Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

biancarv
27. júl 2009

no ellit kedy dáš do albumu, už som zvedavá 😀

ellit
27. júl 2009

az ked si ty spravis ten test 🙂)))

ellit
27. júl 2009

ale skusala som ich odfotit, ale nejako mam blby fotak, nieje to tam tak vidiet ako v skutocnosti su. Mam taky stary smejd. Ale hodim to uz do albumu 😀

minka21
27. júl 2009

aj mne sa zda skoro na priznaky,a mozno to bude ta ovu,

ellit blahozelam🙂))))

biancarv
27. júl 2009

ellit 😀 😀 😀

minka ty len pekne čakaj s testom do vynechania mrchy, ale príznaky môžeš mať aj skôr, koľko dní ti prešlo od pravdepodobného oplodnenia?

ellit
27. júl 2009

ja som uz mala priznaky kym mi prisla mrcha, ale pockala som si :o)))

biancarv ty ma budes dlho napinat, skoda, ze nebudeme v rovnakej porodnici, by som ti capla za to :o)))

minka21
27. júl 2009

bianca 11 dni...a cakam cakam🙂 ked mna to testovanie tak bavi 😎

brisilda
27. júl 2009

ahojte kocky ja som sa rozhodla uz kaslat na testy a nechat vsetko na nahodu 😉 moja nedockavost nema hranice je to somnou hrozne 😀

ellit
27. júl 2009

brisilda, mne tak buchalo srdce pri tom teste, ze ja som to zvladla max dva krat

biancarv
27. júl 2009

brisilda aj ja som straaaašne nedočkavá a verím že všetky snažilky sa vieme vžiť do tvojeje situácie

minka to už môžeš mať príznaky ,ale každá žena je individuálna, prsia nikdy neklamu ak sa ti zväčšili tak si určite v tom

ellit aspoň niekto tu poriadne napína a napínam aj samú seba 😀

brisilda
27. júl 2009

minka ako citam si ako ja tiez ma testovanie bavi chi chi chi len skoda, ze ciarocka je len / 😀

ellit
27. júl 2009

biancarv ty nas ale nervy, ale uz iba tyzden vsak?

fazulka1512
27. júl 2009

ahojte babulky, ako tak citam vase prisevky, tak o taky mesiac uz nas tu vela nebude, lebo polovica su uz tehu, tehulkam blahozelam a snazilkam vela trpezlivosti

brisilda
27. júl 2009

fazlka tak dufajme , ze vsetke co si tu pismenkujeme budeme o mesiac v teme tehotenstvo 🙂

ellit
27. júl 2009

no snad tu ostanete aj pocas tehu babulky, ved sa povzbudzujeme pri snazilkovani, tak sa neopustime snad potom.....alebo ak tu uz budeme vsetky tehu, zalozime novu temu v tehotenstve? 😀

fazulka1512
27. júl 2009

ellit ok suhlasim s vami, takze budem rada ked nas budete podporovat a potom budeme len v nasej teme o tehotenstve

ellit
27. júl 2009

jasne ze nemienim odist hned ako budem na 100% tehu, ja si na vas pekne pockam 😀

biancarv
27. júl 2009

s tou témou aj ja súhlasím, aj ja som nad niečím takým rozmýšľala a je to dobrý nápad, veď mi sa už poznáme od začiatku 😀 😀 😀 a téme v tehotenstve by sa mohla volať: ,,začali sme v júly,, 😉

fazulka1512
27. júl 2009

takze dohodnute, tlapneme si na to
tlap 😀

ellit
27. júl 2009

presne tiez posielam velke TLAP 😀

ten nazov je super

lucialen
27. júl 2009

Ja mam citaka, ze to tento mesiac vyjde. 🙂 Len nech uz je vikend 😠 Aj tak to asi nevydrzim, testnem sa este pred mrchou, potom budem nasrata a pockam az ked bude meskat a budu // 🙂 Tak nejako to bolo aj pri prvom tehu..

biancarv
27. júl 2009

TLAP 😀

fazulka1512
27. júl 2009

lucialen a tlap kde si sa pozabudla 😉

lucialen
27. júl 2009

Jaaaaj TLAP 😀

lucialen
27. júl 2009

Buduci mesiac uz rozdavam iba rady na konikovi, prve priznaky tehu, co pomaha proti zvracanie, vyjadrenia k grafom BT a tak dalej ... 😀

brisilda
27. júl 2009

tlap tlap aj ja sa pridavam 😅 dufam,. ze sa tam ako tehulka dostanem a nebudem vecna snazilka ☹

biancarv
27. júl 2009

Brisilda budeš tam určite coby dup 😉

zabka1611
27. júl 2009

jaaaj kočky..zajtra valim na gyndu...chcem vediet ci je to na 100% 🙂 🙂 tak drzte palceky.... 😀 😀

biancarv
27. júl 2009

veľa šťastia zabka a daj potom zajtra vedieť ako to dopadlo 😉

minka21
27. júl 2009

jojooooj tu sa tlapka vo velkom 🙂

bianca len bradavky som zacala dost citit,

brisilda aspon dame vyrobcom poriadne zarobit...ked je ta kriza 🙂

Tlap ja tam chcem tiez 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre