Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
15. dec 2009

waw to mate super u nas o sneho este neni ani chyru ani slychu 😀 ☹ no mrznut uz mrzne

xena1
15. dec 2009

jani a mala si normalnu mrchu???

luci,rozmyslam ze rano urobim test.len pre istotu,a pojdem za svojim dokim a poradim sa,len by mi ovulka vychadzala an sviatky a ja neviem ci mi dakto urobi folikulometriu,a v centre IUI ????

bris...ktovie kd eje chyba

tea333
15. dec 2009

jeee bris Diefcaaaatko 😀 😉 zavidiiim zavidiiim ale v dobrom 🙂

Fomarik no na mna vestica povedala ze toto nebolo vhodne obdobie, ale hlavne povedala ze budem mat dievca a potom asi zase dievca 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a tejto predpovede sa mi dost plnia 🙂 jeeeezis no bodaj by
a to urieknutie no to snad zartuje 😒

groka ako?? nejake dalsie testiky?

janulka04
15. dec 2009

😀 no, bris, moc super to nieje...iba za oknom 😀
ja som normalne leniva vyliezt von v tom mraze 😀 😀

janulka04
15. dec 2009

xeni, ano, uplne normalnu, len kratsiu...ale nebola slaba...mala som aj fest krce...

xena1
15. dec 2009

skusim rano test,nech mam istotu ze je to normalna mrcha a mozem riesit dalsie moznosti....skoda ze su sviatky...poriesila by som to v ramci volna...

janulka04
15. dec 2009

no ved uvidis, xeni....kazdopadne, drzim palce..tak ci tak

lucialen
15. dec 2009

Xeni ja myslim ze centra budu robit, ved hadam niesi jedina, ktora bude mat ovulku cez vianoce, a tie co idu na IVF a tiez to vychadza na sviatky, tak to hadam neodložia 😒 Ja pojdem na injekciu aj na stedry vecer, mne je jedno, len nech mi ju daju 😉
Tea, ako ide ucenie? Akurat som pozerala palbu o tej trenciankej uni, super 😒

janulka04
15. dec 2009

tea, co je s macickou?

brisilda
15. dec 2009

tea ja neviem ci to je na 100% dievcatko no mam tusaka po tom co som videla resp. nic nevidela 😀

xena1
15. dec 2009

janulka dakujem

luci ved aj ja by som sla aj na vianoce len aby niekto robil...zajtra pojdem k dokimu a zistim...

a dam vam vediet...ja osobne si myslim ze nam to spontanne nepojde...a mm ma v januari operaciu ruky,tak by som to rada stihla teraz ale uvidim ake budu moznosti

janulka04
15. dec 2009

bris, ja som ticho...no mne sa zdalo odzaciatku, ze to bude baba 😉

lucialen
15. dec 2009

Chod Xeni 😉 Ale ze uz druhy krat si mala dva foliky a ani jeden sa neuchytil, to je na nervy 😠

lucialen
15. dec 2009

Xeni, Antonio v pondelok nebol v praci, zase sa niekde ulieval, tak som bola u pani riaditelky, hrozne zlata, ked to porovnam s Antoniom, sme si pokecali, zasmiali, fakt velmi mila doktorka 😵

brisilda
15. dec 2009

jani no kebyze sa to v pondelok potvrdi tak potom tusaky tehuliek su vazne ozajstne no u mna boli tusaky stale opacne 🙂 no tak ci tak vestica potom vyvestila spravne 😀 pockame este a uvidime 😉

janulka04
15. dec 2009

nic si z toho nerob, bris, ja som si pri malych tiez fandila, ze bude Risko a Robko 😀 😀

xena1
15. dec 2009

luci,antonio je svojsky....to verim...jeho bracho detto....teda antonio je jeho slabsi odvar 😀 ...a nemozes chodit k tej doktorke???
ano je to na nervy,alebo je chyba niekde inde...preto myslim ze by sme mali skusit IUI a ak nic tak mozno mam nepriechodne vajickovody...
citala som ze mas liecby tak drzim palce nech su riadne vajka....

brisilda
15. dec 2009

xena inak castou pricinou neplodnosti su prave nepriechodne vajickovody no to podla mna neni tvoj pripad 😉 no tak ci tak ak sa cim skor najde pricina potom je cesta k babatku rychlejsia 😉 drzim vam place 😉

lucialen
15. dec 2009

Ale,ja som s Antoniom spokojna, ale fakt je rozdiel medzi zenou a muzom gynekologom 🙂
Tak to by mohli vediet lekari, kde je chyba, urcite je tam viac moznosti 😒 Daj zajtra vediet ako si dopadla 😉

xena1
15. dec 2009

bris ja si tiez nemyslim ale napadlo ma aj to...rada by som absolvovala najprv IUI...a potom sa uvidi..

ktovie,mozno sme par kt.spolu nemoze mat deti...urcite dam vediet...

brisilda
15. dec 2009

xeni to su uz podla mna silne slova ak sa chce cesta sa stale najde ci uz pomoze medicina alebo nie no riesenie je stale 😉 su pary ktore su na tom ovela horsie cize netreba vesat hlavu a skusit vsetko co sa da nakoniec sa to aj tak podari podla mna prirodzene 😀
lucka a tebe uz zistili pricinu preco sa vam nedari?

xena1
15. dec 2009

su bris,ale aj to je jedna z pricin...samozrejme som odhodlana na vsetko...

lucialen
15. dec 2009

Xeni, nad tym aj ja rozmyslam, ale este sme nic neskusili, ty si este ani nijake horm. lieky nebrala, este mas pred sebou vela pokusov a moznosti, urcite jeden sposob bude ten dobry pre vas 😉 Zajtra pokecas s dokim a zase sa pustis do boja, ved teraz to uz nevzdame 😉
Bris, zatial zistili, ze nemam ovulku, dufam, ze to je vsetko a ostatne veci su ok 🙂
Dobru noc dievcata 🙂

groka
16. dec 2009

neda sa mi odoslat prispevok 😠

groka
16. dec 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/groka

kuknite do grafov teraz som ho tam poslala nechce mi nakoniec graf sem odoslat

groka
16. dec 2009

😅 😅 😅 😅

groka
16. dec 2009

tak dobre ranko

babule ja som sa kukala na tie testy a teda ten vcerajsi je najsilnejsi,urcite mi to neda a kupim dnes zase asi mamamtesty a odtestujem zajtra rano

bris,tehulky aj vas tak boleli prsia ked ste vstali z postele alebo ked ste sa zohli?ja mam pocit ze mam kamene v nich a taha ma to dole 😀 dnes som mala len banan na ranajky a teraz kafe,mohla by som ju uz prestat ale ja pojdem 1 denne to mozem?v robote si asi este nieco kupit,dnes budem asi na ovoci len,lebo mam strasne plny zaludok,som to posledne dni prehanala potom ako som mala tie horucky,ja nemozem takto jedavat a ani vecer a ani tak vela...

groka
16. dec 2009

xena mrcha dosla? ☹

baby ale nechcem sama rodit v auguste,este nejaka tehulka nech pribudne,mame este niekoho do konca roka kti by mohol mat 2 na testiku?

dzou
16. dec 2009

dobre ranko 😉 groka super to vyzera moc sa tesim s tebou no u mna to konecne vyzera ze ovula bola ale kedze som nemerala na 14dc mohla byt aj vtedy ale uz sm skusala ff a vyznaci ju na 15dc samozrejme 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou dnes uz konecne ide mm notebook na reklamaciu tak som zvedava co tomu bude lebo ze ak chyba softweru tak aj tak budeme platit 😖
boze nech uz su vianoce uz sa mi nechce chodit do roboty ze si aspon na chvilu oddychnem...no ale musim tak sa majte pa pa 😉
a inac veronika zatial pekny grafik 😉to vzdy zabudnem napisat pekne schodiky sa tyi urobili len nech su to take krasne schody k // 😵

tea333
16. dec 2009

Groka este raz,ale teraz uz istejsie, gratulujem, musi to byt super super pocit 😀 😉 🙂 🙂 🙂

No co sa tyka macicky, ta je v pohode, nasli sme jej novu stastnu rodinku a zije u byvalej spoluziacky mojej naj kamosky, ta baba je milovnicka zvierat a hned sa do nej zamilovala, chcela macicku ku psikovi do bytu, a teraz su z nich kamarat 😵 😵 😵 😵

Moje ucenie no zajtra mam skusku, ale neviem neviem 🙂

moj nezaujimavy graf, tento mesiac zjavne vobec nic, ked je teplota tak nizko:
http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre