Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
16. dec 2009

xeni, huraaaa, tak teda drzim palceky...ty si sikula, co vsetko si stihla 😉

nadenkaaa
16. dec 2009

jani ved jasne okrem toho uz sa aj u nas upusta z ortopedickych gati ale podla mna je to dobra vec a urcite by som dieta aspon do 3 mesiaca veku balila nasiroko lebo napriklad ja som mala ako dieta s tym problem 😉
rovnako ako sa upusta od toho kupat dieta kazdy den ale moj nazor je ze kupat dieta kazdy den je fajn hlavne pre taky rytmus dna spravne hyg, nnavyky a okrem toho ved aj dospely sqa rad denneospechuje tak preco neokupat dieta? ale samozrejme je to na kazdom rodicovi ako sa rozhodne 🙂

janulka04
16. dec 2009

tak to hej, to kupanie je podla mna dobre v ramci naucenia sa, ze po kupani sa spi..ja som male nekupala iba ak boli chore...
nadi...a mozes mi povedat, preco nie polohovat? mna to zaujalo....prosim..dakujem 😉

xena1
16. dec 2009

motylek dakujem...aspon budeme v rukach odbornikov a nie mojho nemozneho gyndosa...som na neho nastvana...

jani,asi som sa riadne nastvala a mooc chcela...tak som zdvihla telefon cinkla znamemu dal mi kontakt a dohodla som...tak som sama zvedava na utorok..jani som 3DC a uz len slabucko spinim...je to divne

janulka04
16. dec 2009

noooooooooooooo.....xeni, aby si nas este neprekvapila // 😀 😉
ja som mala taku mrchu pri dvojkach tiez a dva mesiace... 😕 😵

nadenkaaa
16. dec 2009

jani som nehovorila ze nepolohovat skor len ze preco este minat prachy aj na nejake valceky?normalne zmotas dve plienky obalis ich do deky a to das kaolo dietata kao hniezdo menis polohu dietatu priblizne kazde dve hodiny samozrejme v noci nemusis preto otrocky stavat 😉 skor len ze ked sa dieta nakoji tak ho jendoducho das na druhy bok a potm zasa chrbatik a tak..
minule som si len tak pozerala a citala tu temu ze co sa maminam zdalo ako vyhodene prachy lebo to vobec nevyuzili 😀 a tam bolo veciiii 😉 urcite polohovat dieta ale zasa dieta by malao lezat na rovnom nepaci sa mi ani tie vajicka vyuzivat to len na nevyhnutne dlhy cas lebo podla mna je tam dieta v dost krkolomnej plohe-teda pre vyvin chrbtice 😅

nadenkaaa
16. dec 2009

xeni drzim palce u mna je mrcha odp ondelka v plnej parade takze ideme do 6 kola 😀 ratam to podla FF 😉

janulka04
16. dec 2009

jaaaj, som ta zle pochopila...no ja som davala vankus... a mala z neho zdrhla...vidis, popremyslam...esteze ta tu mame 😉

nadenkaaa
16. dec 2009

neviem ci som to spravne vysvetlila zoberies dve plienky bavlnene ktore zvinies do takeho sulca ktory obalis do deky alebo niecoho takeho prijemneho na dotyk najlesie su tie take prijemne materialy flaus alebo flanel a to si potm das okolo dietata trebars pod nozicky alebo ako bude lezat na boku je to hniezdo a to ma imitovat vlastne steny maternice -oni sa tam zvyknu tak rozne zvinut do takej fetalnej polohy alebo ako taki vgetaci si rozne vykladat nohy ruky je to super 😵

lucialen
16. dec 2009

Vy tu ale rozoberate veci 😕 Polohovat babatko treba? 😕 Ved ja si to tiez vsetko nastudujem 😀
Xeni, mily doki 😒 Ale aspon vas pekne zoberu a naplanujete si to 😉
U nas je cista zabijacka na cestach, chodi sa len 30kou 😒

nadenkaaa
16. dec 2009

mozno ak by som tu mala nejaku babiku tak by som to odfotila a hodila do albumu 😉 ale bez figuranta sa to robi dot tazko 😀

majuska7979
16. dec 2009

ahojte babule, neuverite ale v londyne sneziiii 😀 😀

janulka04
16. dec 2009

jasne, predstavivost sluzi...dakujeeeem, nadi 😉 😵
tak valcek si skrtam.... 😀
no, lucka....len studuj, moja 😅

nadenkaaa
16. dec 2009

inak strasne dobra kniha co sa tyka polohovania je kniha s nazvom :Nezna naruc rodicu:moderni poznatky o vyznamu spravne manipulace s novorozencem a malym ditetem- napisala to jedna ceska Vola sa E.Kiedroňova a fakt siu tam veci ktore clovek nevedel a moze sa z toho fakt poucit lebo uz san pariklad neodporuca davt dieta odgrcnut na plece 😅

nadenkaaa
16. dec 2009

majus to musi byt krasne 😵

lucialen
16. dec 2009

Majus, to prvykrat odkedy si tam? 😕 😀 Tak super, aspon mas zazitok, asi to dlho nevydrzi 😀

majuska7979
16. dec 2009

no ak to dalej tak pojde, to budeme mat krasne vianoce 😵

janulka04
16. dec 2009

nadi...asi idem zhanat, ked budem na Svk....lebo, vidis, to som ja nevedela, ja som male davala len na plece 😕
ved vravim, ze je fajn, ze ta tu mame... 🙂

xena1
16. dec 2009

nadi aj ja som dostala v pondelok-tak ze spinenie a krce,vcera sa pustila viac a dnes zas len spinim...divna mrcha..

jani,to by sa musel stat zazrak a test bol dnes negativny

luci,aj ja sa nato tesim,len sa trocha obavam co to tam stoji...fuu...a co ty?ako foliky???

lucialen
16. dec 2009

Nadi, ja s mojou nechapavostou, na to asi nepridem, preto by bola lepsia foto a aj si ju zapamatam do buducnosti 😀

lucialen
16. dec 2009

Xeni no to nemam ani ponatie kolko to tam vsetko stoji, urcite sa plati aj za pekny usmev 😒 Foliky neviem, dufam, ze uz rastu, dnes som zobrala prvy clostyl, tak cakam na nejaku reakciu, ale nic mi nieje 😀

nadenkaaa
16. dec 2009

luci skusim zohnat 😉

majuska7979
16. dec 2009

lucia, nie, uz som to zazila minuly rok, normalne 10cm snehu a uz mali kalamitu, neviem si predstavit co by robili keby napadlo ako u nas, vsak pamatam ze aj deti nechodili kvoli tomu do skoly, 😀 vies si to predstavit, u nas??? 😀

janulka04
16. dec 2009

jeee, majuska, si mi pripomenula teraz moju mladost, ked sme ani do skoly nemohli ist, lebo nam dedinu zasypali hory snehu, tak ani autobus nesiel....to vam bolo radosti... 😀

nadenkaaa
16. dec 2009

http://www.martinus.sk/?uItem=25312
takto to vyzera a maju to tam 😀

majuska7979
16. dec 2009

no to si pamatam aj ja, ale to bolo inne mnozstvo snehu, vsak koli tym 10cm som sa do prace nemohla dostat 😀

nadenkaaa
16. dec 2009

inak som aktualizovala tabulku 😉

lucialen
16. dec 2009

Maji, tak to by tu muselo napadnut 1,5 metra, aby sa neslo do skoly 😀 Museli mat riadny chaos anglicania 😀
Ale tu tiez zacalo snezit prvy krat a chaos je tiez dobry 🙂 Idem sa trochu posmykat na aute, povzbudit basketbalistov, hrame s Nitrou, budeme to potrebovat 😀 Vecer sa ukazem, ak tu niekto bude 🙂

xena1
16. dec 2009

luci,to ano.spermiogram 16euro,konzultacia zadara,tak som zvedava...kedy mas ist na folikulometriu?

jani je to divne cista intimka...

majuska7979
16. dec 2009

to sa pekne bav, lucia, papap

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre