Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
3. apr 2010

tea uz sa nevytacam,uz mi je lepsie

xena1
3. apr 2010

groka nerozculuj sa,mysli an seba v prvopm rade a na babatko,nik ti zato nestoji aby si o neho prisla...
tea ako sa mas?

tea333
3. apr 2010

xeni ahoj, mam sa dobre, sviatkujem, cize nic nerobim, u nas sa neupratuje ani nevyvara, tak som urobila spagetky s tuniakovo-bazalkovo-rajcinovou omackou a lenosim 🙂
maly v brusku kopka, stale triafa mechur tak na zachod chodim pavidelne 🙂
co ty? ako sa ma fazulka?

xena1
3. apr 2010

tei,ja sa tiez snazim oddychovat,aj ked sa obcas viac pomotam po byte... 🙂 fazulka zije,bucha jej srdiecko a dufam ze to aj tak ostane...vo stvrtok idem znova na sono,tak som zvedava kolko sme podrastli... 😉 nepostrehla som ty cakas chlapceka???mas aj meno?v ktorom tyzdni sa to da zistit ?uz som zabudla... 😉

xena1
3. apr 2010

spagetky-mnam,by som iba jedla.... 🙂

tea333
3. apr 2010

xeni ano, cakam chlapceka, da sa to zistit uz od cca 11-12 tyzdna ta v pohode zoberu, je to v BA na fakulte mediciny pri americkom namesti.vola sa to geneton.Meno este zvazujeme,zatial Kai 🙂

janulka04
3. apr 2010

Ahojte, babulky,
tak ja zase len na skok....nejako sa mi to prihorsuje vsetko, dnes som mala tlaky na konecnik, brutal bolesti nahovado v krizoch a potom som myslela, ze sa i panva rozleti...zacala som stracat balanc, uplne mi nohy zmeraveli...fuj, hrozne to bolo, ma tu mm musel 15 minut masirovat a este pindal do toho, ze kebyze si lahnem na brucho, ide to lepsie...no chcela by som vidiet, ako sa da lahnut na ten moj melon, ma nas.. 😠 .a dvesto pind mal k tomu, lebo som ho vyhodila od notebooku... 😠
ale potom uz mi cele brusko pusinkoval, nervak protivny 😵
ja somzase zacala po obede chodit spavat...dobre co? v noci idem 3x na malu...tak akurat som vravela mm, ja to vidim tak na koniec aprila - zaciatok maja najneskor, to boli poslicky nahovado a aj vcera som to mala....navyse na intimke stale vlhko....az mokro...no ved uvidim vo stvrtok, mala kope o dusu, spare sa pod rebrami, boxuje do zaludka, proste same prijemne pohyby...uz a tesim, az jej to budem moct vratit a poriadne ju "pokuskam" 😀

Ahoj, xeni, som rada, ze je vsetko ok, drzte sa a ozvi sa aj castejsie...

Groka, veru, s hlupymi ludmi sa neoplati sa jedovat...to su zbytocne nervy moja....davaj si na seba pozor babula... 😉

brisilda
3. apr 2010

fiha groka vazne si davaj na seba pozor a nenamahaj sa tolko !!! inak ja viem ze panadol a pralen sa uzivat moze ale ci aj v takom mnozstve v akom si ho uzivala vies? ale zaklad je ze fazulka je v poriadku 😉 tak uz ju nerozculuj a oddychuj tak casto ako sa len da aj ked pri malom to asi je velmi tazke 😝 to poznam na svojom 😀 najlepsie je v nemocnici tam ste nutene lezat vegetit a nic vas nerozculi ved prave som sa dozvedela ze jedna kocka lezala v nemocnici s krvacanim a sla domov na reverz no a o dni ju priviezla sanitka musela ist rovno na sekciu a male je na infuzkach 😠 ja by som take matky vrazdila 😠 😠 😠
janka ty si davaj tiez bacha neze ma predbehnes 😒 ja sa zatial drzim az na ten tlak no ide mi obcas roztrhnut rebro 😀 vtedy nemozem mat ani podprsenku 😒 a zaha ma pali uz iba po magnezku 😠 snazilky moje vam drzim palce aby vam teplota stupala aspon na 37 C a na testiku boli vytuzene // 😉 a inak vsetke tehulky moje zlate drzte sa da sa to zvladnut ved mne to terza uz akosi rychlo leti 🙂 ani sa nenazdame a budeme tu mat deturence 😉

janulka04
3. apr 2010

babule, vy sviatkujete takto naplno? tak prijemne sviatky, ja nejako nemam chut 😝
je mi na tycku, ze tu niesu sibaci a nahadzu sa vjcia a sladkosti do travy, prosty prihluply americky zvyk aj tu...bleee

groka
3. apr 2010

Ahojte

janulka,cicka,co to citam?poslickovia az takito?davaj bacha na seba ako aj ja,ja sa snazim ...

bris,uz chcem zabudnut na to zle obdobie s tabletkami a podobne...verim,ze male je v poriadku,dnes mi pokec s kamoskou pomohol,videla som ju a jej dve deticky najmensie sladko hajalo v kociku

nekrvacam kocky,len take cudne bolesti ako do lavej slabiny citim a niekedy take tlaky do bruska,uz si idem lahnut pred jedlo sunka,vajcia,klobasa,chren a budem nejaky kuk film na jednotke po poste,ak nezaspim,maly mi uz spi,este som mu gratulovala a ukazovala ake torticky som mu spravila

brisilda
3. apr 2010

jej groka maly ma narodky ja som zabudla tak vsetko najlepsie prajem vela zdravia stastia a lasky 😉 inak neboj male je isto v poriadku 🙂 coskoro prekrocis 30tt a 40tt tu bude co nevidiet 😀 aspon mne to rychlo ubehlo hlavne ak sa mrknem na prvu fotku zo sona 😀

janulka04
3. apr 2010

groka, veru, aj brusko mi padlo, preto si myslim, ze maximalne mesiac a idem na to...navyse baby aj byvaju skor. No toto sa mi nezda, nechcem si pchat prst dnu, ze ako mam cipok, pockam na stvrtok, nech ma pozrie odbornik
a malemu vsetko naj, hribikovi zlatunkemu 😉

janulka04
3. apr 2010

veru, bris, si pamatam, ako moje male, ze: mami, kedy budes mat uz velke brusko??
a uz som aj prevysila ich ocakavania 😀

brisilda
3. apr 2010

janka tebe uz spadlo brusko? 😕 to moje je stale hore 😉 a kazdy mi hovori ze kebyze im nepoviem ze cakame chlapceka ze si myslia ze to bude dievcatko lebo ho mam vraj okruhle vypukle a v predu 😀 ved kebyze neni sono tiez si myslim ze to je baba pri samkovi som mala brusko spicate a viac po bokoch 😉 inak ja od buduceho tyzdna zacinam sexovat 😀 myslim o tyzden nie teraz od pondelka 😉 a som zvedava co to spravi inak cipok mam stale 3 cm a zatvoreny 😉 no ja si ho janka nahmatat neviem 😀

janulka04
3. apr 2010

bris, ja keksujem momentalne pravidelne...minule 4x po sebe...nemozem za to, mm u sa mi vyhyba 😀
a hej, padlo mi...preto pocitam tak 37tt maximalne

miskahryzka8
3. apr 2010

ahojte, tak my sme boli dnes s partiou na chate opekat a na prechadzke v lese, super bolo na vzduchu a este sme kupili po ceste domov rastlinky, kamienky, drevo a slimacikov do akvarka, tak som sa s tym doteraz hrala 😅 a rybicky za tyzden, ked bude uz taka lepsia voda aj ked mam tei pripravky do nej, potom nafotim 😀

fazulka jej husicky a to vam neodletia z toho potoka 😕

tei aj mne tei velke 🙂 , ked som bola mala sme mali 500 litrove v obyvke a 300 litrove v detskej izbe, v tom vacsom cichlidy a v tom mensom klasiku, ale to bola krasne 😵 😵 😵 , ako deco som pred zaspavanim niekedy do neho kukala ako do telky 🙂

inak dnes bol s nami synovec kamosov, autista 12 rocny... a druhe babo jeho mamina cakala po x rokoch a potratila ho, takze asi tak...

groka ty mas toto tehu akko na husenkovej drahe 😒, dufam ze aspon pocko dnes ta trosicku potesilo 😉

miskahryzka8
3. apr 2010

xeni super ze drobcekovi sa dari 😵 , prijemne sviatky aj tebe 🙂

janulka, u teba to tusim donasaju najviac nohy 😕, no mne by teda sibaci nechybali 😀 😝

groka vsetko naj, naj, naj dodatocne drobcovi 😵, nech ta hlavne poslucha 😉

no ja som si zase zvykla ponocovat 😠, idem haji 😀

cheerlady
4. apr 2010

ahojte babule,ja vam chcem len pekne sviatky zazelat 🙂 my mame dnes termin,tak som zvedava,ci si je toho krpec vedomy 😀

lucialen
4. apr 2010

Caute 🙂 Do riti, napisem prispevok a neprida mi to 😠 Nam sa pokazila pec na kurenie, tak tu mame prijemnych 16stupnov, navyse teraz cez sviatky, ked nikto nerobi 😠 A laptopu tiez prepina, za 2 hodiny sa mi 4x restartoval 😠
A vy ako sviatkujete? 🙂
Jani, citam, ze ty uz sa pomaly pripravujes, ale Stellinka by este mohla vydrzat, nieze predbehnes aj Cheer 😉
Cheer, tak dnes termin, chlapci su trochu lenivejsi, asi sa mu este velmi nechce 😉

groka
4. apr 2010

Ahojte,ze dobre ranko 😀

babule dakujem za gratulacie,maly mal vcera meninky

ideme varit,fasirky a zemiakove pyre,ja som mala na ranajky jablkovu tortu s kafe,vcera vecer smotanovu,som kolaudovala 😀

janula osobne si myslim,ze pojdes skor a bris budes prenasat,taky tusak asi

cakam na male kedy sa zobudi alebo co robi,lebo necitim ho,uz som aj malemu kazala,nech mu nieco rozprava,tak maly zase
"cau kamo,kedy prides"to mi akurat stvrdlo brusko,este som si myslela,ze ked sadnem za pc a teraz som pocitila ho konecne,totizto ked sedim za pc,tak asi ho tlacim a vtedy ide vyskocit von 😀 no ale mozem ist kludna varit,pradlo musim niekde schovat babule do skrine nech to nikto nevidi,ale kamoska ma upokojila,aby som si z toho nic nerobila,ona ma v skrini 7 varok 😀

jaj ja vas mam tak rada

janulka,ked prides na svk musime baby ktore budu mat zaujem spravit nejake stretko,ale este aspon v july,aj ked to uz budem mat trosku strach cestovat do ba alebo niekde tam,asle nevadi,keby daco,ruzinov to isti 😀

a\baby kto by mal zaujem?

groka
4. apr 2010

cheerlady na teba som dnes rano mylslela,ze ci este nerodis

janulka04
4. apr 2010

ahojte....
groka, som zvedava, ci sa tvoj a moj tusak splni...inac, co sme mali rovnake myslinky? varim to iste...teda fasirky, ale zemiaky som dala varit, ze pyre, no medzitym som dostala chut na zapekane...takze zmena 😀 a salatik uhorkovy, mnaaam 😝

ja som za stretko...a ja ako vravim, mam vsade niekoho, takze mne v tom juli je jedno...ja mozem aj docestovat, tebe som groka slubila 😉
a Blavacky, to mam kustek od Stupavy, kde som roky zila a male tam maju krstnu, takze takisto no problem 😉
a Bris mozem kuknut, ked budem u mamy...a je to 😀
dobry plan, co???? 😀 😀 😀

inac, cheer, chlapci su lenivci, im sa nechce a ty si este prvorodicka, kludne moze byt, ze aj tyzden si bude este u teba hoviet, ved kam by sa ponahlal? teraz to ma full servis 😀 😀 😀 😝

luci, do prciiiic..ako my pred nedavnom...to je sila...inac, mna od rana asi 5x zobudilo vyzvananie kostola, kedze byvame kustek od neho....a vyzvanali po 5-10 minut, normalne nejaku ariu akoby vyhravali, tak mam take jedy, ze hotovo!!!!a to uz od siestej 😠 😠 😠 , vtedy sa najlepsie haja...

a mm ma sarlach...ved co aj cakal po tolkom keksiku so mnou? 😀 😀 takze my zomierame 😀 😝 😀 😝

tea333
4. apr 2010

cheer aj ja som na teba myslela 🙂 Tak keby ze si nahodou je vedomy, tak myslim ze za vsetky baby ti zelam rychly a bezproblemovy porod a na konci zdraveho kriciaceho Riska !! 😵 😵

groka
4. apr 2010

cheer povinne 2 krat si daj keksiku,ale hned za sebou,to isti porod 😀 odskusane

janul s tebou sa stretnem aj keby koniec sveta bol 😀

keby sme chceli vsetky spolu,tak to asi niekde na pol ceste od bris a blavacok a to je u mna 😀

idem varit

groka
4. apr 2010

inak babule prijemne sviatky zelam,vela vody kocky a chlapcom vela vajok 😀

janulka04
4. apr 2010

groka, 😀 😀 😀
veru, cheerly, hlavne rychlo, bez komplikacii a nech ste obaja v poriadku...juj, sa tesim na fotecky 😉 😵 tych nasich babuliek 😵

a groka, v Piestanoch mam svokru..to je kuso od teba, tak sa neboj 😉

groka
4. apr 2010

janulka do piestan pridem aj ja,tam som bola naposledy ako 3 rocna,pekne tam je,nie?

fasirky sa pecu

ale babule moje zlate,mna asi vytstre,zub neboli a viete co mi je?NEVOLNOSTI su spat...ja som to tusila,ked neboli zub,tak mam nevolnosti,je toto zakon schvalnosti?oblieva ma pot,srdce tlce ako o preteky,v noci smadna stale,4 krat na wc a to som len v 5 mesiaci,uz vcera som mala nechutne nevolnosti v obchode,ale to som si myslela ze mam kvoli nervom,ale dnes veru nervy nemam

groka
4. apr 2010

baby 😠 co nepisete? 😠 na ocet som 😠

brisilda
4. apr 2010

groka ja nepisem lebo mam kopec prace a som k tomu leniva ☹ dnes sme mali velkonocny obed a vaha cim dalej tym viac sa blizi k trojcifernemu cislu 😔 hanba mi ja som s toho uz nestastna ved ja priberam uz aj s cistej vody aj nohy mam tlste a teraz neviem ci opuchaju alebo to robia tie kila navyse ☹
cherlady tak ty uz sexuk vo velkom a ako bodus si dopraj horucu vanu 😉

groka
4. apr 2010

bris,ja mam roboty tiez ako na kostole,ale stiham vsetko zatial 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre