Žije niektorá z vás v Španielsku?

silv
7. okt 2006

Ahojte babule! Zijete niektora v Spanielsku?

zuzana76
22. feb 2007

ahoj ajka, kde presne byvas pri barcelone? ja som bola v pinede a Calelli, ale aj v barcelone, dufam, ze sa nam coskoro podari tam dostat, hadam o nejake dva roky 🙂 , dufam, ze sa vam to babetko, ktore si zelas, skoro podari, mne je niekedy aj smutno za barcelonou, najradsej by som sa tam hned prestahovala, ale manzel nevie po spanielsky ani ceknut 🙂

ajka275
22. feb 2007

zuzka byvam vo Vilanova i la Geltru, to je na opacnu stranu kde si bola ty od barcelony. A manzelovi povedz, ze ked tam chcete ist tak za 2 roky , za ten cas sa nieco (zaklady) nauci a potom sa len bude zdokonalovat.... no nie?? Aj ked nic nevie nic sa nedeje, ked sa chce vsetko ide...Ja som sem prisla a nevedela som ani jedno slovo 🤐 Nebola som ani v jednej skole na kurz span. a nemala som ani knihy...Vsetko som sa ucila slovicko po slovicku s ludmi okolo seba a zo slovnikom v ruke...Teraz ked na to spomynam, je mi to az smiesne, pol roka som sa nepohla z domu bez slovniku. Nosila som ho ako obcianku.
Ja to mam s tym tehotenstvom trosku komplikovane... V 95r. mimomaternicove, 96r. 2x potrat a potom celych 9 rokov bez ziadnej ochrany a neostala som tehotna a teraz v dec 2006 som konecne ostala, ale som to aj potratila 8.tyzden. Tak teraz ostava zase sa snazit... ☹

zuzana76
22. feb 2007

ajka, to mi je velmi luto, je to tazke, aj ja som prve babenko potratila, teraz som v 16 tt, ale tiez sa bojim, aby vsetko islo ako ma, a robili ti nejake vysetrenia? hematologia, endokronologia, imunologia, gynekologia? treba vyskusat naozaj vsetko, ale asi ti porobili tie vysetrenia. velmi drzim palceky

ja som sa ucila podobne, ako samouk, ale kupila som si knihu a slovnik a naucila som sa, teraz mi hovoria, ze hovorim celkom obstojme, sestra ma frajera argentincana, bol tu aj cez vianoce a aj dnes pride 🙂 a sestra tam pojde za nim ked dokonci skolu v juni, ale ona sa chysta do marbelly, tam zije on.

grisa
22. feb 2007

ahojte baby, vy ste sa teda rozpisali 😉 , ajka vcera som este mrkla na www.babetko.sk tak som si to trosku citala, urcite tam zavitam 😀
no a stym nasim snazilkovanim?! 😒 V septembri som otehotnela, ale o babenko sme prisli-zamlknuty potrat v 9 tyzd, ale dozvedela som sa to az v 12.tt-no a od cistenia ubehli 3 mrchy, lekar povedal, ze som v poriadku, ale ja mam strach,tak chcem este pockat. Takze snazilkujeme, ale nie naostro 😀 😀 😀 😀
ajka, povedz manzelovi, ze sa nemusi strachovat, ked nevie po spanielsky, takych nas je vela co sme tu prisli a vedeli sme iba hola a gracias, ale to sa na cloveka nalepi, kedze musi.A zelam ti krasne tehotenstvo a neboj, treba verit, ze vsetko dobre dopadne 😉

Silv, kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?????????????????????

ajka275
23. feb 2007

Ahoj zuzka, nepisala si volakedy nahodou v POKECi ?? Mozno ze sa mi to len zda, ale raz som si pisala s jednou babenkou a tam tiez spomynala, ze sestra ma frajera z argentiny.... uz si toho moc nepametam, lebo to bolo trosku davnejsie...Ale az by si to bola ty, to by bola nahoda vsak??
Grisa, Silv kde ze ste ???
Keby to tu nahodou trosku "zamrzlo" tak sa pridajte na par slov aj do babetka... tam sa toho tiez dost pise...
Zatial sa majte a pekny slnecny den prajem.

zuzana76
23. feb 2007

ahoj ajka, na pokec nechodievam, nebola som to ja 🙂 a moja sestra ma toho frajera len asi pol roka.

iffka2002
7. mar 2007

AHojte,
vie mi niekto poradit..
by sme s muzom chceli ist do spanielska na par mesiacov, rok i mozno viac.
Ako je to s povinnymi lekarskymi prehliadkami, ked ma dieta tak 5 mesiacov.. kolko to stoji?
Diky..

ajka275
8. mar 2007

iffka2002 poslala som ti inter. postu, dufam, ze dosla.... az nie nakukni aj sem 🙂 http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=170...

tweety22
11. aug 2007

ahojte babule so spanielska, xcem vas poprosit o nieco podobne ako iffka, moj manzel dostal pracovnu ponuku v Spanielsku a samozrejme, ze ja so 7 mesacnym babom ideme s nim, xcela by som vediet podrobnosti ako je to s prenajmom bytov, lekarskych prehliadok, popripade keby som v spanielsku otehotnela atd. atd. atd... neviem sa k nicomu na nete dopatrat, potesim sa kazdej IP alebo super by bol aj nejaky link kde sa nieco dozviem ako sa vlastne v spanielsku zije, dakujem vopred

emjee
28. aug 2007

luminkasp • 1d • 28. aug 2007 o 16:16
Ahojte,
najdu sa tu nejake maminky, alebo snazilky zo spanielska? My zijeme v la peze, granada.

silv
autor
31. aug 2007

Ahojte spanielky 😉 ,ja zijem v Barcelone.
tweety 22, kde by ste mali zit?

luminkasp
1. sep 2007

ahoj silv, ja zijem v granade
tweety a kde sa chystate, ja som v sp prezilña takmer cele eho, aj som tu rodila a teraz uz mam 4 mesacmu dceru

renka01
5. sep 2007

Ahoj spanielky,
byvam v Benalmadene, pri Malage na costa del sol,
mame tu stale pekne horuco 😎 mam tu este dve kamosky, slovenky a cesku.
byva sa tu fajne, teraz cakame dvojicky 🙂 , tak sa velmi tesime aj s muzikom, som v tretom mesiaci.
Caute X

silv
autor
5. sep 2007

Ahoj renka,vitam ta medzi nami 😉 a gratulujem k dvojickam 🙂
dufam,ze nam to teplo este dlho vydrzi 😎 . Muzika mas spaniela?

renka01
5. sep 2007

Ahoj silv, dakujem, muzik je anglican, tak sme tiez riadna miesanina a paci sa nam tu, casto vsak chodime domov, teda chodili sme, teraz sa nam to uz tak casto nepodari. Prave tu mam rodicov, tak nam je veselo. vidim ze ty si z Barcelony, bola som len raz ale je tam krasne.
🙂

silv
autor
5. sep 2007

tak ja som v Benalmadene este nikdy nebola,ale tiez tam asi musi byt krasne.
pozeram,ze ste dobra miesanina, moj je spaniel-nemec a rozpravame sa po anglicky,tak si to vies asi predstavit 😒 ,chuda nase dieta....

luminkasp
8. sep 2007

Ahojte,
renka01 tak to si celkom blizko nas, ja sice neviem, kde presne je benalmadene, ale ja som z granady, la peza... Musite sa velmi tesit na dvojicky, vsak? Ja uz mam cele to cakanie za sebou, my uz mame nas pokladik s nami
silv som to nepochopila s tym spanielskym nemcom 😀
moj manzel je ¨cisty¨spaniel 😀

silv
autor
8. sep 2007

ahoj luminka,gratulujem k Tereske 🙂 ,ti zavidim, ze uz mas to cakanie za sebou. A spanielsky nemec? 😎 jeho mama je nemka a otec spaniel,ale ziju v spanielsku 😉

luminkasp
9. sep 2007

a uz mate meno pre dievcatko? mne zas to cakanie obcas chyba, bolo to pekne oobdobie

renka01
12. sep 2007

Ahoj luminka,
aj ja gratulujem k vasej Terezke 🙂
my sa tiez velmi tesime, to cakanie a rastenie bruska je velmi mile. teraz sa este chceme prestahovat do vacsieho domu. momentalne pozeram na nete na kociky, aky by bol pre dve najpraktickejsi.
Benalmadena je blizko Malagy, takze sme asi 2 1/2hod od vas.
silv, tebe prajem prijemne cakanie, kedy mas termin? 🙂

janipro
17. okt 2007

Ahoj holky!

Neni tu nektera z Aragonie, nejlepe ze Zaragozy? Doufam, ze se nektera najde! Vsem preji hezky den!

pequenita
18. dec 2007

Ahoj holky,

Je tu nekdo z Kanarskych Ostrovu ? Ja jsem na Gran Canarii, v jizni casti ostrova, mam dvouletyho prcka. 🙂 Najde se nejaka maminka odsud ?

grisa
18. dec 2007

Ahoj pequenita, ja som na gran canarii 🙂 a tiez na juhu ostrova-san fernando de maspalomas. Ty si kde presne na juhu?? mozno sme susedky 😉

pequenita
18. dec 2007

Ahojky, uz jsem ti poslala zpravu. Jsem v El Tableru, urcite vis, kde to je 🙂 San fernando dobre poznam 🙂 Jeee, ja mam takovou radooooost!!!! jsem tu porad sama jak kul v plote 🙂

grisa
18. dec 2007

akurat som ti odpisala IP 😉

pequenita
18. dec 2007

Ja uz tobe taky🙂 nemuzu se odlepit od pocitace 🙂 🙂 🙂 🙂 To jsou nahody, nestacim se divit!!!

luminkasp
29. dec 2007

silv gratulujeme k babatku

vici
26. jan 2008

ahojte babule, prosim Vas niektora ktora dobre rozumiete po spanielsky a poznate kociky jane, mohli by ste sa kuknut na www.bayon.es a zistit, aky je rozdiel na modeloch Nomad a Slalom 2008 oproti kolekcii 2007. Ak b ste sa niektora nato podujali, viete to prosim hodit do konika - tehotenstvo-kociky, diky moc

Katka

janulka7
9. máj 2008

ahojte. aj ja vam sem vbehenm. ja som tu uz 7 rokov. SOm v bilbao.na severe.
mma 5 rocnu dcerku, narodila sa tu a v novemri som potratila chlapceka. bola som v piatom mesiaci. velmi ma naplasili lekary lebo mi kazde dva tyzdne po porode davali inediagnozy. trvalo to sest mesiacov. bola som z toho vsetkeho dost na nervy, ale pred vcerom lmi oznamili ze som uplne o.k. a nevedia pricinu preco sa malemu zastavilo srdiecko. teraz to skusame znova tak uvidim ci sa skoro podari. aspon ze mi nic nieje.
nie ste niektora blizko mna?jaj taka som rada ze som vas objavila.
twetty 22 poslem ti vecer ked dorazim z prace Ip. ohladom tych veci co si chcela vediet. kam vlastne pojdete, do ktorej casti?

emjee
17. sep 2008

jptlcastro • 14. sep 2008 o 20:16
Zijeme 30km od Bilbaa,v Castro Urdiales.....je niekto v blizkom okoli??????

hviezda • 1d • Včera o 11:28
cauko - svagrina je v spanielsku, ale nie moc nablizku.. byva nedaleko barcelony..
ale kontakt mozem dat..
inak pytala sa ma, ako je to so skolkou.. jej mala ma 4,5 roka a chodi do skolky takto: od 9-12, potom domov a potom 15-17 .. svagrinej sa to zda sibnute.. lebo to nerobi nic ine ako chodi do skolky a zo skolky..
a vraj je ten predskolsky system povinny.. nevies viac o tom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre