Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monikapd1
10. aug 2009

pici veru nebolo by to zle a mne tehotenstvo pomoze vo vela veciach takze tak, ale hlavne v tom, ze nebudem potom musiet cestovat kazdy vikend za manzelom alebo on za mnou. noo ved uvidime nechcem si to nahovarat zbytocne a tak sa na to snazim nemysliet. (keby sa to ovsem dalo 😅 ) a manzel by tiez uvital mimi, uz sa tesi na to, ze bude raz oteckom 😵

stanka1986ke
10. aug 2009

juuujjj aj chcem byt uz tehu...nech sme vsetky tehuu... 🙂

pici
10. aug 2009

aj moj manzel by chcel... xixi.. dievcatko...

brisilda
10. aug 2009

pici pocuj aj ja by som dievcatko brala no podla mna je chalan na tom lepsie 😉 ved ty to maju v zivote stale lehsie ako zeny 😉

monikapd1
10. aug 2009

moj by chcel zas chlapceka 🙂 no a ja dievcatko 😉 xi xi noo mohli by byt dvojicky 😀 ale vlastne na pohlavy nezalezi, hlavne ze to male bude zdrave 🙂

pici
10. aug 2009

ja by som dievca, aj manzel ale budeme radi aj za chlapceka ked sa nam raz podari... nech je zdrave to je podstatne.. druhe bude do paru ....xixi

u nas je jedno ci bude dievca alebo chalan, ak bude po mne tak to bude aj dievca chalanom... xixix

nadenkaaa
10. aug 2009

ahojte baby 😉 ,moj mm by chcel dievcatko 😉 ja som tiez chcela najprv skor babu a teraz zasa skor chlapceka 😉 ale je to jedno hlavne nech je to zdrave prve je jedno co je skor pri druhom clovek skor che to co este nema doma 🙂

stanka1986ke
10. aug 2009

no moj by chcel tiez chlapca...vravel ze ked budem tehotna a opat dievca ze sa zblazni medzi troma babami 😀
tak dufam ze ak sa podari bude to chlapec

brisilda
10. aug 2009

nadenka tak to je pravda ja uz chalana mam cize ak by bola baba v puberte by ju ochranoval 🙂)))) bol by ako jej osobny strazca kedze uz teraz je s neho bitkar ☹ 😀 😀 😀

pici
10. aug 2009

no tak to ano. sam s troma b abami to sa mu ani necudujem ze chce chalana.. xixi

brisilda
10. aug 2009

stanka tak sa musite snazit v case ovulacie no teda ocu 😀

nadenkaaa
10. aug 2009

no ja mam dvoch bratov starsieho a mladsieho a som v podstae rada ze nemam sestru 😀

stanka1986ke
10. aug 2009

no ja ho tiez chapem..lebo ked ja pratam, alebo zehlim..tak viki vola jeho sa hrat ze: ocko pod sa hrat s konikmi alebo s barbinkami...tak on hned nech idem ja a on doprata.. 😀

pici
10. aug 2009

co je OCU???? nejako som nepochopila

brisilda
10. aug 2009

ovulacny cklus uspesny 🙂)))))

monikapd1
10. aug 2009

xi xi noo ja by som to najradsej mala dvojicky 😉 a boli by sme spokojny obaja 😀

brisilda
10. aug 2009

monika ved co nieje este moze byt 🙂))tie kinderka by som aj ja uvitala 😉 no manzela by asi porazilo 😀

nadenkaaa
10. aug 2009

😉 dvojicky je super mas oboje ale dvakrat tolko roboty okolo 😉

monikapd1
10. aug 2009

noo tak ja byvam u svokrovcov a svokra uz nepracuje, cize by mi pomohla 🙂 teda aspon myslim, ale ja uz jedno dieta mam, sice je to len krsna mojho mm, ale je akoby moj, jeho mama sa on nestara ☹ mne obcas povie mama, takze asi tak

stanka1986ke
10. aug 2009

no preste dvojicky to je dvojnasobna radost ale aj starost... 🙂

pici
10. aug 2009

ja sa priznavam verejne ze dvojicky si neprosim....

brisilda
10. aug 2009

ja sa teda verejne priznavam, ze by mi to problem nerobilo kedze mam doma super maleho pomocnika 😉

monikapd1
10. aug 2009

baby?? mozem pit kavu so smotanou ked este nemam ptvrdene ci som abo nie som tehu?? 😒

stanka1986ke
10. aug 2009

ja neviem....ja som pri malej pila aj pocas tehotenstva jednu slabu za den...no teraz uz od decembra nepijem..vtedy osm potratila v 5tt.a som sa docitala ze kava zvysuje riziko potratu...tak neviem....radcej si daj ten napoj caro...ten som pila ku koncu v nemocnici s malou ked som bola...je fajny ako capucino chuti..mnami
a obsahuje same zdrave veci

pici
10. aug 2009

moni, mozes ... do urciteho tyzdna alebo mesiaca nie ste spojeny jednym krvnym obehom takze nie je problem. a myslim ze pokial nebudes mat problem s tlakom, mozes si vodovu kavu dopriat raz za cas aj pocas tehu

stanka1986ke
10. aug 2009

no presne ako pici pise... 🙂

brisilda
10. aug 2009

monika ja taktiez pijem kavu kym nemam potvrdene tehotenstvo no asi ju pit pre istotu prestanem 😒 a nahradim bud bezkofeinovou alebo capucinom 😉

pici
10. aug 2009

kapucino obsahuje take iste mnozstvo kavy ako latte, presso alebo hociaka kava v kaviarni. gramaz kavy tam ide tak ista. tak radsej bezkofeinovu. tu pijem ja vecer ked mam chut na kavicku

tea333
10. aug 2009

tak dobre ranko baby 🙂
ja som kavu nikdy nepila nastastie 😀
a dvojicky veeelmi chcem, mam aj bratov jednovajecnych a v rodine vela dvojiciek 😉
a kto musi mat ten dvojickovy gen?otec alebo mama?

sisa2
10. aug 2009

ja som pocas prveho tehu pila kavu, dokonca mi aj lekvos povedal, ze mozem. mala som (a mam) problem s nizkym tlakom, normalne mavam 90/60, pocas tehu po kave a vyslapani na 3 poschodie som sa obcas dostala na 100/80 😀 tak to mozno na kazdeho posobi inak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre