Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
22. nov 2009

sharmi my budeme davat spotrebice rovno vstavane,aj ked ja som chcela platnu eletricku,ale bude plynova-mm hovori,ze by sme sa nedoplatili elektriny 🙄
ja som tiez rozmyslala nad zelenkavou spalnou,ale asi to bude ta zlta-teda ziadna divocina,ale taka pastelova 😀 a zelenkavu dam asi chodbu. obyvku chceme taku do oranzova a kuchynu si dam tiez taku nejaku do zlta 🙂 no mm ma brata,ktory ma stavebnu firmu,ale keby sme mali na neho cakat,tak by sme tam nebyvali ani na dalsie vianoce,tak nam len namontoval plastove okna aj to sa s nim mm pohadal jak hovado,lebo ich len osadili a ziadne upravy-zamurovat co vyburali,co sa pritom bezne robi-ked ti daju okna,tak ti to potom predsa zapucuju a nie,ze nam tam tehly trcia! 😠 a este sa odul,ze kde sme to videli,aby to zapucovali! 😠 tak mm musel zavolat murarov a zaplatil kopec penazi za tie upravy! keby sme to boli vedeli,tak dame okna spravit jednemu kamaratovi a ten by to spravil jak sa ma a este pomaly aj za lepsiu cenu 😠

tea333
22. nov 2009

cheer to o tej elektrine nie je pravda, podla mna ucet za plynovy a indukcny varic su podobne..
ale je to omnoho praktickejsie, ovela lahsie sa to zapina, reguluje, necitis plyn, ked ti nieco vykypi sam sa vypne a ked zohrievas napr vodu, zachvilu vrie, u mna 4 litre vody vru do dvoch minut, takze aj tam usetris..a okrem toho ostava krasne cisty a cisti sa jednym tahom, uz ziadne celodenne drhnutie 😠

cheerlady
22. nov 2009

tea ja viem,my sme ho mali teraz v tom byte,co sme mali prenajaty,preto som ho chcela 😒 mne by ten plynovy nevadil,len ja som bojko a bojim sa plynu 😖 aj ked to by sme potom ani kotol nemohli mat na kurenie 🙄 skusim ho este ukecat,sak kym nic nie je kupene,tak mozem skusat 😀

dzou
22. nov 2009

ahojte no my si robime vseeeeeeeeeeetko sami mm je velmi sikovny on vie robit vsetko jedine co sme mali niekoho tak bolo ked sme potrebovali odpojit jednu plynovu rurku s tym sme sa nezahravali... a my mame bledunkozelenu obyvacku, kuchynu broskynovu a chodbu zltu 😉 vsetko tiez take pastelove a spalnu chceme taky nejaku tiez do oranzova taku teplu a druhu izbu(teda bud. detsku) taku zelenu ale kriklavejsiu nieo take aky chcem kocik 😉
a teda my sme usetrili kopeeeeeeeeeeeeeeeeeeec penazi za pracu kedze to robil vsetko mm tu je to neskutocne drahe a ked budeme menit kuch.linku to neviem kedy bude lebo tato je este dobra tak tiez chceme keramicku dosku 😉

dzou
22. nov 2009

hmmmmmmm ja pridem a vy odidete ☹

lucialen
22. nov 2009

Caute kocky 🙂 Uz mi zacina sibat, cely den sa ucim, nic neviem, stresujem, no proste katastrofa ☹ Este ze som sama doma 😒 Dalsich 1000 sedivych vlasov dnes pribudlo 😀
Tea ty pises ako z reklamy na indukcny varic 😀
Cheerlady, tie ceny za robotu su nehorazne, ja si asi navzdy zapamatam nasu striesku nad 5 schodov sme vyhodili 20000sk a z toho 12000 robota a drevo na nu sme si dali sami a este to ani pekne nedokoncili, sama som si to este smirglovala a natierala lakom 😠

Tak asi sa ukazem az cez superstar, ak tu niekto bude 😉

sharmana
22. nov 2009

tea. a aký je to indukčný varič? to nepoznám

no my sme chceli pôvodne plynový, lenže by sme museli do obývačky natiahnut plyn, s čím by možno bol problém a ja sa priznám, že sa mi už nechce nič komplikovat a v obývačke sa mi zdá, že esteticky bude lepšie vyzerat keramická varná doska, než plynová... a k tej spotrebe, tie keramické by mali byt už šetrné, to nie sú ako tie elektrické variče...

a bude to aj bezpečnejšie, predsa len budem mat malé mimi a aspon sa nebudme bát, že sa plynom otrávi..

ahoj dzou 😉

ja zas neviem akej farby bude obývačka, žltú nechcem, oranžovú alebo broskynovú tiež nie, lebo niečo podobné tu už bolo, zelená bude už spálna, modrá asi nie... ja by som potrebovala nejaký zaujímavý svetlunký pastelový odtien neurčitej farby 😀 😀 v obývačke totiž bude aj kuchynská linka, tak to chcem zladit..

tea333
22. nov 2009

Ja som tu, chlap mi vratil pocitac konecne, lebo skypoval cez neho s kamaratom 🙂
Luci hej ako z reklamy ale niekedy maju ludia predsudky, moja mama nechcela indukcny, nechala sa ukecat a uz by nikdy nemenila 😀
dzou zavidim sikovneho chlapa 😉
Luci inak nam robili zahradny domcek iba za cenu materialu, lebo to boli znami, a aj s betonovym zakladom stal 60 tis, a dreveny kraasny veliky, 6 metrov dlhy,z kvalitneho materialu, lebo ked sme sa pytali panov co to robia na zakazku, cena bola asi 110--cize za 3 dni prace pre 2 chlapov chceli asi 50 tisic?? blaazni 😕

dzou
22. nov 2009

no indukcna je keramicka nie?

tea333
22. nov 2009

dzou jasne keramika je to 😉
inak co sa tyka farieb ja farby milujem, ale my mame doma natrete na bielo, ale v kazdej izbe mame 1 alebo 2 hlavne steny otapetovane takymi pogumovanymi veselymi tapetami, ktore maju rozne vzory..a ptotom par obrazov, takze biele steny nehrozia 😀

dzou
22. nov 2009

no tea ja som niekedy prekvapena co vsetko dokaze ten moj chlap prave v tomto momente robi ten bar 😉 a ja sa divam a pomaham 🙂 moooooooooooc tesiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

vieronka
22. nov 2009

caute baby, prepacte,ze som vam tu vtrhla, citam vas skoro stale, chcem sa vas opytat, lekar mi kazal prist na odber krvi na treti den mrchy, lenze mrcha prisla stvrtok, takze zajtra je to uz piaty den, moze sa robit hormonalny profil aj na 5. den mrchy?dakujem vam

dzou
22. nov 2009

ahoj vieronka kludne sa pridaj 😉 ja osobne neviem mne este HP nerobili....
inac my sme si robili sami celu zahradu, terasu, v dome stierky , podlahy sme komplet cele vybrali a davali pod nu izolaciu(lebo tu v UK nevedia co to je) podlahove kurenie, burali priecku... no proste hrozne vela este nas caka poschodie chceme menit zarubne cele lebo nad dverami mame akokeby okno jak v nemocnoci a to nechceme a zarubne su biele drevene my chceme ciste drevo, dalej nove podlahy a malovka(stierky tam nastastie netreba 😉 a j vypinace sme menili miesto kde su......kedze sme burali stenu kde boli predtym a vsetko to robil mm 😉 a ja ako pomocnik 🙂

sharmana
22. nov 2009

no už som si pozrela tie indukčné keramické, no ved niečo také by som chcela, len samozrejme nie za 1000 eur, ale niečo za polovičnú cenu 🙂

dzou. z pravého dreva zárubne musia byt nenormálne drahé, ale určite keby na to mám, tak si ich dám... no my dáme len z tých lacnejších materiálov, neviem či je to nejaká zlepenina dreva alebo čo, ale také obyč zárubne s dekorom dreva čo sa predávajú.......

juj už sa teším, ked budem záclonky vyberat... a doplnky.. aj ked ja mám malý byt, takže žiadne zbytočné blbosti tam nebudú... hlavne vela úložného priestoru, predsa len mimi bude rásť, takže aj výbavička sa bude rozširovat 🙂

iinka
22. nov 2009

ahoj vieronka, no myslím že môžeš, lebo sa robí 2 až 5 deň, takže by nemal byť problém

tea333
22. nov 2009

shami my mame Teka znacku, to robia nemci, a fajnova je 😉

dzou tak to ste super sikovny 😉 moj chlap je sikovny ze na to niekoho zozenie, lebo sa mu nechce take robit, aj ked by to zvladol 🙄

dzou
22. nov 2009

no my uz mame kupene drevene zarubne nebolo to az take drahe tu celkovo material nie je az taky drahy ale praca ked si zaplatis ludi je neskutoooooooooooocne draha my sme tak ratali ze zatial to co sme robili sami sme usetrili uz asi viac ako £10000 co by sme zaplatili niekomu inemu 😉 takze tak no a bar je uz hotovyyyyyyyyy a vyzera to supeeeeeeeeeeer 😵 este musim popratat bordel co narobil mm pri praci

lucialen
22. nov 2009

Vieronka, mne kazal moj doki na horm profil 2-3den mrchy, ale ked to inak nevyslo, hadam budem aj 5ty den dobry 😉 Uz sa dlho snazite o baby, ked uz robia horm profil? A vitaj medzi nami, bude veselsie 🙂
Tea, no my sme mali mini stiesku za 20tis a poliaci nam robili altanok 4x4, krasny, dreveny, aj s drevenou podlahou za 45tis, takze dost velky rozdiel 😒 Ja mam biele steny, v obyvke a jedalni mame kombinovane so zelenymi, ale mi mame otvorenu kuchynu, jedalen, obyvacku a aj chodbu, takze sa to farebne tazko kombinuje, aby to vsetko islo dokopy 🙂 Ja som chcela tiez tapety, ale v nasom okoli je to bez sance ale chcem este mrknut v BA 🙂

dzou
22. nov 2009

a teda aj podlahu mame drevo cerveny smrek....... my mame vsade len ciste drevo mame to starsne radi je to velmi dobry material a mne osobne sa nepacia take tie interiery sklo a kov... sak zajtra odfotim a hodim foto 😉

sharmana
22. nov 2009

tea. no pozriem tú značku 🙂
dzou. tak to máte super, tu je práca tiež drahá, ale aj materiál, hlavne ten kvalitný 😒 ale tak čo už...

babule je už 15tt... ale tie týždne letia 😅

sharmana
22. nov 2009

dzou. mne sa tiež páči drevo, to je určite základný materiál v domácnosti... a aj byt či dom tým potom vonia...
ja som nakúpila vianočné ozdoby, stromček sme si zatial vzali od svokry, lebo ona si kúpila do domu vyšší, tak sa teším na náš prvý stromček v našom spoločnou bytíku 🙂

tea333
22. nov 2009

lucialen tie tapetky sme inak objednavali cez net 😉 z nemecka sa daju

lucialen
22. nov 2009

Ja som chcela tiez drevene zarubne a dvere, ale to boli posledne veci co zme menili a neostali nam prachy, takze sme nechali stale zarubne a nakoniec sme zistili, ze zarubne nie su typizovane, takze sme si museli dat robit dvere na mieru a ked nam ich vyrobili, boli prilis vysoke, panty boli uplne ine, takze nam ich museli este prerabat a zarubne totalne krive 😒 Takze sme ich mohli radsej vyhodit a dat si drevene 😒 No co uz, tak plan do buducnosti 🙂 My tiez musime este prerabat cely vrch domu, ale pokial nie su deti, tak sa nehrnieme 🙂

lucialen
22. nov 2009

Ja som nasla na nete tie nalepky na stenu, tak rozmyslam aj nad tym, jednu uz mam, len u nas na ne buchli dvojnasobne ceny 😉

dzou
22. nov 2009

no my sme mali prve vianoce v nasom dome min. rok ale tento rok to bude este krajsie lebo konecne to vyzera tak ako chceme my 😉 no oni tu maju taky uchylku luci sak ty urciye vies ze kraaaaaasne drevo=schody, zarubne, sokle proste natru na bielo 🙄 rozne to vyzera este aj mm segra je uz tak poanglictena ze maju krasnu drevenu podlahu a sokle natreli na bielo no hrozne to vyzera...
a ake nalepky na steny?

dzou
22. nov 2009

jaj sharmi a teda gratulujem k 15tt 😉 sak uz sa blizis k polovici 😲

petafr
22. nov 2009

ahojte kocky, krasne grafiky, dzou, veronika, joj, len nech to tak vydrzi...
😉 😉 😉
nove kocky, ahojte...
baby, ja som mala vcelku fajn vikend, nasi na to neprisli, ze som tehula, ale musela som sa kukat na sklamane oci mojho otca, ked chcel, aby som nieco porobila okolo domu (on je zvyknuty, ked pridem domov, ze robime tazke roboty s mm) no a teraz som sa vyhovarala na tocenie hlavy, nedostatok spanku, no proste som ho dobre sklamala... navyse ho zajtra operuju, takze chcel este nieco dat do poriadku, kym nepojde do nemocnice, ale co uz, ved ked sa dozvie preco, bude rad...
no skoro som sa vobec nestresovala, asi ma upokojilo, ze beriem tabletky, ale spinim v podstate stale rovnako, tak neviem, sisus, ty si spinis tolko isto aj s duphastonom ako predtym? Zajtra volam na vysledky, tak dufam, ze mi lekar nepovie, ze nizke hcg, uz ked som sa teraz ukludnila, nechcem sa zase vystresovat...
luci, dobre, ze sa ucis... sharmi, tea ahojte, a vsetky ostatne tiez, chybali ste mi za tie dva dni... 😉

lucialen
22. nov 2009

No jasne dzou, drevene biele dvere a zarubne, to maju vsetci 🙂 Drevenu podlahu na bielo som nevidela 😒 A schody som videla len kobercove 😀

petafr
22. nov 2009

baby vy sa bavite o prerabackach, ja mam doma mm, ktory ma obe ruky lave, vsetko som si prerabala sama, od stierok po kachlicky a strasne mi to chyba... uz som sa tesila, ze sa bude nieco robit u nasich, ale kedze budem na jar a v lete tehotna az az, tak asi nic nepomozem... 😒 😠 no o nicom...
inac este k tym indukcnym doskam, ja som s nimi spokojna, akurat v tomto prenajme mam taku, ktora je dotykova, a staci, aby ste mali mokry prst a nic nereaguje... tak ma to vie vzdy nastvat, a celkovo je vlastne cela neprakticka, co sa tyka rychleho ovladania a prepinania... vo FR mam taku starsiu klasicku s otacacimi gombikami, ako na plynovej, no neviem si to vynachvalit... aj ked sa to horsie umyva...

tea333
22. nov 2009

ja neviem..nalepky? my mame tapety,..len take pogumovane..hmmm neviem ci ste to mysleli..
dzou tak bude tohto riku dobra atmosfera 😉 ked uz to tam mate ako chcete vy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre