Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
11. júl 2009

tea ja mam 75C a uplne sa desim predstavy ze budem vyzerat ako dojna krava 🤐 😒 😔 😅 co by som ja dala za mensie

fomarik
11. júl 2009

Nadenka...presne tak..my bojujeme za okrúhle brušká, sme silné ženy, ktorým veľké brušká nevadia. my chceme tehu brušká, my chceme tehu brušká, my budeme mať tehu brušká...sa cítim ako na nejakom mítingu 😝

biancarv
11. júl 2009

fíha no tak ten tvoj muž sa teda riadne namaká, tu musí byť dosť náročné dochádzať 100km a ešte k tomu aj dve šichty 😒

nadenkaaa
11. júl 2009

soi sloganom okruhle bruska su nase vitazstvo alebo tehotenske bruska vsetkych krajin spojme sa 😀 😀 😀

fomarik
11. júl 2009

tea moj manžel robí osobnú ochranu takým papalášom+prepravu penazí z bánk, a najnovšie robí v Ministry v Europe v BB....včera tam bol prvýkrát, som skoro umrela...nechcem, aby ho tam dávali slúžiť!!!!!

Nadenka....ja mám len ako lentilky pod kobercom 😒

tea333
11. júl 2009

fomarik-hnutie za okruhle brucho ?? 😀 😀
nadenkaa- ja mam 75B, ale take ubohe B ze su mi dobre aj tie najmensie Acka keby sa sili sirsie, tak mam B ale dekolt v satach velmi nechrozi, pushupka nema velmi co zdvihat haha..ale moj tvrdi ze mam najkrajsie prsia a akurat, ze on by velke nechcel
joj a este tvrdi ze tehotne bruskane su sexi 😀 😀

tea333
11. júl 2009

fomarik-tak to ma nebezpecnu pracu 😖 nebojis sa onho?

fomarik
11. júl 2009

Áno....hnutie za okrúhle bruško!!!!! To je pekné. I ked ja ho mám okrúhle aj bez tehu 😖 😖 😖 😖 😖

hej. hej aj ten moj obuch tvrdí, že tehu brušká sú sexy.............

nadenkaaa
11. júl 2009

a mojmu sa zasa moje prsia pacia aj ked ja by som kludne prijala mensie 😉 ale clovek vzdy chce to co nema 😅

biancarv
11. júl 2009

tea aj ja sa hnevám ked to nosí domov ,ale nosí len tie čo majú vyše polmetra, malé púšťa nazad, 😒

nadenkaaa ja som mala pred prvým tehu 75B, po pôrode 80F, možno je to neuveriteľné ale je to tak, som si pripadala ja Pamela Anderson 😀 no a ked som prestala kojiť tak som sa postupne vrátila k pôvodnej veľkosti 😖

lucia ten míting sa mi páči 😉

fomarik
11. júl 2009

Veľmi sa o neho bojím. Má aj zbran..ale to je ešte horšie. Nieraz sa stalo, že bol v maléri. Už tam dal aj výpoved, pretože on sám sa bál...ale tu, vo VK....bol nezamestnaný, tak sa tam musel vrátiť späť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Ale viac sa bojím , ked soféruje po nočných službách, ved blbci na cestách sa vždy nájdu.... On može ísť akokolvek opatrne, ale ked od neho niekto vpáli, tak neviem.....

fomarik
11. júl 2009

Bianca a prečo ma voláš Lucia? Len sa pýtam.... 😉

nadenkaaa
11. júl 2009

fomarik mas v pase krasne motto take pravdive, takze babulky myslime pozitivne 😉 😀

fomarik
11. júl 2009

nadenka...snažím sa žiť podľa toho motta............. ale je to tak. nemože sa predsa všetko skončiť jedným nezdarom....

biancarv
11. júl 2009

fomarik tak to ti teda
nezávidim, myslím tu manželovu robotu, ja by som asi umrela od strachu 😒

nadenkaaa
11. júl 2009

fomarik veru to je na tom najhorsie ze clovek sa strasne boji prave preto ze existuju aj blbci za volantom 😖 😒 ☹

fomarik
11. júl 2009

Nadenka, prosím ťa atvoje motto čo znamená. Latinu som na výške mala, ale veľa si z nej nepamatám

nadenkaaa
11. júl 2009

Fomarik :Uz nie som taka ako som bola 😉

biancarv
11. júl 2009

prepač fomarik, ak ti to prekáža už nebudem, len som chcela aby si vedela že mi niesi lahostajná a že si tvoje meno pamätám 😉

fomarik
11. júl 2009

Ale nemáme na výber...bez práce nemožeme byť. pred tým bol nezamestnaný on, teraz cez letné prázdniny ja..je to o dušu.

nadenkaaa
11. júl 2009

no ved prave teraz je zla doba hlavne ked kazdy den omielaju len slovo kriza uz je clovek z toho uplne na nervy 😝 😖

fomarik
11. júl 2009

Bianca..... máš u mna veľké + !
Mne je jedno, ako ma budeš volať. Mne sa chce plakať........................ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

nadenkaaa
11. júl 2009

fomarik neplac pre babetko by to nebolo dobre keby si bola smutna

biancarv
11. júl 2009

dúfam že chceš plakať od dojatia 😉 a nie preto že by si bola smutná, lebo potom budem smutná aj ja 😀

nadenkaaa
11. júl 2009

lucka fomarik neplac lebo aj mne sa chce plakat ☹ ☹ ☹ 😢

fomarik
11. júl 2009

Že pre babatko............ ach jaj! kiežby! Bianca, samozrejme že od dojatia 😉 !
žienky, ja by som mala takú otázku, dosť odvážnu...tak ak nechcete, nemusíte mi odpovedať: Kolko máte rokov?

biancarv
11. júl 2009

aj plač je niekedy liečivý, tak poďme na to.... 😢 😢 😢

tea333
11. júl 2009

fomarik teraz si ma prinutila hladat v predoslych stranach..napadlo ma ze si mozno vsetky zle pamatame lucia hehe..lebo ja som si pamatala

ale dost bolo smutku 😖 😖

fomarik
11. júl 2009

nebudeme plakať ani jedna! Ved sme už veľké!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

biancarv
11. júl 2009

a vieš že na to som myslela aj ja, že sa to opýtam 😎 , stavím sa s vami že ja som najmladšia, ja mám 22rokov 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre