Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

petafr
25. mar 2010

Jani, mala chudatko, ja som sa tiez doteraz strasne bala zubarov, ale odkedy som bola v zahranici a videla som, ze ako tam robia bezbolestne a maju super pristup, uz tam chodim s mensimi bolestami brucha 😀
ja som nebola asi styri roky a ked som isla prvy raz vo FR k zubarke, len som sa klepala (po zlych skusenostiach na SK a so zlym pocitom na plno kazov), tak mi naratala 10 kazov, skoro som odpadla od strachu... ale vsetko mi spravila s umrtvenim, takze som vobec nic necitila, navyse mi povedala, aby som si nabuduce doniesla nejaku slovensku hudbu, ze chce spoznat, tak kym mi vrtala, pospevovala si nado mnou elanovky, no viete si predstavit tu situaciu, mala som 5 sedeni po dva kazy, ale ta zubarka mi uplne odburala strach...
a teraz som nasla tu v BA tiez dobreho zubara, ten Kollar, robil roky v Nemecku, poznat to, zapadny pristup...

tak tot o mojich zuboch 😀 😀 😀 jani dufam, ze lytka budu v pohode... neviem si to predstavit, sama som s takym niecim zatial vobec nemala problemy, no ktovie co mna caka ked budem tehu 😨

sisa2
25. mar 2010

jani to aj mne vzdy hovorili. a ze co sa ich bojim, ze to on sa skor boji mna, ked som pri nom taky obor. no ale hold, ked sa neda, tak sa neda 😖
vrr, ciste pradlo s vybornou vonou, to fakt potesi. este ze to mas kde susit doma.
na svadbu ideme koncom augusta. dali sme si teraz robit tie biometricke pasy, lebo sme nemali .... tak ked budu, uvidime, ake letenky zozenieme. ale cca. 25.08. by sme chceli ist a ideme nakoniec na 3 tyzdne, lebo pojdeme aj na floridu, budeme mat auto. takze tam skocime aj do disneylandu a nepojdeme v juni do pariza, ako som povodne planovala.

sisa2
25. mar 2010

peti tak to si mala stastie na zubara u nas! ja som nikdy nemala problemy so zubami, ak teda neratam, ze som ich mala desne krive a nosila som fixny strojcek. tak mi trhali 4 zdrave zuby kvoli tomu, lebo mam male usta a nezmestili sa mi - haha, na tom sa vzdy palo bavi, ze nevie, co by so mnou robil, keby som mala vacsie usta, ze uz teraz ma obcas zo mna dost 😀
prvy kaz som mala v 19-tich rokoch, prisla som k zubarovi, ku ktoremu som patrila podla bydliska a dovi dopo. ten po mne stale zjapal, ze mam poriadne otvorit usta, ze sa mi tam nezmesti s rukami - mal ich ako lopaty - vypestoval mi taky strach k zubarom, ze dovi dopo. teraz mam celkom fajn zubarku, take male utle ziena, aj vie, ako na mna ... ale ten strach tam je stale 😔

janulka04
25. mar 2010

peti, ved to hodne spravi, pristup zubara..ja som mala volakedy super zubara, i dal komplet cele usta dokopy, lebo som mala nehodu a potrebovala som aj korunku vpredu...a on vzdy, princezna sem, princezna tam....
ale po malych som bola na kontrole a zubarka na mna, ze aka hroza, ze mam priserne zuby a celu dobu ma takto komentovala....bola neprijemna, este aj druhemu pacientovi o mne trepala, tak ked mi pichla injekciu a v poslala ma do cakarne, zdrhla som...a isla som az teraz v tehu tu...
viem, ze mam zle zuby, ale tie komentare u tej dotycnej lekarky mi uplne zburali cele sebavedomie...som isla ako zbity pes... 🙄 😔
teraz je to tiez v pohode...sice som bola len raz, bude treba vela opravovat a chce to robit az po porode...navyse ja uvazujem nad tou narkozou...lebo ja som uplne ze pos...zo zubarov a radsej este raz pojdem rodit dvojicky 😝 😀 😀 😀

siska...to budete mat naaadhernu dovolenku...jeeee... 😉
my sme chceli ist s malymi do Legolandu, ale to je skor pre vacsie deti, tak mozno na rok, ked bude uz mala trosku aj podrastena a z bambuliek velke slecny 😉

petafr
25. mar 2010

no ved je to vsetko o pristupe, ja neviem, preco si vzdy doktori myslia, ze mozu na teba kydat... no ale co, s tym nic nenarobime... esteze existuju mili a profesionalni ludia, co tie statistiky zachranuju...

Boze, Legoland, to je moj detsky sen, raz tam urcite pojdem... 😀

petafr
25. mar 2010

Siska, tak super, ze nakoniec Amerika, tak trosku zavidim, ale ved sa tam aj ja raz dostanem urcite...
tak FR mozno na rok, to uz budeme aj my usadeni a pridete nas kuknut... super, tesim sa!!!
hihihi, ale som ti to naplanovala, co?
Jani a ty tiez, to mate este blizsie...
A vlastne pozyvam vas vsetky babenky!!! spravime si mama team building u nas 😵 😵

janulka04
25. mar 2010

vidis, Peti moj ani nie...ale mame ho tak povediac za humnami 😀 a mm stale o nom basni 😀

sisa2
25. mar 2010

jej legoland! tam urcite pojdeme tiez, len musi bubo trochu podrast. je zavislak na legu 😀

peti - no mna amerika popravde vobec nelaka a ked si predstavim tie peniaze, co to bude stat ... ktore by sme mohli dat inde, napr. do domu, alebo ist na nejaku dovcu, kam by som ja chcela ist ... ach jo, som nevdacna 😀
a jaska, ze prideme, vsak aj vy ku nam, ked uz konecne budeme v dome, posedime na teraske a bude nam fajn. je tam taka pohodicka, ze sa mi urcite ani do roboty nebude chciet chodit 😀

petafr
25. mar 2010

ono niekedy to nemusi lakat, ale urcite to bude bombasticke, uvidis, budete mat kopu skvelych zazitkov a spomienok a obcas sa oplati minut tolko penazi na vydarenu dovolenku... ved sa tesim, a uz vam to nejako pokrocilo s bytom, ci ani nie?

petafr
25. mar 2010

jej, zmenili sme si fotku naraz 😀

sisa2
25. mar 2010

jej peti, nova fotka! aka peknaaaaa 😵

ja viem, ze nakoniec bude ok. len sa mi tam skratka moc nechce 😔 a predstava tych x hodin v lietadle s malym .... hadam to prezijeme aj my, aj okolie 😀
mne ani tak nejde o peniaze, s mm sme vzdy davali vsetky peniaze na cestovanie, kym sme nemali bubika. len by som si skratka vybrala inu destinaciu 😀

janulka04
25. mar 2010

jee, peti krasna fotecka 😉

miskahryzka8
25. mar 2010

janulik, jeej tak super, ze mas info od tei, ja som sa uz fakt bala 😒 ... no ja sa desim leta kvoli opuchom ☹ , mama ma krcove zily...

peti ten obchod je na mytnej, teda myslim, ze je to este mytna smer racko a uz len tento tyzden je otvorene....peti nemala, ani prsia ma neboleli 🙂 a nicko neche prist na sk, ked tam je to horsie s robotou?

ja sa pavucikov nebojim, tiez to mam tak ze prinasaju stastie 🙂

miskahryzka8
25. mar 2010

siska vas vyletik znie super 😵

ja som mala stres zo zubarov kvoli krckom bez umrtvenia,to mam od mlada probelmy - to strasne boli ale ako zacali injekcie tak pohoda 🙂

peti jeeej tak ja idem so mnou mozes ratat, mne sa francuzsko straaasne paci, oui,oui 😵 😵

siska, ono to tak byva, ze kam sa moc netesis, je vzdy super 😉

petka, siska pekne fotecky, len skoda, ze sa nedaju zvacsit 😠 😀

petafr
25. mar 2010

aj vy ste kraaasne na fotkach!!!! no super miska, buduci rok to isti...
miska fakt ziadne priznaky... tak ja neviem, strasne by som si to zelala, ale tak co, uvidime dnes som 26 DC, ale velke nadeje si nerobim...

petafr
25. mar 2010

Miska a merala si si vtedy teplotu? nehodis grafik?

fazulka1512
25. mar 2010

ahojte
od rana od 8 som bola malovat 2izbovy byt u mojej tety, som taka nasrata a dobyta ze konec
nama im kto poriadne pomoct tak som isla lebo aj oni pomahaju nam ked nieco treba a este sa mi do ksychtu vysmiali ze som nervozna a dozdubana ani vdaky sa nedockas
a este povedia ze ved ta nikto nevolal sama si sa ponukla, a sedia na stolickach a za chrbtom sa zo mna smeju
tak som sa pohadala s tetkou, ze ked je taka mudra nech si maluje sama, skoda reci, no za dobrotu na zobrotu
malovala som aj vcera aj dnes, ruky si necitim
ja som dnes 6DPO v grafe nic zaujimave
peti najhorsie na tom snazeni je to, ze cim viac sa snazis a hovoris si ze teraz to uz urcite vyslo tak nic
namna to tiez doraz pride ako kazdy cyklus

fazulka1512
25. mar 2010

ako vcera jeden nater a dnes druhy aby ste pochopili
a este frajerovala ze zozenie maliarov a nakoniec na moje ruky to ostalo, aj mm bol dnes somnou, a jej syn sa ani valceka nedotkol, len sa prizeral

sisa2
25. mar 2010

miska - ja ju mam aj na FB, tak tam ma uvidis. tu je to veru tak male, ze nie je nic vidiet.

fazulka - by som sa im vy.a na hlavu. ako to co ma byt? 😕

majuska7979
25. mar 2010

ahojte babulky 😉

fazulka1512
25. mar 2010

sisa no uz som sa, nech si robia sami
majuska ahoj
cakam kamarata idem mi dat poter na steny do spalne a potom mi da stierku
ja si budem robit svoje aj oni svoje,a bude pokoj a to nevravim ze uz tu byvaju 1 mesiac ale to je v pohode
mne len islo o pomoc a takto som dopadla, bolo mi ich luto ze sa trapia sami

majuska7979
25. mar 2010

super, tak uz sa ti to tam pekne rysuje 😉
a ako grafik???

fazulka1512
25. mar 2010

majuska pytas sa o moj grafik

sisa2
25. mar 2010

fazulka - fakt ich mozes okaslat. to ako sa im mas prosit, aby si im mohla pomoct??? niektori ludia maju fakt divne zmyslanie 😕

majka ahoj 🙂

fazulka1512
25. mar 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/29c558 myslim si ze bieda ze sme sa velmi nestrafili ide mi o ten presny stred ale uvidime

tea333
25. mar 2010

Ahoj baby 🙂
Hlasim sa,aj ked som domov prisla pred chvilou, aby ste sa nebali, pozeram ze konik je nejaky supermoderny teraz 😝
hlasim aj ze dovolenka dopadla dobre, vsetko je v poriadku, nebolo mi zle, ziadne bolesti ani problemy s teplom 🙂

sisa2
25. mar 2010

majiiiiiii je to to, co si myslim???? 😵 😵 😵

sisa2
25. mar 2010

tea ahoooj, uz si nam tu chybala. to ste boli na svadobnej ceste? som to nejako nepostrehla, ze idete do dubaja. ako bolo?
super, ze ti nebolo zle a v pohodicke ste to s drobcom zvladli 😵

sharmana
25. mar 2010

ahojte kočky, písala som dlhý príspevok, niečo som stlačila a mi to zmizlo, priznám sa, že mám na to nervy a už sa mi to nechce písat... vítam kočky z dovoleniek
groka. práve tých cca 20000 čo si písala je ten príplatok k príspevku pri narodení dietata a tých cca 5000 je príspevok pri narodení dieťaťa... Celkovo ide o jednorazový príspevok
prídavky sú niečo iné, to máš mesačne na dieťa cca 20 eur, alebo ako... na všetko dávaš žiadosť na tom úrade sociálnych vecí...
materská dovolenka to je niečo iné, tam sa ti vypočítava dávka z tvojej výplaty... ak niekto nepracoval, tak to neviem z čoho sa vypočítava...

sharmana
25. mar 2010

janka aj mne tie kilá nejako rýchlo pribúdajú, ideme na svadbu do BB túto sobotu a neviem či sa ešte zmestím do tých šiat, čo som si kúpila vo februári...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre