Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
4. jan 2010

jj moze byt 😉 , papap zatim 🙂

miskahryzka8
4. jan 2010

Inak baby pozeram ten film obchod s bielym masom, drsne ale po dlhom case konecne dobry film, inak najziskovejsi je obchod s bielym masom, potom zbrane a az potom drogy... Ja som studovala socialnu pracu, ucili sme sa o takychtoveciach aj vela diskutovali, plus som praxovala v aliancii zien slovenska - tyrane zeny, ale aj predanymi zenami sa zaoberali, no hrozne veci sa deju v realite, tento film je este jemne podany pre divaka...

kkatkaa
4. jan 2010

ahojte babulky dufam ze si na mna este pamatate ale ja som sa sem za svet nemohla dostat

tak aspon takto oneskorene by som vam vsetkym super kockam chcela zazelat len to najlepsie do noveho roku - obrovske mnozstvo zdravicka, rodinnej pohody a lasky, len uspesne tehotenstva a snazilkovania tak drzim nam vsetky palce 🙂

ak by ste niektora mala cas tak by ste mi mohli nejak strucne napisat co nove sa tu udialo bo som uplne mimo

len som si z pasov precitala nove pribudnute tehulky - takze veronika, jarka a teuska hrozne moc vam gratulujem a drzim palce a som stastna s vami 😀

pre mna a ostatne stale snazilky - snad sa uz coskoro dockame aj my 😉

tak dobru nocku zatial dufam ze sa sem dostanem aj skor nez zasa o mesiac 😉

janulka04
5. jan 2010

tak dnes som prva?
babulky, podla mna to nebolo z tehu, dala som si jaternicku a asi mi porobila sarapatu...tak mam dietku, aby sa mi to nevratilo...co ma sice netesi, kedze momentalne chute mam, ze vyprazane by som len tak neozelela,, alepre mrnuska vsetko...
no a pohotovost, no comment, volali sme najprv aj 112, ale pristup tam bol hroza... 🙄
a miska, aj ja som kukala, ja take filmy mozem, ale potom depkujem....som stale pozerala male, ako spali, ze kebyze sa to ma stat mne...no strach a hroza....chuderky tie zeny a deturky... 😒

fazulka1512
5. jan 2010

ahojte, mrcha nedorazila, brucho pobolieva sem tam ale ona pride ja ju citim
teplotu som nemerala lebo som vecer zistila ze mi blbne teplomer, vecer ked som ho nasla tam ortut bola az po 50 a ked ju zbila tak na prvy krat mi ortut zisla az na 35, nechala som to tak

groka
5. jan 2010

Ahojte

tak my doma sami s malym,mne uz rano o 7:00 nebolo dobre,ledva som este zaspala,zaludok mam na vode,dala som si activiu a pyta sa mi zas pomaranc,mala by som ist do vane,hlavu mam v hroznom stave po tom ako len v posteli som,a ja ked sa sprchujem tak len na stojaka a to hlavu sa mi neche umyvat,vcera sme dali aj keksik,sa tesim ze som nezaspinila,ale bala som sa,dnes ma bolia krize pre zmenu

janulka ahoj

katka vitaj,preco si k nam nechodila?ani neviem

groka
5. jan 2010

a inak ja mam noci hrozne,ja nemozem spavat,sa len prehadzujem,je to na nervy,tuto noc som prezuvala stale nei tvrde,bolo to zo zubov,neviem ci mi odlupuju plomby,alebo co,ale hrozne a rano som sa zobudila s opuchnutymi dasnami 😔 tesim na aspon 5 mesiac,kedy si to zacnem uzivat,lebo teraz si to neuzivam zatial,no ale aj mozno sa to zmeni ked maly nastupi do skolky,uz aby to bolo,sa doma nudi,ja som neni schopna ani von s nim ist,neni som schopna ani seba obliet,idem sa mi venovat,nieco si skladat alebo co,lebo sa m i tu zblazni

miskahryzka8
5. jan 2010

ahojteeee 🙂 , tak mi to islo dnes uz trosku hore 😵 : http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed a inak v noci sa mi snivalo, ze spinim a som riesila, ci je to mrcha alebo uhniezdovanie 😅 , ale vyzeralo to skor na mrchu..., no a este nikdy, nikdy, nikdy sa mi nesnivalo o mrche a sa vravi, ze sny sa plnia opacne, to znamena, ze by nemala prist 😕 🙂))))

xena1
5. jan 2010

ahoj miska....asi to tak bude,lebo mne sa casto snivalo ze mam babo a nemam 😀 xixi...
groka....neboj prezijes.....viem ze prve tyzdne su tazke....ale ver ze ti tu v dobrom zavidime a menili by sme... 😀

tea333
5. jan 2010

Groka uz aj tebe je zle? 😒 ☹

miskahryzka8
5. jan 2010

xeni jj hovori sa tak, a ked sa sniva o rybach, ze je baba tehu 😕 , ale to sa mi snivalo uz milion krat, lebo ja mam rada rybicky a akvaristiku 😀 😀 😀 😀 , ale s mrchou este nie 😵

inak baby, som rozmyslala nad tym, ze kocky kt. otehotneju, ze o tom nevedia, behaju, lyzuju, sportuju, neriesia a spamataju sa v tretom mesiaci a ziadne krvacania a tak nemaju... A my co sa pozorujeme a cakame dlhsie, vsetko ak inak prezivame, tak casto nieco nie je oki 😠

katkaaa ahoj, jasne ze si pamatam 🙂

janulka, minule sme tu riesili pohotovosti na SK a ich pristup ☹ a aj ja mam radsej psychologicke filmy ak nie su moc psycho 😅, no veru, hned ma napadlo, ake su baby v puberte trdla - aj ja som vymyslala a modelingovala a mam ma nechcela pustit do sveta a aka som bola nasr...... a ze ked budem mat dceru, ako ju ustrazit 😒 , sice mama ma nechcela pustit do USA ani na vyske 😀 , ale to uz som si prsadila 😀

fazulka a necches uz testovat 😉

groka 😒 , tak dufam, ze ti tieto problemy co najryclejsie prejdu!!!

xena1
5. jan 2010

miska,vacsinou je vsetko v hlave....my si asi vela veci privolavame,je ot o tom pozitivnom mysleni...a ked si to dietatko tazko vybojujes je jasne ze mas vacsi strach....ale vsetko je indi vindi

fazulka1512
5. jan 2010

dosla mrcha, ako vzdy
ach jaj je mi z toho do placu, preco sa nedari ☹

miskahryzka8
5. jan 2010

tea aj tebe je zle 😕 ?

xeni, jj sila myslenia je silna, velmi v to verim 🙂

fazulka ☹ ☹

miskahryzka8
5. jan 2010

spravila som si novy album pre radost 🙂

tea333
5. jan 2010

kkatka ahoj! 🙂
Co mas nove?

tea333
5. jan 2010

Miska mne nic nie je 😕 🤐 Mozno sa to este len chysta

motylek17
5. jan 2010

ahojte babulky, nebojte sa, kazdy den vas poctivo citam.. cize o Vas vsetko viem... 😉
tea gratulujem k srdiecku..... 🙂
groka tie nevolnosti ma hrozne mrzia ☹
luci moc ti drzim palecky aby to vyslo... moc moc ti to prajem.... 😉
miska tebe tak isto drzkam palecky.... 😉
ostatnym tehulkam prajem bezproblemove tehotenstvo so stastnym koncom... 🙂
a nam snazilkam co skore tehu.... 😉

tento tyzden mam este dovcu, nic sa mi nechce... len sa tak poflakujem... ovu by mala byt buduci tyzden... zacinam vsetko vzdavat, uz ma to prestava bavit... nemam akosi sily na vyse... posledne meranie a potom koncim...

drzte da mi tu, budem vas citat neustale a vsetkym drzkat palecky... 😉

lucialen
5. jan 2010

Ahojte, tak ja som bola u doktorky si dat predpisat tabletky na alergiu a stiahla ma dnu, ze ma ide ockovat proti tetanu 😒 Takze som vyfasovala injekciu, povedala som, ze tehu nie som, tak dufam, ze nie som 😒
Ahoj Majka 🙂 Pekne od teba,ze si sa zastavila 😉

miskahryzka8
5. jan 2010

motylek ahoj 🙂 , tak drzim palce, nech sa to teraz podari 😵 😵

luci, ale ved nevies ci nie si tento mesiac tehu este 😕

tea333
5. jan 2010

luci ja by som sa uz nikdy ockovat nedala, bojim sa ockovania svojho dietatka, ockovanie je nebezpecne 🙄 😖

lucialen
5. jan 2010

Ale pozerala som to, a ze sa moze ockovat vo vsetkych stadiach tehu 😒 No budem to riesit az ked najdem // 😉
Tea a preco sa bojis ockovania? 😕 Neviem, ja zatial nemam zle skusenosti

miskahryzka8
5. jan 2010

no ja neschvalujem ockovanie proti chripkam, ale tie zakladne babatkovske su OK a potrebne...

luci, takze sa mozes dat ockovat proti tetanu aj ked si tehu 😕 ?

groka
5. jan 2010

Ahojte

tak som prisla na chvilku kuknut vas,od 12:00 sme boli v posteli hrali sme sa vselijako ako sa len dalo,ja po leziacky,je mi strasne luto maleho ze s nim nemozem ist von ☹ chudatko moje,musime pockat nasho tata a on s nim pojde,teraz mi zaspal ja sa chystam si dat polievocku a umyt riady ak to zvladnem a vodu dat varit,zasa chcu chlapi halusky s vajcom tentokrat a uhorkou,takze pojdem hadzat,ja nemam silu ani nahadzat ich tam,muz povedal ze on to spravi ked pridem,tak nech len nachystam ,ale tak hladní nemozeme byt s malym
ja som inak dostala strasne chut na zeleninkovu polievocku s krupicovymi haluskami,zajtra robim a druhe by som si dala dukatove buchty,ale mm mi to nezje,tak by som si nakupila co na to a isla by som k svokre nech mi spravi,mnam boze to su chute 😅 taku mierne pikantnu na polovicku cesta,jezis sa zblaznim,uz chcem ju jest
no nic musim vydrzat

tea ty sa bojis ockovania svojho dietata?nepochopila som,ty si nedas ockovat male?lebo uz som tu citala aj take ze niektore si vobec nedavaju ockovat deti

lucialen
5. jan 2010

Ano Miska nasla som to, nejaky doki pisal, ze pri ockovani proti zaskrtu by zena namala otehu aspon mesiac, ale proti tetanu sa ockuje v hociktorom stadiu tehu 🙂 Som si vydychla

nadenkaaa
5. jan 2010

ahojte kocky ,prisla som len na skok kedze uz som zacala robit vcera bola prva sluzba to vstavanie bolo priserne ked budik zazvonil o 4.40 😔 😖 😒 ☹ ale bolo fajn deti som si popestovala 😵 takze som spokojna 😉 prajem vsetkym v novy rok pevny krok 😵 a predovsetkym zdrave bruska a babetka 😵 ked bude cas popisem viac idem do nocnej 😅
Inak pozdravujem aj kolegyne z antolskej z novorodeneckej jis 6 posch. ktore ma sleduju tu a tak vedia vsetko este skor ako im to poviem 😀

lucialen
5. jan 2010

Ahoj Nadi 🙂 Vela uspechov v praci, nech sa ti dari 😉 Tak tom muselo byt super prekvapko, ked si zistila, ze ta kolegine sleduju 😀

groka
5. jan 2010

jemine az teraz citam ze som nenapisala co by som si dala ze aby mi svokra spravila,no pizzu domacu,ale nebude sa to konat,lebo mm ide aj zajtra do prace

sharmana
5. jan 2010

ahojte kočky, ako sa máte?
mna teraz moj mm nasral, pozerala som niečo v správach a on mi to prepol a začal frflat, že namá rád toho moderátora a neprepol naspät ani na môj krik, že chcem tú reportáž vidieť.. 😠 totálne ma nasral... no nič stáva sa...

groka
5. jan 2010

ahojte opat
pred chvilkou som bola navstivit uz aj WC misu 😝
tu sa vobec nepise,baby nerobte mi to,kde ste vsetky?
sharmana 😀 dobra hadka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre