Zázrak príde v apríli 2013

magimary
29. júl 2012

Vitajte čerstvé tehuľky a pridajte sa! 😵
Nech môžeme čakať spoločne 🙂 😉 .
/ja už som sa v očakávaní a túžbe pridávala aj k januárovkám, aj k februárovkám, aj k marcovkám (a nič) a nakoniec skončím v "bláznivom", ale šťastnom apríli 😵 /
Kto ešte? 😉

kattija
29. júl 2012

a este sa ospravedlnujem, ze som sem tak vbehla bez pozdravu. AHOJTE. Vsetkym Vam gratulejem!!!

maggie37
29. júl 2012

Pridávam testík 🙂

kattija
29. júl 2012

@maggie37 a ty si si kedy robila? ked uz meskali kramosky? krasne kolajnicky 😉

maggie37
29. júl 2012

@tynamartina
@chmurkaxy
@vichy77 Gratulujem Vám ! 🙂)
@adamedik Ak ti tri dni mešká, tak testuj, nečakaj 🙂

maggie37
29. júl 2012

@kattija nie to som si robila pred tým deň :D ja som mala už na 10DPO pozitívny test... Nejako rýchlo to išlo..

kattija
29. júl 2012

@maggie37 jooooj ja musim este pockat aspon dva dni ale som straasne nedockava 🙂

tynamartina
29. júl 2012

@maggie37 ahoj , tak sa predsa len stretávame v" aprílovkách" Gratulujem 🙂

petraslov
29. júl 2012

Jaj, ďalšie aprílovky, tentoraz 2013, ja som pred 2 rokmi zakladala tému apríl 2011, neskutočne to letí, prajem aj vám všetkým, aby vám to tehotenstvo "uletelo" bez ťažkostí a dočkali ste sa krásnych zdravých detičiek 🙂

maggie37
29. júl 2012

@tynamartina Počuj, máš už nejaké príznaky? :ˇ)

tynamartina
29. júl 2012

@maggie37 no také typické ako únava , bolesť pŕs a inak asi nič 🙂

chmurkaxy
29. júl 2012

@maggie37 cau maggie, ved tolko testov sa predsa nemoze mylit 🙂 aj my sa na tos spoliehame :D to je super, ze ides uz zajtra, normalne zavidim.. 🙂 tu v USA je priemerna cena odberu krvi 48 dolarov, takze ak by som chcela dva, aby som videla, ci hcg rastie, bolo by to skoro 100 dolarov :((( a kedy budes vediet vysledky?

maggie37
29. júl 2012

@tynamartina a tú bolesť pŕs máš stále rovnakú? lebo mne sa to nejako strieda, tá intenzita, ale prakticky ich mám citlivé stále 🙂 už si bola u dr.?
@chmurkaxy no to ti nezávidím, ja mám nejaké nepríjemné skúsenosti za sebou, takže by som nevydržala čakať. musím vedieť či rastie. Výsledky už asi aj zajtra alebo v utorok určite...

tynamartina
29. júl 2012

@maggie37 ani neviem, zdá sa mi stále rovnaká a také ich mám tvrdé a navreté 😝 Nie ešte som nebola pôjdem až 13.8 keď prídem od svokrovcov.

chmurkaxy
29. júl 2012

@maggie37 potom daj vediet 🙂 inak, mne sa tiez ta citlivost strieda, stale sa chytam, ako nejaky uchylak 🙂) ale pozitivne beriem uz to, ze MS zatial neprisla a testy pozitivne stale su 🙂 kedy ti vychadza termin?

chmurkaxy
29. júl 2012

@kattija
@vichy77
caute baby, aj vam moc moc gratulujem 🙂

maggie37
29. júl 2012

@chmurkaxy dám vedieť jasne... aj ja to robím, stále si ich chytam a kontrolujem... termin vychadza na 6.4.2013 🙂

adamedik
29. júl 2012

@maggie37
A nebude to priskoro??? Možno to nebude ešte vidieť ... V piatok to bol prvy den co som mala dostat, tak som si len tak urobila test, sice to nebolo hned rano a bola len jedna / ... 😒 😒 neviem či to nebude skoro, ale zase za skúšku nič nedám, zajtra ráno testujem... 😉

adamedik
29. júl 2012

Baby malá otázočka. Neuveritelne ma bolia kríže myslela som si, že to je tým, že som upratovala celý byt prenášala ťažké veci. Keďže už čakáte a máte to isté máte aj vy takú strašnú bolesť krížov, stačí, že niečo chvílu robíte??? 😒

maggie37
29. júl 2012

@adamedik mna boleli včera trochu... ale inak vôbec nie kríže...

kattija
29. júl 2012

@adamedik mna ano ☹

adamedik
29. júl 2012

@kattija
lebo mna bolia brutál, ale myslela som si, ze to je silným upratovaním, ktoré som tento týžden predviedla, ale nikdy ma takto neboleli... az moc...
možno sme na dobrej ceste i ked tá bolest je strasná 😒

kattija
29. júl 2012

@adamedik mna bolia tak normal ale ked natahujem maleho tak sa bolest znasobi 😒 hadam sme na dobrej ceste.

adamedik
29. júl 2012

No dúfajme, ze sme na dobrej ceste.
Uz som rozhodnutá zajtra robím test a možno pojdem aj k doktorke... uvidím ako dopadne test... 😉

Držíme si päste.

22lucinka22
29. júl 2012

ahojte pridavam tehotensky test robila som ho jeden den po vynechany menstruacie.......myslite ze som tehotna ja myslim ze ano a kedy mam ist ku gynke? diky

strihalka
29. júl 2012

@petraslov jooj, veru utika to velmi rychlo...pred rokem jsem aj ja navstivila temu april, ale 2012🙂 Takze veskere stesti, zdravi a uzivejte briska jeste dalsich 35 tydnu 🙂

strihalka
29. júl 2012

@petraslov
a hlavne nove aprilovky 🙂 jooj, veru utika to velmi rychlo...pred rokem jsem aj ja navstivila temu april, ale 2012🙂 Takze veskere stesti, zdravi a uzivejte briska jeste dalsich 35 tydnu 🙂

magimary
autor
29. júl 2012

vitajte nové babuľky! 😵
a, najmä, @maggie37 ahooooj 😅
tak sme sa teda stretli napokon tu 😅 😉
veľmi sa teším!
ešte aj termín máme skoro rovnaký 😅

@chmurkaxy , takže pýtala si sa, ako sa cítim a či cítim nejaké zmeny? no, asi tak veľmi podobne, ako ty 😅 , ale nie je mi zle celý deň, ale najmä večer (a ráno trošku, kým sa najem), keď už mám akoby dosť po celom dni...
tak sa trošku spolieham, že keď zvoľním tempo (lebo posledné dva dni som makala ako "šrófik", aj dosť ťažko a veľa-okolo balenia, vybaľovania, nosenia, prania, vešania, upratovania, prevliekania perín, chystania izieb pre návštevu a tak...), tak to večer nemusí byť až také zlé...
akože nevraciam, ani nič podobné, ale cítim strašnú slabosť a nevoľno a pocit, akoby som mala každú chvíľu odpadnúť...normálne to musím predýchavať... a vtedy som si taká niestá aj chôdzou, aj ma hneď obleje pot a zase začnem cítiť hlad a zároveň si na nič neviem spraviť chuť a zjesť atd... 😅 😝
ale zatiaľ sa to dá, keďže to bolo len dva dni po sebe...
no a samozrejme únava a bolesti krížov, ale to najmä z toho, že som sa fakt nezastavila, takže tie by ma možno boleli aj tak...
no a prsia ma bolia, menej ako pred týždňom (keď to začalo-vtedy ma boleli riadne), teraz už len keď si ich "hmatám" 😝 😅, alebo keď bežím...
no a MS mala byť včera, dnes alebo zajtra (ťažko povedať úplne presne, keďže sa mi posunula ovu) a zatiaľ teda nič (a ani nemyslím, že príde 😎)

no a ešte sme to nepovedali nikomu (okrem dvom blízkym priateľkám), ale mám problém mlčať-najmä preto, že mi nie je moc dobre a mamy tu po mne pozerajú, že čo predýchavam, a vzdychám a prečo si musím sadnúť...
mne sa zdá lepšie povedať im to skôr, ako sa ony samé spýtajú, ale mužík zatiaľ nechce...
no dnes som už chcela povedať tu obom, keď sme boli spolu všetci u mojich rodičov (aj mužíkova mama, ktorá je tu teraz na návšteve), ale tak napokon som ešte vydržala...
ale dlho to zrejme nepôjde, keďže najmä Drahého mama asi nebude chápať, keď ma tu bude vidieť (keďže tu bude týždeň), ako tu vzdychám a "povaľujem" sa, keď tu okolo mňa "řádia" 4 deti...
takže to ešte nejako preberieme a uvidíme, aký bude týždeň, keď nebudem toľko makať a podľa toho buď povieme, alebo nepovieme...
no a ešte sú tu naši chalani, ktorí by boli neuveriteľne prešťastní a snažili by sa mi ešte viac pomáhať, keby sme im to povedali..., ale zase keď to povieme im, tak už to budú vedieť všetci...
tak preto chceme najprv rodičom a potom aj im...
a hoci sme najprv chceli v septembri (na Máriu, keď budem mať meniny), dovtedy rozhodne nevydržíme...

ozaj, neviete, ako je to s kúpaním sa v mori? v tomto období? /ideme do Chorv. posledné dva augustové týždne 😕 /

vichy77
29. júl 2012

kattija DC je den cyklu? 6 som mala M a 26 som robila test a bola slabucka ciarka, dnes som zopakovala a uz pekne viditelna.

chmurkaxy
29. júl 2012

@magimary ideme na navstevu, potom odpisem viac, ale more je povolene ako slana voda, co je v podstate tou solou dezinfikovana 🙂

chmurkaxy
30. júl 2012

@22lucinka22 sup sup 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre