Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
17. feb 2010

bris, som vravela, ze ta raz predbehnem 😀
konecne mi mm nainstaloval ten program, tak som ju sem mohla dat 😀
sharmi, akoze ja si zase na majonezu davam pozor, ale len preto, ze mi nechuti, zato bryndzu som mala x-krat, aj pecen...a zijeme 😀

janulka04
17. feb 2010

a inac, sharmi, ja mam taku hornu susedu, ma troch synov, najmladsiemu je rok a len teraz dovysavala, ale ona ma nejaky Turbo vysavac a cez vikend je u nej asi Disco ci co, lebo ma fest nahlas pustene a ja pocujem len Tuc tuc tcu tcu a cely nabytok mi vibruje...al e ako vravis, o desiatej to vypne...ako nechapem takych ludi, fakt asi starnem

sharmana
17. feb 2010

ja som jedla bryndzu tiež velakrát... ale pečen som nejedla, tej sa nejako vyhýbam, ale myslím si, že v malom množstve to nemôže uškodiť 🙂
babule ja od zajtra začínam 7. mesiac 😵 už nech prejde táto zima, aspoň sa nebudem musieť obliekať ako cibula... tie tazké čizmy a pod nohavice si dávam aj také elastáky, lebo mi bola zimka... 😝

sharmana
17. feb 2010

jani. títo ludia sú otravní... my sme s mm takí tichí... akože prerábali sme, to je pravda, ale väčšinou len doobeda a to predsa nie každý den... ja sa len bojím, ako mi bude malé zaspávať, ked bude do desiatej ich telku počut k nám do bytu... nie je to hluk, že by mi vybroval nábytok, ale počut hudbu, aj také huhlavé hlasy z filmu... hrúza..

janulka04
17. feb 2010

sharmi, ja len tricko a bundu a tu ani nezapinam,mne je zase stale horko 😝 ...a tiez uz chcem, nech je po zime, lebo si pripadam jak sud 😝

janulka04
17. feb 2010

sharmi, tak ja uz som presne totoriesila s mm, ze ked sa male narodi a ona sa neukludni, zabehnem za domacou a vybavim to s nou, lebo ta menovana suseda ma obyvacku presne nad mojou kuchynou a ja, ak by som mala niekedy male v koliske v kuchyni, to ako co bude? Nadskakovat aj s koliskou? 😠

sharmana
17. feb 2010

no a predstav si, že títo nado mnou majú telku na stene, ktorá spája obývačku so spálnou, t.j. mne to hučí aj do spálne.. to je sila, že? oni asi nepochopia, že aj ked nie je ešte 22:00, ale niektorí môžu chcieť spať aj o ôsmej, a nehovoriac o malých detoch, tie mám akože naučiť chodit spať o desiatej večer? už to stíšili, oni ako keby vedeli, že proste 22:00, tak to budú púšťať ako chcú....

dzou
17. feb 2010

ahojte zienky tak zase mam cas az teraz sem kuk ... urcite tu uz nikto nebude...
no citam ze stale riesite vybavicky tak aj tak by som nemala co pisat....
katka joj dobre ze vsetko je v poriadku a ze uz aj tt sedia 😉

sharmana
17. feb 2010

ahoj dzou, ty máš teraz toho tvojho doma cez den, že? ako sa cítiš? chrípka už prechádza?

dzou
17. feb 2010

hej je doma cez den ma nocne tak travime casik spolu 😉 no konecne my je uz lepsie uz aj chut mam a dokonca aj cuch 😀
a ty ako sa mas?

janulka04
17. feb 2010

ahoj, dzou...
no inac, to je sila, sharmi...ciste sebectvo 😒

dzou
17. feb 2010

jani som kukala fotku brusina krasne ho mas 😀

janulka04
17. feb 2010

dzou...to uz je sud, nie brusino...
a som rada, ze uz ti je lepsie... 😉

dzou
17. feb 2010

ale vobec to nie je sud 😉 neviem co riesite sak krasne mate bruska 😉 vsetky tehulky....

janulka04
17. feb 2010

dzou...uf uf....keby tolko nezavadzalo...
a ty mas teraz pred zurkou, nie? 😕

dzou
17. feb 2010

pred akou zurkou? 😕

janulka04
17. feb 2010

nemaju ti cez vikend dojst kamaratky?
😕

sharmana
17. feb 2010

no budem musieť aj ja to svoje pridať 🙂 mám pocit, že janka, bris a ja sme teraz ako trojičky s tými bruškami... mne tiež nevadí bruško ako také, len som celkovo pribrala a som už tarbavejšia a tarbavejšia..
dzou. už si mala ovu?

dzou
17. feb 2010

az bud. tyzden pridu od soboty do strvtka 😉 uz som moooooooc tesim...
sharmi asi uz hej som 19dc 😉

janulka04
17. feb 2010

sharmi, ja milujem obsah mojho sudu, ale uz mam aj ritisko...to uz neni moc pekne 😝
a pri niektorych pracach a ukonoch mi zavadzia....a fucim ako lokomotiva a to je zima 😀 😀
a veru, sup sem s bruchom, nech mam s kym porovnavat 😀

janulka04
17. feb 2010

jaaaj....tk som nejako mimo.... 😀
ale v dobrom zavidim, ja uz som si s kamoskami neposedela od leta 😒
baby, co je s grokou? 😕 😕 😕

sharmana
17. feb 2010

dzou. tak tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

jani. no musím ale vytvoriť nový album, ja už mám plný.. inak moja ritisko, no comment...
no babulky, zajtra konečne budem mat vstavanú skrinu, dúfam že bude podla mojich predstáv a podla toho čo som si objednala 😀 ja to budem mat ako prekvapko, lebo to montujú doobeda, mm je doma, a ja to uvidím až ked prídem z práce...
kočenky idem hajat, som hotova.... papa a zajtra sa určite zastavím.. dobrúúú 😉

dzou
17. feb 2010

jani sak to je jedno 😉 no sak ja sa uz tiez neviem dockat hlavne na to ako pojedme na nakupy 😀
sharmi dik za virusky 😉 a teda bru nocku

janulka04
17. feb 2010

dobruuu, idem aj ja babulky
a drzim palce, nech je skrina podla predstav 😉
dzou...
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dzou
17. feb 2010

jeeeeee dakujem babulky chytaaaaaaaam 😉 😀 sand sa nieco prilepi 😉

miskahryzka8
17. feb 2010

ahojte, tak ja mam dnes rozlietany dnik 🙂 , ale stihla som si aspon poobede hodinku pospat, tak mozem ponocovat trosicku 😅

idem citat 🙂

miskahryzka8
17. feb 2010

janulka, tak vidim, ze aj ty ams zive sny 😀 , men sa dnes v noci snivalo, ze nakupujem bodycka v auparku, tie krasne v zlave 😀 , ale som este nevedela, ci cakam dievcatko alebo chlapceka, tak som kukala aj chlapcenske, ale uz neviem ake som kupil a ci vobec 😀

inak doma dnes cakali parene buchty, to ake yogisticke cvicenia na pevnu volu by som musela cvicit, aby som odolala 😕 😀 , no ale uz ma to fakt zacina jedovat, sa nemozem zdravo stravovat 😠

siska, tak snad vyvolavacka zaberie co najskor, mne raz zabrala az za 12 dni 😕 , to ked som prvy krat vysadila HAK po rokoch a nechcela mi mrcha prist sedem tyzdnov 😒

siska, podla mna si babatko vyberie, kedy ma prist 🙂 , aj ked to niekedy maminy stoji veeela trpezlivosti 😔

miskahryzka8
17. feb 2010

mne sa este s bris nesnivalo ☹ , nechcem byt out 😀 😀 😀 😀 , musm sa na to sustredit a mozno sa bude 😀

jani a na ktorej casi nohy to mas? Lebo ked dole, nemozu to byt navrete zilky?

majuska, sviecky o znie tak etericky, to by rybicka mohla najst cestu 😉

jeej tie lienky su chutne 🙂 , ale inak tie ceny su fakt divoke 😕

jeeej tie sk stranky maju aj mysickove 😀, ale hrozne drahe su tie veci ☹ a aj slonika maju 🙂, ale to len apr veci 😒

juuuj tak som sa zabudla pozeranim linkov 🙂, skoncili kosti, idem haji, som to dnes natiahla 😕, docitam zajtra 🙂

tea333
18. feb 2010

Bre raaanko 🙂 dnes ma caka skola, a potom pripravy na velky den, musim si znova urobit francuzsku manikuru, vecer umyt a trochu vyzehlit hlavu, a medzitym sa este musim pobalit do tatier, napalit hudbu na nastup nevesty 😉

Uz sa tesim 🙂 🙂 🙂

dzou TTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kkatka neboj, vela zien si malinko zaspini, niektore aj vela, spinenie vo vseobecnosti je dost rozsirene..

fazulka1512
18. feb 2010

ahojte posielam grafik http://www.fertilityfriend.com/home/29c558
dnes idem kupovat novu podlahu do spalne, okna mam uz objednane,este skrinu nech mi pride vymerat a mozme zacat, aspon mysel trosku zamestnavam
tea uzi si tie pripravy uzi si vsetko, celu svadbu, jojjj ako ti fajne, tisko zavidim ale v dobrom, ja uz to mam za sebou 😠
dievcata toko vas tu je tych tehuliek ale velmi malo posielate tehu virusiky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre