Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
2. jan 2010

dobre ranko kocky, to je zase vonku pocku 😒 , ale aj tak by som sa chcela donutit ist na prechadzku, jej a akurat sme vymysleli, ze poobede zlozi dole k telke mm stacionarny bike, tak si dame do tela 😀 a inak toto je max haluz: http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, nechapem, ved doteraz som mala grafiky ako maju byt 😠

tea333
2. jan 2010

miska tvoje grafy su velmi vzacne zjavne 😀 ae nic sa nedeje, ved ovula bola

miskahryzka8
2. jan 2010

sharmi pekny snik 😉
ahoj motylek, aj tebe 🙂
rhodos a ani nepoznate to cisielko doosielatela 😕 😅 ?
tei no ale ved cez sviatky ani nezumbujem, tak co ten graf vymysla 😕 😅 a ff mi ani ovulu nevyznacil, doteraz ju vyznacil hned po tretom dni dvynutia teploty 😕

tea333
2. jan 2010

miska aj mne sa stalo ze nevyznacil tak som si posunula teplotku haahaa podvadzala som 😀

miskahryzka8
2. jan 2010

no ja pockam do zajtra, mozno je trosku zmagoreny z toho, ze som nemerala cely cyklus 😅

a inak je na koniku tema alebo album kde su tehulkovske grafy pokope a mozem si pozriet 🙂 😵 ?

sharmana
2. jan 2010

tea. tá velkost 10mm môže byť velkosť dutinky a nie ešte plodíku, plod býva len okolo 1mm v tomto týždni... aspon tak si to pamätám nejako 😉

fazulka1512
2. jan 2010

ahojte babule, mrcha mala dnes dorazit a zatial jej niet 😲
vcera sme boli u svokry na navsteve, mala narodeniny, uz mala po parov a zacala trepat somariny na moju mamu, mama jej vravi ze nech sa spameta, a ona ze ty sa spametaj aj zo svojou dcerov, ja kukam uz som ju isla poslat do p..., ale mm namna pozrel a radsej sme hned odisli, z toho vsetkeho som sa tak opila ze des, uz dlho som nebola taka hotova ako vcera, ale tak ma nasrala p... jedna ze konec, vonova sekera vykopana po x-ty krat

miskahryzka8
2. jan 2010

fazulka, to ma mrzi, ze vam takto pokazila sviatky 😒
a nieco som nasla bab k tym tehu grafom: http://merenibt.xf.cz/index2.html 🙂

sharmana
2. jan 2010

fazulka. to si toto dovolila tvoja svokra pred tebou a ešte aj pred tvojou mamou? čože také ste jej mohli urobiť?
ja by som s nou už neprehovorila, keby si moja svokra niečo také dovolila... 😒

fazulka1512
2. jan 2010

ona je obycajna alkoholicka ktora ma v hlave nasrato, ona je stale s niecim nespokojna a ani s nikym, to je jedno 😎
ona mi sviatky nepokazila, ja ju mam na haku, my dve sa nemusime
uz raz sa nieco take podobne stalo, po roku som sa zacala s nou rozpravat a chodit k nim, zatala som zuby a bola som ticho a zasa to prislo

sharmana
2. jan 2010

jaj, tak jasné, potom ta to nemusí trápiť... chvalabohu ja také problémy nemám, ale dobre pre moju svokru, lebo ja som výbušná povaha, to by som jej tak vynadala keby si niečo dovolila na moju mamu... ja som velmi háklivá, ak sa niekto hubou mojej rodiny dotýka...

tea333
2. jan 2010

Fazulka podla mna vobec nema zmysel aby ste s bavili podla toho co pises..zbytocne by sa to opakovalo

miskahryzka grafy v teme vitazne grafy BT

tea333
2. jan 2010

shami to je pravda, ze kazdy si asi rodinu chrani, moja svokra sa mojej mamy zastava ked sa na nu hnevam haha

sharmana
2. jan 2010

ahoj tea. no tak to máš zaujímavý vztah so svokrou 🙂
ja s mojou zatial vychádzam dobre, ale to je aj preto, že sme od seba daleko, možno keby sme blízko bývali, tak by k nejakým nezhodám došlo, ona má totiž niekedy také nutkanie niečo zorganizovat za druhých napr. oslavy alebo snahu vôbec všetko organizovat, pričom sa nespýta najskôr tých ktorých sa to týka.. a to nemám rada.. ale väčšinou jej to taktne bud schválime alebo zamietneme s mm 🙂

tea333
2. jan 2010

Shami ja nemam bohvieaky vztah s mamou, zato svokra je moja druha mama, chape a do nicoho sa nepletie, nechava vsetko na nas, nic necaka, nestazuje sa, len je rada ked je s nami, ked nam moze navarit a s nami pokecat 🙂 praveze sa nas na vsetko pyta, a nikdy nerobi len podla seba..

sharmana
2. jan 2010

tea. to máš super, bud rada tea 😉
práve prezerám kočíky, páči sa mi aj jeden Jané, ale je už dosť drahý... asi rozhodne vyberanie naživo, keď pôjdeme do obchodu 🙂

lucialen
2. jan 2010

Ahojte babulky 🙂 Tak ja som sa vratila konecne do normalu aj s mojim grafom 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181
Miska, tu vcerajsiu teplotu ti mohol zdvihnut alkohol, ale dost velky vykyv 😒
Fazulka, no skoda nervov, s alkoholikmi sa neda 😒 Ona si musi musi riesit svoj problem

dzou
2. jan 2010

ahojte babule tak u nas krasne snezi zase 😒 ani neviem ci sa mam radovat kedze v pondelok uz do prace tak dufam, ze cesty uz budu dobre
ja uz pomaly koncim s mrchou 😀 chvalabohu... inac mm my zadrel na silvestra ze som preto aj tak pribrala ze chcem byt tehu tak si to akoze moj organizmus namysla.... no nieco pravdy asi na tom bude 😒
no idem sa prejst s pesom von on je asi jediny kto milujen sneh 😀 tak nech ma radost

brisilda
2. jan 2010

ahojte kocky 😉 ja som konecne uz v 6 mesiaci 🙂 jupííí ako ten cas leti len nedavno som objavila // a uz coskoro budeme rodit 😉
snazilky v novom roku vam prajem vytuzene // uspesne tehotenstvo a nakoniec zdravucke babatka 😉 no a pokial sa k tomu dopracujete tak velmi vela trpezlivosti a sil v snazilkovani 😉
tehulkam prajem aby rok 2010 bol ten najkrajsi aby sme mali zdravucke babtka ktore nam budu robit radost 😉 ja sa uz normalne tesim ako bude manzel prebalovat pokakanu riculku 😀

miskahryzka8
2. jan 2010

ja mam nastastie super svokru 😵 , klop,klop,klop a rokmi sa da uz aj so svagrinou celkom fajn komunikovat a s poloviciakovym brachom sme si sadli hned 🙂 , ale zase moja mama je svojska, takze ci menej som s nou tym lepsie komunikujeme, idealne rodinne vztahy neviem ci niekde existuju 😉

tei idem kuk aj tu temu 🙂 , inak mam pocit ze je uz aspon sedem hodin 😕 , boli sme aj na prechadzke s mm a hafcom, ale skoro nas odfuklo 😕
tei tak to mas podobne ako ja 🙂

luci, myslis, ze tri a pol nealkoholickeho piva by zdvyhlo teplotu 😕 , ja alkoholo nepijem 😉

bris ahoj 🙂 , fuuuuha to ale leti 😕 a uz vies, kde budes rodit, v ktorej nemocnici 🙂 ?

dzou
2. jan 2010

no ja o vztahoch so ''svokrovcami a svagrinou'' radsej ani nepisem to by som vam pokazila cely rok asi 😀
a s mojou mamou mam super vztah aj mm zboznuje a vsade ho ospevuje aky je sikovny 😀
miska no po nealko pive urcite nemala tak vyskocit teplota tak to som prekvapena ze preco je taka 😕
bris no inak to leti a este si pametam ako si sa bala ked si sla na dovcu to si bola len par tt a teraz uz 23tt a vazne za chvilu aj rodit pojdes 😅 vy tehulky uz asi aj babetka budete mat kym ja otehu ale tak teraz chcem trochu schudnut takze az tak to nebude vadit 😅 aspon mam nejaku vyhovorku ze preco mi to nevadi 😅 😀

sharmana
2. jan 2010

babule boli sme si kúpit lístky do kina, lebo v Poluse ani v Auparku nie sú schopní zdvihnút telefon a nedá sa rezerovat ani cez internet... a ich odpoved na to je, že "veľa ludí chodí teraz kupovat lístky, tak sa nedajú rezervovať"... super, takže človek tam musí vystát frontu, aby si mohol na zajtra kúpit lístok... hrôza...

sharmana
2. jan 2010

ozaj a kedy sa vráti janulka? viem že išla k rodičom na sviatky...

dzou
2. jan 2010

sharmi hrozneeeeeeeeee no tu v UK by sa ti nikdy nic take nestalo tu sa da cez net a telefon kupit vsetko a hocikedy 😖 boze to slovensko niekedy.... a na aky film idete?
janka pride tusim 5.1 😉 a 7.1 ma sono

sharmana
2. jan 2010

dzou. no telefony vôbec nezdvíhali a cez net sa síce dalo kúpit, ale tentoraz som chcela len rezervovať a zaplatit až v pokladni, mm totiž dostal v práci lístky, ktorými sa dá platit aj kino a chceme ich nejako pomíňať... ale aj tak, cez net je možnosť aj rezervácie, ale teraz to akože blokujú.... super služby 🙂
ideme na Avatar 3D, nejaké scifi, samozrejme že mm výber, ale nech sa poteší trošku 🙂
a ja mám tiež 7.1. sono, sa už neviem dočkať, dúfam ale že bude všetko v poriadku, malé už kopká 🙂

dzou
2. jan 2010

jaj som videla ukazky na ten avatar a moze to byt dobre 😉
no nic neboj urcite vsetko bude ok s malym 😉 a uz mozno budes vediet aj pohlavie, ze?tak drzim palce ved to je uz vo stvrtok 😉

sharmana
2. jan 2010

veru dzou, už vo štvrtok, ale už hodnú chvílu sa neviem dočkať, lebo sa mi snívajú blbosti, aj teraz som mala živý sen, že sa mi narodila dcérka, aj na rukách som ju držala...

dzou
2. jan 2010

hej som citala aky si mala sen 😉 a co si vlastne ty myslis ze bude? teda ze co to bude dievcatko alebo chlapcek?

xena1
2. jan 2010

baby neviete niektora kolko stoji ta postielka stokke?

sharmana
2. jan 2010

no veru už neviem, práveže na začiatku som mala čistý pocit, že chlapček, ale teraz sa mi začína zdať že dievka bude... už len musím vydržat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre