Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
23. sep 2009

tfuj, tfuj, tfuj evi

sharmana
23. sep 2009

noo tak už som tu...
evi, skus testnut, janka ma pravdu..
jani a nespominala si nejaky pohovor? alebo to si s niekym mýlim?

janulka04
23. sep 2009

hej, mala som ist sa dohodnut za pracu, ale mala ten vecer zvracala, sa prejedla pizze, tak tam siel len mm, ono je to po znamosti, noo a mame prist, ked sa vratime zo Slovenska 😉
ani neviem, sharmi, ze som to tu pisala 😀

sharmana
23. sep 2009

no nieco si len tak okrajovo spomenula.. a čo budeš robit?

janulka04
23. sep 2009

zastielat postele v jednom hoteli... 🙂
nooo, oproti slovenskupokles ☹ , ale zase moc sa nenarobim a dost zarobim 😀

sharmana
23. sep 2009

ale jasne jani, ved to musis brat cisto len ako začiatok.. a okrem toho, budes mat mimi, takže aj tak budes chvilku domka a potom určite už budes sprechovat jak rodena nemka a bude to lepšie 🙂

sharmana
23. sep 2009

halooo babenky, ste tu niektoo? 🙂

janulka04
23. sep 2009

ja som teraz vstavala...zaspala som s malymi..ale dnes je tu mrtvo....ze, sharmi?

sharmana
23. sep 2009

no jani, trosku veru mrtvo...
ja som si tiez chcela pospat, ale kym som si konecne akože lahla, lebo dovtedy som len sedela na posteli, tak už prišiel moj drahy, takže znova nespim, to nema vyznam, lebo zatial sme v jednej izbe a by som sa budila...
inac som mrkla do temy maj 2010, tam su vsetky co cakaju majove dietatko, tak som sa ich spytala, ako boli na tom zo sonom atd.

janulka04
23. sep 2009

a co ti napisali? by ma to tiez zaujimalo...akoze ani ja necakam bohvieco, ale nejaky maly naznak baba by som brala 😒

janulka04
23. sep 2009

uz som si to precitala...ja tam tiez chodievam.... 😉

sharmana
23. sep 2009

no vidis, tak blanka mi napisala, že ani jej nebolo nič vidiet a to bola 6+0tt, a to ja som bola vcera ked mi robili sono 5+3tt....
tak ma to ukludnilo....
jani zajtra letite na sk? alebo idete autom? neviem ci si mi pisala... to už mas asi cestovnu horucku pomaly 🙂

janulka04
23. sep 2009

nemam, nejako sa nam rucaju plany, mm mi teraz volal, ze chce ist dnes, ja nemam nic ozehlene, polka veci este mokra visi vonku....mama moja, s ktorou som pocitala, ze mi pomoze zobrat posledne veci z domu, kde sme byvali predtym, nemoze, maju auto pokazene a krstna, kde sme mali spat bude tri dni mimo...takze som nadsena 😠 🙄

sharmana
23. sep 2009

jaaaj, no to tak byva, tak to odlož a chod až na budúci týžden, možno to bude aj lepšie 😉

janulka04
23. sep 2009

nemozem, mm zobral aj auto z pozicovne, vybavil si na zajtra volno....aaach jaaaaj...mam nervyyyyyy

dzou
23. sep 2009

ahojte babenky tak som konecen doma z prace...nebolo to az take hrozne 😉 ale teraz ma cakaju perne dni, lebo kolegyna nerobi a konec mesiaca fuuuu 😝 😝
tak tu je moj graf...nic sa stale nedeje neviem co si mam o tom mysliet...ale teplomer vyzera v poriadku 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/297b92
a vy ako ste sa mali?

sharmana
23. sep 2009

ahoj dzou, robila si od rana doteraz? no ja som domka na PN, ležím a sedím a už ma z toho chrbát bolí
no ten tvoj graf je zaujímavý, teraz už len čakat, či to stupne... je to fakt napínavé ako guma v trenkách 😉

janulka04
23. sep 2009

dzou, podla mna super...este par dni a ide sa testovaaaaaat 😉

dzou
23. sep 2009

no my tu mame o hod menej...takze som robila len do 16.00 ale som este bola v obchode...
no so len stihla kuknut ze ti hcg stupa...tak to je super...no ja tomu uz tomu neverim ze stupne ☹ takze asi zase nic ☹

dzou
23. sep 2009

myslela som mne az teraz citam, ze ako som o blbo napisala...jasne ze tebe hcg stupne 😀
ja neverim ze mne teplota stupne ☹

dzou
23. sep 2009

inac rano som si myslela, ze ma slahne ked som tam zase videla 36.7...ak este az tak asi ho uz naozaj nazoaj zahodim a kupujem novy 😠 😠

xena323
23. sep 2009

ahoj dzou,nech ta neslaha,ona zas vystupi... 🙂

sharmana
23. sep 2009

dzou este ti môže stupnut, prečo nie, u každej je to inak....

dzou
23. sep 2009

ja viem, ale nechce sa mi tomu verit....ako priznaky zatial ziadne nemam ani na mrchu... akurat ma sem tam zaboli podbrusko..raz pichne...ale inac nic...

xena323
23. sep 2009

aj mna sem tam zaboli v podbrusku,som ako vymleta,toci sa mi hlava,ked som rano pila kavu,nemala svoju chut,a mam taky slabucko ruzovo sfarbeny vytok...tak neviem

dzou
23. sep 2009

ahoj xeny takze ale mrcha neprisla? a co teplota?

xena323
23. sep 2009

BT 37 stale...mrcha nikde,zatial...aj sa citim inak,len ma matie ten vytok jemne sfarbeny

dzou
23. sep 2009

tak to je celkom dobre znamenie 😉 inac teraz som nasla na ff podobny tehu graf ako moj kde bab mala za sebou 3x 36.7 a potom este 2x a nakoniec bola tehu tak som sa trosililinku ukludnila 🙂

xena323
23. sep 2009

ktovie,mozno pride mozno nie....ma tu niekto skusenost s ruzovkavym vytokom ?na BT vplyva strasne vela faktorov,neboj az tak nizka zasa nie je ....

dzou
23. sep 2009

nooo ja ☹ den pred mrchou mavam dakedy taky kremov vytok zafarbeny do ruzova....ale to nemusi byt tvoj pripad dufam, ze nie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre