Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
9. aug 2009

no ja mam babku v presove, a ja som v ba tak sa vela nevidime ☹ ale stazuje sa 😝

tea333
9. aug 2009

dnes nic moc s pisanim tuto, snad zajtra sa to rozbehne nasim obvyklym tempom 🙂

lenushka
9. aug 2009

Kamoska mi strasne odporuca Kočík Bolder 3 (Implast) 2009 Ma 9mesacnu dcerku a nevie si ten kocik vynachvalit 🙂🙂

cheerlady
9. aug 2009

ahojte 🙂
chvilkami vas citam a popritom zehlim 🙂 vitam nove clenky 😀

tea333
9. aug 2009

tak je dobre ze je tolko dobrych kocikov 🙂 ale ona zas nemala ine, tak je to stale subjektivne odporucanie

tea333
9. aug 2009

cheer nezehli 🙂 ja nechapem preco vsetci zehlia! 😒
my nezehlime, len sem tam take co sa naozaj musi, kosele, kostymove gate a suknu, ostatne ma ani nenapadne, a nikdy nechodim pokrcena,,..hmm

cheerlady
9. aug 2009

tea keby som to stale nepocuvala od mm,ze nema ozehlene hento tricko a toto tricko,tak by som to ani nerobila - ja svojich veci zehlim malo,vacsina su vsetko jeho - on ma strasnu spotrebu, ma tolko veci a aj ked perem,tak 80% su jeho veci 😒

tea333
9. aug 2009

jee pjekna fotka, a pjekny retriever! 😀

cheerlady
9. aug 2009

dakujem,som dala novu 🙂

cheerlady
9. aug 2009

to je moj Ronko, ma uz 11 ale vobec neni jak stary pan 😉 aj dnes som bola u nasich a som ho zobrala na rolu vybehat a sa mi zdal poslusnejsi ako inokedy,asi ma chcel setrit 😀

tea333
9. aug 2009

my perieme kludne 2x di dna, vkuse perieme, ale nezehlime,..ale fakt to nie je pokrkvane, len treba rychlo vybrat z pracky a dobre vytrepat a zavesit..ja a zehlenie..eeeee 😕 😔 😒 🙄

cheerlady
9. aug 2009

a mama stale hovori,ze ja ani ineho psa nemozem mat,ze sa na neho strasne podobam - alebo on na mna 😀 😀 😀 a asi ma aj pravdu,ked tak kukam na tu foto 😀

cheerlady
9. aug 2009

tea ja to tiez strasne neznasam,ale vecne sa za to s mm hadame,lebo to je pre mna kriz - musim pri tom stat,je mi teplo z tej pary,no bleee 😝 aj ja vela periem,ale to mi nerobi problem,ale to zehlenie je fakt des 😠

tea333
9. aug 2009

moja jedna maltezacka je take hovado, ked mi chce utiect, tak naschval si udrzuje odstup 2 m a uteka len tak ako ja, uplne sa mi posmieva! 🙂
nastastie to nerobi casto, len ked ma nieco zaujimave na jedenie a ja nechcem aby to jedla 🙂

tea333
9. aug 2009

hodite sa k sebe 😉 ja sa nepodobam na svoje selmy 😀 😀

tea333
9. aug 2009

cheer ja neznasam aj veci vyzehlene na puky..som zakazovala mame zehlit mi veci kedysi..
a preco si M nezehli sam??

cheerlady
9. aug 2009

on si niekedy zehlil kosele do roboty ale to bolo velmi davno.vies on je toho nazoru ze je to zenska robota a pravdupovediac ja si tiez neviem predstavit,ze by stal pri zehliacej doske 😅 ale raz za cas by mohol 😒

tea333
9. aug 2009

no ja neuznavam zenska a muzska robota..pokial sa inak neda..jasne ze chlapi nemozu kojit a zena nosit 100kg vrece..

tea333
9. aug 2009

moj priatel perie vesa pradlo aj vyklada umyvacku a upratuje, a ja bezproblemov striham kriky a kosim a opravujem, ja som hrozna feministka a podla mna neexistuje zenska a muzska robota, len niektora praca je z fyzickeho hladiska lahsia pre jedneho z nich

tea333
9. aug 2009

ale nehovorim, ked ma jeden vela prace a zaraba, tak o domacnost sa moze starat ten druhy,a brat to ako svoj prispevok..
ale ja som sa cely zivot pozerala na to, ze moj otec mal vela prace, chodil casto na sluzobky, ale aj ked bol doma ani prstom nepohol, a mama chodila do roboty, rano skoro vstavala aby nas vychystala a poobede po praci upratovala a varila a aj cez vikendy makala..
takeho chlapa by som do zadku kopla 😕 🤐 😨 🤐 🤐

cheerlady
9. aug 2009

ako aj on,ked mu poviem,ze som unavena,alebo vidi,ze dojdem z roboty a lahnem,tak vyvesia pradlo,vyberie z umyvacky,ale zas keby videl,ze ja si lezim pred telkou,beham po kavickach a nespravim to,tak mu to vadi.on teraz nema na bytovke poriadne co robit,ale ked sa teraz prestahujeme do domu,tak tam sa bude realizovat - uz o inom ani nerozprava,ja sa tam tiez tesim na kosenie zahrady,sadenie tuji a tak 😀 my sme tu na bytovke taki uvazneni,nevieme,co tu robit,preto nas to taha do domu 😎

malalady
9. aug 2009

ahojte baby🙂 no ako sa mi tu mate.. 😉

malalady
9. aug 2009

ste tu babule?

tea333
9. aug 2009

cheer poznam, ja som v petrzalke veeelmi trpela..a teraz chceme do pily 😀

malalady no dnes je tu tak mrtvejsie 😒 co ty? aky bol vikend?

tea333
9. aug 2009

jasne ze sme len pomalsie odpisujem 😉

malalady
9. aug 2009

tea ja som chodila na očovsku hrudu tu je 🙂 netere mi tam vystupovali tak som sa bola pozriet 😀 také zlate boli.. a keby si videla tam behali aj také male deturence 2ročné v kroji také zlatunke boli 🙂) a ako tancovali xixi 😀

tea333
9. aug 2009

jeee tak to na zapade len tak neuvidis 🙂 male deti su zlate povacsine aj sacku na smeti, proste su zlate lebo su deti..sranda je ze j som nikdy nebola na deti, nehikala som do kociarikov, ani som nevedela ako na deti 😔
ale v posl. case si deti vsimam 😉

malalady
9. aug 2009

teuška to koli tomu,lebo ti tikajú biologické noviny 😀 😀 😀

tea333
9. aug 2009

mno neviem, ci je to tym 🙂
zevraj je idealny vek na prve materstvo co sa tyka biologie 20-24 ale pri dnesnych trendoch som skor divna 😀
len podla mna je to o tom ze dnesny svet tlaci na ludi,aby urobili karieru,zarobili peniaze..takze musia chodit do skol,robit karieru a hladat si velmi dobru pracu,aby si mohli dovolit niekde byvat a zivit aspon seba..no a az potom prichadza myslienka na deti..takze ja si myslim ze svet nepraje materstvu..a navyse dnesny trend stale hovori o 35 rocnych muzoch ako o chlapcoch co chodia na diskoteky a balia mlade baby (v ba je ich jak odpadu 🙂)
a o 35 rocnych zenach ako o priebojnych modernych zenach bez deti..

hmm..nechapem preco nemoze byt v mode moderna rodina..o rodine sa dnes mysli ako o hendicape..ked si dvaja uziju,a uz maju za sebou vsetku zabavu, pristupia do toho nechceneho stavu manzelskeho a maju tie deti 😖
dost hrozne..

brisilda
9. aug 2009

cavte kocky tak dnes sme boli na kupku a bolo suuuper ako vidim v pisani ste sa cinili 😀 Kukla som si na nete aj kociky ktore ste tu preberali a najviac sa mi paci ten co si vybrala nadenka 😉 no conovo je dost drahy cize skoda penezi v mojom pripade ako sa poznam tak by som po polroku kupovala aj tak novy ved mojsyn mal 4 kociky 😀 a ani s jednym som nebola na 100% spokojna ☹ cize ja ostanem radsej verna ABC design 3tec conovo je pristupny a ked sa mi znepaci kupim novy 🙂 😒 mozno ked budu financie ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre