Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
30. okt 2009

veru veronika ty zajtra testis a tusim je zajtra skraslovaci den 😉 uz druha u kadernicky 🙂

dzou
30. okt 2009

no luci to presne neviem ale tusim musis pracovat pre zamestnavatela aspon mesiac??? neviem mozno kecam ale nie je to az take zlozite hlavne musis byt zaregistrovana na home office ak nie tak tu mozes byt aj 10rokov a nedostanes nic
veronika moc drzim palce 😉
ja si myslim ze zajtra klesnem no uvidime...

lucialen
30. okt 2009

Dzou a Rhodos, len nam nezabudnite prist rano podat hlasenie 🙂

dzou
30. okt 2009

nic sa neboj luci 😉 ja sem urcite skocim ale tak okolo 10-tej vasho casu 🙂 predpokladam

rhodosbb
30. okt 2009

prave som pozerala album nejakej michele80 a tam ma niekolko testov raz z // raz iba s /......

nadi, ja mam dlhe vlasy a po lete su vzdy neskutocne znicene na koncekoch, tak ich idem tak cvaknut o min. 10 cm a dam sa natocit, nech som na oslavu herecka 😀

niekedy mam sto chuti dat sa ostrihat na kratko ako dzou, nech to mam bez starosti...

dzou
30. okt 2009

veronika aj ja som kukala tie fotky nechapem ako je to mozne 😅 😕
no ja si ich zehlim aby boli tak viac strapate takze az tak bezstarosti to nemam 😉

rhodosbb
30. okt 2009

ktovie ako sa ma nasa michelka, ale dnes uz ma letiet na dovolenku, tak nech si dobre oddychne...

dzou
30. okt 2009

hej hej dnes uz leti... joj aj ja by som dakde isla 😵

rhodosbb
30. okt 2009

dzou,tak to len potvrdzuje, ze skor ako nepride mrcha sa testovat nema....a ja to idem zajtra rano porusit 😀

dzou
30. okt 2009

no skor ako nepride mrcha... sak potom by som netestovala nikdy ak by som bola tehu 😀 😀 😀 no viem ako si to myslela ale ja som ju dnes mala mat podla vsetkeho...

lucialen
30. okt 2009

Idem kuknut tie testy

rhodosbb
30. okt 2009

lucy, aj ja sem urcite rano pridem a dam vam vediet co a ako 😉

dzou, isla by som aj ja niekde do teplych krajin, ale nie za takych okolnosti 😢

dzou
30. okt 2009

no sak to jasne veronika.. je to smutne no co uz 😔 ale tak urcite si to uziju kocky si oddychnu a budem im lepsie 🙂

lucialen
30. okt 2009

Aha, to vyzera na Grokin pripad

dzou
30. okt 2009

hej ta ciarka nejak nesilnie nic .... no je to zaujimave urcite...

nadenkaaa
30. okt 2009

veronika ja som mala dlhe vlasy po pas a minuly rok po svadbe som sa dala ostrihat na take mikado a teraz uz ledva cakam kedy zasa dorastu lebo s kratimi vlasmi ma clovek ovela viac starosti ako s dlhymi
nech si to tam michelle uzije hlasili ze ma tam byt nad 30stupnov 🙂
minule jedna baba pisala ze ma hcg 3,42 ale podla mna je to negativne lebo norma je do 5mmol/l
dzou veeronika drzim zajtra palceky aj vsetko co sa drzat da 😀

rhodosbb
30. okt 2009

nadi, pozerala som do tabulky a mas tam dopisane nove meno pre dievcatko Seline - to je velmi pekne, takto napisane som to este nevidela, myslela som ze to moze byt len Celine 🙂

baby, mne sa to tiez stalo s tymi // som sa tu vytesovala, ze mam na teste // ale vobec nesilneli a o par dni prisla silna mrcha, tak sa mi ta netrpezlivost vypomstila ☹

dzou
30. okt 2009

juj veronika a to kedy bolo...

nadenkaaa
30. okt 2009

som tak rozmyslala veronika zeby som dietu dala vzdy dve mena :napriklad Noel Fabien,Leon Felix ,Zara Seline 😉 take francuzske mi to pripada pekne 😵 no ale to samozrejme este mozem zmenit ze nakoniec ostanem pri jednom mene 😉 uvidime 🙂

rhodosbb
30. okt 2009

nadi, vlasy po pas, tak to uz mi tiez vela nechyba 😀 mne vlasy velmi padaju, aj ked ich mam stale celkom huste, ale co mi vadi najviac, ze si ich musim kazdy druhy den umyvat lebo mi strasne masneju, som z toho na nervy 😒

a ako sa meria ta hodnota hcg?

rhodosbb
30. okt 2009

dzou, este skoro na zaciatku nasej temy, tusim v juli to bolo no a potom z toho bolo velke sklamanie, ale beriem to tak, ze priroda je mudra 😉

nadi, dobre si to vymyslela s tymi menami, pekne kombinacie 🙂

nadenkaaa
30. okt 2009

co ja viem tak pozitivne ako tehu sa to berie az ked je ta hodnota nad 50mmol/l 😔
a mne tiez masneju a ja ich bezne umyvaam kazdy druhy den lebo mne to vadi ked vojdem do vlasov ten pocit 😔 😅

dzou
30. okt 2009

ja kazdy den umyvam lebo vzdy mam kopec gelu na nich takze je viac starosti 😉
no nic ideme s mm si kupit kebab a kuk pred telku tak paaaaaaa a zajtra som zvedava na teb veronika ja som jasna 😉

rhodosbb
30. okt 2009

dzou, rano sa vidime 😀
idem aj ja babenky k mm na gauc trosku sa pomojkat 😉
dobru nocku 🙂

nadenkaaa
30. okt 2009

ok babule dobru nocku 😉 a zajtra som zvedava 😅
moj mm je etse len na ceste teraz som mu volala 😕

lucialen
30. okt 2009

Moj drahy mi zobral laptop 😒 Tak teda dobru noc baby 🙂
Ja som mala uz vela ucesov, ale teraz mam kratke vlasy, asi najkratsie ake som kedy mala, ale neviem si to vynachvalit, ziadna robota, ziadne fenovanie, cesanie, zehlenie 🙂 Skratka no problem 😀

lucialen
30. okt 2009

Ale umyvam si ich, som zabudla 😀 😀

tea333
30. okt 2009

ahooj baby :D

akurat som okupala psikov a zakotvila pri telke 🙂

sisa2
30. okt 2009

ahojte, ja som sa prave zobudila 😀 plynulo sa presuvam do svojej postele, len som mala medzizastavku spravit kuk, co mate noveho ...

veronika drzim na zajtra moc moc palce! nech sa to tu uz konecne rozbehne!!!

dzou je to u teba teda fakt divne, ale pokial nie je mrcha, nadej je vzdy. ja som mala minuly cyklus (u mna sa neda hovorit o mesiacoch 😀 ☹ ) LF 17 dni a nakoniec svinucha prisla .. ale verim, ze to nebude tvoj pripad.

sisa2
31. okt 2009

ahojte, dnes som tu prva 😀
som zvedava na grafiky dzou a veroniky ... skoda, ze ich uvidim az vecer. o chvilu padam ku kadernicke, odtial ideme k mojej babine a na hroby, danielko bude mat podpalacsky zazitok 😀

ja s grafom stale rovnako, ale u mna to este nemusi vobec nic znamenat, minuly cyklus mi teplota klesla az na 18DPO a dosla mrcha - http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2 . ani tehu priznaky nemam ziadne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre