Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

biancarv
13. júl 2009

ked som bola puberťáčka tak sa mi páčili mená Michael (majkl) a pre dievčatko Jasmin (džesmin)

nadenkaaa
13. júl 2009

co zajtra planujete robit babulky?ma byt vraj strasne teplo 😉

biancarv
13. júl 2009

tea ved ja tomu verím že každý má už predurčené svoje meno, preto to nechávam na cit a nie na vopred dohodnuté premýšlanie o mene

ja mám napríklad svoje krsné meno rada, lebo málokto sa tak volá

andzi
13. júl 2009

ahojte babuľky, čo porábate? Tak ja sa dnes držím, mrcha nedorazila, uvidím čo zajtra. Držkajte palce. Už som si aj test kúpila v lekárni, ale ešte ho robiť nebudem. Musím vydržať aspoň do štvrtku - piatku. Dnes som na 28. dni.

Inak mne sa páčia mená Matúš a Sophia.

biancarv
13. júl 2009

ja budem odpočívať, vyvalovať zadok, trošku upratovať (vysávať), variť , hrať sa s Paťkom a koníkovať na nete 😉

biancarv
13. júl 2009

ahoj andzi, iste si už písala, len mám sklerózu, aké máš už príznaky?

nadenkaaa
13. júl 2009

ja asi pojdem k svokre pre Soyera(labrador)pojdeme na vodne dielo priadne na zahrade trosku chytat slnko 😎

andzi
13. júl 2009

ja som sa narodila 5.1. ale mala som sa narodiť až 22.1. a mamina ešte nemala meno pre mňa, vravela, že mi chcela dať meno Petra, ale to vtedy nebolo v kalendári, len Petronela a to sa jej nepáčilo. Tak jej sestrička po pôrode hovorí: pozrite, dnes má meniny Andrea, aké je to pekné meno. Tak sa volám Andrea a narodeniny a meniny mám v jeden deň. Vďaka mami.

biancarv
13. júl 2009

len sa šetri nadenka, lebo pokožka je počas tehu oveľa citlivejšia, ja som sa takto slnila počas prvého tehu(ešte som vtedy nevedela že som tehu) a tak som sa spálila (prvý krát v živote) že som týždeň preležala, takže nadenka ak si tehu tak nebud dlho na slniečku 😎

andzi
13. júl 2009

bianca: včera som cítila, že asi príde mrcha, ale dnes už nie. raňajšia teplota stále 37 C. Občas ma pichne tam dolu ale to je všetko. Nie je mi ani zle, ani nemám zvláštne chute.

biancarv
13. júl 2009

hmm , tak neviem musím jedine čakať 😕

biancarv
13. júl 2009

jooooj andzi nie musím ale musíš 😅

biancarv
13. júl 2009

ja si BT nemeriam ale čítala som že má byť zvýšená dokým nepríde mrcha a potom klesne, ak mrcha nepríde a neklesne tak je žena pravdepodobne tehu

andzi
13. júl 2009

ráno bola 37 C ak zajtra ráno klesne tak to znamená, že asi dostanem mrchu, že?

biancarv
13. júl 2009

ja neviem, ja som to v živote nerobila, ale čítala som že klesne ked príde mrcha, tebe ma zajtra prísť?

tea333
13. júl 2009

andzi ak si tehu mala by sa drzat na tych 37..

tea333
13. júl 2009

a zajtra budem robit klasicke moje NIC, dojde baba co nam upratuje tak sa vytrepem asi na kupko 😀 😀
a potom sa budem zvieratkovat 😀

biancarv
13. júl 2009

asi si idem urobiť palacinky, mám strašnu chuť na sladké posledné dva dni 😅

andzi
13. júl 2009

baby, vy nechodíte do práce? Vám sa ale žije.

tea333
13. júl 2009

ja mam chut na sladke skoro stale ale jem zdravo 😉 takze radsej jablko alebo cerealie alebo aspon tvaroh, snazim sa vyhybat palacinkam 😀 ale nie zeby som ich nemala rada 😎

nadenkaaa
13. júl 2009

bianca samozrejme ze nepojdem v case obeda na slnko a aj dnes ked som bola vonku som mala brusko zakrytee

tea333
13. júl 2009

andzi 😅

tea333
13. júl 2009

nadenkaaa bianca to asi myslela celkovo na kozu, nie len na brusko,aspon tak som to pochopila ja 😕

nadenkaaa
13. júl 2009

andzi ja robim z domu 😉

andzi
13. júl 2009

tea, a čo znamená 😅 ?

nadenkaaa
13. júl 2009

baby nejako to tu viazne 😝 😕

biancarv
13. júl 2009

áno tea to dobre pochopila myslela som celkovo pokožku 😉

biancarv
13. júl 2009

andzi ja som na materskej dovolenke 😎

andzi
13. júl 2009

bianca: juj, to ti závidím, materská dovolenka, to si ja nebudem môcť dovoliť

nadenkaaa
13. júl 2009

bianca rozumiem ale v skafandri behat nemozem 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre