sa mi, ze Sharmi si davala normalne a su obe s malou zdrave 😉

dzou
24. jan 2010

kati ved uvidme... ale uz neverim toto je na mrchu ... urcite 😒
joj podla mna to je niekdey az moc prehnane co sa moze a co nie.... v tehotesntve sak vsetko s mierou nie?

kkatkaa
24. jan 2010

luci to je dost drsne - inak ked si spominam aj tie som si raz dala 😒

lucialen
24. jan 2010

Ja som si davala este asi tyzden, ked uz som vedela, ze som tehu 😒 No co uz, ked som sa v noci zobudila na to, ze nemozem dychat

fazulka1512
24. jan 2010

ahojte, hlasim ze aj dnes teplota 36,7
vela ste popisali idem vas precitat

dzou
24. jan 2010

ahoj fazuli ako?tak uz konecne po ovule? a preco nam neukazes grafik?

tea333
24. jan 2010

fazulka ukaz graf 🙂

fazulka1512
24. jan 2010

uz neznacim keksikovanie, ale bolo vcera vecer

tea333
24. jan 2010

tak to ste este celkom vymakli 🙂

dzou
24. jan 2010

joj fazuli tak pekne to vyzera drzim palceky 😉

sharmana
24. jan 2010

ahojte babulky, ako sa máme? pridala som niečo do albumu a práve surfujem na nete a vyberám si baldachýn a hniezdo...
mm niečo majstruje v kupelke a poobede, skôr navečer ideme asi do obchodov 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre