Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
5. feb 2010

xeni, no tak mi to nejako vydrzime do vecera 😅 , drzim palce 🙂 , idem ja dohajan, aj ked mam stres, toto boli hnusne dve noci 😒

dzou
5. feb 2010

xeni 😵neni zac 😵 tak snad ''to'' vylezie o 9 mesiacov 😀teda akoze ta choroba co na teba lezie 😀
...a presne misi ja som uz aj do inych tem pisala ze by som napisala adminom ohladom nejakej peticii pre lepsich smajlikov 😅 lebo tieto su take ... o nicom no 😅 ine fora napr. dogforum ma perketne smajliky 😵 ale nikto sa ku mne nepridal na protest proti lepsim smajlom tak som to nechala tak ☹
a teda drzim palceky aby si sa konecne lepsie vyspinkala 😵

dzou
5. feb 2010

no a teda v UK by bok inac pusinkvy smajlik toto 🤐 .... ale tu na svk 😀 to tak neberiete ... ja som si aj najrpv myslela ze ked poslem niekomu 🤐 ze je to pusinka ale tak baby to tu pouzivaju skor ako ''radsej som ticho a nic nehovorim''... tak uz to neposielam 😅 a viete co pripomina tento smail 😲 babam z inej temy tu na konikovi?????



nafukovaciu ancu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

xena1
6. feb 2010

dobre ranko vsetkym.... 🙂

majuska7979
6. feb 2010

dobre ranko babule, tak tomu nemozem uverit ze si tu iba ty xena 😀 baby nam asi zaspali 😀

miskahryzka8
6. feb 2010

ahojteeee, davaju na markize pozri kto to hovori 😀 😀 , moj oblubeny filmik 🙂 , az na ten slovensky dabing 😠

dzou no trosililinku lepsiu noc som mala, ale taku nadchu som este nikdy v zivote nemala 😕

😲 - jj nafukovacia anca 😀 , alebo baba pripravena na fajku 😅 , teraz by sa tu hodil aj ten hambiaci sa smailo 😀

xena1
6. feb 2010

jaaaj majuska som si nevsimla ze si pisala...ja som tu ako na koni lebo cez tyzden moc nestiham...
breeeeeeee ranko majuska 🙂

majuska7979
6. feb 2010

ja idem dnes do prace, posledna popoludnovka, baby nevydrzala som vcera 😀 keksik bola a hned som kludnejsia 😀

xena1
6. feb 2010

jooj majuska tak prijemnu pracu....a keksiku nikdy nie je dost... 😀

majuska7979
6. feb 2010

no xena dnes bude super, uz to viem 😉 krasne tichucko a ide sa na duty free shopping, o ktorom mm este neviem 😀 minule som objednavala z avonu a vyslo mi 33libier, to nebudem nadseny ze zas idem na shopping😀

miskahryzka8
6. feb 2010

majuska, tak keksik, je vzdy dobry relax 😉 🙂

tea333
6. feb 2010

ahojtee..xeni ako si na tom??

xena1
6. feb 2010

ahoj tei,v pohodke az na tocky a zahu a nahle pocity hladu a dnes sa k tomu pridali aj krize,niet divu maternicu mam naopak... 🙂

majuska7979
6. feb 2010

no ja tiez hovorim, ale baby najhorsie je ze ja som stale nadrzana 😀 ta abstinencia mne moc nepomohla 😅
inak neviem ci som vam hovorila, ale moja kamoska ide mat svadbu v auguste, tak by som tam hrozne ale hrozne chcela byt, idu mat tu istu skupinu co sme mali my na svadbe, takze nebudem sa hnevat ak mrcha dojde najblizsie 2,3 mesiace, mozno mm by sa to nepacilo, ale ja by som hrozne chcela na tu svadbu ist 😀

miskahryzka8
6. feb 2010

majuska, ale ved aj tehotna mozes ist na tu svadbu 😕

majuska7979
6. feb 2010

miska ja viem ze mozem tehotna byt na svadbe ale neviem ci by ma prijali na letisku v takom vysokom stadiu tehotenstva 😒

majuska7979
6. feb 2010

takze take 2,3 mesiace by mohla mrcha dosjt, ale nenahnevam sa ak nedojde tiez, ale bude mi asi troska smutno lebo uz som dobre dlho nebola s mm na svadbe proste sa ist zabavit 😒

majuska7979
6. feb 2010

takze mam to tak 50 na 50, chcem mrchu ale chcem aj ist na svadbu 😀
no co mi na to poviete, dievca preber 😀

lucialen
6. feb 2010

Caute 🙂 Inak som sem uz pisala, ale nic tu nieje 😠
Xeni, ty mas dobre priznaky 😉 Ja som grgala cely minuly tyzden ako prasa, a krize su tiez dobre, tie ma boleli od okolo 9dpo asi 5 dni 😉
Majus, no aspon si kludnejsia 😀

majuska7979
6. feb 2010

xeni, ty si tehulka ?? 😵 😵 😵 😵

majuska7979
6. feb 2010

chcem babo ale chcem ist aj na svadbu, boze uz neviem co pisem 😀

lucialen
6. feb 2010

Inak Xeni, ak cakas dvojky a testla by si, tak by test uz urcite ukazal // 😉

xena1
6. feb 2010

majuska,to aj este neviem....mozno a mozno ma moja mrcha nove priznaky...xixi 😀

luci,toho sa ja obavam ja grckat neviem...zatial mi je len divne na zaludku ale hald je mrcha...taky akoby som 3dni nejedla az na odpadnutie...mota sa mi hlava,vcera som v skole vrazila do zarubne...decka mali sou 😀

majuska7979
6. feb 2010

xeni, dvojicky,?? takze predsa sa asi zadarilo 😵 😵 😵 😵 😵 rychlo rob testik xeni, ktory dc si 😀

majuska7979
6. feb 2010

xena no to museli mat deti sou 😀
o to by bolo uplne super, dalsia tehulka 😵 😵 😵 😵 podla mna take priznaky mrcha nema ze sa naraza do zarubne 😀

majuska7979
6. feb 2010

lucia no aspon som kludnejsia, takze tento mesiac a asi aj buduci meriam iba do ovulky, 😉 to pre mm aby bol kludnejsi 😀

xena1
6. feb 2010

majuska,luci,ja si pekne pockam na testik do utorka... 🙂 vy tu uz somna robite tehulku este neni nic iste... 🙂 majuska,mne dvojky nevadia,len ench ich nie je viac.... 😕 luci viem ze pri viacpocetnom tehu vyjde testik skor...ale aj tak neeee...
ja som dnes 27DC a 12DPO

majuska7979
6. feb 2010

ooo, xeni to dobre nebudeme ta prehovarat, i ked som si ista ze by ti tam ukazalo riadne // palice 😀
takze cakame do utorka a v utorok nech si tu prva a zestujes nam supis spravicku 😵

xena1
6. feb 2010

majusik,ja som kazdy mesiac v testovani takato,to nie je trucunk...nebojte v utorok sa ozvem...

majuska7979
6. feb 2010

xeni, viem o co ti ide, ja som tiez taka, dakedy ma baby prehovorili, ale inak nerobim aspon som si dala teraz zavazok, pokym nemeska nerobim testik, tak uvidime ako dlho mi to vydrzi 😀
ver ze budeme cakat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre