Žije niektorá z vás v Španielsku?

silv
7. okt 2006

Ahojte babule! Zijete niektora v Spanielsku?

silv
autor
1. nov 2006

Bybi,to je strasne! Zima 😝 Pekne sa zbal a utekaj na Lanzarote 😎 😎
strelitizia,zabudla som ti napisat,ze priatel navstivil Slovensko 3krat a teraz sa chystame znovu...On tam chodi rad 😉

bybi
1. nov 2006

slovensky nehovori, len par vyrazov vie. Ja sa lucim, idem balit kufre nech chytim este nejaky let k vam do teplych krajov 😀

strelitzia
1. nov 2006

silv, tak to je super, takze Vianoce stravite na Sk? Mne bude chybat hlavne ten sneh na Stedry den ☹. Vlaste to budu prve Vianoce, co stravim tu

strelitzia
1. nov 2006

tak paaaa bybi

silv
autor
1. nov 2006

strelitzia,myslim ze tu ostanem,velmi sa mi tu paci. Sem-tam ma ta ich mentalita trochu rozculi ☹ ,ale uz som si zvykla. Vela som toho precestovala a tu mi to zatial najviac vyhovuje 😎 .A ty? Ostavas na kanarskych?

silv
autor
1. nov 2006

strelitzia,na vianoce ostavame tu z priatel.rodinou a na SK letime 27.12,ostavame na Novy rok asi v Bratislave,ale musim este pozistovat,kde by sme mohli ist.

silv
autor
1. nov 2006

a idem zehlit 😠 😠 😠

strelitzia
1. nov 2006

No tak ja si an tu ich anturu nejako tazko zvykam, aj ked sa snazim, dakedy ma to vie poriadne rozculit, hlavne ten chaos, co maju vo vsetkom 😠 , no my sa planujeme vratit na SK

strelitzia
1. nov 2006

silv, ja som pred pol hodinou dozehlila 😀 , tak vela zdaru

silv
autor
1. nov 2006

s tym chaosom mas pravdu,nic nie je zorganizovane,vsetko spomalene...ja som uz parkrat stratila nerv napr.v obchode,ale ta moja spanielcina znie velmi smiesne v "stave rozculenia".Tak som sa na to vykaslala a snazim sa to brat s rezervou.

strelitzia
1. nov 2006

inak, ako to je s doohovorenim sa anglicky tam v Bracelone? Tuna je to bieda...

silv
autor
6. nov 2006

Ahojte spanielky! Nejako to tu utichlo....Zima? ☹ Tu sa uz trochu schladilo...
Co noveho? Grisa 🙂

ingulienka
8. nov 2006

strelitzia: ahoj, svadbu sme mali na Slovensku. Aj ked celu som ju vybavila cez internet a na Slovensko sme dosli 3 tyzdne pred. Ale dopadlo to celkom fajn.
A ty kde presne sa nachadzas?

ingulienka
8. nov 2006

Skoda, stale sa tu dostanem az v noci. Lebo mam take blbe roboty.4 hodiny robim rano v obchode, a potom v noci 4 hodiny spievam. A cez den nemam vacsinou cas.

ingulienka
8. nov 2006

tak zatial
🙂

grisa
8. nov 2006

ahoj silv, ako sa mas?????? 🙂 Mne bolo posledne dni strasne zle 😝 , tak som iba lezala v postielke, preto som sa neozyvala. Ale dnes mi je uz lepsie 😉 . co mas nove?

silv
autor
8. nov 2006

ahoj grisa,som rada,ze si sa ozvala 🙂 Sorry,ze ti bolo zle,nemas to teda lahke ☹ dufam,ze to su len zaciatky....
Ja sa mam dobre,pracujem ako diva 😎 Sef si dal inzerat do novin,hlada dalsiu "bookerku",tak sa obavam 😒 uvidime 😎
dnes som isla na moju "dlhoocakavanu" citu s gynekologom,ktoreho tu vsetky ospevuju,tak som sa aj ja chcela u neho zaregistrovat este predtym,ako sa zacneme snazit 😎. Cakala som na to 3 mesiace! A dnes mi po skoro 2hod.cakani povedali,ze doktor je pri porode 🙂 a musia ma prelozit na zajtra. 😎
A ako si dopadla na socialke? Bola si? 😒
ingulienka,kde spievas? 😎 Po spanielsky?

grisa
8. nov 2006

silv, tak to ta muselo porazit, ked ta museli prelozit 😒 . A kedy sa zacinate snazit?? 😀 Moc drzim palce, aby to vyslo, hlavne na to nemysliet. Stale sa ta chcem opytat, co to vlastne ta "bookerka" znamena-vies ja sa do toho moc nevyznam 😝 . Na socialke som este nebola 😝 . V piatok som bola na krv, brali mi ju do 6 skumaviek a potom som musela vypit taky sladky dzus a hodinu cakat a potom opat na krv. 😝 ..

silv
autor
8. nov 2006

grisa! A vysledky krvi uz mas? Ta dobre vycucali.... 😠
ja som akurat skoncila v robote 🙂 ale este ti rychlo odpisujem....
dufam,ze ma ten doktor zajtra zobere,lebo to ma asi uz fakt porazi,dam si urobit vysetrenia krvi...a ak som ok,tak sa zacneme asi snazilkovat coskoro!
Aj sa trochu bojim ☹
A co je bookerka? Robim v modelingovej agenture a mojou ulohou je zhanat modelky(internet..)prakticky z celeho sveta(tam vyuzivam anglictinu 😉,pozyvam ich sem do Barcelony,tu mame pre ne apartametos de modelos,a tu im zhaname pracu,vela sa tu nataca,filmy,videa,reklamy....fotia do casopisov,catalogy,modne prehliadky....a to je ta cast,kde musim hladat clientov a hovorit po spalielsky ☹ Praca ma velmi bavi,vzdy som sa tak trocha pohybovala v tomto svete....
Takze,ak sa chces prihlasit 😉

ingulienka
8. nov 2006

ahoj silv. Tak to mas zaujimavu robotu. Super
Ja spievam, s mojim manzelom mame duo a hrame muziku do tanca. Vies pre turistov. Kazdy den v inom hoteli. Vacsinou hrame anglicke a nemecke. Len v lete tu pride viac spanielov, tak aj spanielske.
Mame agenturu, ktora nam zhana robotu a my jej davame nejake percenta z platu.

strelitzia
9. nov 2006

Ahojte🙂, Ingulienka, ja som na Tenerife v hlavnom meste Santa Cruz de Tenerife, co je priemyselne mesto...S tou pracou to mas super🙂, ako ste sa k tomu spievaniu dostali? Drzim palce, nech sa dari!!!

grisa
9. nov 2006

ahoj silv, si robis srandu, ze ci sa chcem prihlasit? 😀 😀 😀 tak to mas zaujimavu pracu, hlavne je, ze ta to bavi, potom to vsetko ma zmysel. 😎 Potom daj vediet ako bolo u doktora, dobre? a coho sa prosim ta bojis?????? ja idem tiez dnes k mojmu doktorovi, tak uvidim, ci uz bude mat vysledky krvi, alebo nie, no a potom v pondelok idem k tej matrone. kamaratka mi hovorila, ze ona iba meria, vazi a kontroluje babetku srdiecko 🙂 . v pondelok ti napisem, ze co a ako. Tak moc ti drzim palce u doktora. zatial 😀

silv
autor
9. nov 2006

grisa, u doktora som bola spokojna,vysetril ma a musim ist na krvne vysetr.a ultrazvuk a povedal mi,ze mozem zacat brat acido folico a za 10 dni pojdem s vysledkami naspat....
A ty sa ako citis? Je ti este stale tak zle?
A nezabudni dat vediet,ako to dopadne s tou matronou 😉 !
Pekny den 😉

grisa
9. nov 2006

silv, tak to som rada, ze si spokojna 🙂 a preco musis ist aj na ultrazvuk? ja tiez beriem to acido folico, skoda, ze ja som to tiez nezacala brat pred tehotenstvom 😒 . s tou matronou ti dam urcite vediet 🙂 ja som taka opica-citila som sa trosku lepsie, tak som sa rozhodla, ze poumyvam nase dve kupelky a potom mi prislo zle z tych cistiacich prostriedkov, tak zas mi je tak vselijak ☹ tak zatial a tiez ti zelam pekny den 🙂

strelitzia
11. nov 2006

Ahojte Spanielky 🙂 , je tu niekto? 😕 , Grisa, ako si spokojna s lekarmi a systemom tuna na Kanaroch?

grisa
11. nov 2006

ahoj strelitzia, som tu na skok, zatial som s lekarmi celkom spokojna, su mily, musim poklopkat 🙂 zatial som iba na zaciatku tehotenstva, takze so vsetkymi doktormi som sa este nestretla. No a je tu jedina porodnica v hlavnom mesta a ta je na vysokej urovni, co sa tyka sluzieb, takze nemam obavy 😉 tak zatial sa maj pekne 😀

strelitzia
11. nov 2006

Tak super, drzim palce, nech cele tehulkovanie prebehne bez najmensich problemov 🙂 , takze aj rodit chces tu? Na Sk sa neplanujete vratit? Ja osobne velmi nemam skusenosti so zdravotnictvom tuna, ale bala som sa toho, ze je to predsa len iny system a neviem ci by som lekarom vsetko rozumela 😒, zrejme su to zbytocne obavy, neviem

grisa
11. nov 2006

dakujem 🙂 urcite rodit budem tu, zatial na slovensko nechceme ist, no a toho dorozumovania s doktormi som sa tiez bala, ale oni mi hovorili vsetko po poriadku a ked som niecomu nerozumela, tak mi to vysvetlili, takze urcite bud bez obav 😀 😀

silv
autor
12. nov 2006

Ahojte spanielky! Co noveho?

grisa
12. nov 2006

ahoj silv, si este tu? ako vikendujes? ja pri telke, ale teraz sa chystame trosku prejst 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre