Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
14. aug 2009

ta co kde to viazne, hm

cheerlady
14. aug 2009

vsetky su pri hrncoch 😀
aj ja za chvilu pojdem - konecne domov z roboty 🙂

malalady
14. aug 2009

babiky práveže nie klasicky som rodila cisárskym rezom.. preto sa bojím.. aj pre mna to bude tak prvý krat xixi 😀 😀 😀 si prečitajte v aprilovkach 2010 čo tam jedna o mne napísala

cheerlady
14. aug 2009

malalady akurat som to citala...odkial na to prisla,niekde si o tom pisala? 😕

malalady
14. aug 2009

však tu na konikovi som o tom písala.. však to číta hocikto.. no čo už.. newa aj také baby musia byt.. ale neviem či si myslí,že som na to hrdá,že musela som si dat preč to bábo ale neva... nech si uráža ked je múdra.. som zvedava ako by rozmýšlala keby bola v takej situaci ako ja.. ale neva.. 😉 😉 také baby sú trdlá.. ako ja za to nemožem, že niektoré baby nemožu hned otehotniet.. ja za to nebudem mat mililon aj sto babetiek koli tomu,že kto by za to čo dal mat bábo..

tea333
14. aug 2009

ahoj baby 🙂 som spat 🙂
oco mi oznamil ze u neho bude byvat jeho frajerka s jej 3 rocnym synom, ze ci mi to nevadi..
tak som ho upokojila ze nevadi, chudak jaky bol vytraseny ten by ju aj odohnal keby mu jeho deti do toho pipli 🙂
idem si este vecer kupit na hl. stanicu do ba miestenku, lebo som sa rozhodla ze idem na vychod na chatu kuknut babku a dedka, taka asi pojdem od pondelku do stvrtka..to sa zase nedocitam ked sa vratim 😀

malalady
14. aug 2009

teuš🙂 však treba rodinku kuknut... fíha to tak daleko???

malalady
14. aug 2009

kde ste babiky? 😉

minka21
14. aug 2009

awojky,je tu niekto??????? malylady mne konci 5tt a idem do 6teho🙂ako to v 6tom vyzera?🙂

lucialen
14. aug 2009

Ahojte, nakoniec som sa vratila az pred hodinou, isli sme este do BB do toho Merkury Market popozerat a do Metra, trochu pominali peniazky a sme naspat 🙂
Vidim, ze dnes nemate velmi pozitivny den, teda Groka a Nadenka ☹
Nadenka, su nejake prirodne kvapky, len zistim ako sa volaju ak chces, urcene na plodnost, zmiernenie menstruacnych bolesti, upravenie cyklu a mnoho ineho a baby, ktore ich brali si ich velmi chvalia, teda niektore co sa aj 2 roky snazili im pomohli. Ja som si objednala, aby sa mi upravila ta druha faza cyklu, lebo mam prilis kratku. Za vyskusanie nic nedas, ak chces, napisem ako sa volaju 😉

lucialen
14. aug 2009

Malalady, som nevedela, ze ty si si dala zobrat baby, som myslela, ze spontanny potrat ☹ Niektori ludia s tym veru maju problem, ale ked si to zdravie a situacia vyzaduje, je to tvoje rozhodnutie 😉

malalady
14. aug 2009

minka🙂)) oki to vyzerá hehe🙂))))

lucinka tak peniažky pomínané? 😉

lucialen
14. aug 2009

No skoro ma uchytilo v Metre, ked som zistila ze 10 susenych prasacich usi pre psa ma stalo 8,60eur 😠 To su spiny, samozrejme, napisane to tam bolo inak 😠

minka21
14. aug 2009

inak aky mate nazor na to spojit svadbu s krstom babatka..?hmm

lucialen
14. aug 2009

Minka, mne sa to paci, ja nad tym tiez uvazujem 🙂 Mas podobne napady ako ja 🙂
Ja sa k tomu priklanam, lebo moj priatel je cudzinec, teda ked sa sem dotrepe cela jeho rodina, tak by sme zabili dve muchy jednou ranou 😀

malalady
14. aug 2009

lucinka bolo to moc tažké... ale nebolo to moje hlavné rozhodnutie... ale proste chcem na ten den zabudnút a nie aby mi ho tu stále nejaká krepá baba stále pripomínala!priatel mi povedal, že sa nemám trápit koli takej zakoplexovanej koze,ked som tehotná bo mi to tu zakáže 😠 tak už na nu dlabem 😀

minka21
14. aug 2009

luci a nespojime odrazu aj tie nase svadby? 😀 smejem sa,,,,boze preco to tak dlho trva,,,ja uz chcem vediet ci dievcatko alebo chlapec....keby to vsetko trvalo len take 3 mesiace,to by sa dalo,ale 9..uf uff

malalady neries,a to nic nepomoze,kedy ides na dalsiu kontrolu?

lucialen
14. aug 2009

Dufam, ze si tou krepou nenazvala mna, ze som ti to pripomenula 😒 Ja len ked som precitala to hore, tak som bola ze 😕 😕 Ale ide asi o nejaku krepu z druhej temy 😉 To verim, ze to bolo tazke, urobit take rozhodnutie ☹ Ale teraz si stastne tehu 😀

tea333
14. aug 2009

malalady ja si myslim ze zena ma pravo si vybrat, ak si si vtedy na dieta naozaj netrufala, tak to bola tvoja vec, je to sukromna zalezitost..

tea333
14. aug 2009

lucialen to bola krepa z inej temy april 2010

lucialen
14. aug 2009

Minka, dufam, ze ty nemas cudzinca, lebo to by bolo zaujimave 😀

minka21
14. aug 2009

🙂 nemam🙂 tvoj je odkial?

lucialen
14. aug 2009

🙂 Z Litvy

groka
14. aug 2009

ahojte kocky,idem dat maleho spinkat a potom som len vasaaaaa 😀 😀 😀

boli sme my traja nakoniec vonku sa prejst na hambaca a zmrzku ale tu som vyhodila bola nechutna,mm som povedala cosi co som mala na srdci,trosku ma upokojil,takze babo sa kona,chce ho aj on,ako aj ja,a zajtra ideme len my dvaja prec na miesto ako za mladi na celu noc bez maleho tak tam to dokoncime hadam

lucialen
14. aug 2009

Groka, super ze ste si to vyriesili, take nevyjasnene veci a ziadna komunikacia len zozrieraju cloveka 😠 A este ked sa k tomu prida mrcha 😠

minka21
14. aug 2009

luci a to ako ste sa spoznali???a on byva teraz na slovensku? viem ze to je mimo temy ale mna to zaujma,tak ma aj vyhodte🙂))

lucialen
14. aug 2009

Spoznali sme sa v UK, teraz sme uz rok na slovensku a uz nikde sa nechystame 🙂

valsorim
14. aug 2009

pekny vecer vam prajem.
Som manzelom jednej snazilky, ktora navstevuje toto forum. Som tak isto zufaly ako ona. Vidim, ze tu sa vam celkom plodne dari, comu vam samozrejme blahozelam. Dlho som uvazoval, ci sem napisat- ale tuzba po niecom je velmi velka. Asi ma manzelka zabije, ked zisti, ze som sem napisal prispevok, ale aj ja -muž rad dam zo seba von to co ma tazi. s manzelkou sa vela rozpravme, diskutujeme, riesime-aj mi o vas hovorila. I ked sem uz casto nechodi,lebo je z toho viac stresovana. Ale damy verte,ze ja tiez ☹

groka
14. aug 2009

baby stale sa nemozem od vas odtrhnut

valsorim co sa deje?ak chces pis,my ti poradime ak budeme vediet

groka
14. aug 2009

a ozaj moj to muz nie jeeeeeeeee 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre