Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

malalady
6. aug 2009

Cheer blahoželáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám 😀 😀 😀 😀 😀 😀

juj baby ja to vidím tak, že čoskoro budete všetkýýýýýýýýýýýýýýýýýýý tehulky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brisilda
6. aug 2009

malalady kiez by ta Boh vyslisal 😉 no ved uvidime nadejnu tehulku tu mame 🙂 hadam si najde o 2 dni // 🙂

cheerlady
6. aug 2009

pici a lady - dakujeeeem 😀
aj ja to tak vidim,ze za chvilu budeme vsteky tehulky!! 😀 bude to plodna tema,veru!! 😀 😀 😀

brisilda
6. aug 2009

cheerlady tak huberta mozes 🙂 ten je neskodny ved alkohol sa mysli tvrdy a nie sumiva malinovka 😀 😀 😀

cheerlady
6. aug 2009

bris no esteze tak 😀 to ja mozem,mnamky 😎
ozaj holky tehulky,kedy to oznamite alebo uz ste oznamili rodine? 🙂 ja urcite este pockam na prve sono a srdiecko a potom 😉 ale chcem to spravit nejakym zaujimavym sposobom,ved to bude prve vnucatko mojich rodicov 😵 mate nejake napady? ako ste to oznamili baby - tie co uz mate doma miminka? 🙂

malalady
6. aug 2009

bris tebe kedy začínajú plodné dni???? 😉

cheer juj teším s Tebou 😀 😀 😀 😀 😀

tea333
6. aug 2009

ahoj vsetkym 🙂 ja som akurat dostala alergicku reakciu na taky blby bodliak co nam rastie za domom, tak si tu spolim, kycham a mam celu cervenu ruku jak som sa ho chytila..ale sranda musi byt 😉
chystame sa do kina na Bruna, este naobed kym je malo ludi..
co chystate na vikend? ja este voooobec neviem, len zajtra veziem mamu a bratov na letisko, a mozno mi aj muz zdrhne, tak ho musim sup sup este dnes znasilnit, lebo potom uz ovulka isto nebude 🙂
vcera sa vrati po polnoci, tak sa nic nedialo ☹

brisilda
6. aug 2009

tak mne by plodne dni mali zacat cca 13 uvidim ak vobec ovu pride a ci vobec praskne folikul 😒 hm.....

brisilda
6. aug 2009

tea tak ho teda znasilni cim skor aby vajko neuslo 😉

brisilda
6. aug 2009

cheerlady tak v tomto ti ja neporadim ☹ musis cosi vymysliet sama 😉 ja ked budem mat na teste // tak to roztrubim kazdemu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malalady
6. aug 2009

cheer lady prve bolo nčakané takže to skor každý vedel skor než ja 😀 😀 😀 ale toto mimino mienim tajit do 5mesiaca kým to nezačne na mne vidno 😉

pici
6. aug 2009

cheer tak moja svagrina oznamovala na vianoce.. tak dala obalku pod stromcek.. ja som ju precitala vsetci plakali...
ale takto???? co ja viem.. tvoja polovicka vie o tom? ak nie, kupila by som capacky a nechala ich na vankusi....

groka
6. aug 2009

ahojte

ja dnes vysmazam karfiol,polievku mame zo vcera

inak vecer prsia to iste,dnes je to ovela lepsie

cheerlady,tak faj,gratulujem,stastne tehulkovanie,bez komplikacii prajem

pici
6. aug 2009

groka a co mas s prsiami??? ?

mozem dojst na obed?? taky karfiolik by som si veru dala

stanka1986ke
6. aug 2009

cheerr grattuuuulujem ti z celeho srdiecka..... nech je malinky pekne zdravucky a nech pekne rastie a vyvija sa.. 🙂
inak dakujem za pekne privitanie 🙂 😉
dufam ze uz aj nas sa podari mat na teste //

groka
6. aug 2009

pici,ale mala som strasne bolesti vcera uz to vyvrcholilo,myslim,ze tabletakmi to bolo,ale v letaku nic nepisali,ziadne extra taketo stavy,len by som mala prestat s niecim,lebo mi taks nasepkava,ze to je zle

groka
6. aug 2009

pici,tak pridi ku karfiolu mame zapekane zemiaciky na masle a k tomu tatarkuuuuuuuuuuuuu

mnami to bude obed,uz sa neviem dockat,ale este len karfiol varim

pici
6. aug 2009

groka ... nechapem.... uz si to tu niekde pisala??? ci len ja som mimo?????

stanka ahoj....

groka
6. aug 2009

pici o prsiach?vcera vecer

brisilda
6. aug 2009

groka tak si skus spravit testik 😉
Stanka tak hadam si do konca mesiaca najdes ciarocky 😉 drzim palce 🙂 🙂 🙂

groka
6. aug 2009

stani ,neboj,budes mat aj ty //,kedy planuje prist mrchana?

groka
6. aug 2009

brisilda,nic mi este neukaze

groka
6. aug 2009

a mne vlastne nic neni,len ma boleli strasne cicuse a brusko,to bolo vsetko,mala som take obdobie vyzierania sladkosti,ale to bolo ovulkou,takze som v pohode,stale si myslim,ze to tie lieky a ja mam dostat mrchanu az 15,takze sa este nacakam

brisilda
6. aug 2009

jaaj aha tak teda skus testnut 20.8 a hadam // budu kedze mas taketo problemi s prsiami mna bolia len ak mam dostat mrchu

brisilda
6. aug 2009

groka a co mam povedat ja ked ju mam dostat az 25 ☹ ☹ ☹

groka
6. aug 2009

brisilda,ale nemavam s nimi ziadne problemy,to len teraz strajkuju,ale pockam na mrchu,15 tu je co chvila a 25 tiez

pici
6. aug 2009

groka
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ja nestiham citat co sa vsetko popise.. preto som sa pytala .....

mne teraz mrcha bude koncit tak hor sa do snazenia... xixi

cheerlady
6. aug 2009

no manzel o tom vie,takze jemu uz prekvapko nespravim,len nasim a jeho rodicom 😉 ostatnym by som to chcela povedat az po 3.mesiaci,ked uz by malo byt to najhorsie obdobie za nami,ale ako poznam svokru,ta to hned kazdemu zavesi na nos 😠 asi prideme k nasim s flasou sampanskeho,zavesime okolo hrdla obalku a v nej bude fotka zo sona drobceka,co vy na to? 😉
stanka dakujem a cakam co naskor na tvoje // 🙂

brisilda
6. aug 2009

cheerlady tak vidis to, ze mas super napad ja to asi tiez takto poriesim ale ak nahodou budem tehu tak si pockam kym budem mat 3D alebo 4D ultrazvuk bude to o to krajsie a zaujimavejsie 😉 mam vyhodu aspon v tom, ze nasi su v GB a svokra na vychode slovenska 😉 no ale uz aby to bolo 😒

pici
6. aug 2009

cheer dobry napad.... xixi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre