Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
7. aug 2009

kkatka som sa zadivala inde

no ja neviem,nechcem si nic nahovorat,a nechcem aby ste si myslela,ze to prehanam,jaj,ja uz neviem,som happy na jednej strane,na druhej neviem

tea333
7. aug 2009

to ide som chcela povedat..
groka ved ja som tu staale jak prilepena 🙂

tea333
7. aug 2009

groka ??!?? nechapem...
hm?

kkatkaa
7. aug 2009

groka nikto si nebude mysliet ze prehanas (to robime niekedy vsetky a niekedy to ako pomaha no nie?) ale o co ide? citis ze mozes byt tehu ale bojis sa to povedat nahlas? alebo som uplne mimo?

groka
7. aug 2009

tea,ani ja nechapem,co sa so mnou deje,aj kamoska dnes,ze som nejaka ina a ze ci mam druhu pubertu sa pytala 😀 ksicht 😀

groka
7. aug 2009

kkatka,no hej,tak na vyse 60 perc.uz ano

kkatkaa
7. aug 2009

mas divne neidentifikovatelne pocity, citis ze si nesvoja a je ti tak nejak divne?

groka
7. aug 2009

no ano nie pocity,ale zjavne nie som ok

tea333
7. aug 2009

a preco tie percenta?? ved hovor...teda pis 🙂

tea333
7. aug 2009

no a ake pocity??

kkatkaa
7. aug 2009

groka pozri urcite su to velmi krasne pocity a to ze su take krasne ta zmiatlo kedze to nemas este potvrdene a ta neistota je tiez dost povznasajuca ze? tak si to kludne vychutnavaj, ak ti to v beznom zivote neprekaze si to uzivaj a kludne sa s tym nikomu nezveruj a nechaj si to pre seba a ked pride ten spravny cas tak to zo seba vysypes a povies ze si mala pravdu a ze ty si to tusila uz davno 😉

tea333
7. aug 2009

groka a kedy budes zistovat ci je to tak?

groka
7. aug 2009

tea,katka tak menuvavam priznaky 😀 😀 😀 plet mam uz taku vyhadzanu,ble,ja nemavaaaaaaaam ☹ ,bradavky citlive,no otras,strie na brusku mi zcervenali,ze by som pribrala?asi z toho vcerajsieho rozka vecer 😀 dnes od rana ma prehana a je mi na tycku,no a vecer ma uz zacalo pichat v podbrusku,ale dost bolestivo,takze ked to nebude tehu,tak na mna nieco lezie

groka
7. aug 2009

aha a sem tam pocity na mrchu,ze mam pocit,ze pride hned kazdu chvilu

groka
7. aug 2009

a este krize,krize ma boleli aj s malym,hned od zaciatku

tea333
7. aug 2009

a ktory DC groka? nechces sa testnut?

groka
7. aug 2009

tea v utorok

kkatka pekne si to napisala,nechcem nikomu nic vraviet,ale uz som musela niekomu,aj ked si bude niekto mysliet,ze si domyslam a tak,ale ved mozno o nic nejde a blbnu hormony

tea333
7. aug 2009

inak groka mna dnes cely den bolia krize hrozne a bolo mi divne..myslim pocity v podbrusku..ale nemyslim zeby to malo nieco znamenat,este je skoro

groka
7. aug 2009

tea neviem presne,29.7 som mala 18mm vajko,takze mozno som 8DPO,neviem presne

groka
7. aug 2009

tea niekomu ukaze aj na 9DPO //,no niekomu nie a ked mi ma vyjst / a na 12 den //tak radsej pockam

groka
7. aug 2009

z tych krizov mam strach a mala som dnes aj z tej tupej bolesti v podbrusku,u mna sa to raz stalo 😢 nedopadlo to dobre,s malym ma boleli krize ale nie az tak

tea333
7. aug 2009

jasne urcite pockaj zbytocne sa budes stresovat, ked to su priznaky tak tie neoklames, budu sa opakovat a zhorsovat

groka
7. aug 2009

no ale ak budem,tak tie priznaky si budem dobre pamatat

tea333
7. aug 2009

hmm groka asi je najlepsie pockat..ber to tak ze moze byt a nemusi..uvidis najblizsie dni

tea333
7. aug 2009

urcite 🙂
nachvilinku si odskocim..reklama je na cikanie 🙂

kkatkaa
7. aug 2009

groka neboj sa nic vazne na teba nelezie, ty asi naozaj budes jednoducho tehu (ved som ta uz vcera oznacila za nadejnu tehu pamatas?), su to dost jasne priznaky niektore ako pises sa ti opakuju a ze su jedny silnejsie a druhe slabsie to nevadi ved baby pisali (nemam vlastnu skusenost ☹ ) ze nie vzdy sa to musi uplne rovnako opakovat
takze pre mna si asi dost jasna, neboj sa nic ine zle to nie je, nestresuj sa, upokoj sa, pockaj par dni a budes mat dokaz 😉

kkatkaa
7. aug 2009

baby aj ked velmi nerada ale dnees vas uz musimopustit bo uz na to ani nevidim ale jasne ze zajtra teda dnes sa s vami velmi rada zasa stretnem a dokoncime to
tak dobru nocku

groka
7. aug 2009

kkatka jasne

my zajtra ideme na grilku,my robime,kamosi pridu,budeme aj spat u nas na hajlochu,ci ako sa tomu hovori,mame poschodovu chatu,ale ideme len a maly,takze sa dosytosti najem,pit si dam trosku cerveneho vinka,to neuskodi

groka
7. aug 2009

ja zajtra tu budem teda dnes,ale len do obeda,pobede ideme teda prec a pred tym sa kupat ku kamosovi,co ide s nami tam,maly sa vyblazni aspon a ja schladim hlavu

groka
7. aug 2009

kkatka dobru nocku,oddychni si pekne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre