Žije niektorá z vás v Španielsku?

silv
7. okt 2006

Ahojte babule! Zijete niektora v Spanielsku?

silv
autor
1. nov 2006

ahoj,ako si dopadla u doktora? Dufam,ze dobre...
ja som si dneska tak dobre oddychla 😎,teraz som si vecer bola este zacvicit a dat saunicku. Chodim tu vysmiata 😀 Pockaj,ale ma to prejde,ked si spomeniem na to zehlenie,co ma este caka... 😠 Ozvi sa. Pa

ingulienka
1. nov 2006

jej to je super. Ja zijem tiez uz 4 roky v Spanielsku na Kanarskych, ale na Fuerteventure.

strelitzia
1. nov 2006

Ahojte🙂, tu Tenerife, tak uz mame pomaly zastupenie zo vsetkych ostrovov;)

ingulienka
1. nov 2006

takze sa pridavam do klubu. Ja mam manzela Slovaka. Minuleho roku sme mali svadbu, ale babatko zatial nemame ani necakame. Aj ked ja by som uz velmi chcela. Ale moj manzel tvrdi, ze este trosku zarobime a o 2-3 roky.

grisa
1. nov 2006

Ahoj silv, takze oddychnuta??to je dobre 🙂 a ako vcera dopadla party? pochval sa!! 😎 o zehleni mi ani nehovor, mne sa to uz poriadne zbiera 😝 😝 . no a u doktora celkom fajn, opytal sa ma ako sa mam a vypisal mi papier na nejake analyzy, no a v piatok rano o 8.00 uz musim nacupkat s mocom a nalacno do nejakeho laboratoria a pani mi povedala, ze tam stravim asi 1 hod 😝 .ingulienka vitam ta medzi nami 😀 , konecne niekto dalsi zo spanielska, tak nam napis nieco o sebe 😉

silv
autor
1. nov 2006

Neverim! 🙂 Nasla sa dalsia spanielka 😎A obidve az na Kanarskych.

strelitzia
1. nov 2006

Aj ja mam priatela Slovaka, tiez sme tu spolu🙂

strelitzia
1. nov 2006

Ingulienka, mali ste svadbu tu, alebo na SK?

grisa
1. nov 2006

sa nam to tu rozrasta 🙂 baby a odkial zo slovenska ste?

silv
autor
1. nov 2006

grisa,tak ti v piatok prajem vela trpezlivosti 😉
party dopadla dobre,neviem sice,co to malo spolocne s Halloween,ale bolo fajn.Vcera v noci sa tu velmi zilo,lebo Barcelona hrala futbal a tu su z toho vsetci uplne hotovy 😀 😀 😀

strelitzia
1. nov 2006

Grisa, inak blahozelam k babatku🙂!!! Budes rodit tu?

strelitzia
1. nov 2006

Stredne Slovesko od BB, a vy???

silv
autor
1. nov 2006

Ahooj strelitzia! To som rada. este nam tu chyba niekto z Lanzarote 😀 😀 😀 Vsetky ste tak daleko....

grisa
1. nov 2006

silv, to ked hra barcelona tak aj tu su z toho vsetci hotovi, kazdy drzi barcelone 🙂 ale ja sa to toho moc nevyznam 😀

strelitzia
1. nov 2006

Ahoj Silv, citam, ze Ty si v Barcelone🙂, to mas super, mozes casto chodit na SK, my ee:(

bybi
1. nov 2006

ahojte kocky, ja som sice bola na Lanzarote, ale nezijem tam a je to skoda ☹
silv inak uz pomaly pracujem na spanielcine 😀 😉

silv
autor
1. nov 2006

Ronaldhino 😎

strelitzia
1. nov 2006

bybi, planujes sem prist? A na ktory ostrov?🙂. A ako ide spanielcina?

bybi
1. nov 2006

sterilitzia, no ja rozmyslam, ze by som isla niekde, kde je teplo cely rok. Spanielcina mi zatial nejde, lebo som sa ju nikdy neucila a chcem sa zacat a tak veeelmi pomalicky aj zacinam 😅
Na ktory ostrov neviem, boli sme tento rok na Lanzarote na dovolenke a je tam krasne, ale ja myslim, ze vsetky budu pekne 😉

strelitzia
1. nov 2006

inak s tym teplom je to fakt, ze poriadna zima tu ani nie je, ale dnes bola strasna tormenta, vsade zaplavy, len tu prsi a prsi:(

strelitzia
1. nov 2006

bybi, ucis sa sama, alebo aj niekam chodis na kurz?

silv
autor
1. nov 2006

A vsetky mate slovakov? No,zacinam sa citit divne 😉
bybi,len tak dalej 🙂 ,za chvilu ma s tou spanielcinou predbehnes....
strelitizia,ja som tiez zo stred.slov,z MT. A mas pravdu,mam to 2 hodiny domov. Vzdy mi trva dlhsie sa dostat z BA do MT ako z Barc.do BA. 😝

bybi
1. nov 2006

ucim sa sama, teda este som uplne poriadne nezacala ale mame v robote jedneho spaniela, tak som nieco od neho "pochytila".
Silv, moj drahe je tiez z MT, takze som tam casto chodila, ked som bola este na SK.

silv
autor
1. nov 2006

My tu mame stale este teplo. Neviem,co sa deje.Ale ja som rada. radsej si 3krat zaklepem....

strelitzia
1. nov 2006

ale je ten svet maly🙂.
Silv, Ty mas teda Spaniela? Uz si ho aj vzala pozriet an SK?

silv
autor
1. nov 2006

Bybi,a kde teraz byvas?

bybi
1. nov 2006

teraz som v Sevenoaks, kusok od Londyna 🙂
Nam sa tu dnes straaasne ochladilo, trasne zima je. Rano boli len 4 stupne ☹ 🙄

strelitzia
1. nov 2006

Bybi, tak sa na Teba nalepi najviac, tak nech len pekne na Teba stale hovori po spanielsky🙂, nebodaj vie aj slovensky??? 😕

silv
autor
1. nov 2006

strelitzia,moj priatel je polovicny spaniel a polovic.nemec,ale zije cely zivot tu.Rozpravame sa spolu po anglicky,aj napriek tomu,ze som tu uz 3 roky 😎 Komplikovane...

strelitzia
1. nov 2006

Silv, tak to mate zaujimave, planujes ostat v ESP, alebo sa chces vratit casom na SK?
Bybi, takze ste v Anglicku, tak to sotva Spaniel po slovensky 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre