Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
27. júl 2009

zabka drzime neboj 🙂

biancarv
27. júl 2009

minka aj to je dobré znamenie, a nejaké iné príznaky máš?

biancarv
27. júl 2009

ahojte musím ísť, tak zajtra 😀

eva30
27. júl 2009

ahojte babčulky

ja som tu uz dlho nebola, netiham vas ani vsetky precitat, tak ak mozete mi to tu trochu zhrnte

elit - blahozelam a aj ostatnym tehulkam, fakt potrebujem zhrnutie

ja mam trochu problem - v piatok ma v praci hrozne ofukla klima dobre som ochorela, uplne brutalne - dva dni som mala teploty nad 38, v lekarni mi dali len nejake kloktadlo, lebo im ani neviem povedat ci som tehu alebo nie

skusala som testnut a zatial nic - bola som z toho dost sklamana, ☹ 😠 dnes mam 20dc

tak radte, co v chorobe 😒 ☹

cicimon
27. júl 2009

baby mna uz 2 dni boli brucho, dnes slaby hnedy vytok, vcera nejaka divna kyselina v hrdle...a to som len 15DC...

ellit
27. júl 2009

eva homeopatikaaaa a paralen su nasi zachranci 🙂

lucialen
27. júl 2009

Evi, pekne cakaj, ci pride mrcha, zatial to neries. A ak uz nie, tak chod hned k doktorke. A kedy ocakavas mrchu?

lucialen
27. júl 2009

Paralen urcite mozes, ak si nahodou tehu

andzi
27. júl 2009

babuľky, tehuľky, blahoželám

aj ja tak strašne chcem // túžobne čakám na ovulku, kedy príde

eva30
27. júl 2009

luci a elit, dakujem za radu, tak dnes teda dam ten paralen
mrcha ma prist teraz cez vikend - 2.8., ale ako vy vsetky dufam ze nepride, tak si drzme palce 🙂

tea333
27. júl 2009

jee tak aj ja tlap, odzajtra sa vam venujem,aj ked neviem ako to bude s mojim vlastnym snazenim, kedze ten nas vylet bol taky prelomovy 😖
najviac ma na tom dostalo, ked som hovorila ze ja som len myslela ze sa prv vydam a potom budeme mat babo, a on na to- tak odlozme to skusanie..
len pre jeho nechut zo svadby..berie to strasne lahko a vobec tomu nepriklada dolezitost, akoby to bolo o cukrikoch ta debata..a pritom stacilo povedat ze on chce skusat aj tak, lebo mne je to jedno ci pred svadbou alebo po nej 😕
ale akoby vobec neprejavil zaujem teraz skusat, ze on ma predsa cas..co moze byt pravda, ale on vsetko bere len tak- ked to pride, tak sa potesim..
tak vobec neviem co teraz, o si mysli ze ma stale 20 a 20 rokov pred sebou..a ze je vlastne jedno kedy to bude.. 😔

tea333
27. júl 2009

baby som z toho smutna ja som sa tesila zo svadby a planovania babatka a teraz ani neviem na co sa mam zamerat, ja nechcem zit este 10 rokov studentsky zivot len preto ze on sa nevie rozhybat k snazeniu o cokolvek,.. 😢
mam sa tesit na to co pride,ale pride jedine postarka a rocne obdobia same od seba bez zavolania 🙄

monikapd1
28. júl 2009

zabka, elit gratulujem 🙂 luci uz budes mozno aj ty, bris tiez a aj bianca uz len ja, fazulka, tea, andzi a par bab a mozme oslavovat spolu nase tehotenstvo 😀

tea333
28. júl 2009

hm no neviem neviem teraz ☹

monikapd1
28. júl 2009

nebojky tea, bude dobre asi si len potrebuje trosku vydychnut, oddychnut

andzi
28. júl 2009

tea: ak ti môžem poradiť, stiahni sa skôr do úzadia, nechaj ho žiarliť, daj mu pocítiť, že na svete nie je iba on, tým samozrejme nemyslím neveru...však ty už vieš aké ženské zbrane vytasiť. Ak ťa veľmi ľúbi, bude si ťa chcieť svadbou "poistiť", ak nie, aspoň budeš vedieť, akým smerom sa má ďalej uberať tvoj život. Možno on aj svadbu chcel, ale asi si na tej dovolenku priveľmi zatlačila na pílu. Držím ti palce.

No my zatiaľ dodržiavame 2-dňový cyklus snaženia a uvidím, ako to dopadne tento mesiac. Mám stresové obdobie v práci, ani na dovolenke som nebola, ani nepôjdem, hrozné. Človek sa len stále snaží zarobiť koruny, aby sa mal ako tak dobre a podstatné veci mu unikajú. Ale som si povedala, že akonáhle otehotniem, vypustím problémy v práci z hlavy a ak bude veľmi zle, pôjdem na PN a kašlem na robotu.

tea333
28. júl 2009

dakujem baby.. nemyslim zeby to uplne nechcel.myslim ze sa citi mlady a nepripraveny.. 😔 ale to by som sa mala skor ja nez on, a ja pochybnost o tom ze to chcem teraz nemam 😔
asi to necham na neho.--

sisa2
28. júl 2009

evi - dufam, ze ti bude rychlo lepsie! paralen a panadol mozes, dokonca su aj ATB, ktore mozu aj tehulky ... ale nazov netusim. ked som bola tehu, tiez som bola chora. viem, ze sa nemoze ibalgin, tak na ten si daj pozor. a homeo, ale ci pomoze .... 😕

sisa2
28. júl 2009

tea - andzi to dobre napisala. netlac na pilu, chlapi to nemaju radi. nechaj ho, mozno sa fakt este potrebuje vyburit 😉 mas cas, nemas sa kam ponahlat (i ked ti asi reci tohto tipu idu na nervy 😎 ). muzi chcu dobijat, nie byt dobijani. nechaj to nanho. to ste boli na tej dovolenke aj s nejakymi kamaratmi?

spanihelka
28. júl 2009

ahojte kočky, ja mám dostať mrchu 1.8. ale už mám bolesti...take predmenštruačné ☹ ☹ škoda, ďalší mesiac preč, kedy sa na nás to šťastie konečne usmeje???
pekný deň vám želám
tea netráp sa, na chlapa musíš pomaly, neznášajú keď im plánujeme život 😕

biancarv
28. júl 2009

ahojte, dobré ránko, no takže ja sa mám celkom fajn, test som zatial ešte nerobila, ale jedna vec ma hnevá, môj manžel už so mnou týždeň nesnažilkoval, lebo povedal že mám dosť toho dvojdňového cyklu, bože tí chlapi sú strašní niekedy 😠 , ale tak dúfam že nevadí že sme nepoisťovali, lebo pevne verím že už tehotná som 😀

andzi držím palce 😀

tea no čo ti poradiť, asi sa ten tvoj zľakol, netlač tak na neho, nechaj tomu voľný priebeh, nie je dobré muža do niečoho nútiť(vlastná skúsenosť) a veď ked ťa už raz požiadal o ruku tak si to určite nerozmyslí, len sa možno bojí toho že sa to ,,blíži,, a nebude taký slobodný ako predtým

tea333
28. júl 2009

sisa nie boli sme sami dvaja..

biancarv
28. júl 2009

spanihelka ale také bolesti máva aj tehotná žena, takže netreba vešať hlavu

tea333
28. júl 2009

biancarv- tvoj chlap je ako kazdy chlap s tym tlacenim na pilu 😒 par krat skusate a uz je spermobanka bez duse 😀

andzi
28. júl 2009

bianca: a koľko dní ubehlo od poslednej MS?

biancarv
28. júl 2009

tea 😀 😀 😀

andzi to je komplikované, posledná MS bola 28.mája, prvé snaženie bolo až 4.júla

andzi
28. júl 2009

ale to predsa musíš byť tehotná. BT nemeriaš?

biancarv
28. júl 2009

musím? no to znie dobre, a nie BT nemeriam, to by som robila len ak by sme boli neuspešný po niekoľkych mesiacoch, zatial nevidím dôvod merať

tea333
28. júl 2009

bianca ved uz testuj 😉

andzi
28. júl 2009

a takto ti bežne meškávala? Lebo ak nie, tak čo iné by to bolo? Skús si ráno zmerať BT len tak pre zaujímavosť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre