Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majka1981
25. feb 2010

Lucka, pozrela som tie veci - pekne su, mne sa paci to modre a ruzove tricko (teda kosielka). To uz budes mat na jar / leto 🙂

dzou
25. feb 2010

no az teraz som kukala ceny tak fakt sa oplatilo 😉
no mm mal soky ked som mu hovorila ze mame v rodine dvojky ale tak to som este nevedela ze tie nie su dedicne 😅 jemu bude stacit aj jedno 😀 teda aj mne 😀 len aby uz nejake bolo

lucialen
25. feb 2010

No to posledne tricko bude tak na doma, ved lacnejsie ako v sekaci 😉

majka1981
25. feb 2010

dzou - bude bude, neboj.

veru aj mne postaci jedno babo (na zaciatok).

majka1981
25. feb 2010

Ved aj na doma mozes byt pekna 🙂 .

dzou
25. feb 2010

ja neviem..... ja si uz ani neviem predstavit ze by sa to raz malo podarit 😔
no vcera 😀 s mm sme tutu mutu asi po 3 dnoch.... no a ked sme skoncili mm hovori... ze teraz tam mas tolko potapacov ze ked teraz neotehu tak uz nikdy 😀 a ja ze no tazko uz mam asi po ovu na bud.tyzden mam mat mrchu... a on ze no tak uz nikdy 😠 😀 ako to si robil srandicky ale musim povedat ze 1x povedal nieco o tehu po sexiku... normalne ma prekvapil 😉

sharmana
25. feb 2010

bože ale ste sa rozpísali, kým som dočítala...
no pozerám ružovú a rozmýšlam čo by som si tak dala za maškrtu.... dnes som si už nakúpila detský gel na pranie aj aviváž, pôjdem pomaličky prať a žehliť vecičky...
luci. k zubarovi treba ist počas tehu na 2 preventívne prehliadky..
ozaj tehulky, máte nejaké problém y stým že sa postupne rozširuje panva? ja akože nemám bolesti, len ma začali pred pár dňami bolieť bedrové kĺby, tak rozmýšlam či je to "ono"... akože nie je to hrozné, ale dnes po tolkom chodení ma teda dost boleli...

majka1981
25. feb 2010

dzou - muzi na vsetko potrebuju dlhsie. Len tak si to viem vysvetlit.
Aspon ze povedal po sexiku daco o teju. Ved to je velky pokrok.

dzou
25. feb 2010

no to mu trvalo 😀 9 mesiacov 😀 😀 😀 😀 ale ano je to velmi velky pokrok 😉

lucialen
25. feb 2010

Dzou, ale hlavne ze si sa dockala. 😀 Mozno sa aj on trochu uvolnil, a zacnes rodit ako jablonka 😀 Budes len spominat na to, ako si tu pisala, ze chces len jedno dieta 😀

majka1981
25. feb 2010

Dievcence, ja sa lucim, idem sa venovat mm a potom haja haja.
Dobru noc.

dzou
25. feb 2010

no asi hej mam pocit ze uz konecne sa zacina aj on na to viac upinat lebo minule som mu ''vykricala'' ze on to nechce a preto sa nam nedari lebo on vzdy co v zivote chcel dosiahol aj ked to mohla byt hocjaka hovadina 😅 tak som mu hovorila ze aj toto musi chciet a bude... no a on sa mi vtedy dusoval ze aj on chce ale naozaj ze chce 😀 tak odvtedy je to o nieco lepsie 😉 sak uz sa mu aj snivalo o tych 4-catach 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dzou
25. feb 2010

dobru maji 😉

janulka04
25. feb 2010

jaj, kocky...co setrite papier, ze tak malo pisete?
tak som vas uspesne docitala, no neuspesne bojujem s dodavatelmi z Anglicka aj z nemecka...este Polsko to isti...ak by teda boli ochotni dat zlavu...Anglicania ma sklamali, lebo nevedia vybavit tie farby...a vlastne to ani nieje ich chyba, kedze si to Spanielsko vysukromnicilo len pre svoj poloostrov a ostatna Europa..trhni si...! 😠 😠 😠
takze teraz velka neznama, ze co z toho vsetkeho nakoniec vzide...

a inac, ja davam bris za pravdu, lebo ono si naozaj treb davat na kvanta veci pozor...lekari to kolkokrat neriesia a mavnu rukou, ze ved aj volakedy sa to robilo...ale volakedy bolo vsetko ine...ved kolko bordelu s prepacenim len dychame a jeme, takze ja som taka posera v tomto ci v tehu, ci neskor, lebo taketo male preslapiky sa mozu na zdravie potomka podpisat...no ukazat sa mozu aj o X rokov.... ☹
ja napriklad nehovorim, ze moja mama nieco robila zle, ale ani sa necitim extra nejaka zdrava, kocky..takze pre mrnuska vsetko na svete... 😉

janulka04
25. feb 2010

a teda....pre vsetky moje deti... 😵

dzou
25. feb 2010

jasna jani sak my chapeme .... len sme sa smiali ze bris kazdy den napise nieco nove 😉 ale jasne ze treba si davat pozozr ani ja nie som extra zdrava 😒

janulka04
25. feb 2010

no, dzou a to este si treba tehu uzivat, kedze pri kojeni sa toho nesmie ovela viac 😀 😀 😀 😀

dzou
25. feb 2010

no ved jasne 😉
inac ako sa mas ? mne uz za chvilu pride mm tak uz aj idem 😅

janulka04
25. feb 2010

aj mne, ja som tu len na skok...🙂
da sa, mohlo by aj lepsie byt, mm ma nejake problemy v praci... 😒
ty? 😕

dzou
25. feb 2010

no tak dufam, ze sa to cim skor vyriesi 😉
ja tak normalka da sa... uz sa neviem dockat tej soboty 😅

janulka04
25. feb 2010

jaj, vy mate damsku jazduuuuu....teeda, tak si to uzite...a dufam, ze mrcha nedorazi 😉 😵

dzou
25. feb 2010

aj ja 😵

majuska7979
26. feb 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 babulky tak ja uz padam na dno 😠 mrcha dojde zajtra citim to, takze za ide do dalsieho kola 😉

tea333
26. feb 2010

Ahojte, len sa hlasim ze zijem, mam toho strasne vela, stale vencim, 2x denne tristvrtehodinka na poli so psikmi na prechdzke, medzitym skola a praca..tak ked bude kludnejsie, hned sa ozvem

miskahryzka8
26. feb 2010

Ahojte 🙂 , ja sa vam idem hned zrana postazovat ☹ :

mam totalnu depku, som si rano aj poplakala, neviem nakolko mi sibe z hormonov 😀 😝, ale proste, ja mam rada psov, ale k tomu nasmu nemam proste speci vztah, ona mi pripada spinava, lebo mala infekciu a rany na tele, vobec sa mi ju nechce hladkat a sa s nou maznat, ako soms a o svojimi psikmi, aj ked za to chudatko nemoze, podla mna moze za to to, ze jej davaju zbitky z kuchyne k psiemu jedlu, co sa vo vsetkych mudrych knihach pise, ze sa to nesmie aj od chovatelov to proste viem a mali sme psov...Plus ona je ako domace zviera nie pes, pre mna je pes partak, ktoreho mozem zobrat aj na prechadzku a tak a s arsiou ma co robit mm na voditku, lebo je velka.

No a ona bola na tom chudatko teda dost zle ale zverolekar jej dal infuziu a nejake lieky, vsak pre neho su liecenie psa peniaze, vraj to mala z podchladenia, ale ona pri tom ked boli tie zimy bola vnutri v pivnici, to zrejme ked sa uz nemohla hybat a furt lezala tie posledne dva dni sa podchladnila... Tak ja si myslim, ze bolo spravne ju utratit, podla mna sa bude trapit, neviem a cisto sebecky som dufala, ze je jar, kupime si male chutne steniatko o ktore sa budem moct aj ja starat, brat ho na prechadzky, cesat, hladkat ho a ziadnu stravu zbitky dostavat nebude, ze to bude taky moj partak v ich dome, aspon nieco fakt trosku moje, lenze mm cely happy, ze nebolo treba utrati arsiu, pre nich je to neikolkorocny clen rodiny. Citim sa pre to zle, ze ja to citim inak, ale citim to tak. A arsiu ked ma infekciu k babatku nepustim a steniatko by akurat do sept. bolo maly psik, pekny, cisty... mohol by ist ka batku...

a teraz dosiel mm od lekara, co ma problem s kolenom, ze potrebuje ist na operaciu, ze mu to musiet otvorit a este uvidia, ci nebude teba aj plastika klbu a ze zatial operacia 600 Eur, lebo mu to budu robit na sportovej klinike, aspon mu to nepokazia, to s nemocnice sa ide hned a je dlaha, ale neviem kolko sa to hoji, takze tym padom sa asi ani s kupelkou tak skoro nezacne... a ziadnou prestavbou..., bude sa to potom robit vsetko v casovom strese...

miskahryzka8
26. feb 2010

majuska 😠 , no este uvidime, ale asi to bude ma mrchu ☹

Tei uz ate tu novu fenku 🙂 ? A to je tiez maltezacik?

groka
26. feb 2010

caute baby

maly mi dostal strasny kasel,taky ako ze to vyzera na vykasliavanie,ale minula som sirup takze musime cakat do vecera kym tato kupi
ja soplava,ale to je normalne u mna a hlavne v tehu
ani neviem ci som vam vcera pisala ale ranom vcera som citila bublinkovanie v brusku,ako 3 bublinky a dost,odvtedy nic

miskahryzka8
26. feb 2010

bris, tak to je super s tym bioparoxom, lebo on je fakt dobry a zabera, aj ked hnusne smrdi 😀 , tka asi kovli tomu trimestru to bolo, ja som si fakt tu nadchu odtrpela 3 tyzdne, nezaberala mi ta morska sol, hrozne to bolo a apr dni brutal bolesti hrdla, to je zel 😠

luci no mne sa tie sedatka a deky a hovadinky proste pacia, tak skusim pozhanat za dobre ceny, bris a mas porsim ta aj konkretne britske linky, kde sa daju kupit lacnejsie, nejako by som to vymyslela zo zahranicia 🙂

luci a to na mimibazary drazis?

ozi a s tym zubarom, ja som bola, robil mi sest prednych zubov naraz, tie dovne kazy na sklovine, este mam jeden krcok, to v marci idem a potom v osmom mesiac mame prist aj s mm kvoli tej prednaske a ja na kontrolu a to si mam vypytat aj potvrdenie, ze som u neho bola 😕 , tusim som take neico aj pocula 😕

bris a nech ide nadcha rychlo doprec 😉

majuska, jej dvojicky, no priznam sa, ze volakedy som chcela aj ja, ale teraz mi to jedno uplne staci 😵 , dvojicky su dvojita radost ale veru aj starost, ale zase su od mala partaci, takze vlastne ani neviem 😀

luci no kamoska to lehatko vela vyuzila, mala zboznovala to natriasanie a aj teraz sa s nim este hra lozi okolo a facinuju ju tie hybajuce sa zvieratka 😉

maji, tak uz budete mat v rodine a u dalsich generacii to uz nebude zvlastne keby daco 😀

luci ty aukcovy maniak 😀 , bacha na zavyslost 😅 😉 , mne sa najviac paci to posledne modre 😵 a teda ako to funguje, proste prihaduje sa cena po centoch a kto sa zastavi na najvyssej ponuke ma vecicku 🙂? Ze by som si spravila piatocny program 😕 😀 a to platis pri brebrani balicka?

Umyvam riady na etapy, lebo nemam tlak 😠 , dnes som si aj kavu dala...

miskahryzka8
26. feb 2010

groka aj vy ste chorucki 😒 , tak sa rychlo vyliecte 🙂 , jeeej to uz asi ctis drobceka 😵 😵 😵

tea333
26. feb 2010

Miska mame novu fenku,lebo nasa druha maltezska nikdy nebola sama a bala som sa ze upadne do nejakej depky 😒
a navyse tu fenku som chcela strasne uz 4 mesiace, a ja som jej vyberala meno minuly rok, takze mozno nam bola sudena 😉
Nie je to maltezacka, bolo by odomna hnusne nahradzat moju drahu slecnu co od nas odisla dalsim maltesom hned
po jej smrti..Nasa Bubble je Rhodezsky Ridgeback, ktoreho som vzdy chcela ako tretieho psika..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre