Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
12. aug 2009

no a to video som uz aj ja videla 🙂 esteze to malo stastny koniec 😉

lucialen
12. aug 2009

Ja si uz po dietati budem len spominat na 55kg 😒 Ale pokial bude hore bohato, tak sa potesim 🙂

brisilda
12. aug 2009

luci tak bota budes mat len v case kojenia 😀 po kojeni to splasne na povodnu velkost 😠

lucialen
12. aug 2009

To si ma nepotesila ☹ Dufam, ze sa nezmensia 🙂 To uz nie je velmi realne 🙂

brisilda
12. aug 2009

zmenit sa zmenia 🙂 co by nie 🙂 🙂 🙂 uz nebudu tak pevne 🙂 ale co je male to neovysne chi chi chi 😵 takze ja mam stastie 😀

kkatkaa
12. aug 2009

no mne by sa aj zmensit mohli potom 😉

lucialen
12. aug 2009

Len aby mi neostali len ovisnute kozky s bradavkami, ktore budem rolovat do podprdy 😀

brisilda
12. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no poniektore tak maju 😀 ale nas pripat to hadam nebude 😀 😀 juuuj az ma striaslo pri pomysleni na nieco take

lucialen
12. aug 2009

V tom pripade by som asi zobrala uver na silikony 😀

lucialen
12. aug 2009

Katka, ty hras na dve strany 🙂 Co robis v augustovych snazilkach, hmm? 😀

brisilda
12. aug 2009

luci to neva ved aj ja som tam obcas kukla 😉

kkatkaa
12. aug 2009

luci ty si spionka 😉 nasla som tam znamu zo skoly kam som chodila aj ja a teraz sa vydavala tak sme kecali ze co a ako 😉 je to sranda lebo som tu ale v inej teme este objavila spoluziacku zo zakladnej
neboj s vami mi tu je dobre by som vas neopustila nikdy a nevymenila za nic na svete 😉

lucialen
12. aug 2009

Ved aj ja, inak by som ju nenasla 🙂

lucialen
12. aug 2009

Dobre Kati, som spokojnejsia 🙂

kkatkaa
12. aug 2009

diky bri za podporu 😉 ved my predsa patrime sem no nie?

brisilda
12. aug 2009

no jasne tejto teme sa venujem na 100% ostatne su take moje bokovky ked sa ulievate kocky moje 😉

lucialen
12. aug 2009

No jasne 😉
Jaj, neviem kedy dnes zaspim, ked som vstala takmer o 10h 😒

kkatkaa
12. aug 2009

luci 🙂

brisilda
12. aug 2009

oki kocka tak ja vas opustam idem vyvencit prsika hodim sa pod sprchu a naslende pod manzela 😉 😀

kkatkaa
12. aug 2009

inak baby ja sa este len zacnem ulievat ked zacnem zarezavat to si neviem predstavit v robote nemam cas ist na net a kym pridem domov tak sa zasa nedocitam 😉 to bude vzruso 🙂
snad nevyjdem z cviku potom 😵

kkatkaa
12. aug 2009

jasne bri prijemnu zabavu prajem a dobru noc
"vidime" sa zajtra

lucialen
12. aug 2009

Uz sa mi zacalo aj driemat, na mna to vzdy pride velmi rychlo, tak dobru noc dievcata 🙂

kkatkaa
12. aug 2009

dobru luci

sisa2
12. aug 2009

tu pisete o svojich vahach ... ja radsej ani nenapisem, vsak mam raz tolko ako vy 😖 ale ked raz budem velka, tak sa mi urcite podari schudnut 😀

sisa2
12. aug 2009

kati - ja som na tom presne tak, v robote nestiham a ked pridem domov, kym vas docitam, mozem ist rovno spat 😀

gajana1
autor
12. aug 2009

Ahojte tak ja vas vôbec nestiham čitať
ale chcela by som sa spytať: robila som si test a taka slabulinka druha čiarka tam bola myslite že to môže znamenať tehotenstvo?
Baby a aky test je najlepši?

sisa2
12. aug 2009

gajana - jasneeeee 😵 kedy si testovala? rano, ci vecer? a kedy (ne)cakas mrchu? jupiii, mame dalsiu tehulku 😵
baby odporucaju mamatest alebo rapiclear.

cicimon
12. aug 2009

ja som pouzila pepino a women secret, aj ked pepino je citlivejsi ( a dnes som kupila este rapid clear, ten ze je z nich najcitlivejsi, tak nech je sranda, zajtra skusim este raz 🙂

uz by bolo nacase aj muzovi oznamit 🙂)

tea333
12. aug 2009

juj kym som vas docitala!
a uz aj idem spat, som totalne mrtva, vstavala som 8.30 a to je fakt neludske..a este som isla spat o pol2 (bola porusena svata zasada aspon 10h spanku)
aaach..zajtra budem pisat, zatial ziadne do oci bijuce priznaky, ale vsak uvidime, ak nie ideme na septemer 🙂
dobru nocku

gajana1
autor
12. aug 2009

sisa2 testovala som rano a mrchu som mala dostať 8.8. 😉
skusim zajtra kupiť ten rapiclear

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre