Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
15. feb 2010

misi bryndza sa nesmia pretoze neni pasterilizovana a moze obsahovat listeriu 😖 ale pokial ta bryndza prejde tepelnou upravou nad 70C a aspon 20 minut tak je to ok

brisilda
15. feb 2010

peti ja si ich zajtra spravim tak ako mi kocky odporucali kusok s tvarohom a kusok so syrom 😀 uvidim co bude chutit mojmu drobcekovi 😉 a mam kupenu aj kyslu smotanu cize budu halusky na 3 krat 😀

sharmana
15. feb 2010

ahojte kočky, lucke prajem všetko naj k narodkám 😵
sisa. teda a ako zareagoval brat svagrinej ked dostal cez papulu? 😀 naozaj nemá čo do toho kecat..
ahoj peti.
no ten môj nemá súrodencov, chvalabohu, lebo viem aké sú niekedy problémy so švagrami a švagrinami.. mne to vyhovuje, ja mám na jedináčikov nejaké šťastie 😀
dnes som kúpila od jednej kočky na MK tu v BA krásne dvoje dupačky úplne nové, aj tričenko za smiešnu sumu, aj mm sa páčili, tak sa vytešujem 🙂

sharmana
15. feb 2010

miska. no mne sa zdá, že sa mi až teraz začína gulatiet tvár 😉
bris. ja jem bryndzu aj počas tehu, robím si nátierku... mne sa zdá že tie z obchodu sú už pasterizované...

janulka04
15. feb 2010

tak som si vygooglila receptik a zajtra sa budem s malymi trapit 😝
teraz vam uteciem, idem oddychovat, ten vcerajsi keksik ma nejako vycerpal 😀
a mm spravil varene vinko, tak budem uplne ze netabulkova tehulka a dam si za poharik 😲
vy sa tu majte krasne a dobru nocku vsetkym 😉

miskahryzka8
15. feb 2010

bris tak kupim bryndzu a dam ju na 20 minut do varu 😀 , ale ostane mi z nej nieco, nevypari sa 😕 😀? A sak mozes dat tvaroh, smotanu a syr dokopy, mnaaaam 🙂, ja to tak tusim vymyslim 😅

Sharmi a tie kocky z MK oni inzeruju na mimibazare? Inak aj som si s mm braskom sadla hned, jeho maly ma miloval uplne od zaciatku a "svagrina" neznasala, lebo dovtedy bola jedina baba v rodine, poloviciak bol divoch, nemal dlhe vztahy 😀, ale uz si zvykla, tak pohoda, ale nejake speci kamosky nebudeme 😅

sharmi no mne ani tak negulatie, len ako by som bola opuchnuta rano, ale normalne sa mi ani nezda 😀

janulka a receptik na co 🙂 ? Pre tehulky je vraj poharik vinka obcas dokonca zdravy 😉

kkatkaa
15. feb 2010

baby ani mi nehovorte ja som z toho cela vykolajena, tu nieco podla mna nesedi, ale dufam ze su to len vypocty co nesedia a ze baby je na tom tak ako ma byt, ale fakt mi to nejde do hlavy

tea super ze je vsetko v poriadku

miska videla som ho, aj srdiecko ako bilo, aspon to mi urobilo velku radost 🙂

sharmana
15. feb 2010

dobru janulka...
miska. nie oni inzerujú tu v bazare na MK 😉 zatial som mala šťastie na pekné oblečká... niekedy sa tu nájdu úplne nové veci ešte s visačkou za super cenu...

kati. a kedy si mala poslednú ms? MK ti dáva tt podla poslednej menštruácie, a dr ti povedal, že si v 6tt? to by bol velký rozdiel..

tea333
15. feb 2010

Janulka na mimibazare je dobry receptik na sisky 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23137

a su tam aj ine 😉

miskahryzka8
15. feb 2010

ahaaa jani, sisky 😅

kati urcite je vsetko oki, len tvoj doki je asi trosku truhlik 😅 , mal ti toho viac povedat, mozno to neratal od poslednej mrchy, ale ako cisty cas tehu, alebo co, podla mna si spis otazky a kludne mu zajtra cinkni, co si sa zabudla opytat 😉

ahaaa teraz pozeram, ze MK bazar 😅 , idem kuki 🙂

miskahryzka8
15. feb 2010

jeeej trosku som pokukala, fakt super, tu budem nakupovat, dokonca mi je to sympatickejsie ako na mimibazary a dost kociek je aj z ba, takze netreba ani postovne 😵

brisilda
15. feb 2010

janka ja som narokom minule kukla v obchode na zlozenie a tam je surove nepasterilizovane mlieko takze neviem neviem ☹ asi by som neriskovala ja ked mam chut na bryndzu tak jedine tie babickyne kolaciky co predavaju 😀
miska ta bryndza sa ti roztecie 😀 ale ved ak mas chut daj si ja pre istotu neriskujem 😖

miskahryzka8
15. feb 2010

neee tak bez bryndze a este k tomu roztecenej prezijem 😀 , dnes sa snazim stravovat trosku zdravsie, zase netreba sa prejedat, nemala som ani jednu sladkost a odolalal som aj siskam, co amme doma 🙂 , asi by som mala ist spat, nech to neporusim 😀 , ale som sa prebrala a este sa mi nekce 😕

sharmana
15. feb 2010

miska. no veru aj ja som trošku pozerala mimibazar, ale tento MK bazar mi nejak viacej vyhovuje 🙂
no ja som bryndzu pár krát papala, snáď sa nič nestane 😒

miskahryzka8
15. feb 2010

sharmi, ja by som uz hned nakupovala 😀 , ale sa musim krotit 🙂 , no v minulosti, ked zeny v dedine boli tehotne urcite jedli kopec bryndze a aj teraz, tak myslim, ze nie 😉

dzou
15. feb 2010

ahojte zienky az teraz mam cas sem nakuknut ako sa mate?

miskahryzka8
15. feb 2010

ahoj dzou, ja dobre 😀 a ty ako 😉 , ozi a ako vikend vlastne, aj ked si bola chorucka, tak snad ste nerobili len blbosti 😅 😉

petafr
15. feb 2010

ahoj dzou, sharmi aj ostatne kocky, co tu este ste! ja nic nove od poobedia 😀 😀 😀

dzou
15. feb 2010

ja v podstate nic nove chut sa uz konecne trochu vracia.....
gratulujem katke k srdiecku 😵
jaj a miska uz somm vcera nestihla odpisat.... k tomu akvarku.... uz tam mame rybky ale vodu sme nemali ale dali sme tak taky pripravok co spravi z norm. vody akvariovu a zatial sa maju dobre 😀 tak uvidime ako to pojde dalej .... ale krasne je na to pozerat 😉

dzou
15. feb 2010

a co mas mat nove petka? ci ako len tak?
ja som dnes 17dc ale dnes som trochu citila vajecniky tak neviem ci sa posunula ovu alebo co to bolo.. no mm ma trochu nasral dnes lebo som ho prehovorila na sexik a potom ked uz skoro to bolo tak ho vytiahol 😠 sorry za take detialy ale tak inak sa to neda napisat 😀 no on to obcas robi i ked snazilkujeme ..... sak viete chlapi 😉 ... no dnes ma to trochu nasralo ako keby to urobil naschval a pritom cez vikend sme mali debatu konecne o babu a povedal ze aj on uz velmi chce tak neviem o co mu slo 😠

dzou
15. feb 2010

jeeeeeeeee petka kukala som albumik ty si aka sikulka 😉 a ta crazy deka je faaaaaaaaaaaaakt naaaaaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaa 🙂 😉

miskahryzka8
15. feb 2010

jeeej peti, ty si aka sikulka ty kokso 😕 🙂 , ja mam nove vyrazky 😀 , dnes kamoska, ze to by mohla byt baba, ze aj jej sesterka sa vyhadzovala a caka dievcatko 🙂 , ale na druhej strane mam teraz dni nemrchy, tak to moze byt aj z toho 😒

dzou super, ze sa vracia chut 😉 , tak to je super pripravok 😀 , jj akvarko je super, ked som bola deco, sme mali viac akviariek, najvacsie 500 litrove s cichlidami 🙂 a tiez som do nich kukala casto ako do telky, perfektny relax 🙂

dzou ved vy keksikujete casto, nie? Som myslela, ze sa uplne snazite 😕 ved to sa neda vytiahnut omylom 😕 , teda moj to nerobi ked nemusi 😕 aj ked sme nesnazilkovali a brala som hak...

A inak ja som mm kupila na valentina knihu o harleykach, teda musela som objednat, lebo nemali a dnes dosla, som mu dala venovanie, ze vasniveho valentina 😀 , koze motorky freedom a tak a on tam ma uz skoro tri hodky strceny nos v tej knizke pri telke a teraz zmizol a sa vratil a taka zima z neho isla a on ze si musel ist sadnut na motorku do pivnice svoju heheheheeeeeeeee 😀 😀 😀 , mam doma maleho psychopatika zavyslaka 😀 , on ze ked bude cez vikend sest stupnov, uz sa moze povozit po ulici 😀 😀 , to ked ide zaciatok sezony, tak motorkari su asi vsetci psycho trosku 😀 , tak nech ej rychlo teplo, lebo s velkym bruskom sa nebudem moct vozit aj ja 😠

dzou
15. feb 2010

miska no on to spravil od kedy snazime asi tak 3x ze uz mu to chybalo 😅 😀 myslim to ze niekam inam ''odlozit'' potapacov ako dnu... a vybral si dnesok 😠 no cca by som uz mala byt po ovu no ako pisem dnes som citila vajecnik pravy tak si nie som ista kedze som bola chora ci sa neposunula... no keksik bol 13dc,15dc a 16dc 2x .... to ako co tak okolo ovulky... tak uvidime 😉
no my mame to akvarko mensie len 100l ale tak staci zatial aj to nam islo hlavne aj o to aby malo teda aspon tych 100l a hlavne aby skrinka bola z dreva a nie tie drevotriesky ci co ... a toto je este k tomu presne take iste drevo ako mame vsade doma... a fotku na streche este nemam musim odfotit a potom dam 😉
no a s tpu motorkou hej zaciatok sezony je vzdy divoky 😀 skoda ze mi uz nemame joj tak by som sa povozila 😒

dzou
15. feb 2010

jaj no a teraz som trosku tak preletela co ste pisali... tak lucke aj ja prajem vsetko naj naj k narodkam 😉 vela zdravicka pre teba aj mrnuska 🙂
siska ... to aky idiot ten svagr.brat 😠 dobre ze mu dal po drzke 😉

miskahryzka8
15. feb 2010

dzou no ved babatko si vyberie kedy prist, ci uz tm vytahuje a odklada obcas inam alebo nie 😀 😀

jj 100l je tak akurat, 500l je uz extrem a musi fakt drzat 😅

dzou
15. feb 2010

no sak hej.... miska ja uvidim ako to zase dopadne ci bude uz 10.kolo alebo nie...
no 500l je extrem..... by som mala strach ci nepraskne 😅 sak to by nas kompletne vytopilo... raz kamoske spadla teda ako keby sa zosuchla dole zadna stena na 300l akvarku a cely dom maly vytopeny, nejake rybky zachranili tie mi vtedy dala 😉 no mali doma pohromu 😅
no nic idem ja uz spinkat zajtra skusim nakuknut skor ak nie kuknem az vecer ...mm ma tento tyzden nocne tak spinkam sama ☹ ale na bud. tyzden vam to vynahradim mm bude mat obedky 😉 tak pa pa

petafr
15. feb 2010

dzou, to len akoze tak, bo som bola aktivna doobeda... baby dakujem, ste zlate, ja sa tak snazim experimentovat, ked sa na(toto), tak sa zbalim o dva tyzdne do FR a otvorim nejaky atelier, to by sa mi fakt pacilo a maly obchodik, tam su aj super subvencie na podporu podnikania, ale to skor zostane len na urovni zabavky...
Dzou, on to tak rad? To moj vobec, on je praveze najradsej dnu, vtedy to vraj lepsie preciti, a ako to vzdy vravi Groka, tak sa tam rad este "pomrvi" 😀 😀 😀
ale vsak ti mohol aspon dopredu povedat 😅
Miska, sradna, tvoj je aj Musketier aj Motorkar, akosi to nejde dokopy, ale original 😀

miskahryzka8
15. feb 2010

jj uz som pocula story o prasknutych akvarkach a vytopenych domoch, ci bytoch, ja sa uskromnim s mensim akvarkom 🙂

petka, to ake by bolo fajn sa zivit umenim 🙂 , peti jj si to presne opisala, aj moj tak 😀, jj on je vsetko mozne, rozhodne sa nenudim 🙂 , ale vsak ide to krasne dokopy, len nejazdi na koni, ale na vela konoch naraz pod kapotou 😀 a aj prilby ma aj rytier aj motorkar 😀

idem ja dohajan, so bola poobede uplne mrtva a som sa enjako prebrala a zajtre nebudem vediet vstat 😕 , dobru nocku 🙂

petafr
15. feb 2010

miska, ja som myslela tak, ze jedno historicke a druhe extra moderne 😀 😀 😀 ale jasne, ide to dokopy, dobre si si to obhajila, uznavam 😵 😀
dobru nocku!

petafr
16. feb 2010

baby ahojte, tak co je este buvate??? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre