Zázrak príde v novembri 2014

lusinda1989
3. mar 2014

Ahojte mamicky aj buduce mamicky je tu uz nejaka cakatelka s predpokladanym terminom v novembri?

klara855
3. mar 2014

my by sme mali mat🙂🙂🙂 i vy? 🙂 teda este to je cerstve, k lekarke idem o tyzden, tak uvidime🙂 verim,ze bude vsetko OK 🙂🙂🙂

kikasa
3. mar 2014

Ahojte. 🙂 Dnes som si robila test a je pozitívny 🙂 Dúfam, že čiarka bude silnieť - zatiaľ sa bojím, ale aj verím, že to bude ok.
Držím všetkým palce.

gabikula
3. mar 2014

Možno aj my sem budeme patriť 😉, ale teraz sa ešte akosi viac bojím, než teším.

lusinda1989
autor
3. mar 2014

@gabikula
@kikasa
@klara855 joooj dievcata tesim sa ze ste prisli 😄 ja som mala prvy pozitivny test v stredu dalsi ovela silnejsi vo stvrtok k doktorovi netusim kedy pojdem ake hadam coskoro. Ale verim ze je to tam kde ma byt zle mi byva paradne ale zvladam predychavat... 😊

klara855
3. mar 2014

ja som mala pred 5 dnami, dnes uz je megaciarka taka ista ako kontrolna....tak uvidime🙂 a ako kocky? snazite sa uz dlho? alebo? my od maja....to bolo radosti🙂 este tomu ani nemozem uverit 🙂🙂🙂 mne zle nie je vobec...nechapem...akurat ma prsia bolia a to je vsetko....sem tam pichne v podbrusku....uvidime ako sa to bude vyvýjať🙂 verim,ze u kazdej z nas v poriadku🙂

lusinda1989
autor
3. mar 2014

@klara855 ja som mala uz vo stvrtok dost silnu ciarku ked som cakala malu tak po tyzdni meskania som mala uplne slabulinku a teraz je nejaka moc silna. My sme sa vobec nesnazili dlho prakticky od decembra a dost skoro sa podarilo prvu sme robili vyse roka a pol 😊

sunshine85
3. mar 2014

@lusinda1989 @klara855 ahojte dievcata, ja ani neviem do ktorej skupiny mam ist 🙂 dnes som bola u doktora, som v 6tt, robil mi ultrazvuk, termin podla MS je okolo 26.10. ale doki povedal, ze to skor byva zac. novembra, tak ja neviem 😀 tento tyzden idem aj na krv a dalsia kontrola zac. aprila 😉

klara855
3. mar 2014

@sunshine85 tak to je super🙂 ja by som mala byt na konci 5.teho tyzdna. Lekarka ma objednala o tyzden. Prosim ta uz bolo nieco vidiet? Na srdiecko este skoro alebo sa uz nieco ukazalo?🙂🙂🙂

klara855
3. mar 2014

@lusinda1989 super,ze na duhýkrát sa podarilo rýchlo 🙂🙂🙂🙂 pozeram,ze kocka ma takmer rok a pol🙂pekne,ze jej pribudne surodenec🙂🙂🙂🙂 som zvedava kedy nastupia nevolnosti mne...

ammellia
3. mar 2014

Dnes prvy pozitivny test v zivote 🙂 Tiez to vyzera na november. Priznaky som mala typicke pre PMS, ale ked mi dnes vadila vlastna vonavka, uz som nieco sipila :D

lusinda1989
autor
3. mar 2014

@sunshine85 ja som podla tehu kalkulacky niekde medzi 5tym a 6tym tyzdnom neviem presne podla kalkulacky na nete termin vychadza na 2.11. Takze uvidime co povie doktor. Este si musim nejakeho anglicky hovoriaceho v nemecku najst 😊 asi to bude komplikovane.

lusinda1989
autor
3. mar 2014

@klara855 hej hej samu ma to prekvapilo vobec som to necakala ze sa tak skoro podari lebo sme nejak presvihli ovulku a predsa 😊

lusinda1989
autor
3. mar 2014

@ammellia super gratulujem

klara855
3. mar 2014

babyyyy, pekne sa nam to tu rozbieha 🙂🙂🙂🙂🙂

nanuska123
3. mar 2014

takto pred rokom sme aj my zistili, že budeme rodičmi v novembri...nakoniec to prišlo 21.10 a dnes nám v postieľke spinká 4 a pol mesačný poklad - čertík 🙂

adamnela
3. mar 2014

ahojte kocky 🙂
tak ja som prvy pozitivny test mala minuly tyzden vo stvrtok, aj ked slabulinku ciarku, lebo to bolo po prvom dni meskania, ale bola tam 🙂 A potom kazdy den o nieco silnejsia. Jedine co ma trapilo, ze som spinila, presne v case mrchy a tak som radsej bola dnes u dr. Keby som nespinila, ani by som este nesla, ale radsej som prebehla sa dat pozriet. No dr. videla zatial len gestacny vak, ale zatial nic v nom, tak ma objednala az o 2 a pol tyzdna. Vychadza mi zatial, ze by som mala byt 4t+6d. No dr. mi predpisala Duphaston a kyselinu listovu. Teraz uz len cakat, ked pojdem 20.3 na to sono...
No a inak TP mi vychadza na 4.11 2014 🙂 Celkom pekny datum 🙂

sunshine85
3. mar 2014

@klara855 ukazoval mi gestacny vak a este nieco hovoril, ale ja som ho od radosti tusim ani nepocuvala 😉 povedla, ze je vsetko v poriadku, idem na tehotenske odbery a ze teraz tomu nechame cas a zac. aprila mam dojst 😉

lusinda1989
autor
3. mar 2014

@adamnela super gratulujem😊

adamnela
4. mar 2014

@lusinda1989 dakujem, podobne 🙂

@sunshine85 a bolo Ti uz nieco vidno aj v gestacnom vaku?

klara855
4. mar 2014

@adamnela ako som pozerala,mne to vychadza na den presne :D

adamnela
4. mar 2014

@klara855 myslis na ten den ako mne? ja si to ratam presne od ovulky, kedze 2 mesiace som merala bazalku, tak prsne viem, kedy sa to stalo 🙂

klara855
4. mar 2014

@adamnela ja od datumu prveho dna poslednej MS (28.1), teda podla tehotenskej kalkulacky...tiez som si zacala merat bazalku, no akurat tento mesiac, sa mi zdalo zvláštne,ze 2 tyzdne vkuse 37 .......🙂🙂🙂🙂

adamnela
4. mar 2014

@klara855 Ja som mala 25.1 poslednu mrchu a ovulku som mala nie na 14 DC ale na 18 DC, takze mi to aj tak vychadza, ze dnes som presne 5 tt. 🙂

castor
4. mar 2014

Ahojte. Aj ja som mala pozitívny test minulú stredu ráno, aj poobede a pre isotou som si ho robila aj nedeľu. Dr. ma objednal na 19.3., vraj aby už bolo všetko vidno a potom spraví aj odbery. Snažili sme sa vyše 2 rokov (prvé prišlo neplánovane ešte skôr, než sme chceli 🙂 ) a posledné 2 mesiace som si merala aj bazálku, takže presne viem, kedy som otehotnela. Termín mi vychádza 28.10., ale na niektorých kalkulačkách 3.11., tak som zvedavá, čo určí doktor

castor
4. mar 2014

baby, odporúčam túto stránku, vyhodí vám to každý deň v ktorom ste týždni a dni a aj to píše kedy by malo byť počuť srdiečko a iné zaujímavé veci: http://www.babymed.com/pregnancy-calendar-and-c...

adamnela
4. mar 2014

@castor ahojky 🙂 gratulujem 🙂 no ja som objednana na 20.3 a tiez presne viem, kedy som otehotnela 🙂 No uvidis, co povie dr. 🙂

nikitaf
4. mar 2014

ahojte dievcata, tak sa k vam opatrne pripajam. test bol pozitivny este 20.2. a datum porodu by mal byt 31.10. ale myslim si ze patrim skor k vam. Opatrne preto, lebo od minulého tyzdna spinim, az trochu krvacam v mensom mnozstve. bola som uz 2x na pohotovosti, nedali mi nic, lebo ze je vidiet len zltok a kym nebude srdiecko lieky mi nedaju... v piatok ma caka prva navsteva u môjho gynekologa, tak uvidíme. Na pohotovosti mi povedali ze z maternice nekrvacam a ze na 90% je to normalne tehotenstvo. Je to nase druhe a podarilo sa tak ako dcerka na prvy sup. tak dufam ze sa budeme stretavat a nebudem vas musiet opustit...

castor
4. mar 2014

@adamnela aj ja tebe gratulujem 🙂 ja som mala poslednú mrchu 21.1. a ovulku na 17 deň. Presne na 14-ty DPO sa mi ešte viac zodvihla teplota a keď neklesla ani na 20 DPO tak som testovala. Máš už nejaké príznaky? Ja mám len trochu citlivé prsia a občas, keď som hladná, tak mi príde tak čudne nevoľno, ale keď sa najem, tak je zase všetko OK

5ka29
4. mar 2014

ahojte kocky🙂 ani nemozem uverit, ze sa k vam pridavam. je to velmi cerstve, este sa bojim nahlas tesit, ale trosicku uz som sa zacala. dne rano slaba ciarka na tehu teste a na digi clearblue 2-3 tt....co mi celkom nejde do hlavy, lebo som mala ovu 20.02 a dnes som len 12DPO, ale tak hadam sa test nezmylil🙂 podla kalkulacky by som mala mať termín 14.11. Ak bude vsetko ok a nebudem mat spinenie, ani silne bolesti, rada by som sla lekarovi az koncom mesiaca, tzn. tak o tri tyzdne..... Jediné co ma uz tyzden presviedca o tom, ze sa to asi podarilo su silne ranne nevolnosti uz 5-ty den ( dost skoro, nie?) a brutaaalna nespavost. tuto noc som spala asi 3 alebo 4 hodiny. ... ale radost je silnejsia ako unava......dufam, ze vsetko dobre dopadne a M mi pozajtra ani najblizsí rok nepríde🙂. Drzim aj vám vsetkym palceky hlavne teda mojej srdcovke @adamnela s ktorou uz sa velmi dobre poznam a tesim sa, ze nam to vyslo spolocne....tuk tuk tuk na drevo....nech nieco nezakriknem....

adamnela
4. mar 2014

@nikitaf ahoj, gratulujem 🙂
Ja som bola tiez u dr. vcera, kvoli spineniu, dala mi Duphaston 2x1 tbl a kyselinu listovu. Ale skor povedala, ze to spinenie bolo miesto menstruacie, lebo to bolo akurat v tom obdobi. No uvidime. Drzim Ti palce, nech je vsetko v poriadku.

@castor ja nemam skoro ziadne priznaky. ja som nemala ani pri jednom tehu. Teraz mam citlive prsia, skor ma tak tlacia a zatial nic. Dnes citim podbrusko, alke nie je to take strasne. No myslim, ze ma zacne palit zaha, lebo ta ma palila pri oboch tehu. Uvidime 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre