Žije niektorá z vás v Španielsku?

silv
7. okt 2006

Ahojte babule! Zijete niektora v Spanielsku?

stresmenka
3. nov 2008

Ahojte žienky nájde sa tu nejaká ochotná ,, španielka " , ktorá by mi pomohla s prekladom , len pár viet tak 4-5.
Ak áno nech sa mi ozve cez IP 😉 . Ďakujem

miska1977
21. nov 2008

Ahoj holciny hlasi se jih spanelska Granada.Je tady nektera z VAs asi ne ze??Jsem se provdala nejak moc na jih. 😀

p.a.t.r.i.k
8. jan 2009

ahoj te zienki 😀 ako sa mate v Barcelone viete mi dako poradit ze ako sa tam dostanem a ako si najdem ubytko a pracu???chcel by som tam hravat futbal na kolko som vrcholovi sportovec na SVK 😝 dakujem a snad mi odpoviete 😝

aguii
20. jan 2009

Ahoj devcata!Nejaka maminka z Barcelony?Ja 29 let,Agatka 20 mesicu a hledame cesko-slovenskou maminku na kocarkovani !
Napiste prosim na http://www.lide.cz/xskorvankovaj !Budem se tesit !

dana_l
30. jan 2009

ahojte, je tu niekto z madridu alebo poznate niekoho v madride?

luminkasp
12. feb 2009

ahoj miska, ja som z granady, poslala som ti aj ip 😉

luminkasp
12. feb 2009

miska, prave som si kukla vase albumiky, ste zlate obe.

dokonca mame aj deti v takmer rovnakom veku, my slavime 2. narodeniny v aprili 😎

miska1977
17. feb 2009

luminkasp- ahojky zdravim.Uz jsem dlouho na konikovi nebyla jen tak nahodne jsem zde nakoukla a uvidela tvuj vzkaz.Ja jsem momentalne s malou na dovolene v CR jsme zde uz 3 tydny a 19.2. se vracime zpet do Spanelska.Ja ziji v Maracene.takze to mame od sebe priblizne 30km.Mas krasnou holcicku pekna paradnice teda. 😀 Mas jen jedno dite nebo i ten chlapecek je tvuj?zitra ti pisnu do vzkazu neco vice . 🙂

luminkasp
19. feb 2009

Je, miska, tak ja presne viem, kde je maracena, moja svagrina sa prestahovala len teraz v lete, na druhy koniec, ale i tak.

A ako v cechach? mala rozprava aj cesky?

tesim sa na ip, poslem ti aj ja viac

luminkasp
19. feb 2009

joj, ja som taka rada, ze si sa ozvala, poslala som ti len taku strucnu ip, lebo som nevedela, ci sa ozves.

nie, mam zatial len dievcatko, chlapcek, co byva na fotkach je tereskin bratranec dario.

zuzana76
19. feb 2009

ahoj luminka, moja sestra uz ma tiez babetko, pisali sme si raz spolu, teraz v maji by mala prist na slovensko 🙂

luminkasp
19. feb 2009

ahoj zuzi,

ano patam si na teba.

a kde presne je tvoja sestra a ake uz ma velke babatko?

luminkasp
19. feb 2009

zuzi a tvoja sestra chodi na mk, ci nie?

zuzana76
19. feb 2009

byva va marbelli, mala ma 2 mesiace, vola sa Natalia, nechodi na MK, skoda 😒 , ani na internet velmi nechodi, ale davala som jej tvoje cislo, len vtedy este pracovala a nemala cas a teraz neviem, mozno uz na to zabudla, tak jej ta pripomeniem.

luminkasp
19. feb 2009

jasne, skoda, ze nechodi na mk

zuzana76
19. feb 2009

vidim, ze aj vy ste uz snazilkovia, tak vam drzim palce 🙂

vodniicka
19. jún 2009

ahojte.. ;) s muzom rozmyslame emigrovat do esp. na rocik, ale nevieme posudit nakolko sa nam to oplati financne..sak aby sme len neprezivali, ale zili normalne, plus zaplatili najom a uver nasho bytika, a keby nam chcelo este nieco ostat to by bolo fajn ;))))
neviete tak cca, ze kolko vas vyjdu naklady strava hlavne, najom nema zmysel porovnavat, ked neviem aky by sme si nasli..dakujem krasne.. 😵 😵 😵 my sme 4clenna rodinka

petulik29
3. aug 2009

Ahojte, momentalne som doma na SR, ale pred mesiacom sme si kupili byvanie na Marbelle. Tak tam budeme chodit casto. Ak by sa nejaka mamca nasla dajte vediet. 🙂

keora
17. aug 2009

caute vsetci a vsetky, volam sa Lucia a chcela by som vediet ci sa najde nejaka baba v las palmas na gran kanarii.nepoznam tu nikoho zo slovakov, myslim, ze ich je tu dost , ale nejako sa vsetci stratili, budem rada ja sa niekto ozve coskoro, dam aj moj email vvogue5@gmail.com

januska562
22. jan 2010

🙂 ahoj grisa chcem sa spytat ci je v spanielsku stale teplo !myslim cely rok!lebo chcem ist zid do tepla a neviem sa rozhodnut kde!!!a je tak pekne prostredie A su tam dobry ludia???a chlapi su tam aky??robotu dobre platia!no chcem vediet aky je tam celkovy zivot!diky moc

oranzada
15. okt 2010

Ahoj, chodi sem este niekto? My sa o dva tyzdne stahujeme do spanielska a som v piatom mesiaci tehotenstva, neviem ani ceknut spanielsky, tak som z toho vytrasena :(

kattusss
22. okt 2010

Ahojte baby, nie je tu nahodou nejaka mamina zijuca na Mallorce? Vsetky slovensko-ceske zname, ktore tu mam su bezdetne, tak som sa rozhodla, ze preleziem vsetky babyweby a fora a mozno na niekoho narazim. Mame jednu skolacku (8,5roka), ktora tu chodi do tretej triedy a momentalne som na md s druhou 16-mesacnou babou 🙂. Sme tu od minuleho roku septembra a neviem, ci je to mnou (ci sa neviem naladit na rovnaku vlnu alebo co...), ale zatial sa mi nepodarilo "skamaratit" s nejakou miestnou maminou 😒
Tak som si povedala, ze vyskusam takto...

taticuenca
15. jan 2011

@silv Ahoj.Zijem v Spanielku v meste Cuenca. A co ty? Si blizko???? :D
to je ale radosti,ze sa nasla Slovacka zijuca v Spanielsku.

taticuenca
15. jan 2011

@oranzada ahooj..tak mas podobny osud ako ja. V siedmom mesiaci som sa s manzelom prestahovala do Spanielska.Rodila som tu a poviem ti,ze nevedela som sa ani pozdravit v ich jazyku :D
Ale v nemocnici som nemala problem.Nasli mi sestricku,ktora vedela anglicky a nejaky doktor vedel perfetkne nemecky,tak sme sa dorozumeli sup-hop.
Kam idete zit? Do akeho mesta??

taticuenca
15. jan 2011

@dana_l Ja som z Cuenci,ale mam kamaratku,ktora zije v Madride-tiez slovenka

amj
5. feb 2011

ahoj všem. nějaká maminka v okolí madridu???

oranzada
28. feb 2011

jeej, ahoj 🙂 chodim sem casto, ale az dnes som si vsimla odpoved 😅
@taticuenca porod mam uz aj za sebou, malinky prisiel o 5 tyzdnov skor :D nedal mi teda moc casu naucit sa po spanielsky, ale aspon nieco som stihla a som rada, bo moj doktor co vie po anglicky bol prave lyzovat a tak som to zvladla s personalom co po anglicky nevedel, ale dalo sa to 🙂 Sme v Zaragoze a zboznujem to tu.

bejby29
28. feb 2011

@zuzana76 ahoj Zuzka, aj ja som byvala v Spanielsku v Marbelli 7 rokov, mozno tvoju sestru poznam 😉

lucka.lucy
17. mar 2011

ahoj spanielky, chcem sa opytat ako je to tu v Spanielsku s materskou ak pracuje iba manzel?? dik 😉

zajaciq
23. máj 2012

ahojte, zije niektora z vas v Madride? 😅 sme tu na 6 tt, potrebovala by som sa tu zorientovat v niektorych veciach... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre