Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
4. okt 2009

Caute kocky...vidim ze dnes je tu zase nejak mrtvo.... my sme boli na nakupoch..potom som trouchu pratala... dnes ma trochu nastval mm lebo sme sa boli najest a ja som tam kukala ne jedno male dievcatko...take bolo zlate...a uz mi zacal nadavat ze mi raz z toho sibne a ze ked to tak pojde dalej ze nakoniec nas to odluci od seba 😠 no take spsostosti...tak ma troichu vytocil

janulka04
4. okt 2009

nooo, dzou, ved to sa vyriesi....ako vidim, dnes tu vazne nik neni...ete neskor nakuknem....idem zapekanu bagetu si dat...mi dnes zase to jedenie nejde...aspon usetrime...povedal mm 😀 😀

tea333
4. okt 2009

cau baby, co nove? ja necakam zajtra mrchu 😀
ale citim take divne pichanie v podbrusku, snad to nieco znamena 😉

janulka04
4. okt 2009

teaaaaa.....tusim aj ty a aj veronika...tak nech tie mrchy su niekde veeeeelmi daleko na najblizsich 9 mesiacov, budem na vas intenzivne mysliet, babulky

petafr
4. okt 2009

ahojte kocky, ja som bola na vikend u nasich, zakladali sme kapustu, bola sranda... a vy ako? Nedocitala som vas, bolia ma oci, ale vidim, ze zatial ziadna potvrdena tehulka, tak cakame, cakame, netrpezlivo, podme baby, do toho!!!

groka
4. okt 2009

ahojte baby,my sme boli dnes cele poobedie prec,prisli sme o 19"15 domov

chlapi moju uz spinkaju ja superstarujem a moje predpovede sa napnaju stale ,urcite som prechladla ako som uz pisala ze ja vzdy na zimu nieco chytim,baby mam nejaky mierne hrudkovity vytok,nie su to velke hrudky zatial mini ale su ☹ a ja teraz bojim,bojim,co bude dalej,nechcem brat lieky lebo nebude ovu dalsi cyklus a ked mam zapal aj ms sa posunie a to budu u mna nervaky ozaj,hodila som rychlo sprsku a uvidim co bude zajtra,popripade este dnes,dnes ale uz aj od rana som mala kremovy vytok,teraz to je take ako som pisala a ked sme prisli domov mala som komplet mokre nohavicky aj ryfle a na gatkach sa mi zdalo ako keby som na chvilu spinila

tea333
4. okt 2009

janulka diki 🙂 najblizsie dni rozhodnu, nechcem predbiehat este, pockam, snad 🙂 😀 😝 😅 😕 🤐 🙂

janulka04
4. okt 2009

😉 pevne nervy, tea 🙂
groka, tak chod radsej ku dokimu...zapaly a prechladnutia niesu sranda...dufam, ze ta to prejde cim skor...ja ked som bola od spodu prechladnuta, papala som brusnicove kompoty a pila brusnicovy dzus...ale to som mala zapal...rano mudrejsie vecera... 😒
a ozaj, vy chodite p vonku a aj s malym, aj ked ma sopliky a teba striasa zimnica? Neviem, ci by ste nemali byt skor doma.... 😉 ☹

groka
4. okt 2009

janulka malemu ocividne prospieva ked je vonku,a ak nema dieta teplotu je dobre byt vonku,je to zdravsie ako cumakovat v byte a ja ?ja som ladova ci som vonku alebo som dnu,ale aj u mna to bolo horsie ked som bola do obeda dnu,ked sme vysli von,bolo lepsie

inak celkove sa odporuca detom ktore maju sopliky pokial nefuka ist von,cerstvy vzduch vytiahne sopliky

idem spinkat,dopozerala som superstar,zajtra idem do obeda ku kadernicke,rano maleho zaniest do skolky,papa

groka
5. okt 2009

ahojte

ffmi dal vip,ked som zaznacila dnesnu teplotu,tak mi posunulo ovulku na 20DC co bolo nemozne tak som zacala spokulovat a vyspekulovala som to ze na 18Dc som si dala E vytok a dalo mi na ten den krasnu ovulku a vtedy to aj bolo asi,

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 juj dobre sa mi na to pozera

rhodosbb
5. okt 2009

dobre ranko, groka vyborne 😉 🙂

tea, aj ja dnes necakam mrchu 😉 som ako na ihlach, pride nepride 🤐 ale moj graf konci presne na tej istej teplote ako v prvy den mrchy ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/veronika

groka
5. okt 2009

rhodos ale este si neni pod ciarou

sisa2
5. okt 2009

rhodos - zatial ziaden stres! vsak si tu pisala o trojfazovej krivke, tak ju mas 😉 stale moc drzim palceky!!! 😵

rhodosbb
5. okt 2009

sisa, groka dakujem, ale ja uz v mojom grafe vidim nejako viac faz ako len tri 😀

zatial nic necitim, ani ma neboli podbrusko...ale aj minule mi to zacalo az poobede, joj nech je uz vecer 😔

sisa2
5. okt 2009

groka - pekny grafik, len tak dalej! 😵

sisa2
5. okt 2009

mne je dnes totalne na h****. boli ma hlava, stipu ma oci ... neviem, ci som nieco nechytila od danielka, ten od soboty sopli 😖 ach jaj, to posledne, co teraz potrebujem ku stastiu je byt chora.

inak moja teplota si robi co chce. vazne zacinam uvazovat nad tym, ze sa na to vykaslem, prestavam v tom vidiet u mna zmysel - hlavne ked som za noc parkrat hore kvoli krpcovi 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

motylek17
5. okt 2009

dobre ranko vsetky... 🙂

tea333
5. okt 2009

Baby tak ja som dnes 25 DC..to sa este nestalo..stale 24 a raz 23 dni, necitim zeby MS prichadzala,ale mam divne pocity v podbrusku, picha to ...
samozrejme som nevydrzala a urobila si test, ale je neg ☹ ...ale mozno je to skorym datumom

tea333
5. okt 2009

jaaaj zabudla som, merala som si teplotu rano, bolo to nieco ako 36,9..mam ale iba ortutovy..

nadenkaaa
5. okt 2009

ahojte dobre ranko ja dnes:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
tea mozno sa ti predlzil cyklus pockaj do toho 28 dna a pripadne potom testuj 😉 dzim prsty
veronika este nie je vsetko stratene 😵 ved teplota klesla len o malicko 😉
sisa no dnes to mohlo byt kludne prave preto ze is obla tolko krat hore a ze sa necitis dobre 😔

rhodosbb
5. okt 2009

sisa, este vydrz s tym meranim aspon tento cyklus, potom sa uvidi 😉

tea....vyzera to dobre 😉 a aky test si si robila?

nadenkaaa
5. okt 2009

motylek ako teplota? 🙂

rhodosbb
5. okt 2009

nadi, ty kam stupas tak vysoko? 😀 dobre, len tak dalej 😉

motylek17
5. okt 2009

priznam, sa ze neviem... dnes som nemerala... ☹ ale boli ma podbrusko (tak pred mrchou), prsia a mam slaby vytok... tak si myslim, ze mam ovulaciu alebo sa blizi... ale vcera som si robila ovulacny test a nic, tak nechapem... ☹

sisa2
5. okt 2009

nadi - ty ides krasne hore! dufam, ze tentokrat to uz dolu nepojde 😵

tea - super, super! len nech MS nechodi. na test mohlo byt este skoro. teplota tazko povedat, kedze si predtym nemerala.

sisa2
5. okt 2009

motylek - ja tiez robim testy .. a su prudko negativne, i ked po uplnom vyschnuti tam je ta ciarka vidiet (samoska sa to pocita za negativne, ale tesim sa, ze vobec na nejakom teste vidim // 😀 ). kolky DC si?

mne dnes oznacilo FF ovulku na 15DC .. u mna nemyslitelne 😕 a ked to tak nejakym zazrakom bolo, tak moze mrcha prist aj zajtra, mm bol v case ovu prec, takze nic nebolo.

nadenkaaa
5. okt 2009

motylek a ako vyzera ten vytok?ak je vodovy apreisvitny alebo ako biuelkovy tak ovula sa blizi 😉
veronika,sisa ja vzdy tak stupam len skoda ze potom pride pad 😒 😅

motylek17
5. okt 2009

20 DC... cyklus som mala 34-dnovy, je mozne, ze tak neskoro mam ovulku, nie??? prave, ze ani vodovy ani bielkovy, taky husty biely...

nadenkaaa
5. okt 2009

a odkedy si si zacala robit ovu testy?od ktoreho dc?ale moze byt ze ovu este pride ked mavas take dlhsie cykly 😉 ja mam nikedy taky husty biely vytok aj pred ovupotm sa zo dna na den zmeni na taky vodovy 😉

tea333
5. okt 2009

baby tento tyzden bude tazky 🙂
najzaujimavejsie je ze sa necitim ako pred mrchou...mam uplne ine pocity 😉
jaj a biely vytok mam, a dost posledne dni..

nadenka paci sa mi tvoj graf 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre