Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
6. aug 2009

ked uz o byvani, my by sme chceli zmenit prostredie ale nejako este nevieme ako to urobit,mame vyhliadnutu dedinku pila pri modre ale nevieme ci stavat, prerabat, kupit, lebo mame dom novostavbu a nalozili sme do nej vela peniazkov a asi by sa nam to uplne nevratilo, a ani nevieme kde by sme medzicasom byvali, tak premyslame ako sa to da prefinancovat 🙄

tea333
6. aug 2009

cheer mame 😅
fazulka aj ja mavam hrozne kramy,ale sa snazim nedopovat sa 😒 ale ja len prve dva dni umieram 😀

brisilda
6. aug 2009

tea a ako ju cistite???my ju mame taktiez no je to hruuuza ked sa casto nepouziva tak sa robiav trubkach usadeniny , ostava tam voda a potom to smrdi cize ju treba zakazdym najpr precistit ☹ ako to funguje u vas?

tea333
6. aug 2009

bris 😀 ja sa stale takto udrziavam u nas musi byt vsetko naj ked ideme muci, mam narocneho poloviciaka on su stale vsetko vsimne, neoholene hento, chlp hentam,toto nemas pekne,co sa mu nepaci, vsetko! ale co sa da robit, panna je pedant.. 😀

ja nemam umele nechty ale svoje dlhe, len sa mi jeden odfikol tak idem si vsetky odstrihnut, sak som si ich posledne mesiace vkuse len robila na francuzsku a dalo mi zabrat davat si pozor na ne, ale asi idem spat ku gelovym..tie su odolne 🙂

tea333
6. aug 2009

bris my mame USspa a ona neustale ide, kontroluje vodu a filtruje sa viackrat denne.takze my len sem tam cosi prisypeme.sem tam trosku voda zajde ked je veeeelmi teplo a dlho ju neotvorime..

cheerlady
6. aug 2009

tea a preco spekulujete,ked mate novy dom postaveny?? 😕 no ta dedina viem,kde je,ale poviem ti,ze ja byvam teraz v pezinku a predtym,ked som byvala u nasich,tak vo vinicnom - to je 2km od PK.je tam fajn,ale ked nemas auto sa nikam nepohnes,ked chces ist s kamoskou na kavu,tak zas len do pezinka.a to vinicne je este na vysokej urovni,neviem si predstavit zit na pile,tam fakt lisky davaju dobru noc - pre niekoho mozno fajn,ale mne by to asi vadilo 😒 predsa len,ked sa budem chciet ist prejst s kocikom na kavicku,tak nemusim sadat do auta,zoberem kocik a ide sa 😀

cheerlady
6. aug 2009

tea ja som mala gelove do vcerajsieho dna 😀 teda este mam,ale som ich ostrihala a uz si necham svoje - ked budeme robit na dome a potom aj k mimcu a tak celkovo,uz mi to chybalo nalakovat si svoje - ved za tu dobu,co som ich mala mi vsetky laky vyschli 😠 ja som mala tiez svoje dlhe a tvrde,ale na gelovych mi vyhovovalo,ze som s nimi aj mesiac nemusela nic robit 😉

tea333
6. aug 2009

cheer teraz sme v moste pri BA, do BA 10 km ale poviem ti ze do BA idem tak 5Xdo tyzdna..do prace nechodim, vstavat nemusim, cez zapchy sa nepcham..auto mam, takze jazdim jak blazon a brigadu mam v Slovenskom Grobe u otca, takze idem k nemu tak 30KM tam a 30 spat,mamu mam v pezinku, aj za nou chodievam, a kamaratky v ba.v aute aj tak travim vela casu..naj kamoska chodi ku mne vzdy na nejake dni z tydna, ma tu u nas hostovsku, a ona si rada zajde do lesa..
ja chcem klud a priatel miluje les, tam sa nam to paci, na nakup do pezinka je to blizucko a do BA na skok naozaj..
takze preto 😀

tea333
6. aug 2009

a spekulujeme, lebo studene, tak sa vola to kde byvame je novopostavena osada na rovine kde kukas na pole, okolo teba zitny ostrov, teplo, neprsi, ziadne stromy v dohlade..uplna pust..je to ok, ale s babom chcem mat klud pri lese, chodit na hriby a stavat posedenia na stromoch..

cheerlady
6. aug 2009

no tak potom mozme dat stretko aj v pezinku 😉 ked uz budeme obe tehu,samozrejme 😀 a zobereme aj ostatne a pojdeme na tie nakupy do rakuska 😀

tea333
6. aug 2009

ja som v pezinku casto..mama ma stale vytiahne do plusu 🙂

cheerlady
6. aug 2009

sak v pluse robim!!!! 😀 manzel tu ma predajnu! 😉

tea333
6. aug 2009

ktoru?

cheerlady
6. aug 2009

formulastore

tea333
6. aug 2009

to neviem ktory obchod je..kde je?

cheerlady
6. aug 2009

1.poschodie druhy obchod od profisportu - oblecenie a doplnky F1 - a mame tu aj tie bodynka 😀

tea333
6. aug 2009

uz asi viem 🙂 len som u vas este nebola ☹

tea333
6. aug 2009

takze tvoje babo bude mat ferrari vecicky 😀

tea333
6. aug 2009

dobre idem sa snazit 😉 este dojdem

cheerlady
6. aug 2009

tak niekedy dojdi,ale striedam sa este s jednym chalanom,tak ma tam nemusis vzdy zastihnut 🙂

fazulka1512
6. aug 2009

kocky ja uz mam navarene na zajtra, skoro rano idem prec a mm aby mal na obed, lebo ide poobede do prace
ja mam silne kramy len prvy den,potom som uz v pohode, ked dojdu skoro rano, este si trosku polezim, vezmem tabletocku,a cakam kym to prejde
pobolieva ma lave vajko

brisilda
6. aug 2009

fazulka ja som taku mrchu mavala na strednej skole hruuuza ale casom sa to upravilo a teraz mi stacia 3 vlozky na mesiac 😀 😀 😀 popritom iba intimky 😉
tak kocky ak vsetko pojde podla planu a udeme vsetke tehu tak sa jede na nakup kde len budete chciet premna zamna aj na Ukrajinu 😀 😀 😀

tea333
6. aug 2009

pojdeme cely autobus bri 😉
my sme sa posnazili a momoentalne lezim, pod zadkom dva vankuse, nohy hore a laptop na bruchu 😀

tea333
6. aug 2009

drahy sa vyjadril ze ked to tento mesiac nevyjde tak asi nikdy 🙂 uz sa citi vycerpany chudacik 😝

tea333
6. aug 2009

cheer ked budem v pluse tak nenapadne pridem ci ma spoznas 😎

brisilda
6. aug 2009

kocky to uz sa teraz ockovat voci chripke????

tea333
6. aug 2009

vobec neviem nikdy som sa neockovala ani sa nebudem, ja nebyvam chora..

brisilda
6. aug 2009

tea aka optimistka 😀 super
pocuj a je dobre ze takto si lezkas ja som vsera ani do sprhy nesla cize celu noc boli chdata dnu 😀

brisilda
6. aug 2009

iank s toho snazenia som uz jelen niekde sa pise, ze sexovat kazdy den a nikde ze si treba sperma setrit na ovu a potom aj 2 krat dodna

tea333
6. aug 2009

hm podla mna je to tak ze pravidelny sex ti pomaha tvorit stale nove a nove spermie, nechapem co tam chces setrit.. 🙂
no lezala som 20 min ☹ musela som ist cikat ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre