Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
23. jan 2010

xeni ja som taka premudrela ze mam podobne skusenosti, moj chlap bol kedysi zavisly, este nez sme sa spoznali, a aj jeho brat, aj ked ten este nie je uplne dokonale ok, a preto sa stretavam s vela takymi ludmi a cosi o tom viem 😉

xena1
23. jan 2010

tei,chapem,len som volila mensie zlo...som na neho hrda,ze dokazal aj to co dokazal...

tea333
23. jan 2010

xeni napisem ti ip 😉

kkatkaa
23. jan 2010

miska tak to sme na tom asi velmi podobne a mozno budeme spolu aj rodit aj s luckou

urcite daj vediet co u dokiho na co sa mam tesit ja, co uz bude vidiet 🙂

brusko neboli len sem-tam ho pocitim ze ma tak potiahne alebo taky mensi krcik ja viem ze to nie je asi normalne ale snad je to ok

xeni drzim velmi palce aby vam to vyslo, budem na vas mysliet

sharmi 🙂 ja mam doma to iste, mm sice nefajci vela ale ked ideme niekam von alebo cez vikend tak zacne na mna robit psie oci ci moze a tak, sice mi slubil ze prestane ale moc sa k tomu nema

tea ty brdo ze uz 3. mesiac to je super ale ako to leti

sharmi my sa dnes chystame do hlohovca pozriet nejake obchody a tak, ale velmi sa mi nechce

luci ja sa tiez velmi tehotna necitim byt nebyt toho bruska sem tam a toho ze ma bolia prsia - ale tie ma bolia stale pri chodzi aj v noci sa kolkokrat zobudim ze ma bolia v teh polohe v ktorej lezim, vas nie?

tea333
23. jan 2010

kkatka mna prsia bolia hrozne, aj z lezania 😒

xena1
23. jan 2010

tea,oki
katka dakujeme mooc

miskahryzka8
23. jan 2010

juuuj ale ste toho napisali zatial 😀 , idem precitat 🙂 , ja som si pacla henu na hlavu, vlasy su z toho super, ale kupelna vyzera ako bahenne kupele 😀 a som si spravila prazenicu na poriku, sunke so syrom a k tomu paradajky, uhorky a porik, mnam, ale som uplne prejedena 🙂

inak som sa dozvedela, ze tu v malinove mame uzasne detske ihrisko, ze sem chodia maminy aj z bratislavy 🙂 , tak tei mame meeting point do buducnosti 😉 a aj kocky z okolia 🙂

kt, ste vlastne z okolia ba a ba 🙂 , luci, cheer, tea a este 🙂 ?

kkatkaa
23. jan 2010

my sme mali tiez malu svadbu a mame len fotky, kameramana sme nechceli a mame amaterske video co natacala moja kamoska a je to super vsetko je tam prirodzene a sme s tym spokojni a nemame to na prezentaciu ale hlavne na pamiatku pre seba 🙂

tea tie hangare si velmi neviem predstavit sa priznam, ale tie kupele vyzeraju fakt prekrasne. a restika je tiez krasna uvidis aky krasny a nezabudnutelny den to bude, tesim sa s tebou

kkatkaa
23. jan 2010

miska myslim ze luci nie je z okolia ba, ze je z okolia pd, ja som z tt 🙂

tea333
23. jan 2010

luci sem chodi do skoly sa mi zda 😉
miska ja suhlasim ak je to dobre ihrisko tak ocenim, malinovo je za rohom 🙂
sisa je z ba 🙂 cheer je z PK aj tam robi..
shami byva tiez v ba tusim ruzinov..

tea333
23. jan 2010

kkatka dik 😉 tesim sa na to, ale pravdupovediac najviac sa tesim na ten pokoj po tom, skusky, potom mam taku malu rozlucku, hned svadbu, a potom klud a dovolenka ktora caka len na mna 😵 😵 😵 😵

miskahryzka8
23. jan 2010

aj nasi fajcili a ja som tiez s prestavkami fajcila od patnastich 😠

sharnmi, no tie fajciarske pauzy su na nervy aj poloviciakovi kolegovci vo firme fajcia, takze to ma tazke, hlavne ekd je stres 😒 , inak sranda, mne ciga na zaciatku chybala vo chvilach pohody, nie ked bol stres 😕

a tvoj mm sa odnauci, len ked bude on chciet sam od seba, je to zavyslost, takze sa to inak neda 🙂

luci jj 6+1 🙂 a uz som si citala o tom aj googlila a pocitam to spravne, aj ked sa to nezda 🙂

luci a kolko merias a vazis, ak to nie ej tajomstvo 🙂 ? A kati ty kolko? Ked sme otehu cca naraz, tak som fakt zvedava s tym priberanim, ale ja ratam, ze budem gula 😀 aj ked sa hovori, ze na vysokych babach sa brusko skor strati 😕

juuj tei ako to leti 😕 , gratulujem 😵

mm isiel ist dnes do roboty a vecer by sme chceli ist na avatara 3D, snad stihne 🙂

inak vraj ked zena poca tehu priberie do 13kg, ide to potom omnoho lahsie dole 🙂

fazulka, alkohol dvyha teplotu, uvidis zajtra 🙂

tea333
23. jan 2010

miska s tym priberanim, ja som pribrala uz 3 kila, ale boli sviatky, ja som sa fajnovo naladovala kolacikmi, a potom mi dr zakazala pohyb 😒 ja za to nemozem si hovorim 😀
ja mam 170 (chb mi asi pol cm 😝 ) tak ani vysoka moc nie som, budem sa guuulat 🙂

miskahryzka8
23. jan 2010

aha ano, luci spominala, ze ide do ba, zabudla som 😅

tei ihrisko okukam a dam vediet 😉

a pezinok beriem ako okolie ba 😀 , teda aspon raz za cas stretko sa da podla mna, to nie je tak daleko 🙂

jeej a do ruzinova budem chodit, odtial som od 15tich a byva tam mamina, takze tam budem mat prechodnu stanicu a mam tam aj kamosku, jej mala bude mat dva roky, tam je super ten park 🙂

tei a kam idete na dovcu? Ja by som chcela stihnut more ako tehulka, tak musim nieco vymysliet 🙂

no mne bolo zle predvcerom a posledne dve rana som mala kyselinu po prebudeni, ale nie na grckanie 😅

fiiiha tei, to budete mat zaujimave a orginalne fotecky zo svadby 😉

krasne tei, ta miestnost 🙂

kati jj januarovi charlieho anjeli budu rodit naraz, par dni hore dole 😅

mna prsia nebolia, len bradavky mam citlivejsie 😕

tei 170 je tak akurat, ja mam 175cm 🙂, takze zase nejaka super zirafa nie som 😀 a 3 kila za 3 mesiace je podla mna super 😉, ja som horozne zvyknuta na pohyb, tak dufam, ze budem moct 🙂

lucialen
23. jan 2010

Miska, ja som z okresu Prievidza, ako pisala katka. Chodim len do skoly. V utorok posledna skuska a potom len na statnice 😵 😵 Meriam 165 a vazim 56,5. Tiez som na sviatky pribrala trochu, ale pociatocna vaha je 56,5. Mne to podla mrchy vychadza 6+0 a tp 18.9.

miskahryzka8
23. jan 2010

luci super, tak uz len statnice a mas pokoj 🙂 , tak drzim palce 🙂 , tak to sme fakt aj s katkou uplne natesno spolu 😅 , vianocne fazulky nase 🙂

kkatkaa
23. jan 2010

super tea neboj vsetko ti to dobre dopadne a potom si krasne uzijes volno a budes si uzivat pokoj aj s malou chrumkou 😉

miska ja by som do detailov moc neisla 😉 ja som gula uz teraz takze s tymto sa tu ja chvalit radsej nebudem 😠

miska uz ti bolo aj zle? to kedy zacina?

to sa tesim ze sme charlieho anjeli ze to budem mat s kym prezivat a tak jupi

luci super tak budeme ti drzat palce na statnice nech uz to mas za sebou a mozes sa tesit na mimi
aky mas prvy den poslednej mrchy? miska 13. a ja 15.12.

dzou
23. jan 2010

ahojte 🙂 .... tak na sobotu ste toho popisali.... asi ze je uz vela tehuliek a nikto nezuroval vcera 😀 ... my sme si dali trosku cerv. vina.... nie vela... ale teraz ma taaaaaaaaaaaak picha vajecnik alebo co to je... taksom nasrata ze co ked tam daco bolo a uz nebude kvoli tomu vinu 😠
no teda tyzdne vam ubiehaju... len co je pravda 😉

kkatkaa
23. jan 2010

miska sme tesne pri sebe to je super 🙂

kkatkaa
23. jan 2010

aj s luckou samozrejme

ahoj dzou 😀 asi mas pravdu, my sme boli sice vcera vonku ale ziadny zur to nebol chvalabohu sedeli sme v nefajciarskom aj ked som bola s fajciarmi (nastastie) a objednala som si 2 deci vina a za cely vecer som si z toho parkrat fakt len malinko usrkla a potom som sa tvarila ze je kysle a ze mi nechuti a tak som pila uz iba dzus - to som bola ale nenapadna co? 😀

dzou kedy necakas?

dzou
23. jan 2010

teda kati hej bola si nenapadna 😀
no necakam az stvrtok- piatok... dnes som 25dc.. 10-11dpo asi... no ja mam dlhu lf... ale budem testovat asi v utorok... to uz bude daco vidiet ak bude ... no pochybujem ze tam daco bude...
no ak hej tak by somk bola len 2-3tt pozadu za vami 😉

kkatkaa
23. jan 2010

ja viem dzou 😀 samej mi to bolo dost trapne sme sa s mm kopali pod stolom - teda dufam ze to bol on 😀

super tak drzim palce na testovanie a daj hned vediet budem na teba mysliet aby ms nedorazila

dzou
23. jan 2010

kati 😀 .... by bola sranda ak by to bol niekto iny 😀 😀 😀
no ja neviem... picha ma teraz tak cudne v podbrusku... tak uvidim... ale diki ze budes na mna mysliet a jasne ze dam vediet 😉

lucialen
23. jan 2010

Ja mam 12.12. 😉

dzou
23. jan 2010

a ja 30.12.... takze ak sa zadarilo tak budem 2tt za vami 🙂 ...
kati a men si uz pas.... take palice ako mas sak si jasna tehula 😉

kkatkaa
23. jan 2010

super dzou budeme v napati cakat 😉

pas by som si chcela radsej zmenit az po navsteve dokiho ale diky 😉 dufam ze mas 100% pravdu

dzou
23. jan 2010

no podla mna si kludne zmen.... lebo mam 100% pravdu 😀 no a napr. si zober ze ja ked budem tehu tak tu sa chodi na prvy utz az okolo 12tt...proste to beru tak ze ked ti meska mrcha a test je poz. tak tehu si 😉

kkatkaa
23. jan 2010

dufam dzou 😉

to je zaujimavy pristup teda - takze taka bezna anglicanka by v mojom pripade uz brala ako hotovu vec ze je tehu?

baby ideme do toho hlohovca zatial sa majte pekne a vecer sa este stavim

dzou
23. jan 2010

hej hej kati...aj mm segra ked dosla k dr tak jej hovori ze meska mrcha? test.poz? takze ste tehu... ani krv na hcg jej nebrala uz to brali ako samozrejmost... az potom neskor jej robili uz tie rozne vysetrenia

tea333
23. jan 2010

Miska idem s naj kamoskou na Sri Lanku, kludne chod na dofcu ak ti nic nie je, len si vyber kratsi let 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre