Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
13. nov 2009

ja som bola aj dnes v cine (mohla by som od rana do vecera) ale dnes neviem ci to je tym 13-tym vsetky objednaky dokaslali, tak sme boli nasrati, ze az....
aj ja ta rada spoznam osobne.... 🙂

sisa2
13. nov 2009

jej vidis, dnes je piatok 13-teho ... tak preto som sa asi nedozvedela tie vysledky 😀

janulka04
13. nov 2009

no, dufam, kocky, ze v lete, ked budem mesiac na Svk, sa tiez niekde zcuchneme 😀

sisa2
13. nov 2009

jaska jani. ak budem mobilna, tak urcite. kedy sa chystate?

petafr
13. nov 2009

Dzou, super! Ja som v sne fakt videla kalendar a v nom meno dzou, a som si hovorila, ze divne, ze tam take meno je, lebo doteraz som to nevedela, ale to asi zato, ze ta sama sebe stale volam dzú (akoze fr vyslovnost), tak mi to prislo divne. Ale dobre, snad nebude pretahovat az do 6. augusta... kalendare prve mi ukazuju uz na 26 jula, dalsie na 29, potom 1. augusta a jeden mi vypocital 2. augusta.
Sisus, idem k smolikovi 24/11 o 9h40, ty tam ides kedy? dufam, ze uz nieco uvidi o dva tyzdne... 😕

motylek17
13. nov 2009

to by bolo krasne sa vsetky stretnut.... 🙂

janulka04
13. nov 2009

my asi ked bude mat mrnus 14 dni, svokra ma 50-ku...byva pri Trnave, ak to ma niekto kustek 😉
potom budem v Stupave, u malych krstnej..ideme vybavit krst...takze zase naskok do Ba 😉
a potom budem aj u maminy na Povazi, takze mozno sa stretnem s bris,alebo s nadenkou, ka budu chciet a moct... 😉 😀 😀 😀

motylek17
13. nov 2009

ja mozem aj trnavu aj BA... 😀

groka
13. nov 2009

ahojte

Petka,ja sa poserieeeeeeeeeeeeem,ja ti strasne blahozelam,budem musiet ozaj nieco spravit s tym moji "vestenim" 😀 ja tam vidim druhu,mas to take ako ja minuly mesiac,len ja som to mala zle este aj zaostrene,ale vcera som nemala ani taku druhu ako ty dnes,takze ☹
no a ja prdim uz par dni,ale my sme mali fazulu 😀 a grgam od dnes,ale v pohodke,

dnes som bola na jazde,brucho na mrchu ma neboli,krcok tvrdy,ale strasne ma zacalo boliet ked sa mi uz dalo velmi curat,potom som sa vycurala a prestalo boliet

a ja som jak pes nervozna

ale dnes sme cinili aj s mm,konecne mi navrtal diery do steny a zavesila som si obrazy a aj nove hodiny 🙂 hned je krajsia kuchyna a chodba,ja som dlazky zmyla a varim masko na sposob spanielskych vtackov s ryzou,navecer idem k babke,vobec sa mi nechce a keby som mala naladu tak napisem preco...ale nemam

leni rano ideme na to?

groka
13. nov 2009

baby planujete stretko?ja iste nepridem,asi tak na 90 percent,dovod napisem do ip,tu mi je to trapne pisat 🤐

tea333
13. nov 2009

Aleco, stretko? 🙂
ja sa stretnem iba s bruchom,hehe 😉

motylek17
13. nov 2009

groka co sa deje?? preco by si nemohla ist na stretko???

motylek17
13. nov 2009

tea kiez by si mala pravdu...

motylek17
13. nov 2009

ja neviem co to so mnou je ☹ proste nie som vo svojej kozi.... mam tocaky a je mi tak divne, do toho to brucho, stale by som plakala... a nehovorte, ze som tehotna, bo tomu neverim.... ☹ ☹ ☹
ja to uz nejako zacinam vzdavat... ☹ ☹

janulka04
13. nov 2009

jasne, majka...tak sa stretneme, ty pojdes do finale s bruskom a ja s kocikom.... 😀 😀

motylek17
13. nov 2009

to je este daleko, ale bolo by to fajn... 🙂

janulka04
13. nov 2009

majka, ja ti to nebudem hovorit..ale mysliet si to mozem, ze? 😵 😉
mne bolo na zaciatku totizto doooost podobne....

motylek17
13. nov 2009

jani ja uz proste neverim... ☹
uvidime buduci tyzden... ako mozno si to vsetko len vsugeruvavam... ale fakt sa necitim ok... mozno za to moze len pocko...

sisa2
13. nov 2009

peti to si tam dnes volala? lebo ja som volala vcera a jediny volny termin mali na 24.11. na 11:00 😠 v ten den nemozem, lebo kolegyna ide vtedy s malou k lekarke, uz mi to hovorila skor. takze ja idem az v decembri. drzim palce! aspon mi potom povies nazor nanho 😉

groka
13. nov 2009

motylek,ja sa citim normalne,ani kozenky ma uz nebolia tak,ja som to vzdala vcera po tom teste chvilu,ja cakam mrchu a je mi to jedno,momentalne mame ine starosti 😖

motylek17
13. nov 2009

groka jeden clovek nemoze mat tolko smoli, cize hlavku hore... viem, ze to tu pocuvas uz dlhsiu dobu, ale je to tak... raz sa usmeje stastie aj na nas... 😉

sisa2
13. nov 2009

maji, jarka - babule, ziadne pesimisticke myslienky!!! ja som tiez neverila a zrazu tam ta druha bola. sice momentalne s problemami, ale to je uz o niecom inom. verim, ze to vyslo!!! 😵

groka
13. nov 2009

motylek akoze ja sa netrapim az tak moc,ale vela tomu nechyba aby som sa zrutila,tym co som poslala ip si asi myslite a ona chce mat este dieta?ano chcem...lebo verim ze toto je len docasne,skoro kazda zima je takato,lenze teraz mi vypadla materska,takze je to horsie...cez leto je super zit

motylek17
13. nov 2009

groka bude dobre... je vidiet ze na prvom mieste su u teba deti, nie jak hentej z tej temy .. a to je dobre.... mozes byt rada, ze si taka aka si a my ta mame za to rady 😉

motylek17
13. nov 2009

babulky musim sa s vami rozlucit, sef nas pustil domov (neviem co sa mu stalo), takze ak bude cas, vecer sa vidime... 🙂

groka
13. nov 2009

motylek,cmuky,krasne si napisala,zahrialo ma pri srdiecku
maly je pre mna prvorady,potom je muz,u mna to funguje takto,milujem muza jasne,ale ako pisem na 1 mesite maly,na 2.muz,

xena1
13. nov 2009

ahojte kocky...
gratulujem petke,skoro som aj ja testla na zaklade tvojej radosti a stastia...ale ovladla som sa..
groka....neboj,nikdy nie je tak zle aby nemohlo byt horsie...vcera si tu mala super naladu...a co s tou ozran party???

groka
13. nov 2009

motylek dnes ta cakam,je piatok,v tv nic,takze pridi,budem ta tu cakat

sisa2
13. nov 2009

maji - pekny vikend! a buduci tyzden sa vidime 😉

groka
13. nov 2009

xena jasne,buduci piatok 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre