Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
25. nov 2009

dzou ty mi robis chute.... 😀

groka
25. nov 2009

jaj baby,akurat vraim muzovi zajtra nejdem opat na teoriu,ale pojdem ale az ked pride z prace to je ze budem meskat 3/4 hodiny,ale budem tam vyse hodiny a uz sa testuje vraj,ale ja zajtra nejdem doktorovi vseobecnemu,akoze nemam ani chut a preco?lebo viem aky je,vezme mi krv a posle ma domov takze mi uuuuuuplne staci ist v piatok gynekologovi a povedat mu,ze par dni pred ms ma zacala boliet a boli dodnes ale ovela viac,mozno to ma suvis s hormonmi,inak dnes som zaspinila,co nechapem,ja mam skor pocit ze to bude po zenskej stranke+ stitna zlaza mozno,poznam vseobecaka a poznam gynekologa a gynekolog mi pomoze viac,to mi verte babule,takze zajtrajsi plan je,lezat,lezat a lezat v posteli s vyhlaskou v ruke+spanok ,za netom by som ani nechcela velmi byt,mozno to je aj z toho a mozno baby ma chyta predsa len chripka,mala som 37,1 doma na pohotovosti 36,8,nechce sa mi nad tym spekulovat,v piatok viem,ze budem vediet nieco nove,mozno ma aj s niecim prekvapka doki,vsetko je mozne,

baby tehulky,netehulky,akoze ma seriete s tym ked niektora nechcete pisat ked mate nejaky problem lebo nechcete sirit negativnu energiu a podobne,to by som ani ja nemala pisat ani nikto kto ma problemy mali by pisat len baby ktore nemaju ziadny problem,ale o com je predovsetkym zivot?o problemoch a o tom aby sme sa vykecali,nazbierali rady a podobne

peti,pridi sem ked ti bude najhoprsie a popis s nami,alebo ip,kludne aj mne,mna to vobec neobtazuje

groka
25. nov 2009

tie slimaky robi aj svokra,cesnakovo sunkove,mnam+syr

brisilda
25. nov 2009

dzou mnam to musi byt chutne navnadila si ma a zajtra takto budem experimentovat ja 😀 no ja tam asi dam mlete masko tvrdy syr a este co najdem v chladnicke 😉 a inak aj parky zrolovane v lis. ceste su mnamky 😉 a hlavne velmi sikovne a jednoduche predjedlo 😀 😀 😀

motylek17
25. nov 2009

groka ty si spisovatelka 😀
dzou ja som myslela, ze si robila normalne slimaky - az teraz mi zaplo ze z list. cesta 😀
monika ahojky, ako sa ma nasa tehulka???

groka
25. nov 2009

baby tie samrone poznate co sa robia z listkoveho a plnia sa ?tak na miesto sladkeho tam napchate bude platkovy syr alebo karicku a sunku do uz upecenych samroni a date len prihriat do mikrovlnky aby sa to roztopilo mnam

groka
25. nov 2009

bris a v ktorom obdobi si si myslela ze som tehu?

sharmana
25. nov 2009

bris. no to sa aj mne často stávalo, len teraz ako som tehu som unavená a nechcem sa zbytočne presilovat... ale už nemám na výber 🙂 robím karé so syrovo šampinonovou omackou a tarhonu, mnaam...

dnes tu je nejaký kuchtíkovský večer 😀

motylek17
25. nov 2009

babulky, idem si lahnut, majte sa krasne a nepripalte daco 😀

groka
25. nov 2009

motylek 😀 dobru nocku,aj ja sa poberiem co chvila,tabletu mam v sebe

xena1
25. nov 2009

ahojte

brisilda
25. nov 2009

ahoj xena 😉
groka myslela som si to ked si pisala, ze uz 9 dni ta boli hlava ale je jasne ,, ze za bolestou hlavy sa mozu skrivat rozne diagnozi 😒
motylek tak bru noc 😉

sharmana
25. nov 2009

tak dobrúú motylek...
groka, už je lepšie?
ahoj xena

lucialen
25. nov 2009

Hej hej kde idete? 😠
Ja som uz tu, ale som riadne unavena, to drevo ma odrovnalo 😀
Petka, drzim velmi palce, ale hlavne aby si sa takto nenatahovala a vyriesilo sa to 😉 Nemozes sa ani tesit, ani smutit. Keby aspon vies, na com si 😒 Kazdopadne, mna neobtazujes negativnymi myslienkami, viem, ako hrozne sa asi citis, ani ja som tu nechcela pisat o neg. veciach, aj som bola zahriaknuta, ked som pisala o potrate, ale je to realita, musis to ventilovat, nie drzat v sebe tolko stresu 😉 No aj tak verim ze vsetko bude ok 🙂
Ahoj Xeni 🙂 Ako folikul, podrastol? Uz vies kedy ides na IUI?
Veronika drzim palce na zajtra 🙂

lucialen
25. nov 2009

Monika ahoj 🙂 Ako sa ma malinke? Nerobi ti problemy?

groka
25. nov 2009

bris cakam na zajtrajsiu teplotu,skoda ze som nemerala od ms,no nevadi
sharmana nie neni lepsie,chodim ako ozrata ale mam v sebe liek,tak si idem lahnut a mozno este otvorim knihu aj ked nevidim poriadne na posmenka vsetko mi lieta,ale to nie kvoli zraku ale ze sa mi toci hlava,no mna citanie uspava
dobru nocku idem haji

xena1
25. nov 2009

ahojte...folik podrastol,dva dominantne jeden 14mm,druhy 12mm,v sobotu idem do heliosu na folikulometriu a tam sa asi uvidi,ci tento cyklus alebo potom,dal mi doki aj pregnyl ...tak uvidime...

sharmana
25. nov 2009

luci ja som tuuu 🙂
o akom dreve to píšeš? nejako som mimo 😀
a dobre si to napísala tej peti, najhoršie je, ked človek nevie na čom je 😒

sharmana
25. nov 2009

groka. tak sa čo najskôr vylieč a dobrúú

lucialen
25. nov 2009

Sharmi, drevo na zimu na kurenie do krbika sme ukladali, 😀 Som z toho vycerpana, lebo uz 2 mesiace sedim na riti a nic nerobim a teraz toto 😀
Xeni, tak zase 2 folikuly? Ty si superplodna 🙂 Neviem na co ides na IUI 😉 Tak dufam, ze to vyjde tento mesiac, to by bolo super, keby prasknu 2, bola by dobra sanca 🙂

dzou
25. nov 2009

maji no ja som ich uz mala upecene moc fajne 😵
joj baby som zvedava aka bude zajtra teplota ale uz sa asi ani nebudem tesit ked bude hore jedna baba v inej tee sa ma pytala ze ci nebola ovu neskor 😒 tak neviem ale podla mna nie ale zase nic nie je iste tak uz sa neviem dockat rana 😅 co sa vlastne stane

xena1
25. nov 2009

luci no vidis a predsa sa nic nechyta 😢 aj aj mam z toho troska zmatok,som zvedava co mi povedia v sobotu v heliku...dal mi aj pregnyl an prasknutie folikov tak somzvedava...uvidime v sobotu...bodaj by to islo aj bez IUI

lucialen
25. nov 2009

Xeni a ten pregnyl si este nebrala?

sharmana
25. nov 2009

luci. no ja som zas prekladala drevené laty z balkona, ale ty si sa určite viacej narobila 🙂

dzou. teplota je momentálne super a už ta delia myslím len nejaké 3 dni od výsledku, že?

sharmana
25. nov 2009

a práve som prekorenila mäso, dávala som biele korenie, a tak som sypala, že ved ani cítit nie je, že som sa presypala, no dá sa to jest, ale bude to teda riadne pikantné 😀

sharmana
25. nov 2009

xena. kamoška nemohla 3 roky otehotniet a pritom bola zdravá a už má jedno dieta... a teraz zrazu, ked ani nečakala otehotnela... mne sa snívalo, že jeme spolu kyslé uhorky a obe sme otehotneli... tak dnes v noci budem asi baby snívat o vás všetkých, že jete kyslé uhorky 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

brisilda
25. nov 2009

😀 shami stale lepsie ako keby si to presolila 😀

dzou
25. nov 2009

nooo uvidim ako sa bude tvarit teplota ak dobre testnem bud v sobotu alebo v nedelu ale zajtra cakam pokles taze sa nebude testovat ja proste neverim ze sa to podarilo 🙂

dzou
25. nov 2009

jezis fakt sharmi este rno som ti chcela napisat a som zabudla ze ci sa ti nemoze aj o mne snivat ze jem spolu kysle uhorky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sharmana
25. nov 2009

bris. nooo, to je pravda, ale už minule som prekorenila a mm sa smial, že "dobré, ale trošku pikantné, nie?"... ale zjedol...
ja zjem aj pikantné, neviem síce či je to zdravé v tehu, ale na to kašlem, ved to nejem každý den..

dzou. jasné že aj o tebe sa mi bude snívat, všetky snažilky budem sa snažit snívat o vás ako jete kyslé uhorky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre