Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
5. sep 2009

dzou oznacila som si tu teplotu 36,7 do grafu ale kedze to bolo merane v inu hodinu tak mi ff dal miesto modrej bodky v grafe bielu bodku podla toho budem vediet ze tato teplota nemusi byt smerodatna 😉

dzou
5. sep 2009

no a teda kedy sa chystas testovat?kedy teda necakas mrchu?(sa mi velmi paci ten vyraz, ze necakat 😅 )

nadenkaaa
5. sep 2009

az okolo 14.9 takze to je este 9dni 😀 najblizsie je rodosbb ta necaka myslim vcera spominala 10.9 😀

nadenkaaa
5. sep 2009

a kde sa nam flaka nasa prva majovka bris? 😀

dzou
5. sep 2009

tak aj tu napisem o tom co som teraz citala na tejto stranke http://magazin.atlas.sk/zdravie/zdravie-a-choro... ze na zvlhcenie posvy sa nemaju pouzivat ani sliny, lebo sponaluju spermie...tak neviem, ci viete ale radsej vas varujem 😉 ja som to teda nevedela 😅

groka
5. sep 2009

ahojte

tak tortu som nakoniec vybrala tuto http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/124/images&pa... toho macka puf bude drzat balicek a na nom bude nakreslena trojka

dnes sme boli do obeda este v obchode nasla super obchodik slovenske vyrobky,tak som malemu kupila 3 teplakov,ponozky 5,mikinu,dazdnik macko puf,sebe silonky a podprdu za 15eur,ale je bozska,super drzi prsicka 😀

inak ja zehlim jako drak,osada mi isla prec,tak mam klud,potom idem na kupelku,sporak,wc a mala by som vysavat a umyvat dlazku,ale neviem ci stihnem

neskor vas precitam

dzou
5. sep 2009

no groka s tym upratovanim naaaaaaaaapodobne takze aj ja odchazim babulky 😉

groka
5. sep 2009

nadi podla by bola 36,8 teplota a moze to byt uhniezdovanie 😉

nadenkaaa
5. sep 2009

groka no uvidime za 9 dni co to bolo 😉 inak ta torticka je krasna 😉
uz som utrela prach idem dlazky a kupelnu a wc upratat, navarene mame zo vcera takze nemusim 😉 asi pojdem este periny prezliect 😉 pootm sa stavim

tea333
5. sep 2009

Caute,
ja chodim poskromne lebo vybavovala som este vela veci, mam zapis ked tu nebudem a jeden let co bol sky europe nam odpadol tak som riesila, okrem toho nejake nakupy na dovolenku a tak, proste som busy, ale citala som vas vecer 😉
len sme sa s mojim strasne povadili pri polit. relacii sito, takze sme si skoro vynadali a teraz sa straaasne na mna hneva..

tea333
5. sep 2009

inak svadba vyzera konecne ze je v dohladne, dufam ze to nie je tak vela vybavovaciek, lebo by som to chcela stihnut cele vybavit za 3 tyzdne 😉

kkatkaa
5. sep 2009

ahojte kocky konecne hlasim svoj prichod aj ja. dlho som tu nebola cez tyzden som nestihala ale vzdy som vas vecer aspon precitala ale som si povedala ze dnes sa vam uz musim ozvat aby ste si nemysleli ze som sa na vas vykaslala 😀
takze nadenka hlasim ze som dnes 26DC mrsku necakam 😉 okolo 11.9. to len do statistiky ale myslim ze nic nebude lebo ziadne priznaky nemam akurat ma vcera zacali boliet prsia a palit bradavky ale to je PMS ☹ takze asi tak som na tom a s najvacsou pravdepodobnostou ideme do dalsieho kola

lucialen
5. sep 2009

Tea, no vy sa viete pohadat, pri Site 😀
Katka, no konecne si sa ukazala 🙂 Uz si asi vychutnavas pracu, co? 😉

kkatkaa
5. sep 2009

tea chudatko takze mas tichu domacnost? nic moc co? ale snad to nebude dlho trvat nie? a pre politiku sa nikdy neoplati hadat a uz vobec nie s clovekom ktoreho milujes 🙂
ale este o tej tvojej svadbe napis. co to je v dohladne? a co mate v plane aku svadbu a kde podla toho uvidis ci to stihas vybavit za 3 tyzdne alebo nie ja sa priznam ze ja som svadbu zacala vybavovat dost popredu takze dokopy asi 6 - 7 mesiacov ale ja som zacala tak skoro aby som mala na vsetko dost casu. mali sme mensiu svadbu ale v kostole tak som si najprv bola rezervovat termin a potom miestnost na oslavu

kkatkaa
5. sep 2009

luci 😀 ja som to vedela ze to takto dopadne pamatas som to tu pisala ze potom sa sem horko tazko dostanem a uz je to tu lebo pracu si teda vychutnavam naplno 😝 ale neboj myslela som na vas stale a citala som vas aspon aby som bola v obraze co nove a tak
a co ty zahradkarka? ako sa ti dari?

lucialen
5. sep 2009

My zahradkari sa teraz tesime, lebo zacalo konecne prsat 😀
Inak dobre, akurat mi volali poliaci, ze my pridu v stredu nainstalovat altanok 🙂 Uz sa tesim 😀
V pondelok mam zapis do skoly a budem az do vecera tvrdnut v BA 😝 A to mi zacinaju plodne dni 😒

kkatkaa
5. sep 2009

no super luci a urcite uz znes plody svoje prace a este budes viem ze si spominala to ovocie a co ta este caka? a budete mat krasny altanok a ak bude pekna tepla slnecna jesen tak ho este vyuzijete 🙂 to bude romantika 😀 a do ktoreho rocnika ides? a predpokladam ze externe vsak? ak mas plodne dni tak potom rychlo z blavy hned bezkat domov a tulit sa 😉

lucialen
5. sep 2009

Kati, uz do 5teho, konecne 😉 Skolu mam cely tyzden, ale rychlo som si nasla nahradu, v utorok a stvrtok idem na folikometriu, stredu poliaci a piatok mozno este zbehnem do BA 🙂
A ty, kedy budes testovat?

rhodosbb
5. sep 2009

ahojte 🙂

tea, tak ja som planovala svadbu 9 mesiacov vopred a ku koncu som to uz chcela mat co najskor za sebou, uz som bola z toho unavena, ale bolo to pekne obdobie, uzivala som si to naplno 😉 , ale urcite sa to da stihnut aj za tri tyzdne, ak presne vies, co chces, tak by si nemala mat problem...

katka, tak to necakame mrchu naraz, ja necakam 10.9., ale strasne ma bolia vajecniky, uz som o tom pisala vcera, teraz je to uz tusim 4. den, co ich tak riadne citim 😖

veru lucialen, katka ma pravdu, zo skoly rovno supito presto domov 😀

groka
5. sep 2009

ahojte opat 😉 😀 😀 😀

tea hadam sa neurazis,ale ja som sa tu zacala normalne nahlas rehlit ze za politicku relaciu ste sa povadili,prepac ale mne to prislo strasne vtipne

nadenka tak sa ti paci?to som rada,moja,ason niekomu 😅

ja som dozehlila,este mi par ostalo,ale este som len prat zacala,take 3 varky ma cakaju este a idem teraz na dlazky a potom na drhnutie

andzi
5. sep 2009

zdravím snažilky, máme nejaké nové správy? Nestíham vás čítať, normálne nechápem, ako stíhate toľko písať.

tea333
5. sep 2009

groka no vtipne to je, ze pri politickej relacii, proste moj mily zacal so svojimi super nazormi, kt. ja vobec nezdielam, a tak sme sa zacali hadat, ..a mna to vie teda poriadne nastvat, ked niekto keca take blbosti ako to on obcas robieva..normalne mi vtedy pride ako keby sedel v krcme pri pive a s kamaratmi sa rozpraval opity...

andzi
5. sep 2009

tea, a ako je tvoj drahý orientovaný? Myslím politicky? Vpravo alebo vľavo? Lebo v tomto sa ja s drahým zhodnem na 100%, dokonca aj rovnako volíme a pritom preto, lebo tak obaja chceme.

tea333
5. sep 2009

A so svadbou, myslim ze to nebude problem, mam saty aj nejake vyhliadnute salony kde ma namaluju, obrad budeme mat len na urade kratky a potom obed v dobrej restauracii, a to cele bude niekedy uprostred tyzdna..a ziadne vyzdoby a pod 🙂
takze myslim ze to bude ok len obvolam dobre restiky 😉 a pojdem na urad 😀

kkatkaa
5. sep 2009

luci to je super tak uz len rok a mas to za sebou 🙂 a hura do prace - ale dufam ze na matersku 😉
ja zatial nechystam testovat lebo neverim ze sa podarilo lebo nic necitim ziadne priznaky vobec. ak by som testla tak jedine ak by meskala mrska
tea tak dufam ze sa ti to podari za taky kratky cas. u nas na radnici maju vzdy rok vopred urcene dni kedy sobasia tak si over pre istotu aj toto, hned ako si zajednas den obradu tak si zajednaj aj tu restauraciu
a ake mas saticky? daj foto ak mas 🙂 a kedy to vlastne planujes sa nam vydat?

groka
5. sep 2009

jaj baby prave som zjedla rozok s maslom ale obycajnym,mi prisla strasna chut 😝 a jahodovy dzem,tak som sa napapala a idem pokracovat,ja totiz upratujem na etapy,som si robila nechty este,teda strihala a brusila,lebo boli dlhe,prva pracka doprala tak idem vyvesat a dat druhu varku a pustim sa do toho glancovania,v tv nic nie je takze mogic expres sa spusta

kkatkaa
5. sep 2009

ja sa tiez idem najest a utriet prach ale este vysivam to je moj relax tak este trochu a pojdem aj ja

groka
5. sep 2009

tak ja uz mam po,uz len vanu,ale periem,takze musim pockat

a kde ste vsetky?este upratujete?

sharmana
5. sep 2009

ahojte, tak ja už mám pokoj, navarené vypraté, vyvešané, upratané....
tea. no svadba, ja som len 4 mesiace aj niečo vydatá, ale už ako by to bolo pred 100 rokmi.. no ja som mala vela vybavovačiek.. chcela som väčšiu svadbu, takže na všetkom som si dala záležat.. ale druhý krát by sa mi to už nechcelo absolvovat..
baby ja som zvedavá, ale mám také divné pocity v bruchu... no ja nečakám 11 až 12.9.ms 😉

kkatkaa
5. sep 2009

shar ja tiez tak nejako necakam ale ziadne divne pocity ani priznaky nic
ja som tiez vydata velmi kratko 3 mesiace aj par dni a tiez som toho dost vybavovala a druhykrat by som uz asi do takych vybavovaciek nesla 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre