Žije niektorá z vás v Španielsku?

silv
7. okt 2006

Ahojte babule! Zijete niektora v Spanielsku?

silv
autor
12. nov 2006

grisa,tak som ta nestihla..... ja som lietala cely den aj napriek tomu,ze sa necitim moc dobre,asi ide na mna chripka! Dnes som musela ist do roboty(tajne),zabudla som v piatok poslat fax,tak ma hryzlo svedomie a isla som dnes,chcela som to mat urobene,predtym ako pridu v pondelok baby do roboty... 😎 😎
Priatel mi odchadza zajtra na tyzden do amsterdamu(sluzobka),tak ma este caka "romanticky vecer",zehlenie kosiel ☹

grisa
12. nov 2006

silv, tak to mi je luto, ze sa necitis dobre, davaj na seba pozor! my sme uz doma z prechadzky a ja som nejak vyhladla, tak idem nieco zhltnut, inac som ti zabudla napisat, ze uz sa mi zacina ukazovat brusko 😎 , zatial iba take male 🙂 , no a zajtra idem k tej matrone, tak potom ti dam vediet, ako som dopadla. takze si bola tajne v praci?? ale ja by som urobila to iste, tiez by ma hryzlo svedomie. teraz ti bude tyzden smutno bez priatela, ze? 😉 ale ani sa nenazdas a budete opät spolu 🙂 , mne tu tie dni a tyzdne utekaju ako voda, sa mi zda, ze nejak rychlejsie nez ked som bola doma ☹ . tak zatial sa maj pekne a pekny "romanticky" vecer 😀

grisa
13. nov 2006

ahoj silv, ako sa mas? ja uz som doma od matrony-iba ma odvazila, vypisala mi tehotensku knizku, pytala sa ma na choroby a tak, dala mi taky darcekovy balicek-tam mam plienky, navlhcene utierky a rozne casopisy a prirucky, no a poslala ma k zubarovi a tocologovi(24.11) a ze potom opät ku nej a to bolo vsetko 🙂 .uz sa aj tesim k tocologovi na ultrazvuk, ze ci je vsetko v poriadku a tak 😉 samozrejme, ze potom budem informovat 😎 tak zatial sa maj, ja idem varit a tebe zelam pekny zaciatok pracovneho tyzdna 🙂

silv
autor
13. nov 2006

ahoj! tak uz mame viacej informacii o matrone 😎 😎 a to je od nej pekne,ze ti dala plienky....Ti verim,ze sa tesis na ultrazvuk. Este tyzden 😉Drzim palce.
Pises,ze ti uz rastie brusko? 🙂 To je zlate 😉 A byva ti este zle???Ja som v praci a dnes mam toho dost vela! A s tym faxom som vcera dobre spravila,dnes to tu bolo vsetko bez problemov 🙂
Idem pokracovat,ozvem sa neskor!
dobru chut 🙂 🙂

ninuska
13. nov 2006

ahojte babule
ako som sa docitala tak ste v spanielsku ...mala,by som na vas prozbu mohli by ste mi poradit nejake pekne miesto kde by v aprili bolo teplucko??
koniec marca zaciatok aprila ....chceli by sme z manzelom este pred narodenim babatka niekde ist na doolenku....tak ma napadlo ze mozno budete o niecom vediet

grisa
13. nov 2006

silv, tak som tu zas. takze v praci vsetko v pohode?! 😎 dakujem, ze mi drzis palce 🙂 no, to brusko mam trosilinka väcsie, sa citim taka nafuknuta 😉 a zle mi uz nebyva, teraz mi byva zle, iba ak mam hlad a predtym mi bolo zle a nemohla som si na jedlo ani len spomenut 😝 ale prave minule som citala, ze po 8.tyzdni nevolnosti prechadzaju 😉 tak uvidime 😀

grisa
13. nov 2006

ahoj ninuska, ja sice nie som priamo v spanielsku, to by ti skor mohla poradit silv, ale na juhu spanielska v andalucii je prekrasne-mali sme tadial cestu a myslim, ze marec-april tam uz je teplo 🙂 jednym z takych turistickych miest je Alicante

strelitzia
13. nov 2006

Ahoj Ninuska, ja som bola v Alicante predtym, nez som prisla sem. 🙂 Bola som tam v case od oktobra do decembra a bolo tam velmi pekne, teda mne sapacilo. Alicante ma 7plazi, ta najdlhsia ma 7km- Playa San Juan, a co je naj, Alicante ma 300slnecnych dni v roku, takze sanca, ze tam vystihnes nejake zle pocasie je minimalna 😉 . Na to, ze bol december, tam bolo cez den teplo na tricko, akurat ze rana byvali chladne. Ja Alicante odporucam 🙂

silv
autor
13. nov 2006

ninuska,a co tak Mallorka? Bola som tam parkrat a vzdy spokojna 😎
Alicante je tiez pekne 😉 Tiez som pocula,ze Sevilla je nadherna!
A co tak Barcelona? 😉 V marci-aprili je tu krasne,ale ak sa chcete kupat v mori,tak to asi nie 😲

strelitzia
15. nov 2006

Haloooo, ¿kde ste kto 🙂 ? Ako sa mate babenky?

silv
autor
17. nov 2006

Ahojte babenky! Nejako sme stichli ☹
Grisa,co noveho? Dufam,ze si ok 😎

grisa
17. nov 2006

ahoj silv, u nas vsetko v poriadku 🙂 a ty sa mas ako? tyzden ubehol ako voda, tak kedy ocakavas priatela? ja teraz moc neinternetujem, snazim sa byt co najviac na vzduchu, no a dnes rano som ti chcela napisat, ale nesiel mi internet 😒 , tak uz som stresovala, ale uz to naskocilo. zajtra uz mame zas vikend, ako budes vikendovat?? 🙂

ninuska
17. nov 2006

cavesko babule
dakujem za rady...popozerem si to na internete a uvidime .... 😉
silv - jasne ze barcelona by bola uplne nes sen ale mam obavy ze z bruchom ketore budem mat by som uz toho moc nenachodila 😝 my sme obaj vytvarnici tekze na toto mesto si robime specialny zalusk nam ide tento raz skor o taky bufffeeeeet lebo muz je dost pracovne vytazeny....ale v buducnosti urcite...
takze dikes to alicante znie super.....

silv
autor
17. nov 2006

ahojte!
ninuska,s tou barcelonou si mala pravdu,je velmi "artisticka" a vela sa tu nachodis,ale stoji to za to! tak az s mimcom 🙂
grisa,som rada ze si fajn 🙂 mne tento tyzden presiel tiez tak strasne rychlo,mala som vela roboty,niekedy som zostala v robote az do 9h.Ale mame tu vikend 😎 tak som rada. Este nemam ziadne plany...Drz sa a uzivaj si tepla,tu nam uz"prichladilo" ☹ pa

grisa
20. nov 2006

silv, poslala som ti int.postu. maj sa!

silv
autor
22. nov 2006

hola! 🙂

silv
autor
23. dec 2006

Ahojte spanielky a samozrejme aj vsetky ostatne kocky! Prajem Vam krasne prezitie Vianocnych sviatkov,ci uz v Spanielsku s ozdobenou palmickou 😎 ,alebo doma. robite nejake specialne predpripravy? 😎

fafa
23. dec 2006

Hola, que tal? jeeezis...ja to tusim este trochu viem...aj ja prajem krasne vianoce vam...ako inak mate? ja mam k Spanielsku blizko, ale iba zo skoly...vianocujete tam? a co papkate na stedry vecer?

silv
autor
23. dec 2006

Hola fafa,tak pamatas si to este super 😎 Kde byvas? My ideme zajtra na veceru do nejakej typickej spaniel.restiky,ryba,vodne priserky 😉 salaty...ale 26. ideme na Slovensko,tak tam sa dorazime 😝

fafa
23. dec 2006

Trochu zavidim...aj to Slovensko...my uz mame tohtorocnu navstevu za sebou...takze vianocujeme vo Fr...a kde ste presne? ja som s rodinkou vo Fr v Caen, Normandia...Ja som bola v Spanielsku zo skoly daaaavno...pozreli sme Madrid a Salamancu... 😉

silv
autor
23. dec 2006

Som v Barcelone. Ale v Normandii je tiez pekne,nie? Ako Vianocujete?

fafa
23. dec 2006

My sme tu len na "skok"...V marci odchadzame domov...Vianoce normal, slovenske...inak, prvykrat budeme sami, tak som zvedava ako to zvladneme...a vy? aj nejake spanielske zvyky?

grisa
31. jan 2007

cauko silv, dostala som tvoju IP, ale dnes uz nestiham odpisovat, tak zajtra napisem, ok? Co takto oprasit nasu temu spanielsko? 😀 Zatial sa maj, hasta manana

silv
autor
6. feb 2007

Ahoj grisa,tak som tu 😎 Oprasujem nasu temu. Mame tu nejake spanielky? 😎

grisa
6. feb 2007

Ahooooj silv, mi neuveris, ale prave som na teba myslela, ze idem sa ja pozriet na stranku, ci si mi nahodou nenapisala 😉 ...a co nevidim.... 😀 Ako sa mas? Hm, aj ja som zvedava, ci su tu nejake spanielky? 😀

zuzana76
13. feb 2007

hola chicas! ja sice nezijem v spanielsku, ale velmi by som chcela, moja sestra tam studovala a teraz v juni sa tam stahuje byvat, takze aspon na prazdniny zavitam urcite, ona by mala ist do Marbelly pri Malage, ja som bola vzdy len v Barcelone a okoli a BCN zboznujem, toto leto pravdepodobne nikam nepojdeme, kedze cakam babetko, ale mozno buduce ano 🙂

ajka275
21. feb 2007

Ahojte dievcence som tu nova dnes som nahodou natrafila na tieto stranky, tak si vas potom precitam...
Az sa vam chce nakuknite tiez na nas pokec sme na http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=17082
Trosku sa predstavim aj ja. Volam sa andrea mam 32 rokov a byvam v spanielsku skoro 8 rokov. Moja polovicka je spaniel, zatial deti nemame, ale sa na tom uz dlho "pracuje".....Bola som 4x tehotna, ale nevyslo to ☹
A skoro som zabudla, byvam nedaleko Barcelony asi tak 50 km.

grisa
21. feb 2007

Ahoj ajka275, tak vitaj medzi nami, konecne sa niekto ozval, uz sme mysleli, ze nik zo spanielska tu nie je 🙂 . Ja byvam na kanarskych ale druha kocka-silv-je z barcelony. Fuha, takze tam byvas uz 8 rokov?! 😎 Ja zatial iba 3 😝 . A ten psik na tej fotke je tvoj? Je moc zlaty? Je to on ci ona? A ako sa vola? A ako si sa dostala do spanielska?

grisa
21. feb 2007

Zuzana76, teba som si az teraz vsimla, ze si tiez pisala, vitaj tiez. 😉

ajka275
22. feb 2007

Ahoj grisa. Tych 8 rokov ubehlo ako voda... Ani sa mi nechce verit ze je to uz tak dlho. Havko je moj, aj ked roky uz byva u mojich rodicov - tak sa da aj povedat ze je aj ich ☹ Nechala som ho u nich ked som isla do spanielska, lebo tam mu je omnoho lepsie, maju este dalsich 3 psikov a hlavne zahradu. Je to psik a hlavne protivny 😠 😉
Na babetku co si piseme, tak tam je viac dievcat tu zo spanielska. Aj tam od vas z kanarov, dalsia z madridu, 2 z barcelony a dalej si nepametam 😒
Silv vies, ze 24.2. je stretko slovakov a cechov v barcelone? Ja som strasne chcela ist, ale nam to nevyslo, mozno na buduce.
Grisa citam ze aj ty si snazilka. Uz dlho?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre