Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
19. nov 2009

presne sharmi... 🙂

sisa2
19. nov 2009

inak sa hovori, ked mate 60 kg a inak ked 100 kg 😀 ale to je jedno. kazda sme nejaka.

motylek17
19. nov 2009

sisus neprehanaj, jo?? hlavne je, ze si zdrava...

sisa2
19. nov 2009

maji - no neprehanam 😔

motylek17
19. nov 2009

nemas nejake foto nech posudim???

motylek17
19. nov 2009

idem na postu do 15 min som spat, nie ze mi vsetky zdrhnete 😀

sharmana
19. nov 2009

sisa. kilá ani tak nie sú dôležité... záleží od výšky, od toho, aké sú tazké kosti, niekto má viacej v prsiach, co ja nie napríklad, takže ja keby priberiem 10 kg, na mne by to bolo hned vidiet a bohuzial vzdy na zadku a stehnách... a možno kočka, ktorá má 70kg a viac má oproti mne krásne súmernú postavu a pritom oblejsie tvary sa mužom páčia, to viem podla mojej kamošky, ktorá mala tiež 96kg a vôbec nemala teda núdzu 🙂

sisa2
19. nov 2009

ja nezdrhrnem, dnes som tu do 16:30 - 16:45 .. chcem ist mm kupit darcek na vianoce, tak sa hadam vymocem o tej pol.
fotku tu nemam ... ale doma pohladam, alebo poviem mm nech ma cvakne. hod mi do IP mail, poslem 😀

sharmana
19. nov 2009

a chudé modelky už neletia 😀 chlapi chcú aj rici aj cici 😉

sharmana
19. nov 2009

sisa. a čo ideš mm kupit? my asi zostaneme klasicky pri parfemoch, lebo ostatné veci si aj tak kupujeme, ked potrebujeme..

sisa2
19. nov 2009

sharmi - dik, si zlaticko 😵 ako mne je jasne, ze pri 180 cm nemozem mat 50 kg ... ale rada by som mala menej. este som si hovorila, ze schudnem, kym ostanem tehu, aj sa trochu podarilo ... a potom to vyslo. co som samoska stastna ako blcha a je mi jedno, kolko kg v tehu priberiem. verim tomu, ze novy doky bude normalnejsi ako moja momentalna a nebude to riesit. lebo popravde, 2x prijemne to nie je a hlavne, ako sa hovori, pravda boli 😔 😀

sisa2
19. nov 2009

sharmi - ale, vysla nejaka nova knizka beatles, jemu sa to paci, tak nech ma chlapec radost. aspon bude mat nejake prekvapko pod stromcekom.

sharmana
19. nov 2009

wow, tak to si vysoká sisa, tak to nemôžeš mat až takú velkú nadváhu... jasné, každý má svoju predstavu, takže ak sa cítiš, že by si potrebovala schudnút, tak až o 9 mesiacov prosím 🙂 😀

rhodosbb
19. nov 2009

ahojte, babulky tehulky, prihlaste sa do sutaze na fanku o najkrajsie tehotenske brusko a vyhrate odber pupocnikovej krvi za 1 euro 😉 a my ostatne este netehulky budeme za vas hlasovat a tiez nieco vyhrame 😀

sharmana
19. nov 2009

sisa. to je krásne od teba, že takto na mm myslís... ja tiež milujem prekvapenia, tak som raz mm povedala, že nech mi kúpi čo uzná za vhodné k narodeninám a je mi jedno čo to bude... no a on mi doniesol krásnu bordovú orchideu v črepníku, takže vynašiel sa 🙂

sharmana
19. nov 2009

rhodos. no to je podarené takáto sútaž, ale ja sa bohužial nerada zverejnujem a sútaže velmi nemusím, takže ostatné tehulky, máte šancu a budem za vás hlasovat 😉

motylek17
19. nov 2009

babulky moje mam vas tak rada... 😀 som nejaka rozcitena 😀

sisa2
19. nov 2009

oki, prihlasim moj spek 😀 😀 😀

sharmana
19. nov 2009

baby už sa blíži magická 16 ta hodina, manžel sa rozhodol ignorovat suseda, takže očakávam zachvílku zvonenie pri dverách... 😝

sisa2
19. nov 2009

sharmi - ja mam tiez rada prekvapka. ale moj mm na to moc nie je 😖 vacsinou to je u nas tak, ze pisem jeziskovi a jezisko z toho zoznamu nieco vyberie. takze aspon male prekvapko mam, kedze neviem, co vyberie 😀

maji - to je dobre znamenie. ja momentalne placem aj pri reklamach 😔 😀

motylek17
19. nov 2009

to mate az taketo??? ved nie je 22-druha hodina, tak co chce?

motylek17
19. nov 2009

sisus z toho si nic nerob, moj mm sem tam zabudne aj na moje meniny (doteraz nepochopim, kedze meno je v kalendari)... 😀 uz si z toho nic nerobim...

sisa2
19. nov 2009

sharmi - kludne ho potom ignoruj 😀

sharmana
19. nov 2009

motylek. ale sused tvrdí, že na schôdzi vlastnikov bytov z roku 2002 (zastupkyna vlastnikov bytov nalepila taky papier bez podpisu, pečiatky do vchodu) sa uznieslo, že hlučné práce ako buchanie, vrtanie sa nesmú robit medzi 16tou a 8 hodinou ráno... pričom správca domu je družstvo a má vyvesený domový poriadok, kde je klasicky, že hlučné práce do 20:00 hod. a nočný klud od 22:00hod.. ja len neviem či mali právo a či je platné nejaké takéto vyhlásenie ktoré vycapila tá zástupkyna, že od 16tej nemôžeme vrtat a podobne..

motylek17
19. nov 2009

ja by som to ignorovala... a ked by boli problemy, tak by som sa obratila na spravcu bytu a tam by som si dozadovala nejake vyhlasenie.... takto si moze hocikto nieco vylepit na dvere...

tea333
19. nov 2009

Ahoj baby, dnes beham ako splasene kura, tak sa zastavim az neskor vecer 🙂

motylek17
19. nov 2009

kupila som si na poste tri vianocne loterie a nic 😠 😠 😠 smradi 😠 😠 😠

sharmana
19. nov 2009

musíme si pozriet zápisnicu, ale zástupkyna je taká pizda, že škoda hovorit a nie s nou ešte komunikovat..
ja som tehotná a vôbec mi nevadí, ak by niekto prerábal, aj minule som počula niekoho vrtat navečer a čo?, ved ak niekto niečo potrebuje navrtat, tak nech vrta... stary je dôchodca, furt prdí doma na gauči, preto do nás rýpe... a vôbec neuznáva prerábky, akože jeho sa budem pýtat alebo čo 😝

motylek17
19. nov 2009

presne sharmi, nedaj sa 😀

rhodosbb
19. nov 2009

sharmi, moja suseda raz montovala novu kuchynu o 22 hod! vrtali, buchali, no katastrofa a to bola sofia malicka, takze sa hned zobudila a strasne sa bala vrtania...tak sme jej isli buchat a ona, ze kedy si to ma urobit, ked je cele dni v robote, ze jej sa inokedy neda a tresla dverami, no krava neskutocna to bola...podla mna do tej 20 hod sa vrtat normalne moze, ale neskor to je uz podla mna bezohladnost...

inac nam sa stalo pri kompletnej prerabke bytu, ze nasi majstri nabehli v nedelu rano o 7 hod bez nasho vedomia, lebo mali kluce a chodili k nam, ked sa im dalo a zacali navrtavat listy na podlahe 😅 ma skoro svihlo, ked som sa to dozvedela, chudaci susedia, to musel byt teda budicek v nedelu rano...sa cudujem, ze im nikto neprisiel dat na hubu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre