Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
28. aug 2009

groka ja sa v tom zatial velmi nevyznam, ale podla tvojho grafu to vyzera tak, ze v najblizsich 1-2-3 dnoch budes mat ovu...

janulka04
28. aug 2009

michelle, ja ze kto to tu je? a to si si ty dala novu fotku....

cheerlady
28. aug 2009

bris ten woman secret baby som aj ja mala a ukazal mi silnejsiu ciarku ako ostatne 😉 este raz gratulujeeeem 😀 na akej stranke ste si nasli tie tickery? 😕
minka no mne je zle z tehu - ale vcera napr.nic a dneska rano zasa 😝 uz nech mi je lepsie,je to strasne,musim vstavat skor,aby som sa stihla dat kvoli tomu dokopy pred pracou 😒 a teraz si navyse nemozem zobrat ani dofcu,lebo kolega je prec 😖 ale uz len zajtra a potom si hadam do stredy oddychnem 😒

minka21
28. aug 2009

cheery to mi je luto:( a nieco na to nepomaha?treba skocit do lekarne a nieco si tam pytat,

michelle
28. aug 2009

janulka 😀

cheerlady
28. aug 2009

minka este ma nelutuj,mozno to zastihne aj teba 😀 mne tiez este pred 2tyzdnami nebolo zle a uz to tu je 😝 zatial sa to da vyzdrzat,musim hned jak otvorim oci nieco zjest a vtedy je to lepsie 😒 ked bude najhorsie,mozno si nieco vypytam 😉 tak ty uz si pocula srdiecko,no to je supeeeeeer 😵 ten moj blby dr.ma dovolenku ale uz k nemu nepojdem,chcem ist k jednej velmi vychvalovanej dr.,tak uvidim,ci ma vezme 😒

tea333
28. aug 2009

Baby ja mam konecne cistic vzduchu, tak som happy 🙂
pobolieva ma brucho, picha ma, ale ovu test je stale bez ciarky ☹ dufam ze ovu nemam cez mrchu 😢
a dobre ze je vam zle, sak nemozte mat to baby zadarmo!!hehe 😉

sabiatko
28. aug 2009

cheer, tie tickery si mozes kuknut v albumoch kohokolvek a ked sa ti paci, len nanho kliknes a hodi ta to na tu stranku...

lucialen
28. aug 2009

Caute, vsetky ste tu? Dnes je to tu nejake akcne 🙂
Musela som utekat do mesta na socialku, zabudla som priznat, ze vlastnim auto, staru 12rocku sunku a teraz si musim dat urobit znalecky posudok na auto 😠 Tak chapete, som v hmotnej nudzi a musim zaplatit posudok na 12rocne auto 😠 , to si myslia ze ma hodnotu milion ci co?? 😠

lucialen
28. aug 2009

Groka, vsak ovulku mozes mat aj dnes podla grafu 😉
Nadenka, nedavaj do FF teplotu, hlien aj krcok, lebo on potom zblbne a nebude vediet presne urcit ovulku Mne to urobilo minuly mesiac, baby mi poradili len BT a hlien a FF presne pochopil. Ze krcok treba pozorovat 3 mesiace, aby si presne vedela, aky je 😉

janulka04
28. aug 2009

luci: nad niektorymi vecami sa mi az rozum pozastavuje... 😲

diamond_doll
28. aug 2009

baby chcem sa vas spytat nieco zas ak mozem.. 😀 ke dmi bude lekarka robi ultrazvuk moze ist donutra aj muz? 😕

janulka04
28. aug 2009

dia: podla mna ano....aspon neviem, ze by nemohol...pri mojom vysetreni ultrazvukom bol muz vonku a lekar, ze: kde je ten pachatel, co toto sposobil? 😀 Tak mu vravim, ze vonku..a on na sestricku, ze aby ho zavolala dnu, ze vonku je prd platny 😀 😀 ...citujem doslova...moj doki mal dobru papulu...takze podla mna dia, urcite ANO

cheerlady
28. aug 2009

tea potom ti to pripomeniem,ked tu ty budes ochkat 😀 😀
sabi diky,som to minule skusala a neslo mi to 😒
dia podla mna moze - ja ked som bola na sone,tak tam mm nebol (aj preto,ze aj tak by tam este nic nevidel),ale to je taky truhlik doktor,neviem,ci by ho tam pustil,ale urcite by mal 😠 uz k nemu nepojdem,takze to neriesim,ale je to bezne,ze tatinkovia pozeraju na monitor 😉

brisilda
28. aug 2009

tea podla mna si zena odtrpi pri porode cize tehotenske priznaky si mohla mansa matka priroda odpustit 😀 😀 😀 este stastie ze veda pokrocila a dnes sa uz rodi bezbolestne
cherlady ak ti to nejde ked kliknes na obrazok tak si opis adresu teda link na stranku a ono ti to najde 😀 mne tiez nechcelo po kliknuti ukazat 😉
dia no jasne ze moze ist partner s tebou ale su lekari ktory ked robia sono zo spodu, ze mu to nedovoli 😒

diamond_doll
28. aug 2009

no som zvedava ako to bude :D opytam sa ja lekarky ked tam pojdem..buduci tyzden sa idem objednat pondelok alebo utorok..este som sa chcela spytat..na fotky z ultrazvuku..zato sa plati nieco ?ak hej tak kolko ? 😕

cheerlady
28. aug 2009

bris no bezbolestne uplne nie 😀 mne ide otvorit ta stranka,ja som myslela,ze mi to nejde vlozit do albumu,vies? 🙂 no mne lekar este sono zospodu nerobil,to sa robieva aj v tehu? 😕 co sa tym zistuje? 😕

brisilda
28. aug 2009

cherlady sono zo spodu ti moze robit maximalne do 3 mesiaca potom ta vysetruju iby pohmatom a sonom z vonku na brusku
dia sono ti tak skoro neurobi lebo tam este nic neuvidis ale ja chcem tiez foto hned od zaciatku 😀 plat sa za to plati a kazdy ma inu taxu ale cca 5 €

brisilda
28. aug 2009

cherlady kontrakcie nepocitam ale epidural sa moze davat aj na zaciatku kontrakcii ked uz je iste ze porodis co bude po porode ☹ je otazne vtedy si bolest vychutnas 😀

diamond_doll
28. aug 2009

no to je dost ze 5 euro za jednu fotku spiny jedny 🙄 😀

diamond_doll
28. aug 2009

brisilda a ty si mala aky porod prvy ? 😎

brisilda
28. aug 2009

dia ja neviem ale asi to je tolko 😖 viac isto ne no mne to nebude problem robit ved za 3 a 4 D ultrazvuk sa plati podstatne viac cca 40 az 50 €

brisilda
28. aug 2009

ja????uzasne rychli a v pohode 😀

diamond_doll
28. aug 2009

ja 3Dnepotrebujem naco nepaci sa mi toani 😀 ..tak to je fajn 🙂snad a druhy taky bude nonie ? 😀

brisilda
28. aug 2009

dia 3D a4 D ultrazvuk neni o fotke ale o tom, ze dietatku este v brusku vedia vysetrit vnutorne organy a vcasne zistit ak je plod poskodeny ☹ podla mna to je uzasne vec ja ak budem moct tak isto si to nenecham ujst uz len preto aby som mala istotu ze moje mimco bude v poriadku

brisilda
28. aug 2009

snazilky kdeze ste???haloooooooooooooooooooooooooooooo

diamond_doll
28. aug 2009

jaj to som nevedela z to sluzi k tomu 😀

brisilda
28. aug 2009

dia a co si si myslela???ze len k fotke? 😀 😀 😀 nie tam ti mimco krasne yvsetria ved ani klasicky ultrazvuk sa nerobi len tak zo srandy 😉 tiez tam sleduju rozne veci 😉 no 3 a4 D je v tomto lepsi lebo zachytava aj najmensie nedostatky 😉

janulka04
28. aug 2009

nnooo, ja som tu, ale coze sa ja budem o 3D a 4D bavit, za mna take este nebolo....idem na postu....paaaaaaaa

brisilda
28. aug 2009

janka ani za mojich cias take cosi este na slovensku nebolo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre