Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
3. feb 2010

Ahojte

bola som u dokiho,vzali mi krv studovala som tie testy co mi prisli a ze sceening ci ako sa to pise pozitivne ,no ale vytvaraju sa mi v tele protilatky,teda ich zaznamenali,takze sa to ide robit na speci miesto,picha ma v brusku doki sa pytal ze co brusko tak som vravela ze picha a ona ze to moze,no mna picha viac a viac,no neriesim zatial,a vravim mu ze spinim,tak som isla na sono hned,videla som krasne babatko,take sme este nevideli,pekne narastena hlavicka,rucicky,srdiecko bilo ako vzdy,nozicku vystrcilo,super pocit,krasne,po ceste domov sme zistili ze nemam mobil,nikde mi ho niekto ukradol a ja neviem kde a kedze orange malo dnes poruchu tak som sa nemohla ani dovolat na moje cislo a ked uz sa aj dalo,tak bolo vypnute,chcela som zistit ze ci neni niekde v aute,no nebol nikde,tak sme nabehli hned do orangu aby mi zrusili kartu zablokovali,novy telefon 😢 tera mam taku staru sunku 😔

snehu je straaaaaaasne vela

mne sa vratili nevolnosti+do toho mam chytene hrdlo dost uz par dni 😖 stale nieco...ale dokimu som povedala babo je v poriadku aj napriek mojim problemom a tak to ma asi byt,aj nemam mat tehu prechadzou ruzovou zahradou,no ale ja pevne verim ze to pride,hadam po otm 14tt uz ano ako s malym,len ja si uz ani neviem predstavit co je to nebyt zle...

teraz varim,gulas a filety s cibulovym slovenskym salatom,mm supe zemiaciky a ja mu ich jem 😀

groka
3. feb 2010

tea gratulujem k chlapcekovi

dnes ked som vysla od lekara mm a to sa ma pyta vzdy ze ci uz vieme co cakame 😀

tea333
3. feb 2010

groka tm je zlaty 🙂 nech este chvilku vydrzi 🙂 a chceli by ste tentokrat babu?

groka
3. feb 2010

tea tm je tvoj maly? 😀
no chceli by sme dievcatko

groka
3. feb 2010

tm = tvoj muz 😀

tea333
3. feb 2010

nepochopila som..napisala som ze tvoj muz je zlaty ze sa tak stale pyta..lebo si napislala mm, tak som dedukovala ze sa ta to pytal muz..

miskahryzka8
3. feb 2010

Ahojte, uz som spat 🙂 , odzumbovane a bola som vybavit aj socialnu a zdravotnu, ale dokinu som uz nevladala, ten sneh je na nervy ☹ , este skocim na obecny urad a uz nevytiahnem nos z domu 😀 , kupila som si to na s..., zabudla som teraz ako sa to vola 😕, na cumlanie na krk, tak snad to zaberie 🙂. A cevitamin rozpustny, snad mi nespravi zase kyselinu 😒.

Peti mne to cvicenie robi vyslovene dobre, aj psychicky a moje telo je zvyknute cvicit, tak si myslim, ze to mimcu nemoze vadit 😕 , to ako ked otrokyne tvrdo pracovali a museli tak pracvoat aj tehotne a deti sa rodili, no nie 😅

Peti a ked otehu, tak mas narok na matersku na SK? Ci zo zahranicia?

Sabiatko, tak na fotkach vobec nevidno!!! Alebo su to dobre fotky z dobreho uhla 😀 😉

Jani super, tak stellinka 😵

Dufam, ze vsetko OK s bris a budeme mat ason spravy cez groku, ak nemaju v enmocke net...

Luci tak posli pozdrav majke, alebo si to aj sama precita 😉

Tei ved hovorim ze ja s tebou pojdem 😀 😉 , dve tehulky na vylete 😀 😀 , ja neviem nikoho zohnat k moru so mnou tiez 😒 , inak ja som takto bola na uzasnej babskej dovci s dankou, co doniesla zumbu na SK a to sme sa len poznali zebezne zo zumby a cca 3 mesiace a slovo dalo slovo a islo sa a bola to moja najsuper babska dovca 🙂 a o rok som bola tiez s kamoskou zo zumby na kose, tiez sme sa poznali len zbezne a tiez bolo fajn, aj ked nie tak divoko ako s dankou 😅 , lebo moje kamosky isli vsetci s poloviciakmi a moj mm nie je morsky, on isiel vteda dva krat na mont blanc lozit 🙂 a potom sme boli spolu na splavoch a po slovensku 🙂

Fazulka a kedy chces testovat 😕

Fiiha a na Sri Lanke je aj safari 😕

Ja mam teda tiez nalietane... Tak cez 150 krat som letela urcite a co som take zazila, ze sa smyklo lietadlo pri pristavani, ze bola taka turbulencia, ze nam vypadli dychacie masky a ze sme kruzili hodinu a pol pri pristavani nad LA, doteraz neviem preco nemohol pristat a este pikoska, raz meskal odchod z NY do europy 5 hodin, lebo vraj lietadlu vleteli nad morom vtaky do motora 😕 😅

miskahryzka8
3. feb 2010

Tei, no mozno si to aspon vyrozpravate a ja neznasam riesit veci smskami, lebo niektroe slova a myslienky vyzneju ostrejsie ako su myslene, smsky skresluju!

Fiiiha a ty jej to este platis 😕 ? Ale ved to je hlupost, tehulky predsa chodia k moru a dokonca to robi mimcu a maminam dobre, ak nie su vo vysokom stupni tehu a nie v extremnych teplach a nevhodnych krajinach!!!!

groka tak hlavne ze drobcek je ok 😵 a mobil ma mrzi 😒 a co si davas na to hrdlo?

fiiha a teraz nikde nikoho 😕, snad vas nezasnezilo 😅, idem na ten urad, sa i neche do tej zimy 😠

tea333
3. feb 2010

miska ja radsej z domu nejdem 😕 dag prave obiehal radlicu na odhrabavanie, ten debko zacal pridavat, dag nic nevidel a rozmlatil si o radlicu dvere..ma tam fugu 😒

groka
3. feb 2010

miska kupila si si strepsils?to sa nemoze,tusim len neo angin sa moze,to viem este ked som cakala maleho,ja si nedavam nic na hrdlo,len teple caje

petafr
3. feb 2010

Miska, ja si tiez myslim, ze malemu to neublizi, ved si zvyknuta... nie, ja na SK nemam narok vobec na nic... ale ani mi to chybat nebude, vo FR je toho viac 😉

miskahryzka8
3. feb 2010

tei no dokelu a moc fugu 😒 ?

Nie groka, to viem, ze sa nemoze 🙂, jemine pojdem to kuk 😀 , ale radila mi to siska a moze sa to aj v tehu tam pisu 🙂

Peti, takze si vaic menej rozhodnute pre francuzsko 🙂 ?

janulka04
3. feb 2010

ahoj, kocky...
tak teda, majka...motylek...takto ma rozrevat 😵 ...no, ja ti prajem,aby ti teda vsetko vyslo podla tvojich predstav, urcite je tvoje rozhodnutie spravne, v to verim a velmi sa tesim, az sa k nam opat vratis...drz sa 😉
tak my uz sme spat z obchodov...totalne znicena som, lebo tu su take uzke cesty medzi domcekmi, este si to ti blazni zaparkuju pri kraji a som mala co robit v tom snehu sa vyhybat zaparkovanym autam a nevpalit do protiiduceho, to jak v blazinci...no a jeden magor sa mi stale lepil na auto, asi sa mu moj zadok pacil a zrazu som musela prudko zastavit...tak mal co robit, aby ubrzdil...toto taaaak neznasam 😝 , uz nech je leto, dame dole strechu a pohoda 😉 ...i ked s babom, asi mozem zabudnut, ze toto leto budeme jazdit bez strechy 😀

ja som dovarila sosovicovu s vajickom a spravila som jej trosku viac, tak to vidim na tri dni 😀 😀
a zajtra idem do poradne, tak som zvedava

tea333
3. feb 2010

miska no ma dieru v zadnych dverach,..vidno tam kable..podla mna je to na vymenu dveri..tak dagino zarobil 🙄

kkatkaa
3. feb 2010

ahojte co nove?

tea super gratulujem k chlapcekovi, to je aka haluz ze uz v 11tt mozes vediet co cakas!

petka neboj vsetko sa to vyriesi ani nevie ake prekvapko na vas mozno caka tak vam drzim palce aby vam svitlo na lepsie casy 😉

tea333
3. feb 2010

kkatka tak ale uz si daj tehu do pasu 🙂

kkatkaa
3. feb 2010

luci diky za odkaz od majky

majka diky a drzim vam palce, ved marec je tu uz coskoro - a budeme vsetky velmy rady ak k nam zasa niekedy zavitas 🙂

fazulka ja som chcela mm poslat na spermio ale doki povedal ze najspr si odsleduje mna ci rastu foliky a tak ci je vsetko ok a ak bude tak ze on az potom by ho poslal na spg. ale neviem ci sa vsade postupuje takto

lucialen
3. feb 2010

Caute zase 🙂 Ja dnes nejako nestiham, doobeda som sa bola skraslovat u kozmeticky a poobede som bola z toho unavena 😀 Inak tehotenstvo mi velmi neprospieva, ked sa pozriem do zrkadla, cista katastrofa, vyzeram taka polomrtva 😒
Majka, verim ze sa medzi nas coskoro vratis, skoro kazda potrebovala prestavku od kona, dufam, ze sa vam do marca podari a nebudete musiet absolvovat dalsie stresy u lekarov 😉 Takze sa hocikedy ukaz 😵 😵
Uz neviem, co ste rozoberali, tusim dovolenky. My sme chceli ist v maji do pariza, ale asi pojdeme len niekde na slovensko, nechcem riskovat mimo sr a moj mm tiez nie je morsky a lietaci typ, len auto a bus mu vyhovuje 😒

fazulka1512
3. feb 2010

ahojte, mrcha nedorazila,asi sa mi predlzuila lf, ako narokom ked prvy cyklus meriam a hend meskanie, zaujimave od kedy beriem duphaston tak mam fazu z 28 na 30 a dnes nic, vdaka nemu mam nepravidelny cyklus
ja som tu uz tiez raz neprispievala 2 mesiace ze si dam pauzu, len som citala a nic nepisala a vratila som sa
je tu urcite vela bab co im konik a myslenie na babo neuskodilo a dufam ze som jedna z nich

miskahryzka8
3. feb 2010

groka tak to cumlacie sa vola septisan 🙂

tak som sa rozhodla, ze mimi potrebuje vitaminy 😅 a dala som si ten moj super brokolicovy mix s pyre a na to smotanu a salatatik - mix paradajky, cibulka, olivy a hlavkovy salat v octovo cukrovom naleve, mnaaaam 😀 a kyselina ma zakaz 😀 , inak prestala som mat chut na tie aktivie 😕 , ale po ceste z potravin som vycucala celu jesienku 😀

tei kable 😕 , to ich ta radlica zrejme normalne presekla 😕

dnes moc nepisete 😝

luci no kozmetika prijemne unavi 😅

sharmana
3. feb 2010

ahojte kočky, tak test na tehu cukrovku dopadol dobre, hodnoty mám v norme 😉
janulka. hned som si všimla tvoj album, svedčí ti to s tými tvojimi babulkami 😉

dzou
3. feb 2010

Ahojte zienky.... ja som uz domka... ked som pila kavu som si vas precitala kedze ste vela nenapisali... potom som upratovala trosku, najedla sa a teraz uz mam oddych a cas si s vami pisat ak tu niekto bude(mm ma obedku 😉 )
majka... tak dufam, ze psychicky sa uvolnis... z teba velmi srsalo to ako si nestastna ... tak snad ti oddych od konika pomoze a drzim palce aby si cimskor bola tehulka a vratila sa k nam 😉
tea tak s tou dovcou.... no ja by som asi tiez nesla ked ta kamoska je taka a este k tomu ty to platis.... no uvidis mozno sa dovtedy nieco zmeni a ona tiez zmeni nazor..... jaaaaaaaaaaaj a gratulujem k chlapcekovi 😵 aj ja sceeeeeeeeem 😀
sharmi tak super ze vysledky mas dobre...
ja inac nic nove tiez nam tu zase trochu nasnezilo 😠 boze kedy uz skonci tato sprosta zima 😠

dzou
3. feb 2010

nikto tu nie je ☹

sharmana
3. feb 2010

ahoj dzou, dakujem... aj tu nasnežilo, mi to už lezie na nervy, nech už je tu jar...
sabiatko. ved ty tu tušim prvá budeš rodiť, už si 32tt, to je super a 12kg je nič, to je v pohodke...
tea. bola si na to geneticke vysetrenie, ked už vieš čo čakáte? inak gratulujem samozrejme k chlapčekovi 🙂
dúfam že je bri s poriadku, ak budete mat niekto info, tak píšte prosím..
peti. ved ono sa to nejak spraví, neboj, určite si to vyriešite a možno ešte lepšie než ste dúfali 😉
luci. no vidím že sa o seba staráš... ja mám pleť v pohode, až teda na poslendý týžden som sa nejak vyhádzala na brade... ale skôr mi to neprospieva na proporcie stehien a zadku 😀 😀

sharmana
3. feb 2010

zajtra ideme na "reparát" z 3D, lebo Sabinka si včera zakrývala tváričku nožičkami, ja nechápem ako ich tam mohla vyteperiť rovno pred tvár, to je ale gymnastka z gumy 😀

dzou
3. feb 2010

sharmi hej tea bola v tom gynvife ci ako sa to vola...
juj sa tesim... dufam, ze uz budes mat aj fotecky 😉

sharmana
3. feb 2010

dzou. no aj ja sa teším na tie fotky a video.. chcem sa na nu vynadívať 🙂 ale inak už má plnšie líčka a trošičku už som videla aj niečo zo seba na nej, lebo minule sa mi zdalo, že je len po mm 🙂 samozrejme úplne inak to bude, ešte ked sa narodí...

kkatkaa
3. feb 2010

tea dam si ale chcem pockat na srdiecko

luci nie si sama, ja ked sa na seba pozriem tak ze dovi, bleda som ako smrt

inak baby som uz treti den taka riadne nachcipana mam nadchu ako hovado uz dve noci som sa poriadne nevyspala takze som hrozne unavena a este aj chora ☹ baby to by mohlo ublizit aj malickemu ze? sa bojim 😢

inak mam momentalne nechut k jedlu hlavne k masu ale sladke by som mohla furt 🙂

nieco nove o bris? dufam ze su aj so sebastiankom v poriadku

sharmi drzim palce aby sa sabinka uz krasne ukazala. a tesim sa na foto 😉

janulka04
3. feb 2010

ahoj, baby...
sharmi, tak drzim palce na reparat 😅 , inac...deti sa stale menia, moje male boli po narodeni ako jedna a obe sa podobali na mm, ale stopercentny mm, kazdy sa na tom zabaval...a teraz su tak vselijako nakombinovane...iba Linda ma velmi vela zo mna....teda do tvare ani jedna, ale postava a hadava povaha, cela ja 😀 😀

dzou
3. feb 2010

kati inac to co si vcera pisala stymi tvojimi tt... tak podla mna to vychadza tak ze dr povedal ze si 4tt ale to mozno myslel od oplodnenia takze by to aj vychadzalo na ten 6-7tt 😉 ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre